[2005] My Girl

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 cze 2006

Własnie obejrzalam 3 odcinek My Girl... i musze powiedziec, że... dwa pierwsze odcinki oglądałam ze śrenim zainteresowaniem - główna bohaterka mnie troche wnerwia. Dopiero pod koniec 3 odcinka zaczelo mi sie bardziej podobac... a jak zobaczylam streszczenie nastepnego to... CHCE GO ZOBACZYC! I tu pojawia sie pewien problem - moje przeklenstwo - limit transferu... Ogólnie juz w tym miesiacu sciagnelam DGCH... i na tym mialam skonczyc ale cos mnie podkusilo do My Girl (z nudów... skonczylam szkole, i po prostu usycham...). Chyba sie skusze jeszcze na ten 4 odcinek... ale to juz musi byc definitywnie koniec bo na prawde mnie zatłuką... ;_;
Jeszcze tylko kilka słów o moich wrazeniach po obejrzeniu na ekranie LKJ - hmm... szczrze mówiąc lubie chłopięcą urode... ale jakos mi ta jego nie lezy... ale wazne zeby grał dobrze :P

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 30 sie 2006

A mi się podoba :P

I My Girl oglądałam właściwie tylko dla LJK. On był zdecydowanie najlepszy i wzruszający...
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 24 wrz 2006

Echhhh ja to zawsze chyba wszędzie jestem w opozyji jak pisałam o sm na innym forum to tylko ja chciałam by Usako była z Mamoru -chan wszyscy ją widzieli z tym długowłosym Seją zero poszanowania dla poważnych zdecydownaych facetów...... wiedzących czego chcą :P Tutaj to samo owszem był moment, w którym żałowałam że bohaterka nie jest z LJK ale nei lubię takiego typu do końca wolę stanowczych i tajeniczych .. fakt, że akcjia może troszke zbyt szybko przękreciła się o 180 stopni ale bez przesady...... JAK MOGŁA BYC Z FACETEM KTÓRY LEDWO USZEDŁ Z ŻYCCIEM PRZED MĘŻEM JAKIEŚ BOPGATEJ KOBITY :p HIhihih a ponadto naprawde tą drame cechuje świetny dowcip "motywem mandarynek zaraziłam koleżanke która jest stanowczo przeciwna romansidłom :P" nio i niebanalna obsada achhh wolę oczywiście by nie było nieporozumień szefa Aventur Hotel :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 08 paź 2006

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek. Trochę późno, zważywszy na mą miość do Junkiego, ale lepiej późno niż wcale^^
Dramka w sumie nie w moim typie, ale zapowiada sie sympatycznie, więc bedę kontynuować^^
Tylko gdzie mój śliczny Jun-Ki się podział?! Tylko jedna secna z nim T_T Mam nadzieję, że czestotliwość jego pojawiania sie ZNACZNIE wzrośnie w następnych odcinkach... bo jak nie... #%^Y(*$$%!!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 11 paź 2006

Dobra drama, dobra drama ^__^
Tylko jakoś tak mało romantycznie jest. No i po pierwszym odcinku, kiedy to JunKi wygrzebuje sie z łóżka swej kochanki, a potem musi uciekać przed jej chłopkiem, to jednak liczyłam, że chociaż jakieś buzi buzi się trafi, a tu nic T_T. (Bo nadal nie mogę się przyzwyczić i zaakceptować tej "oziębłości" w dramach :P)
Spoiler! Za to strasznie mi się podobała scenaj jak Junki, Yoo Rin i ten jej "kuzyn" poszli razem do kina i ona zasnęła na filmie i wtedy Junki przechylił jej głowę tak, by oparła się o jego ramię. Choukawaii!

I jeszcze potem, jak jedzą razem paprykę >_<

Dobra drama, dobra drama. Ups, chyba się powtarzam.

Niah, a miałam się dzisiaj kanjów uczyć. Niedobra, niedobra Eliza.
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 11 paź 2006

niom to były niezłe sceny... uwielbiam Junkiego! a jak oglądnęłam ten interview z nim co mi go nagrałaś ostatnio to nabrałam ochoty na powtórne obejżenie tej dramki... uroczy, uroczy...
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Hai hai, choukawaii!!

To trochę dziwne, ale nawet mi obojętnie z kim ona będzie >_< Z jednej strony piękny Lee Jun Ki, z drugiej baka kuzyn. W sumie każde rozwiązanie jest dobre^^ Oby tylko na końcu było jakieś namiętne kisu, i bede kontent.
Mało jest takich dramek, w których bym nie kibicowała jednej konkretnej parce.
Jedynie tej tenisistki nie lubię. W ogole to jest brzydka jak nooc. Nie wiem, czemu ją w ogóle wzięli do dej dramy! XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 paź 2006

Hmm... ja mialam podobne odczucia w pewnym momncie (tj. chodzi o to z kim bym chciala zeby byla bohaterka).
No i w sumie co do tej tenisistki to tez... oj jak ona mnie wnerwiala... o matko... i ta jej twarz (popieram Elize... wg. mnie też jest brzydka _^_').
A co do namietnego kisu... mysle, ze sie nie zawiedziesz (moze nie jest taki jak w goongu ale wg. mnie byl na prawde slodki... xP) a kto z kim... tego juz nie powiem xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

No to mnie uspokoiłaś trochę^^ Bo jak w dramie nie ma kisu, to wtedy mam tramę przez tydzień i chce zarzucić oglądanie azjatycich produkcji... Na szczęście dość szybko mi to mija :P
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 12 paź 2006

Hahaha! Zgadzam się (Eliza cudnie się czyta te twoje posty, aż się gęba śmieje hahhah ;D)!!
Nakręcili w niej niemiłosiernie i ogólnie momentami to mnie krew zalewała (jak zawsze na dramach sheeesh ^^) ale normalnie kocham tą dramkę! I muzyka jest gicior *_*
Dużo było fajnych momencików, jest dobry kissu *_* i zakończenie nie-najgorsze ;D więc ogólnie dramka supcio! ^o^!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 13 paź 2006

Ech, wcągnęłam się >__< Ale coś mi się z clubboź wolno sciąga. kikanaście kb/s. Co to za prędkość z ogóle? co to ma znaczyć... T_T A teraz jeszcze odcinek 13 stoi na 88% i nie chce ruszyć od 5 godzin T_T

Dlaczego mój piekny JunKi ciągle płacze. Biedniutki *patpat*
W sumie to ten wątek, jak JunKi kocha Ju Yoo Rin (czy mi się wydaje, czy dałam rade zapamiętać koreańskie imię- dziewczyny na dodatek?! :D)
No ale aktorka, kótra ją gra wydaje się strasznie miła. I lbuię te jej wszystkie minki. Zupełnie jak Chae w Goongu! Wygląda na to, że taki jest koreański stylk grania dla kobiet w dramach miłosno-komediowych >_<
Chociaż to czyni je troche podobnymi do siebie, to mi się to bardzo podoba. Minki, gesty i sposób mówienia są niezwykle kawaii. Chyba nawet wolę je niż Japonki.
Kucze, zrobiła mi sę dygresja...W sumie to ten wątek, jak JunKi kocha Ju Yoo Rin to się eydaje taki trochę sztuczny. Mam na mysli to, ze nic się iędzy nimi nie zdazyło... No urotował ją raz, i kilka razy gadał... ale żadnego kawaii gestu, przypadkowego buzi... (no co, to jest drama, bez kiczowatek pocałunku przez przypadek nie może być mowy o miłości... >_< no w sumie tu też jest, jak Yoo Rin jest pijana, to też ma z Chanem przypadkowe kisu)

Jak zaczynałam oglądac, to myślałam, z ona chociaż którko bedzie z JunKim, by na końcu i tak wylądować z Chanem.
No ale jeszcze 5 epków przede mną. To w sumie jescze się może coś wydarzyć.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 paź 2006

Hurra! Wreszcie kisu jest! >_<
Chyba umrę, zanim mi się to sciągnie do końca. Dobrze, że mam już 16 (ostatni) epik. Więc tylko na 14 i 15 musze czekać. Ciekawe, czy da radę do nocy, bo jak nie, to pewnie nie pójdę spać... -_-"
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 14 paź 2006

Hahah ^^ cóż za zacięcie! ^^ Znam to aż za dobrze :) Dlatego nie lubie brać sie za nowe dramy kiedy mam coś do zrobienia (np nauka XD) bo jak już sie wezme to .. no cóż, nie zrobie nic innego póki nie skończę oglądać :D
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 paź 2006

W ramach oczekiwania obejrzałąm sobie jakiś wywiad połączony z NG. Junki jest taaaaki słodki. *_*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 15 paź 2006

OMG, prawie dostałam zawału serca jak w 14 odcinku Spoiler! JinKi dzwonił do GongChan'a, bo chciał z nim pić, i powiedział- aty pewnie chcesz się iść bawić z dzieckim.
Na szczęście to dzieko jego ciotki^^

Ech, oze powinnam darować sobie ten 15 odcinke, bo bedzie się pewnie sciągał do rana i obejrzeć od razu 16? a potem tylko wrócić do 15?
Co robić? Co robić...? >_<

I czy to jest już zasadą dla Koreńskich dram, że pierwszy pocałunek musi się odbyć w 13 odcinku? :D

Wróć do „K-drama”