[2005] My Girl

seriale z Korei
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 15 paź 2006

My girl to jedna z moich ulubionych dram, powodem tego jest główna bohaterka, która była wprost urocza ^_^ naprawdę polecam tą drame wszystkim, którzy do tej pory jej nie obejrzyli.
No, a teraz tak.. jedna z moich najbardziej ulubionych scen w tej dramie to Spoiler! moment, w którym Yoo-rin wraz ze swoim ojcem jest na lotnisku, biedactwo tak bardzo wtedy płakało :(bo musiała wtedy wyjechaćTo było naprawdę smuuutne. To jest chyba jakieś zboczenie, ale ja uwielbiam sceny tego typu, kiedy jeden z głównych bohaterów wpada w doła i ryczy...

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 16 paź 2006

No wczoraj w nocy skończyłam wreszcie. Sporo mnie ot nerwów kosztowało, żwłaszcza jak sie w 15 odcinku cigle Spoiler! mijali... Na ulicy, na lotnisku, ten autobus wycieczkowy, itd >_<)

Za to samo zakończenie było dla mnie trochę dziwne. Może dziwne, nie jest dobrym sformulowaniem... Spoiler! Chodzi mi o to, ze to ich pojednanie było... za krótkie. Ani nie zdążyłam się wzruszyć, ani nacieszyć... Powinno być bardziej DRAMOWE. A nie, ona idzie do tego 63bilding, szuka go chwile i spotykają się w windzie, krotka rozmowa, jedno kocham Cię, jedno krótkie buzi i koniec...
Powinno być więcej napięcia... Już od momntu rozmowy z dziadkiem powinno wzrastac napięcie., potem coś dłuższego, gdy on już wie, ze wszystko bedzie dobrze, gdy dociera do niej, że musi go znaleźć itd, potem jakaś romantyczna scena, dłuższa rozmowa i bardziej namiętne buzi... i samo rozwiązanie kakcji tez mogłoby chwilkę zająć, mogliby pokazać ich szczęścliwe życie ever after...

Zamiast tego 15 odcinka, kry mnie do szkaleństwa doprowadzał i dłużył się...

Poza tym, uważam, że nie do końca ostał wykożysany wątek tej wnuczki, mogli coś naprade ciekawego zrobić, a odnioslam wrażenie, że oni potem nie mieli co wymyslić...

No a na końcu zachowanie Yuu Rin. To, że ona była taka twarda, jak się już wreszcie odnaleźli... on ją chciał, a ona udawała, że nie... To mi serce łamało.. Co to za dziewczyna?!?! No ale jednocześnie to było super pomyslane, choć nerwicy przed monitorem dostawałam. Bo dla odmiany miło jest zobaczyć dziewczynę myślącą trzewo i stawiającą rozum i obietnice ponad miłość, i zupełnie "rozmemłanego" faceta^^

Jeszcze żeby Junkiego było więcej, to już zupełnie byłoby wypas. Albo, zeby znalazł sobie inną, albo cos, co by go uszczęśliwiło... (Byle nie ta tenistka :P bo też w pewnym momencie myślałam, że się nie daj boze zjedą z Junkim)
I jeszcze liczylam na to, ze mięzy tą asystenką Yoon (czy jak jej tam było) i tym modelem to będzie jakiś większy wątek, a to tylo taki lajcik...

Daję dramce 8,5/ 10
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 16 paź 2006

Yoo-rin wraz ze swoim ojcem jest na lotnisku, biedactwo tak bardzo wtedy płakało :(
szczerze powiem, w zadnej innej dramie a nawet filmie nie widziałam tak przejmującego płaczu... był strasznie prawdziwy jak dla mnie
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 17 paź 2006

Fakt, ta scena była dobrze zrobiona^^ Mi też się podobała.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 17 paź 2006

Eliza - tez mnie te mijanki doprowadzaly do szalu... i nie tylko w My Girl.. w Delightful Girl np. tez ich bylo pelno (no coz... praktycznie Ci sami tworcy z tego co wiem? xP).

No i także przyznam Ci racje co do tej asystentki i modela oraz Junkiego...
W takich przypadkach ja zawsze mam nadzieje ze ten odrzucony znajdzie sobie kogos... i tak sie skonczy... a tu zazwyczaj dupa z tego O.o
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Toledo

Postautor: Toledo » 19 paź 2006

Na razie obejrzałam jedynie 13 odcinków i jak dla mnie ta drama jest straszliwie nie równa. Były takie momenty, że waliłam głową w blat burka lub nie mogłam przestać szeroko się uśmiechać nad wdzięcznością niektórych scen. Ale były też chwile gdy normalnie sennie kiwałam się w fotelu.

A już najbardziej irytuje mnie ten cały wątek z Seo Jeong-woo. No już bardziej tego nie mogli sknocić...
Cały czas mam nadzieję, że facet weźmie się w garść i zrobi coś sensownego zamiast bez przerwy rozczulać się nad butelką soju. Niemal błagam o jakiś zwrot akcji, który mógłby ukazać jego umiejętności aktorskie. Bo moim zdaniem Jun-Ki Lee najlepiej gra w całej tej dramie, tyle że tak okroili jego rolę, że nie pozwala mu to rozwinąć skrzydeł.
Inni grają zbyt schematycznie i sztucznie, co nawet na chwilę nie pozwala zapomnieć o tym, że ogląda się serial.

A i jeszcze jedno, jak Jeng Woo wyląduje na samym końcu z Sae-hyun to wyrzucę monitor za okno. Nie trawię tej dziewuchy...
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 paź 2006

Hihihi, no chyba jesteś zbyt surowa >_<
To dobra drama jest. Dooobra ^_^
Al fakt, Junkiego mało i połoę czasu mna ekanie spędza w łzami w oczach -_-" zamiast zrobić coś i podbić serce YooRin. Chciaż powiedzenie, że jego rola jest zupełnie zepsuta, to przesada. Po prostu jest postacią dugoplanową i nie o niego w dramie chodzi. Tak to juź jest...
Awatar użytkownika
Toledo

Postautor: Toledo » 20 paź 2006

Hej, ja wcale nie napisałam, że jest zła. Stawiam jej nawet 4+ i przyznaję, że z utęsknieniem czekam na każdy ściągający się odcinek :) . Tyle, że ten kto pisał scenariusz skoncentrował się tylko na dwójce głównych bohaterów, traktując pobieżnie inne postacie.

I chciałam tylko wspomnieć o takiej kategorii nagród jak 'rola drugoplanowa,. Skoro nagradzają ludzi grających na innych poziomach fabuły, to znaczy że da się wycisnąć z tej kategorii coś więcej niż tylko strumień łez. Gdyby dobrze napisano jego rolę, człowiek do samego końca zastanawiałby się, jaki będzie końcowy wynik zmagań obu panów, a tu tylko wystarczy obejrzeć pierwszy odcinek i wszystko wiadomo.

Grunt to dobrze skonstruowany scenariusz 8) .
Awatar użytkownika
madziulinka20

Postautor: madziulinka20 » 11 lut 2007

Wiele śmiesznych sytuacji:) Dwóch przystojnych kuzynów walczy o piękną Yo Rin :) Chłopcy mają w sobie coś takiego przyciagajacego że sama chyba nie potrfiłabym się zdecydować którego wybrać :P Oglądając tę dramę miałam ubaw po pachy ( nie ma to jak zszywanie mandarynki:P ) Szkoda tylko, że jest tam tak mało scen miłosnych...:( Ogólnie drama warta obejrzenia :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aniabourne » 11 lut 2007

uważam, że dram jest świetna... główna bohaterka mnie powalała swoimi akcjami...tekstami....najbardziej wzruszyło mnie roztanie =( ale skończyło sie dobrze lol muzyka była świetna =) najbardziej mnie wkurzał Jun ki praktycznie cały czas płakał =/ na początku luz, ale później zaczęlo mnie to denerwować(a tak ogółem to ja do niego więcej nic nie mam) xD
[img]http://img165.imageshack.us/img165/1233/yamapi18es3sn0.jpg[/img]
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: vs » 11 lut 2007

jedno z moich ulubionych dram :) choc juz pod koniec z nerwow przewijalam odcinki :P
pan LJK rulez :D co tam ze ladniejszy ode mnie ;] bywa xD
" I work like a slave to become a master"
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

napewno spędza więcej czasu w łazięce niż my wszystki razem lol
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

hehehe tego moge byc pewna xD bala bym sie pokazac z nim na miescie zeby mi go koledzy nie podrywali ;] choc mial w My girl meskie momenty np gdy byl lekko spocony ... :D;]
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
aniabourne
Kiedy bedę spać? @_@

albo gdy się pojawił poraz pierwszy lub podczas walki >_< sweetttttt uwielbiam jak on walczy xD
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

ooj tak jak walczy to jest piekne ;] albo jak obraca zgraniczne laseczki :P

Wróć do „K-drama”