[2017] The King Loves

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2017] The King Loves

Postautor: Mizuki » 06 wrz 2017

The King Loves [2017]

Obrazek
Tytuł oryginalny: 왕은 사랑한다
Tytuł (latynizacja): Wangeun Saranghanda
Tytuł alternatywny: King in Love / The King Loves
Gatunek: historyczna, romans
Liczba odcinków: 40
Nadawca: MBC
Emisja: 17.07.2014 - 19.09.2017
Czas emisji: poniedziałek i wtorek, 22:00 (po 2 odcinki dziennie)
Scenariusz: Airborne (에어본)
Reżyseria: Kim Sang Hyub (김상협)

https://youtu.be/wutoKvNRYR4

Obsada

Im Si Wan jako Książę Wang Won (później Król Chungseon)
Nam Da Reum jako młody Wang Won
Im Yoon Ah jako Han Eun San
Lee Seo Yun jako młoda Han Eun San
Hong Jong Hyun jako Wang Rin
Yoon Chan Young jako młody Wang Rin

Opis
Drama przedstawia historię młodego i ambitnego księcia koronnego Wang Wona, którego ojcem jest król Goryeo, natomiast matka jest córką cesarza Yuan. Love King opowiada o przyjaźni pomiędzy księciem Won, ochroniarzem Rin, który pochodzi z królewskiej rodziny oraz dziewczyną o imieniu San. Wszystko się zmienia pomiędzy tą trójką, gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia.

Jeżeli spodziewacie się brutalności i przemocy, możecie się zawieść (lub ucieszyć). The King Loves to nie jest na pewno porywająca historia, pełna przygód i intryg. To opowieść o niczym, a szkoda bo historia króla Chungseon w rzeczywistości nie była wcale taka kolorowa.

Jeżu! Dajcie mi porządnego historyka!!! Co to się dzieje ostatnio w sageukach? Knucie słabe, płaskie, takie nijakie, krew mało się leje, wszystko słodko- landrynkowe,żadnej akcji... ech...Nie mam szczęścia czy trafiam na takie? Dlaczego oglądam The King Loves ? Chyba dlatego, bo jest na 1. miejscu na avistaz??? i tak łocze beznamiętnie, dobrze, że epki są teraz takie krótkie. Zamiast łapać fabułę, której uważam, że nie ma ( a może to ja znowu nie zrozumiałam czegoś? Volinie?) przyglądam się jedynie grzywkom... ranking wygrywa Jong Hyun jako Rin :rolly:

Założyłam nawet temat na Doki bo taka ładna ta drama. Tylko ładna.

Wróć do „K-drama”