[2007] Time Between Dog and Wolf

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2007] Time Between Dog and Wolf

Postautor: martulex » 06 gru 2006

----------------------------------------------------

Kryminalne potyczki....
...i niespodziewana miłość.

----------------------------------------------------

Obrazek

Tyt.org : 개와 늑대의 시간
Tyt. ang. : Time Between Dog and Wolf (całkiem krótki ^^)
Stacja : KBS 2
Gatunek : [zgaduję, że coś na kształt dramatu, romansu, kryminału]
Data emisji : czerwiec 2007

OBSADA

Lee Jun Ki jako Lee Soo Hyun
Obrazek
Nam Sang Mi jako Suh Ji Woo (Filmy : Too Beautiful To Lie, Spy Girl, She's On Duty. Dramy : Love Letter, Sweet Spy, czy choćby Bad Family --- można stwierdzić, że dziewczyna celuje w tego typu produkcjach)
Obrazek
Jung Kyung Ho jako Kang Min Gi
Obrazek

OPIS

Lee Jun Ki tym razem wcieli się w rolę niezwykle odważnego i zarazem szalenie sprytnego mężczyzny, pragnącego za wszelka cenę zemścić się na pewnej grupie kryminalistów. Natomiast Nam Sang Mi przypadła w udziale postać koleżanki z dzieciństwa głównego bohatera, która tak się składa jest w nim szaleńczo zakochana. Niestety na skutek tragicznego wypadku młodzi zostają rozdzieleni. Do powtórnego spotkania dochodzi w dość zaskakujących okolicznościach, okazuje się iż oboje pracują jako rządowi agenci, którym przyjdzie razem współpracować w niebezpiecznej akcji. Pech chce, że i tym razem również muszą się rozstać. A może nie sam pech, co motywy postępowania jakie zaślepiają Lee Soo Hyuna. Jego jedynym celem w życiu jest zemsta na oprawcach, którzy skrzywdzili jego rodziców. Jednakże oboje będą musieli stawić czoła potężnej międzynarodowej organizacji przestępczej...

Już pozbierałam szczękę z podłogi, wprawdzie wiedziałam, że Junek ma wziaść udział w kolejnym projekcie, lecz to ma być film, bodajże "First Snow" :] A tu proszę, prócz tego będziemy mieli przyjemność oglądać go w dramie. NA DODATEK W GŁÓWNEJ ROLI !! Niewiarygodne...2007 rok zapowiada się naprawdę interesująco... BOŻE, jeszcze trzy miesiace z ''haczykiem''........wykończę się, nie wiem, czy ma słaba psychika to przetrzyma :(

Z racji zamieszania w związku z dystrybucją plików i możliwie wynikłą inną nieznaną przyczyną WITH S2 powrócił do translacji dram tylko i wyłącznie w postaci softów. Kamsamida ^__^

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 06 gru 2006

No no no :D zapowiada się naprawdę ciekawie. No i na dodatek sam Lee Jun Ki :D
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 07 gru 2006

łłłłłłłłłłłiiii jak sie ciesze:D dwojka aktorow ktrorych lubie :DDDDDD JUnki moje kochanie *________*
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 07 gru 2006

napewno bede ogladala chociazby dlatego ze jest Junki!! ^__________^

PS
wczesniej (w wakacje) byla zapowiedz-plotka o drame Junki+Eric...rozumiem ze nic z tego tak?
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 07 gru 2006

Przyzam, Izi, że sama nie jestem do końca pewna czy duet Eric i Junek pojawią nam się na ekranie. Plotów było sporo, baaa, nawet zostały oficjalnie potwierdzone ^^ Może data kręcenia zdjęć została przełożona ?
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 08 gru 2006

Wczoraj jak DramaWiki przeglądałam to mi to przez przypadek w oko wpadło :D
Szczerze powiedziawszy to z opisu nie jestem pewna, czy będzie mi się to podobać, ale ponieważ gra Junki to pewnie looknę na pierwsze epki. Nigdy nic nie wiadomo. Zresztą często te opisy nie oddają klimatu dramy (ja coś innego sobie wyobrażam i dostaję coś innego).
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 11 sty 2007

Mamy już kilka pierwszych fotów...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy mi się tylko wydaje, czy Junek rzeczywiscie ciutkę przybrał na wadze...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 sty 2007

tez mi sie tak wydaje. moze zaczol chodzic na silke. moze ma nawet kaloryfer O_O :twisted:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 11 sty 2007

ano przybral xDDDD kaloryfer hahaha ^__________________^ ooohohhoho ano ma :D ba sie wie :D
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Postautor: kikisriki » 11 sty 2007

o kurcze a ja myslalam ze na tym zdjeciu o gory po prawej to jest laska jakas!! sie nie znam widac hihihi
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Bo Junek wygląda jak piękna kobieta ^^ Chociaż teraz zdecydowanie przeszedł na tą bardziej meską stronę...widać się wyrabia ^^

Kolejne foty ...

Obrazek

Obrazek

Nie wiem czemu, ale na tym focie przypomina mi Lee Min Woo...

Obrazek

A tak na marginesie, uwielbiam go w każdej postaci...ale w tej bardziej rozbudowanej mniej :]
Gdyby przybrał tylko w tężyźnie fizycznej, ale czemu "napuchł" na twarzy ?? Oj, tak, tak zdecydowanie go wolę w delikatniejszej wersji...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 sty 2007

no ja chyba tez ^^

zobaczymy jak sie bedzie prezentowal wtedy powiem jaka wersja jest lepsza ^^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 11 sty 2007

O jejku rzeczywiście jest większy jakiś taki O.O

Ale jak pisała Gwiazdeczka, jak go w akcji zobaczę to zdecyduje, którą wersję wolę ^^

Martuś - na tym zdjęciu co pisałaś, że wygląda jak Lee Min-woo, to mnie też w tym ujęciu go przypomina ^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Ufff, a myślałam że skala w oczach mi się powiększyła ^^ Niemniej zapowiada się ciekawie, najgorsze że nigdzie nie mogę dorwać jakiegoś wywiadu z konferencji prasowej...trzeba szperać dalej :]

No baaa Chili, to jest nas dwie :wink:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 12 sty 2007

trzy bo mi tez przypomina MinWoo ^^"

Wróć do „K-drama”