[2007] Oh Dal Ja's Spring

seriale z Korei
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 03 maja 2007

raistlin86 pisze:Ja oglądam tylko coś mi się clubbox popsuł chyba bo nie chce mi nic ściągać i nie mogę zassać ósmego odcinka ;( A tak mnie wciągnęło...

I jak? Udało ci się w końcu obejrzec do końca tą serie?? Jeśli nie, zawsze do ściągnięcia możesz użyć torrenta, też szybko to idzie ^^

Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 03 maja 2007

Jeszcze nie. Ostatnio nie miałem zupełnie czasu na oglądanie czegokolwiek. Tak więc przede mną dopiero 10 odcinek. Z jednej strony to nawet dobrze, że nie mogę tego obejrzeć za jednym zamachem, bo by było jak z "My Girl" że bym obejrzał w jeden weekend, a potem żałował, że tak szybko się skończyło :P
Hmm. Właściwie to nic nie stoi na przeszkodzie żebym teraz zobaczył 10 odcinek. Akurat mi się w tym czasie ściągnie kolejny epek '24 godzin' :D No więc odpalam :)

[edit]
Mogłabyś mi podać stronkę z torrentami, z której można ściągnąć kolejne odcinki? Bo clubbox coś się obraził na ten serial i nie chce ściągać :(
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 04 maja 2007

To samo miałam.. jak chciałam nagrać Dal ja na płytki to okazało się, że przez przypadek usunęłam dwa episody z kompa.. chciałam je ściągnąć przez CB, ale nie dało się.
Tu jest bezpośredni link do torrentów --> CLICK
:) szybkiego ściągania ^^
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 06 maja 2007

Dzięki za link. Chociaż mimo wszystko szkoda ze clubbox nie chce sciągać, bo na naynay123 jest wersja 350mb odcinek. Wiecej by mozna było na dvd zmieścić. Ale mówi się trudno. Ważne, że w ogóle jest skąd ściągnąć ^______^ Jeszcze raz dzięki :D
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 06 maja 2007

Nie ma za co : Teraz tylko musze poczekać, az ściągniesz całośc i obejrzysz, bo jestem ciekawa czy ci się wszystko w tej dramie spodoba :D
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 09 maja 2007

obejzalam ta dramke dzis rano i nie zdarzylam skomentowac. a wiec tak drama mi strasznie, ale to strasznie nie podobala... zartuje byla super bardzo wciagajaca choc te 22 ep. moga przerazac ale warto naprawde :) muzyka supcio nie wspomne o aktorach bo naprawde sa super, jest bardzo sympatyczna i szybko sie oglada XD polecam naprawde :)
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 16 maja 2007

Nieeeee ;( Został mi jeszcze 1 odcinek a zaraz musze wyjśc do pracy :( Ale wieczorkiem obejrze i skomentuje jako całośc. Ale myślę, że nie moja opinia nie wiele się zmieni. Drama jest po prostu super super super :D

[edit wieczorkiem]
Yatta! Obejrzałem :D
Po ostatnim odcinku niewiele się zmieniło. Na chwilę obecną jest to moja ulubiona drama. Na duży plus bardzo fajna muzyka i wyraziste postacie. Mimo, że drama ma 22 odcinki to żaden nie jest ani trochę nudny. Gorąco wszystkim polecam. Na pewno się nie zawiedziecie :D
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 18 maja 2007

Kolejny Fan naszej Dal Ja ^^
Drama naprawdę świetna xD ani przez chwile się nie nudziłam xD niektorych te 22 odcinki mogą przerażać, ale naprawde warto to obejrzeć :D
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 18 maja 2007

madziorekk pisze:Kolejny Fan naszej Dal Ja ^^

Tak właśnie :D
Ta drama jest najlepsza, że nie wspomne już o przecudownej Chae Rim. No po prostu prześliczna jest ^^
Bardzo fajnie pokazana jest rozwijająca się przyjaźń głownych bohaterów.
I w ogóle postacie fajne są :D Zwłaszcza "Gargamel" :P Oj bałbym się takiej szefowej ;)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 18 cze 2007

no dobra... naczytałam sie tu tych pozytywnych opinii i sama muszę się przyłączyć do tych achów i ochów XD

jestem po pierwszy epie... drama mnie tak wciągnęła, że nawet nie chce mi się na chwilę oderwać od monitora żeby pójść po colę do lodówki :P

no i Chae Rim.... uwielbiałam ją w Dating Now (które notabene trochę mi przypomina tę dramę) i tutaj też jest świetna...

idę ogladać dalej XD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 30 cze 2007

No zacząłem oglądać tę dramę. Żałuję, że szybciej na nią nie trafiłem bo mam KBS WORLD i bym sobie ją na nim oglądał, a tak muszę na kompie!;/

Skończyłem oglądać właśnie 2epek i powiem, że całkiem dobrze się zaczęło. Znowu drama w stylu "UDAJE KOGOŚ, KIM NIE JESTEM!", ale mnie takie coś odpowiada. Główna bohaterka całkiem sympatyczna... Zobaczymy co będzie się działo dalej!
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 05 lip 2007

Pokochałem tę dramę całym moim serduszkiem i całym moim ciałem i wszystkim co istnieje na Ziemi!! Jestem przy 15 ep. no i nie mogę się opanować, zaraz zaczynam oglądać kolejny odcinek! Już nawet w nocy nie sypiam, tylko nad ranem!! Kocham tę dramę!! Myślałem, że nic nie przebije mojego kochanego Full House, a tu proszę... miłe zaskoczenie!! Dal Ja rządzisz!! ... i to jak wypowiada "Gragamel" ... Oh Dal Ja- shii... boskie to jest, za każdym razem się śmieje!!
Awatar użytkownika
raistlin86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: raistlin86 » 05 lip 2007

No i kolejny fan ^^ Rośniemy w siłę :D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 lip 2007

No właśnie dziwie się, że tak mało osób obejrzało i komentuje ten serial!!:( Przecież jest całkiem nowy i w ogóle... całkiem niedawno skończył się w TV... więc dlaczego jest takie małe zainteresowanie tym serialem. Martwi mnie to trochę;( Bo to najlepsza K-drama jaką obejrzałem!! Przebiła nawet Full House;)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 06 lip 2007

Tak mnie zachęcacie, że chyba zacznę sciągać... ciekawe tylko, czy dam rade te 22 epy sciągnąc do poniedziału...

Wróć do „K-drama”