[2007] Goong S / Prince Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 23 mar 2007

Podobała mi się jedyneczka więc zasysam powoli GoongS choć na początku myślałamże to będzie dalsza część poprzedniej

http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 01 kwie 2007

Nie wiem czemu, ale ta drama im dalej tym bardziej mi się podoba (jestem na 18 epku). Częściowo pewnie dlatego, że naprawdę polubiłam parę głównych bohaterów właściwie od początku i co ciekawe ich schodzenie się wcale nie działa mi na nerwy (mam tylko nadzieję, że tak też będzie w ostatnich dwóch epkach)

Poza tym ten cały swego rodzaju turniej o "posadę koronowanego księcia" naprawdę trzyma w napięciu ^^undefined
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 01 kwie 2007

Haha, no ja właśnie skończyłam ogladać 17 epek... wiadomo - zbliża się ku końcowi to i większe napięcie (tj nie zawsze tak jeste... ale no nie ważne xP).
Szczerze powiem, że epek 18 zapowaiada się interesująco z preview'u... teraz tylko musze odczekać bo mi sie limit na MU skonczyl... ale pewnie jeszcze dzis obejrze... a pozniej to juz tylko 2 epki *-*
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 02 kwie 2007

^ No właśnie to jest mój problem z k-dramami, że zazwyczaj przy końcu są dla mnie mniej ciekawe niż na początku (może po prostu źle wybieram o.O)

Właśnie skończyłam 19 epek i musiałam się powstrzymywać, żeby nie looknąć na ostatni. Mam nadzieję, że wytrzymam dopóki nie wyjdą napisy....
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 02 kwie 2007

Hehe, no ja obejrzalem 20 bez napisow do polowy i dopiero wtedy sie powstrzymalem. XD

Musze powiedziec, ze chyba ta drama znajdzie sie w moim top 3 tylko jeszcze nie wiem dokladnie - to zalezy od calosci ostatniego epsa. :D

Jestem pewien, ze WITH S2 utrzyma imponujace tempo i suby do 20 beda na koniec tygodnia. FIGHTING!!! :D
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 08 kwie 2007

No i... koniec!
With S2 zrobiło nam miły prezent na święta i dało napisy do ostatniego epizodu ;D
Co mogę powiedzieć w części nie-spojlerowej? Otóż to, że rozwiązanie tego wszystkiego jak najbardziej mi się podobało... oczywiście jest kilka "ale" no ale możemy na to przymknąć oko ;)
Dobra... to tyle tak ogólnie a teraz kilka rzeczy, które będę spojlerami więc ukrywamy xP

Spoiler! Zaczne może od śmierci tej dziewczyny... nei pamiętam jak ona się nazywała ^^' Tak czy owak chodzi mi o to, że ta sprawa z jej śmiercią była taka troche... sama nie wiem... dziwnie rozwiązana. Dlatego, że nie pamiętam jak ona ma na imię to tylko się domyślałam, że to o niej mówił Joon jak leżał w szpitalu... ale tak ogladam to i sobie myślę... Hę? Ona zginęła? No cóż... dobrze wiedzieć _^_'
Po prostu brakowało mi tu jakiejś scenki czy czegoś która by to choć odrobinę (!) rozwinęła.
Dziwne odczucia miałam też do pojawienia się glównej bohaterki po tych 3 latach... sposób w jaki sie pojawiła wydał mi się trochę... dziwny... sama nie wiem ^^'
Ogólnie co do rozwiązania sytuacji - myślałam, że inaczej się trochę to zakończy. Myślalam, że jednak Joon przejmie tron a Hoo będzie sobie żył ze swoją ukochaną xP (eh, problemy z koreańskimi imionami... chyba mi już to zostanie xP).
Tak czy inaczej wcale nie narzekam, że skończyło sie inaczej niż sie tego spodziewałam bo takie rozwiązanie podoba mi się chyba bardziej (choć nie powiem, ta scena w pizzeri trochę zbiła mnie z tropu, już myślalam, że on tam pracuje normalnie czy coś O.o).
Na koniec jeszcze powiem, że ostatnia scena mnie powaliła haha. Po minie Hoo widać było, że ta starsza kobieta (nie wiem jak się zwała xP) powiedziała mu coś... hmm... ciekawego... ale później myślałam, że chodziło jej o to, aby poszedł na tą wystawę miśków bo tam będzie Yang Soon-Ae (aż zajrzałam na 1 strone żeby ściągnąć imię xP) przed wyjazdem...
Niby mogło to nie pasowac do reakcji Hoo ale później sobie myśle - czemu nie... kobita zawsze była przeciw nim a teraz mu mówi gdzie dziewczyna bedzie... no więc OK... zamknęłam tą kwestię i nie rozpatrywałam jej więcej... a już na pewno nie spodziewałam się na nią takiej konkretnej odpowiedzi jaka była w ostatniej scenie... powaliło mnie to, uśmiałam się... oceniam zakończenie na plus ;)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „K-drama”