[2007] Goong S / Prince Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 13 sty 2007

właśnie oglądnęłam :D nie mogłam się powtrzymać po prostu...
a Dong Wookie jak zwykle kjutaśny :P naprawdę świetnie zagrał ^^ już nie mogę się doczekać następnych odcinkow i napisków :P

[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 sty 2007

Haha... no coz... dobry dzien dla mnie chyba... nie dosc ze mi sie sciagnal 2 epek też to jeszcze subki ? No no... lece ten 1 ep ogladac w takim razie... eh... juz sie nie moge doczekac ;D
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 13 sty 2007

seven jest przeuroczy ^^
i te jego teksty :P

Jako aktor jest taki sobie ale sie poprawi. Z EunHye bylo tak same ne? ^^

z utesknieniem czaekam na epik2 ^^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 15 sty 2007

Ja wczoraj sobie obejrzałam między pisaniem jednego eseju, a kończeniem drugiego @.@

Tak czy siak bardzo mi się podobało i nie mogę się doczekać następnego *.*

Se7en jest przeuroczy (w niektórych momentach ma miny takiego małego niewinnego chłopczyka ^^) i rzeczywiście te jego teksty: "Men are all about timing" :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 sty 2007

To pewnie będzie dość długaśny post, więc się nie zniechęcajcie...ale trzeba nadrobić aż dwa epy ^^

Ostatnio niemiłosiernie się zdziwiłam jak usłyszałam końcowy utwór, jest absolutnie prześliczny :] No i dzisiaj, gdy podrzucono skromny OST okazało się iż wykonauje go HowL, a sama piosenka zwie sie Miracle. Muszę przyznać, że byłam nieźle zaskoczona...
-------------------------

Odcinek 3

-------------------------

1. Lee Hee wymyka się z pałacu. Czeka już na niego Bul Bam, który to wywołuje bójkę. Całe szczęście wszystko kończy się dość pomyślnie. Całkiem zabawna scena, a tak na marginesie Bul Bam ma lekką obsesję na punkcie swej "motorynki"... podobnie jak Se7en :]

2. Zamartwiając się o księcia YS postanawia go odszukać, tak dostaje się domu, w którym chłopcy postanowili urządzić imprezę. Oczywiście przypadkowo staje komuś na ręcę i rozlega się niemiłosierny krzyk. Po dosć stresujacej scenie, gdy jest już doprowadzona na skraj frustracji postanawia nawrzeszczeć na Lee Hoo, który o dziwo poza zaskoczeniem okazuje również smutek.

3. Yang Soon próbuje przemucić Lee Hoo do pałacu, lecz starżnicy go nie wpuszczają, na domiar złego jej karta dostępu odmówiła posłuszeństwa :( Gdy wrescie sytuacja zaczyna się klarować, dziewczyna zostaje obsztorcowana za nieodpowiedzialne zachowanie.

4. Książę nadal tkwi gdzieś w pałacu i tutaj następuje bardzo podobna scena jak w org. Palace. Se7en podchodzi do strażnika, wygłupia się, a na końcu pyta czy broń jest prawdziwa. Ale z niego numer...

5. Z nudów kręci się przy swym skuterku, gdy nadjeżdża Shin Sae, która widząc okazję zbliżenia się do potencjalnego kandydata na koronowaną głowę podchodzi i nawiązuje rozmowę. Znów mamy zbieżną scenę, pamietacie Tajlandię... tutaj było, że Lee Hoo zabrał ją na wycieczkę swym pojazdem :] Wymykając się straży przybocznej doprowadził do jeszcze większego gniewu starszyznę, która całą winą obciążyła Yang Soon (beznadziejny książę)

6. Scena z muzeum misiów była niesaowita, aż się zatęskniło za Chae i Shinem ^^ Piękne sale, a w nich cała gama cudownych pluszaków. Tutaj mamy aż trzy dość istotne sceny ... pierwsza, gdy to Lee Joon rozmawia z perfidną Shin Sae (dziewczyna ma koszmarne i zarazem diaboliczne podejście do życia), spotkanie Lee Hoo i Lee Joon'a, które kończy ostrą bójką !! Wpierw Se7en sromotnie przegrywa, potem karta się odwraca...lecz nie jest wiadome jak by scena dalej się potoczyła, gdyż podczas zadawania ostatniego ciosu Lee Joon zostaje powstrzymany przez straż pałacową...(wkraczają w bardzo ciekawym momencie). Wraz z ochroniarzami przyjeżdża sama królowa i zarazem ciotka Lee Hoo.

7. Yang Soon płacze nad tą całą sytuacją, pocieszycielem okazuje się nikt inny jak Lee Joon, który proponuje do otarcia łez własną chusteczkę.

------------------------

Odcinek 4

------------------------

1. Lee Hee wciąż przeżywa wielkie zauroczenie Shin Sae, aż przykro patrzeć jak się ślini ... (ech, zaślepiła go uroda...a tak z innej strony nie przepadam za tą aktorką, coś mnie w niej irytuje)

Pomiędzy tymi ujęciami była świetna scena, w której Lee Hoo próbował porozmawiać z królową na temat problemów Yang Soon...chwali mu się, że chciał dziewczynę wyratować z opresji :wink:

2. Lee Hoo natyka się w końcu na Yang Soon, lecz ta nie chce mieć z nim nic wspólnego...każe mu natychmiast się wynosić i pragnie by już nigdy więcej nie musiała go oglądać ^^ Bezceremonialnie wypycha go z pokoju i zamyka drzwi. Ten z kolei się dobija, cała scena zostaje ukrócona przez Lee Joona, który zwraca mu uwagę na nieprzystojne zachowanie. Natomiast gdy sam próbuje wejść do pokoju Yang Soon myśląc iż stoi za nimi Lee Hoo oblewa biedaka tuszem (?) Bardzo komiczna scena. Książę gdzieś umyka, a biedna Yang Soon przeprasza, natomomiast Lee Joon zaczyna zdejmować przyodziewek. YS wynosi rzeczy do wyczyszczenia, niestety prześladuje ją zwierzchniczka, więc zmuszona jest wrócić do pokoju, gdzie to przebywa p_ó_ł_n_a_g_i. Gdy jej prześladowczyni sprawdza poszczególne pokoje, YS i LJ ukrywają się za parawanem. Potem dochodzi do lekkiego pocałunku między obojgiem, a następnie zaliczeniem podłogi. Całą scenę oniemiały obserwuje Lee Hoo :]

3. Mamy sporo scen, w których starszyzna omawia sprawy polityczne...

4. Rozdrażniło mnie też ujęcie, gdy to podstępna Shin Sae specjalnie rozpięła swój naszyjnik, który zsunął jej się na podłogę. W tym samym czasie postanowili po niego sięgnąć, lecz Lee Hoo był jednak szybszy. Co z kolei skrzętnie wykorzystała Shin Sae i poprosiła by go jej założył i zapiął. (naprawdę mnie irytuje)

I w tym momencie prgram odmówił mi posłuszeństwa... :(

Foty z trójki :
Spoiler! Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cr: soompi ^^

Ep 4
Spoiler! Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cr: iMBC ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 20 sty 2007

Eh... czemu ja nie zauważyłam tego posta ? Już myślałam, że coś ucichło...
Eh... no właśnie... cały czas czekam na napisy do 2... i aż strach pomysleć, że 3 to będzie hardsub (buuu... ja chce to już obejrzec xP).
Tak czy inaczej ściągam sobie narazie 4 odcinek... przyda sie na zapas... a co do 3 to musze poczekać aż wyjdzie hardsub... eh. Okrutne jest życie dramo-fana jak się nie zna Koreańskiego w ogole (a jak sie nie zna angielskiego to juz tragedia xP).
Tak czy inaczej moglam chociaz sobie poczytac opisy - dzięki Martuś, jesteś boska ^-^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 20 sty 2007

1. Lee Hee wymyka się z pałacu. Czeka już na niego Bul Bam, który to wywołuje bójkę. Całe szczęście wszystko kończy się dość pomyślnie. Całkiem zabawna scena, a tak na marginesie Bul Bam ma lekką obsesję na punkcie swej "motorynki"... podobnie jak Se7en :]

nie wiem czy wiesz ale piosenka ktora spiewaja to 1tym- "hot" ^^ To tak na marginesie ^^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 20 sty 2007

Na soompi ktoś o tym wspominał ^^ Ale nie zwróciłam dokładnie uwagi na nazwę piosenki :]

Niezły jest też utworek J *__* Tak samo jak song wykonywany przez Vanilla Unity, ten z kolei jest bardzo energetyczny :]

----------------------------

Odcinek 5

-----------------------------

Coś pięknego...kisssssssss ^_^

Opiszę poglądowo, bo nie mam czasu na robie zaciężnch spoiler2ów :(

Yang Soon Ae coraz baczniej zwraca uwagę na zachowania Lee Hoo względem Shin Sae. Aż widać, że jest jej niezmiernie przykro. Z kolei Lee Joon nie ukrywa swego zainteresowania Soon Ae. Straszna komedia omyłek. Książę zaś ambitnie zmaga się ze swą edukacją, lecz konkurencje sportowa całkowicie go dobijają. Po intensywnej grze w polo nie może się pozbierać. Na swe zbolałe plecy próbuje nakleić plaster, lecz niezbyt mu to wychodzi. Wpada więc na pomysł by rozłożyć poszczególne fragmenty na podłodze i się położyć, w tym momencie niespodziewanie pojawia się Soon Ae. Jest zaskoczona i skrępowana tym co wyprawia książe. Ten natomiast dla rozładowania sytuacji oświadcza iż uprawia jogę :hahaha: Okazuje się iż z przyczyn niejasnych postanawia również poudawać chorego, asystuje mu nikt inny jak Soon Ae. W pewnym momencie jej zaniepokojenie stanem zdrowia księcia wywołuje w niej odruch powiadomienia kogokolwiek o sytuacji. Gdy wybiega z pokoju, Lee Hoo (nasz ozdrownieniec) rzuca się za nią w pościg. Dopada znienacka i oboje przytuleni zaliczają podłogę. Na dodatek zostają złapani na gorącym uczynku przez ...no włanieśnie, nie mam pojęcia. Lee Hoo zwraca się do niej per ajjuma, lecz ta odpowiada ajjuma anio...więc wnioskuję iż to raczej błędne nazewnictwo. W kazdym razie znów cierpi na tym Soon Ae, gdyż jej się najwięcej dostaje. Co najdziwniejsze Lee Hoo zaciekle jej broni. Kolejne fragmenty pokazują księcia udającego się do biblioteki, towarzyszy mu nikt inny jak SA...w pewnym momencie Lee Hoo zaczyna ją obserwować ukryty między regałami. Piękna scena :P Która zwiastuje kolejną burę od zwierzchników SA, lecz i tym razem książę postanawia bronić przyjaciółki. Końcowa scena mnie rozbroiła...Lee Hoo w stanie lekkiego podpicia dzwoni do Soon Ae by ta zjawiła się w pałacu. Jest piękna noc, a oni siedzą na progu korytarza i rozmawiają. W pewnym momencie księżę delikatnie dotyka włosów SA i przesuwa rękę ku jej policzku i tak dochodzi do magicznego całusa. Pierwszy raz od początku serii poczułam magię, która naprawdę mnie zauroczyła.

A tak na marginesie szalenie podobał mi się utwór, który to wykunują trzy wspaniałe panie podczas spotkania rodziny królewskiej. Słyszałam go pierwszy raz i jakoś wątpię by znalazł się on na tym właściwym OST, chociaż wszystko jest mozliwe :]

Podsumowując, naprawdę cudny odcinek ^__^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 24 sty 2007

wie ktos o co chodzi z tym kissem O_O nie czytam spoilerow wiec jestem w szoku Myslalam ze sie nie przepadaja za soba O_O

never mind nie widzialam opisu powyrzej ^^"
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 sty 2007

Własnie jestem po obejrzeniu 2 odcinka...
Musze powiezieć, że nawet teraz wyczuwam jakąś chemię między Lee Hoo a Yang Soon... w sumie to śmieszna z nich parka by była xP
Akcje z telefonem są prześmieszne... eh... ja też chcę taki dzwonek w telefonie hahah (albo coś na wzór tego :P).
Eh.... ja chce dalsze odcinki... eh... ale czekam wiernie na napisy... Tak czy inaczej moze niedlugo sie doczekam... bo zarowna nad hardsubem do 3 odc. jak i softem do 4 trwaja prace... już nie moge sie doczekac ^-^
Strasznie fajnie się czyta opisy, które nam pisze Martulex ale... to sprawia, ze jeszcze bardziej chce obejrzec kolejne odcinki xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 sty 2007

Izi, scena jest na samym końcu, a całus wyszedł szalenie spontanicznie :]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 sty 2007

Ooo... faktycznie, nie zauwazylam :D
Tak czy inaczej i tak musze poczekać do maja... czyli aż wroce do domu i wymienie w koncu moj telefon... ewidentnie musze miec dzwonki mp3 na telefonie bo inaczej to ja sie nie bawie xP
(wiedzialam, ze nawet jak znajde taki dzwonek jak ma Lee Hoo to i tak bedzie w mp3... wiec i tak wiedzialam ze nici z tego xP).

Anyway... czy znacie moze jakas stronke czy jakieś inne źródlo gdzie można dostać takie fajne dzwonki koreańskie ?

Co do tego pocałunku - ta fota na prawde świetnie wyglądała.... *-*
W sumie to powiem wam, że nie spodziewałam się kissa w 5 odcinku O.o
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

no dosc szybko jest ten kiss 5epik O_O ile w gongu1 musielismy sie naczekac na kissy O_O
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 sty 2007

Izi, on nie jest pierwszy...znaczy pomiędzy prawidłową parką to faktycznie pierwszy cmok, lecz całus był bodajże w czwartym epie ^^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

tak wiem ogladalam na YT zapomnialam o nim ^^"

ale pierwszy miedzy naszymi golabkami ^^ ciekwae kiedy ep5 bedzie na YT chyba dopiero jutro ne?

EDIT

zespol z epika 5. Trzy panie ktore tak ladnie graly i spiewaly ^^
The group is called IS stands for Infinity of Sound.
The three twins are identical ...hehe...this sounds funny...
Their debut album will come out in March.

Obrazek
Obrazek

cr:Luv :soompi:

Wróć do „K-drama”