[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2006] Goong / Princess Hours

Postautor: martulex » 10 sty 2006

Obrazek

INFORMACJE OGÓLNE

Liczba odcinków : 24 [ W planach seria druga...emisja od stycznia 2008 ]
Kraj : Korea Południowa
Reżyseria : Hwang In Roe
Powiązane serie: Goong S

OBSADA :
Yoon Eun Hye jako Cha Gyung
Joo Ji Hoon jako Shin GALERIA ZDJĘĆ
Kim Jung Hoon jako Yul
Song Ji Hyo jako Hyorin

OPIS
Wyobraźcie sobie, że w Koreii nadal jest monarchia...przy czym jest wiek XXI...dawna obietnica zawarta między zmarłym królem Koreii i jego lojalnym przyjacielem, zwykłym obywatele i zarazem dziadkiem zwariowanej dziewczyny może doprowadzić do serii przezabawnych sytuacji :P Lecz życie przecież nie składa się z samej zabawy i o ile każdy władca ma swe przywileje tak stoi za nimi szereg niewdzięcznych obowiązków... Jakim oto może być mariaż dwóch skrajnie różnych osób. Na domar złego książe jest zimnokrwistym, nieczułym facetem, który proponuje ślub innej kandydatce. I jak ma się czuć dziewczyna, która nie pała chęcią poślubienia przystojnego księcia, ale i jeszcze przez przypadek podsłuchuje jak ten zarozumialec oświadcza się innej ? Jednak przewrotność losu sprawia, że ten dość nietypowy związek staje się dla obojga koniecznością...Władza, ambicje, rywalizacja...a miejsca na miłość nasi bohaterowie sami będą musieli poszukać . . .

Przyznam,że jak trafiłam na ten tytuł byłam zdziwniona...gdyż manhwa nie została jeszcze ukończona i nadal wychodzą kolejne tomy, w takim razie jak można zrobić dramę jak nie mamy zamkniętej konstrukcji żródła w oparciu o jakie powstała. A jednak Koreańczycy mówią, a co nam - zrobimy to :!: Pierwsze wrażenie jest niesamowite...z racji tego,że wyszły już pierwsze odcineczki....(drama emitowana jest od 11 stycznia 2006, dwa razy w tygodniu). Naprawdę godna polecenia pozycja :P

Garść szczegółów :
Goong jest adapatcją manhwy o tym samym tytule, którą stworzyła Park So Hee. Manhwę znajdziemy pod tym LINKIEM.

Album z dodatkowymi skanami manhwy znajdziecie pod tym LINKIEM

Dodatkowe foty . . .
Spoiler! ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

OFICJALNA STRONKA

OST
Spoiler! Obrazek

Obrazek

01. Perhaps Love- J & HowL
02. Give Me A Little Try - Seo Hyun Jin
03. Du gahji mal - JungJaeOok & The One
04. NanNeul Saranghae Nuhman Saranghae II - Shim TaeYoon
05. DangShineun...NaNun BaBohImnida (Acoustic ver.) - Stay
06. Perhaps Love (Remix) - J & HowL
07. 1993 KwangWha 49Nyuhn
08. ?
09. Bokjang Boolryang!
10. OoJoo JungBohk #1
11. Crystal Flower
12. A Dancing Teddy
13. Negah SunTaeHan Giriya!
14. Dahji Mohtan Ma-uhm
15. KohTiPi NeRinDa
16. OoJoo JungBohk #2
TUTAJ
Utwór dodatkowy :
01. Parrot (Aeng moo sae) - Howl
01. Parrot (Aeng moo sae) - Howl

Tapetki
MANHWA
MANHWA 2
DRAMA

Hardsuby
ŚCIĄGNIJ

ZWIĄZANE
ALBUMY i Clipy dziewczyn BABY V.O.X. >>> byłej grupy Eun Hye

NAPISY :arrow: ( 1 - 24 ) KOMPLET

ANKIETA

[edit: Volli 19.05.2010]

Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 22 sty 2006

Zaczolem to ogladac, ciekawe jak sie historia rozwinie, narazie widzialem 2 odcinki, kolejne dwa juz czekaja na dysku :D
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Postautor: martulex » 22 sty 2006

Cieszę się, że wreszcie ktoś zainteresował się tą serią, bo naprawdę warto...a co do dwóch następnych odcinków, czyżbyś czekał tak jak ja na kolejne suby ?? Lada chwila powinny być, gdyż grupa pracuje bardzo prężnie :) Ja z kolei nie mogę się doczekać następnych odcineczków :hurra:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 22 sty 2006

Pierwszy raz czytam opis k-dramy i czuę się zachęcona! :D Kto wie... Poczekam, co bedziecie mówić, jak obaejrzycie resztę odcinków. I może bedzie to moja pierwsza kdrama?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 22 sty 2006

Ach bardzo sprytnie 8) Ja chyba nie powinnam zmienić zdania, bo manhwa wywarła na mnie piorunujące wrażenie, a Korańczykom świetnie wychodzą interpretacje własnych dzieł...
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 22 sty 2006

a ja jestem po pierwszym rozdziale komiksu. Tego, mam zastrzeżenia do kreski XD <-- wiem, jestem dziwna Oo sama historia wydaje się jednak ciekawa... A jacy śliczni aktorzy *__*
Niestety mój transfer zdechł __^__
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Postautor: martulex » 23 sty 2006

Mnie nawet specjalnie kreska nie przeszkadza, zastanawiam się natomiast jak oni zakończą tą dramę...bo manhwa nadal wychodzi i cieszy się niezwykłą popularnością w Koreii...mam nadzieję, że Hwang In Roe nas pozytywnie zaskoczy swoją inwencją twórczą :)

Ran pisze:A jacy śliczni aktorzy *__*

Obsada jest słodzio-miodzio ^_^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 25 sty 2006

drama jest super szkoda tylko ze wycieli tyyyyle scen z mangi :(

gdybym miala wybrac to wole mange ale drama tez jest dobra.

Szczegolnie ze gra tam EunHye i KJH ^_^

Szkoda tylko ze napisy tak pozno sie pokazuja :(

An GOONG FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 25 sty 2006

Bardzo lubie ta drame takze ze wzgledu ze gra tam Eun Hye ale takze uwazam ze swietnie dobrali obsade tylko troszke sa za starzy na to ale coz ladnie im to wychodzi.

Sama manga jest duzo ciekawsza,wiecej rzeczy sie dzieje itp.^______^ ahh z Shinem (Rozmarzyła sie :D).w dramie jest duzo wyciete przeciez poniewaz nie zdazyli by wszystko dac w 20 episodach a szkoda ^_^

Takze charaktery sa zamienione Shin w dramie nie jest taki milutki jak w mandze ,tak samo Yul a mandze jest jako zly charakter a w dramie slodziutki ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Postautor: martulex » 25 sty 2006

Gwiazdeczka pisze:drama jest super szkoda tylko ze wycieli tyyyyle scen z mangi

Oni zawsze coś wycinają, tak to już jest...na szczęście w tym wypadku nie ma to jakiegoś większego wpływu na serię...natomiast dziwna jest sprawa z Yul'em, w manhwie przedstawiony jest jako podły i zdradliwy drań, a tu proszę w serii prezentuje się jak uosobienie aniołka....i bardzo mnie to intryguje...chociaż drama się dopiero rozkręca...ach dzisiaj kolejny odcineczek, już nie mogę się doczekać :P

Shina pisze:Takze charaktery sa zamienione Shin w dramie nie jest taki milutki jak w mandze ,tak samo Yul a mandze jest jako zly charakter a w dramie slodziutki ^_^

No właśnie mnie ta sytuacja też bardzo ciekawi...przyznam, że dość interesujący sposób przedstawienia ich charakterów...no cóż choć klamka jeszcze nie zapadła.. do końca serii zostało sporo odcinków :)

Shina pisze:w dramie jest duzo wyciete przeciez poniewaz nie zdazyli by wszystko dac w 20 episodach a szkoda ^_^

Jesteś pewna, że będzie 20 epków ?? Bo ja wszędzie spotykam się z info o 16...ale cóż czym więcej tym lepiej :wink:

Gwiazdeczka pisze:Szkoda tylko ze napisy tak pozno sie pokazuja

Tak co jest dziwne do dwóch pierwszych odcinków wyszły szybciutko, ale z tego co wiem powinny ukazać się już niedługo...ja jestem masochistką, oglądam rawki . . . i o dziwo sporo rozumiem, ale jak masz problemy ze zrozumieniem to polecam forum soompi są tam ciekawe opisy, streszczenia i masa przydatnych informacji :)
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

No właśnie mnie ta sytuacja też bardzo ciekawi...przyznam, że dość interesujący sposób przedstawienia ich charakterów...no cóż choć klamka jeszcze nie zapadła.. do końca serii zostało sporo odcinków

ja wiem i dlatego sie boje ze np. Yul zmieni sie w potwora jak w mandze:/ to bedzie straszne :( taki kjut a potem bleee :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Shina pisze:ja wiem i dlatego sie boje ze np. Yul zmieni sie w potwora jak w mandze:/ to bedzie straszne taki kjut a potem bleee :/

oby jednak nic nie zmienili, chociaż i tak dali upust swojej inwencji twóreczej i pomieszali cechy charakterów...ale to nawet nie jest takie złe...więc nie wydaje mi się żeby nastąpiła w Yul'u taka przemiana...ale gdybym się pomyliłam to trzeba będzie się z tym niestety pogodzić :cry:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

ale ja sie z tym nie zadadzam nie pogodze nie chce by yul stal sie zly :/ dosc namieszali ^________^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Re: Goong

Postautor: Gwiazdeczka » 25 sty 2006

Tak co jest dziwne do dwóch pierwszych odcinków wyszły szybciutko, ale z tego co wiem powinny ukazać się już niedługo...ja jestem masochistką, oglądam rawki . . . i o dziwo sporo rozumiem, ale jak masz problemy ze zrozumieniem to polecam forum soompi są tam ciekawe opisy, streszczenia i masa przydatnych informacji :)

jestem stalym bywalcem topicu goong na soompi ^^ jestem jako uzytkownik TaebinBabyGirl ^_^

anyway ogladasz na zywo czy czekasz az bedzie do sciagniecia??
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Gwiazdeczka pisze:jestem stalym bywalcem topicu goong na soompi ^^ jestem jako uzytkownik TaebinBabyGirl ^_^

Aaaaaa...ja też tam często zaglądam, choć nie uczestniczę w dyskusjach....:( Trzeba będzie to nadrobić :P

A co do pytanka, to bardzo chciałam oglądać na żywo ale ponieważ godzinki mi nie pasują....to spasowałam, ściagam z clubbox'a, najczęściej koło 23:00, w zależnosci jak wychodzi wersja HOODOLi...

Wróć do „K-drama”