[ 2017] Suspicious Partner

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

[ 2017] Suspicious Partner

Post autor: KartoflAnka » 19 sie 2017

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tytuł oryginalny: 수상한 파트너
Tytuł (latynizacja): Soosanghan Pateuneo
Tytuł alternatywny: Suspicious Romance
Wcześniej znana jako: 이 여자를 조심하세요 / Watch Out For This Woman / Beware of This Woman / Be Careful of This Woman
Gatunek: komedia romantyczna, kryminał, prawo
Liczba odcinków: 40 po połowie czyli 20 pełnych XD
Nadawca: SBS
Emisja: 10.05.2017 - 13.07.2017

Obsada:

Ji Chang Wook jako No Ji Wook
Nam Ji Hyun jako Eun Bong Hee
Choi Tae Joon jako Ji Eun Hyuk
Kwon Nara jako Cha Yoo Jung
Dong Ha jako Jung Hyun Soo

Opis: No Ji Wook jest prokuratorem Sunho District Prosecutors' Office. Młody mężczyzna ma duże poczucie sprawiedliwości, ale cierpi z powodu traumy, której doświadczył dzieciństwie. Na swojej drodze spotyka młodą i pełną zapału prawniczkę, która zaczyna pracować w jego biurze aż do dnia, kiedy to zostaje oskarżona o zabójstwo swojego byłego chłopaka. No Ji Wook wierzy w niewinność dziewczyny i robi wszystko, by ją obronić. Młody prokurator traci pracę z powodu tego, że pomaga dziewczynie i otwiera własne biuro prawnicze, gdzie zatrudnia swojego byłego przyjaciela, z którym ma na pieńku, ojca zastępczego, młodą bong Hee oraz swojego najlepszego przyjaciela prawnika. Razem rozwiązują sprawy kryminalne i nie tylko aż do momentu, kiedy prawdziwy zabójca chłopaka Bong hee pojawia się na horyzoncie i postanawia zabić dziewczynę i wszystkich niewygodnych świadków.
Ode mnie: Pokochałam tę dramę ( i w jakimś momencie historię wszystkich bohaterów) już od pierwszych odcinków. To romantyczna, ciepła, zabawna, ironiczna i pełna życia historia nie- zwykłych prawników. Brawa należą się aktorom ale i reżyserowi za obsadzenie głównych i drugoplanowych ról. Bez nich ta drama nie byłaby tak świetną historią.
Żeby nie było, że się rozpływam to w pewnym momencie cała historia jest niepotrzebnie rozwleczona i robi się nużąca, ale to mija i koniec końców ta produkcja ląduje u mnie na liście romantycznych ulubieńców. Jest w tej dramie wszystko, czego potrzebuje dobra historia romantyczna - od początku do końca lekko niedorzeczna, bajkowa i cudownie słodka z idealnym mężczyzną w tle i taką trochę prawniczko- sierotką, co to oddziela mak od plew, niczym przysłowiowy Kopciuszek.
Ji Chang Wook i młoda Nam Ji hyun się spisali, tworząc piękną chemię na ekranie i na długo zapadli mi w pamięć, jako świetna para.
Nagroda należy się też Dong Ha. Młody aktor spisał się świetnie w roli mordercy, zapewniając dramie emocje i gęsią skórkę.
Z ręką na sercu polecam tę dramę. Dla mnie mocne
Trailer:

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [ 2017] Suspicious Partner

Post autor: Mizuki » 23 sie 2017

KartoflAnka pisze: Ode mnie: Pokochałam tę dramę ( i w jakimś momencie historię wszystkich bohaterów) już od pierwszych odcinków.
Jejku, a ja jak uwielbiam Changwooka tak na tej dramie jakoś nie mogłam usiedzieć, po kilku odcinkach odpadłam. Pierwsze sceny jakieś takie chaotyczne, nie polubiłam kompletnie głównej bohaterki, nie widziałam chemii, może zabrakło jej z mojej strony, ale nudziły mnie te przepychanki i oskarżenia.
Może kiedyś spróbuje to zobaczyć, ale na ten moment szkoda mi czasu... :| :| :|
ODPOWIEDZ