[2007] The Devil

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 30 sie 2008

No dla mnie JJH wyszedł genialnie. *_*
Ta zawsze kamienna twarz, to lotowate evil spojrzenie. nie mówię, ze on jest jakimś tam wybitnym aktorem, w komedii pewnie nie dałby sobie rady, ale w tej dramce jest świetny. Fakt, że nieco nierzeczywisty, ale tak naprawdę, tacy ludzie są wśród nas, ale w dramie wydają się przerysowani, bo wiadomo, ze to fikcja.

Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: ishiko » 30 sie 2008

amigone pisze:szczerze mówiąc gra JJH mnie nie zachwyciła ... wyszedł taki strasznie sztywny, i nawet jeśli postać która gra miała być wyobcowana i pełna rezerwy do otoczenia to moim zdaniem trochę przesadził.. za to Uhm Tae Woong pokazał klasę:)

Myślę, że zadaniem JJH było ukazanie widzom Oh Seung Ha jako osoby chłodnej, powściągliwej i wyalienowanej z rzeczywistości, a do tego otoczonej mgiełką tajemnicy ^o^. Oczywiście, że w porównaniu do energicznego i trochę nadpobudliwego detektywa Kang'a wydawał się trochę "blady", jednak myślę, że właśnie o taką kreację"devila" chodziło reżyserowi ^^

Ja bym raczej nie wątpiła w zdolności JJH i chętnie zobaczyłabym go w jakiejś komedii, myślę, że mógłby ukazać światu swoją drugą twarz, bo póki co to kojarzy mi się jedynie z chłodnymi, tajemniczymi osobnikami xDD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 30 sie 2008

teraz bedzie gral w 2 filmach. Antique Bakery chyba bedzie miec watki komediowe ^_^ Ciekawe, jak to wyjdzie...
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: ishiko » 30 sie 2008

Eliza pisze:teraz bedzie gral w 2 filmach. Antique Bakery chyba bedzie miec watki komediowe ^_^ Ciekawe, jak to wyjdzie...

Widziałam wzmiankę o Antique Bakery na dramawiki, ale nie mam pojęcia o czym jest ten film ^^ mam tylko nadzieję, że jest to coś co pozwoli JJH nieco "zaszaleć" ^^ może uda się go zobaczyć w jakimś innym wcieleniu, byłoby ciekawie! xDDD
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2007] The Devil

Postautor: thon » 16 lut 2011

obejrzałem dziś 5 odcinków i powiem tak - takiego mrocznego klimatu daawno nie widziałem .Świetny Joo Ji Hoon - chłodny ,z szyderczym uśmieszkiem ,na pozór przyjazny sprawia że włos się jeży.Hae In znana jako gumiho nadal ma czarodziejskie moce ,niczym Alison DuBois z Medium.Fabuła jak z dobrego thrillera ,niesamowite niektóre ujęcia ,mroczne toto ,tajemnicze i bardzo dobrze jak na razie się ogląda.Co będzie dalej - co łączy detektywa i jego rodzinkę w tą sprawę ? Jak doszło do tego wypadku co jest pokazywany z przeszłości detektywa,jaką rolę ma żona brata detektywa z tą sprawą ,jak diabełek wie że Hae In ma te swoje "moce" .Faust ,brama piekieł ,bogaty detektyw Kang i jego relacja (chłodna a nawet mozna powiedzieć że poniżej zera) z własnym ojcem, pozostałe 15 odcinków może mi tu jeszcze sporo namieszać

Wróć do „K-drama”