[2006] The Snow Queen

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2006] The Snow Queen

Postautor: martulex » 04 lis 2006

Obrazek

Org. tytuł : 눈의 여왕 / Noon Eui Yeo Wang

Ang. tytuł : The Snow Queen

Gatunek : Dramat / Romans

Ilość odcinków : 16

Data emisji : od 13 listopada 2006 do ...

Obsada :

Hyun Bin jako Han Tae Woong ................GALERIA PIĘKNYCH FOTÓW
Sung Yu Ri jako Kim Bo Ra
Im Ju Hwan jako Suh Gun Woo
Yoo In Young jako Lee Seung Ri
Kim Tae Hyun jako Choi Chong Shik
Kim Hak Jin jako Tae Woong's friend
Ko Doo Shim jako Park Yeong Ok (matka Tae Woong)
Chun Ho Jin jako Bo Ra's (ojczulek)
Lee Sun Ho jako Kim Jeong Kyu
Go Ju Yun jako young Kim Bo Ra
Ahn Gyu Ryun jako ...

Tabela relacji

Obrazek

Opis :

Czyżby kolejna bajka o kopciuszku ?? Nic bardziej mylnego...

Wyobraźcie sobie pociagającego geniusza, który staje się bokserem...
oraz niezwykle bogatą, acz oziębłą piękność, która cierpi z powodu choroby ...

Dwa światy, które dzieli ogromna przepaść klasowa, a łączy niezwykłe pokrewieństwo dusz.
Czy miłość stopi lodowy mur uprzedzeń jakim oboje się otoczyli i zdoła przezwyciężyć koleje losu ?

Muszę przyznać, że od dawna nie widziałam Hyun Bina w akcji. Jego ostatni kasowy film,
AMFL okazał się przjmującym melodramatem, aczkolwiek szalenie cudownym.
Czy drama powtórzy sukces i podniesie, już i tak wysoką popularność naszego przystojnego aktora... zobaczymy :] Historia zapowiada się interesująco, lecz dość smutno...mam tylko nadzieję, że obejdzie się bez dodatkowej chusteczki...ależ ze mnie optymistka ^^

Stronka Oficjalna

Kolejna odsłona

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 05 lis 2006

torszkę czytałam o tym na soompi i już nie mogę się doczekać, zeby zobaczyć Hyun Bina w nowej dramce ^^
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 05 lis 2006

Gdzieś już o tym czytałam i już nie mogę się doczekać, aż obejrzę tę drame :) Hyun Bin to jeden z moich ulubionych aktorów, od czasu MNIKSS; a jego wspaniała gra w AMFL tak mnie zachwyciła, że do tej pory ją wspominam :) No ale wracając do tematu ciekawie się to wszystko zapowiada. Mam nadzieje, że chociaż parę bardzooo smutnych momentów będzie :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 18 lis 2006

Wczoraj widziałam relację z premiery tej dramy na Arirangu (nawet nie wiedziałam, że dramy mają takie premiery jak filmy o.O)
No i Hyun Bin mówił, że w tej dramie wyczuwa się nutkę baśniowości ^^ Ciekawe na czym będzie to polegać ?.? w każdym razie zapowiada się całkiem nieźle (przynajmnie w opisie ^^)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 19 lis 2006

Obejrzałam dwa epki i Hyun ma absolutną rację. Klimat rodem z baśni Andersena aż kłuje nas w oczy, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :]

Dwa pierwsze odcinki obłędnie piękne i szalenie smutne...A cała otoczka jest wręcz magiczna :]

Tak na marginesie, pokochałam tą cudowną dziewczynkę z pierwszego epka. Jest absolutnie zjawiskowa...
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 20 lis 2006

Ja ściągam i czeeeekam :D nie popełnię tego błędu co z Whats Up Fox :D Bo teraz obgryzam paznokcie czekając na next subki :D Ale na 100% będę mieć tę dramkę *_*
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 20 lis 2006

^ Znam to... Mam to samo ze Smiling Pasta ^^ To napięcie i oczekiwanie...

martulex pisze:Obejrzałam dwa epki i Hyun ma absolutną rację. Klimat rodem z baśni Andersena aż kłuje nas w oczy, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :]

No to super bo uwielbiam takie baśniowe klimaty <3 Zdaje się, że to kolejna drama, w którą będę się musiała w najbliższym czasie zaopatrzyć ^^ [tylko kiedy ja to wszystko obejrzę o.O]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 23 lis 2006

Dziewczyny, napisy wystartowały :hurrrrra:

Pierwszy odcinek można już oglądać z pełną swobodą ^__^
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 30 lis 2006

Nie wtajemniczałam sie zbytnio w ilość członków tej grupy subberskiej, ale chyba musi ich być duuuużo skoro zaczynają tyle nowych projektów! Przecież oni wrzucają aktualnie dużo nowych dramek na swojego clubboxa, przy czym stare jeszcze nie pokończone o_O Ambicja czy głupota? W każdym razie ja ich clubboxa uwielbiam, bo mi śmiga cudownie :D
Dzięki za linka do napisów :*
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 30 lis 2006

Poderzewam, że jedno i drugie :] Głupota ze względu na ilość projektów, a z drugiej strony ambicja, gdyż jak ma się do dyspozycji, aż 112 członków w ekipie to można sobie pozwolić na pewne fanaberie -____-
Są obecnie najatywniejszą i najbardziej prężną ekipą jaka do tej pory powstała w sferze translacji dram :] A gdyby jeszcze zaprzestali zabawy z cieżsą wesją byłabym w siódmym niebie.

Wracając do samej dramy, nie wiem czy ktoś prócz mnie śledzi ją na bieżąco...ale z całego klimatu wynika, iż nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. Mam nadzieję, że się mylę !! Lecz patrząc na ostatnie role HB, całą oprawę serii, muzykę i cudownie piękne, aczkolwiek melancholijne wtawki...zapewne nie wynika z przypadku, że mamy pokazane masę symboli, choćby konwalia, która symbolizuje łzy, nadzieję, wiarę. Niby symbol maja, a jednak smutku. Do tego dohodzą cudowne zdjęcia i niesamowita estetyka. Nie dziwię się, że Hyun odrzucił rolę w What's Up Fox i poświęcił się tej produkcji, gdyż jest niezwykła :]
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 01 gru 2006

jakis czas chodzi juz za mna ten tutul

Sciagne jak beda wszystkie suby

Drame z EunHye zaczelam ogladac i staneli na 5epie Chyba cholera mnie trafi. Jak ja lubie jak ludzie cos zaczynaja i nie koncza (Patrz Gwiazdka i tlumaczenie goonga :P)
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 06 gru 2006

Obejrzalem 2 odcinki i ciekawie sie zapowiada,
Sung Yu-Ri ktora gra Bo Re to jakas taka dziwna urode ma, ale w sumie bardzo ladna dziewczyna.

Szkoda tylko ze na napisy trzeba czekac :(
Szkoda ze za napisy nie zabralo sie "With S2" to pewnie juz by byly,
chociaz tez nie wiadomo, bo na Special do Goong'a to juz myslalem ze sie nigdy nie doczekam.

Pozdrowienia
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 06 gru 2006

ja dzisiaj obejrzalam jakies 20 min pierwszego epka bo na wiecej nie moge sobie pozwolic chwilowo (naukaaa a ogladam w trakcie posilkow :P) no i w sumie podoba mi sie bardziej niz myslalam. Zobaczymy co bedzie dalej :>
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 08 gru 2006

No dobrze, dzisiaj obejżałam w całości 1 odcinek... heh ryczałam już teraz, ciekawe co to będzie dalej :P.

Jestem pod wrażeniem, Hyun Bin świetnie gra (jak dla mnie), zresztą świetną postać dostał :D ahhh........
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 09 gru 2006

Muzyczka z dramy.
Wczoraj wyszedl singiel.

The Snon Queen [Single]

01. Grace Love - SAT & IM (Big Ton)
02. chut noon ae - Kang Sung Min
03. ga nan han nam ja - Choi Won Joon
내일 저녁에 시간 있어요?

Wróć do „K-drama”