[2006] What's Up, Fox?

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

[2006] What's Up, Fox?

Postautor: Asu » 18 paź 2006

What's Up Fox?

Obrazek

Tytuł : 여우야 뭐하니?/Yeouya Mwohani?/What's Up Fox?, Hey Fox, What You Want To Do?
Gatunek: komedia romantyczna
Liczba odcinków: 16
Nadawca: MBC
Emisja: 20.09.2006 - 09.11.2006
Czas emisji: środa i czwartek o 21:55
Tłumaczenie PL: BAKA Fansubs (zakończone)

Obsada:
Ko Hyun Jung jako Ko Byung Hee
Chun Jung Myung jako Park Chul Su
Go Joon Hee jako Ko Jun Hee
Jo Yeon Woo jako Bae Hee Myung
Yoon Yeo Jung jako Choi Soon Nam (mama Byung Hee i Jun Hee)
Ahn Sun Young jako Park Seung Hye (siostra Chul Su i przyjaciółka Byung Hee)
Kwon Hae Hyo jako Hwang Yong Kil (wdawca magazynu)
Son Hyun Joo jako Park Byung Gak (guru mody)

Opis
33-letnia stara panna, Go Byung Hee pracuje jako dziennikarka w podupadającej redakcji magazynu dla dorosłych. Marzy jej się prawdziwy romans i ustatkowanie się u boku ukochanego mężczyzny. Jednak nie wszystko toczy się tak jakby sobie tego życzyła.
Do Seoulu, po kilkumiesięcznej podróży po świecie wraca brat najlepszej przyjaciółki Byung Hee, 24-letni Park Chul Soo.
W wyniku 'pewnych okoliczności' stara panna i młody lekkoduch kończą razem w łóżku. Kobieta chce jak najszybciej wymazać wydarzenie z pamięci, jednak to chyba nie będzie takie łatwe... zwłaszcza , że Chul Soo chyba się w niej zakochał....
by Maura

-------------------------------------------------------------------------------------
Parę słów od siebie ^^ Z tego co wiem subowanie odbywa się - jak to ostatnio w modzie - troche softów troche hardów, co na pewno nie ułatwi oglądania ^^' Ja zaczęłam seryjkę ściągać, ale jeszcze nie tykałam, choć przyznam, że zapowiada się smakowicie ^^ Jak to jednak z hardami będzie.. ehh.. aż strach pomyśleć -_-'

www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 paź 2006

Ja na dramkę luknęła tuż po emisji pierwszego epka i nie żałuję. Wprawdzie stanęłam na czwartym odcineczku ---> brak czasu :(

Mam zamiar dalej kontynuować, seria zapowiada się szalenie komicznie, a dwójka głównych bohaterów jest tak zakręcona, że można się zgubić. Co tu dużo dodać, lekko, śmiesznie i przyjemnie :P Zobaczymy jak to będzie sie kształtować dalej...

A poza tym dobija mnie ten podwójny system podziału napisów...softy i hardy, kiedy Ci ludzie zmądrzeją, a właściwie to przejrzą na oczy, że tylko utrudniają oglądanie normalnym dramomaniakom....

Te ich hardy mają koszmarną jakość... dopiero jak się wrzuci w odtwarzacz ze skalowanie obrazu można z tego coś wycisnąć...Ale jestem człowiekiem i chcę mieć wybór czy będę ściagać softy czy hardy, a oni w sposób bezczelny narzucają nam co mamy oglądać. Powoli tracę szacunek dla tej grupy !!
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 18 paź 2006

dzięki Asu za opis . Zachęciło mnie bardzo to ze autorką jest pani od MNKSS ^_^
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 18 paź 2006

Co do systemu subowania - gubie sie w nim. Totalnie nie wiem o co biega i na cholere takie utrudnianie sobie życia XD Jak mam za każdym razem sprawdzać przed ściągnięciem jakiejś dramy czy przypadkiem nie bierze sie za nią grupa WITHS2 to aż mnie skręca XD Kupa niepotrzebnego łażenia po stronkach i szperania po topicach :( Jestem zniesmaczona tym jakże bezdennie głupim projektem XD

A co do samej dramki - rzeczywiście wszystko co do tej pory o niej się dowiedziałam jedynie popycha mnie coraz dalej i zachęca do oglądania:) Ale chyba poczekam aż będzie completed, bo nie lubie dlugich okresów oczekiwania na kolejne odcinaski ^o^!
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
franka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: franka » 20 paź 2006

chetnie bym obejrzala ale aktor grajacy glownego bohatera mnie drazni... nie mam pojecia czemu, normalnie mnie denerwuje... zebym to ja znala przyczyne... macie tez tak?
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 06 lis 2006

Ja go pamiętam z The Aggressives i tam mi sie akurat podobał, choć nie ukrywam, że główna żeńska postać zdecydowanie bardziej :lol:
Nic do niego nie mam, a dramka ponoć superaśna ^^
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 10 lis 2006

Hahah XD postanowiłam spróbować pierwszy odcinek! i to była moja największa życiowa porażka jaką kiedykolwiek popełniłam! DRAMA JEST ZAJE.. FAJNA :D
genialna! cudowna! przezabawna! bez ceregieli! sex w pierwszym odcinku :P aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah *_* to będzie chyba najlepsza drama jaką widziałam :P co prawda widziałam na razie 6 odcinków, bo tylko do tylu są suby... XD ale normalnie nie można sie oderwać :P Od razu widać mistrzostwo gościa od MNIKSS :) Dziewczyny! do oglądania!! :D
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 10 lis 2006

Jasne, że jest po 700 mega na http://clubbox.co.kr/iyagi & http://clubbox.co.kr/touya ... I jeszcze na przynajmniej pięciu innych :] Chyba, ze wolisz torrenty, wtedy pozostaje wycieczka na d-as @__@

Sama drama ma niezwykły urok, mamy mnóstwo scen komediowych, a główna para jest po prostu świetnie dobrana. Na braki scenariusza też w sumie nie ma co narzekać ^^ Już spory procent oglądalności jest wystarczającą zachętą by luknąć na tą produkcję :]
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 10 lis 2006

Czerteziki zostanie mi troche wolnego na tych DVDkach dla Ciebie więc Ci nagram te epki które już są z napisami :)
Naprawdę warto!! ^____^
A co do głównego bohatera.. nie przepadałam za tym aktorem, ale w tej dramce jest boski! Jakoś tak idealnie pasuje, że sama nie wiem :D
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 10 lis 2006

O jak miło :P:) Happy :) A jak bybylo jeszcze miejsce to moze by cmars epki 7-12 bo mam je bez napisow albo nie czekaj to sobie same napisy sciagne ale ja baka jestem :P Hihihihi
Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 06 gru 2006

Jak chcą to potrafią mamy aż trzy suby do przodu !! Do końca serii pozostał już tylko jeden ep :yupi:
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 13 mar 2007

Drama byla niesamowita,heh. Rzadko sie zdarza ze ogladam wiecej niz 3 odc. pod rzad, a jednak z 3 na 6.
Szkoda mi tylko tych ostatnich odcinkow

Dla tych co obejrzeli calosc:

Spoiler! nienawidze jak pod koniec probuja ich rozdzielic, tymbardziej ze glownym pomyslodawca byla jego siostra i jej najlepsza przyjaciolka, niewiem, moze poprostu kobiet nie rozumiem. I dlaczego poprostu nie nawiali z kraju, albo nie zrobil jej bachora ? W takiej sytuacji bylby zwolniony z wojska, a ona pewnie nie miala by nic przeciwko
Awatar użytkownika
Pikus
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Pikus » 13 mar 2007

z tym "bachorem" to by chyba nie wyszło!,tak mi sie zdaje.przykład - przypomina mi sie drama "Wonderful Life (MBC)" no ale nie znam sie na prawie co do tej kwestii.
Aktualnie ogladam:
Padam Padam |
Zakochany w:
The Princess Man | Padam Padam
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 13 mar 2007

aaaahhh......od wczoraj szukam jakichs informacji o tym na internecie i nie moge nic znalezc, a naprawde jestem ciekaw czy bylby zwolniony albo czas rozpoczecia sluzby wojskowej zostal przesuniety
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 14 mar 2007

Hmm, tak naprawdę nie sądzę by dziecko było "gwarantem" uniknięcia wojska. Ponieważ jak to Korea Południowa ma w swym zapisie, każdy mężczyzna powyżej 20 roku życia, który jest zdrowy na ciele i umyśle ma obowiązek odsłużenia 2-letniej służby :] Oczywiście istnieje możliwości by się z tego wymigać, lecz jest to dość ciężkie, zresztą...nie wiedzieć czemu Koreańczycy w większości nawet nie uciekają się do tego typu sztuczek, wręcz przeciwnie o ile dla Polaków to herkulesowy wysiłek tak w ich mentalności sytuacja wygląda zupełnie odmiennie...może tam lepiej karmią i dbają o warunki sanitarne :] Wszak jak mężczyzna posiada godziwy byt i opierunek, a do tego ma możliwość by stać się macho to czegóż więcej do szczęścia potrzeba ? Oczywiście żartuję, a wracając do samego zwolnienia...według mnie to mało realna perspektywa, może faktycznie ciąża odracza decyzję, jednak nigdzie niestety nie doszukałam się podobnej informacji.

Wróć do „K-drama”