[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 25 sty 2006

a jak chcesz to tutaj jest mniej wiecej co bylo w dzisiejszym epizodzie udalo mi sie zobaczyc tylko 1polowe :(

Spoiler! [quote]Episode 5 just finished...
Tonite's episode is really great....another ep which followed the manhwa a lot. At the start of the ep...it showed Shin & CG were dining in..then Shin's mobile rang and it's from the b|tch. CG told Shin she doesn't mind Hyorin called..since she is Shin's school friend. Then...Shin started to say rude things towards CG...saying she married to him becoz of money...this upset CG so much...that she cried and said she's just like the character in the drama called "Trap of Youth"

I like CG and Yul scenes in today's episodes...at least CG got a shoulder to lend on whenever she's down esp when at Shin's bday party...that b|tch really annoying and also Shin's couple of monkey friends...purposely make fun of CG with speaking english and CG didn't understand wat they talking... really pissed off when i watched this part...feel like punching the boyz so much.

Oh ya....the part where Shin was listening to his walkman which there's no CD at all in it....it was shown in this episode!!!! so Shin is starting to show his lil feelings towards CG.

CG's friends are really so cute...sneaking in to the party and even got leaves on their hairs...and even been caught by the palace security..and the paparazzi got thru due to them.

So sweet...CG gave Shin ~ 1st episode left behind shoes as the bday gift. He seems so happy to received the pressie...kind like touched by the effort CG put on the shoes.

I really want to stranggle all Shin's friends........they really very despicable in this ep...how can they treat bingoongmama like tat!!!!!! CG should use her bingoongmama's power to screw them off!!!!

Felt so sad whenever see CG been making fun by Shin's friend ;(
But Shin was like not happy with his friends either when he saw them making fun of CG...but he didn't stopped them....lousy husband!!!

the ending was good....CG and her friends and Yul were having happy time at the pool.......and Shin was at nearby hearing the them laughing...and he kinds of started to feel something ...and he remembered back how the shoes which CG gave him as gift came from and started to put on the shoes...such a good scenes...all been ruined by the b|tch again.......she came over with her MD and put earplug to his ear and sit closed to Shin...all these been photographed by paparazzi.

Did anyone see the name carved on the necklace?? my screen't see it clearly.

Tomolo's episode is so good!!!!!! from the preview....Shin is already fall in love with CG and Yul..also expressed his feelings for CG....wow....2 guys love a girl....my fav!!!!!!!! Can't wait for tomolo!!!!!!!![/color]
This week episodes definitely rocks!!!!!!![/quote]

thx to soompi

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Post autor: martulex » 25 sty 2006

Dzięki wielkie za cytat, zapowiada sie naprawdę interesujący odcineczek... :roll:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 25 sty 2006

napisy mialy byc w tym tyg ale mysle ze beda dopiero w przyszlym ale chaptery do mangi vol.8n maja byc w weekend wiec zawsze cos ^_^

pozatym kto czytal mange ten mniej wiecej wie o co chodzi w dramie i bez napisow.

Najwazniejsze ze moje ulubione sceny nie zostaly wyciete i beda w dramie. qrcze juz nie moge sie doczekac!!!!!!!! ^_^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 25 sty 2006

tez nie moge sie doczekac tych scen ahhh ^_________^
gklupio ze od razu nie robia napisow :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Post autor: martulex » 25 sty 2006

Tu macie super tapetki na pulpit z manhwy GOONG

Jedne z moich ulubionych fotów :
ObrazekObrazek

Wyszedł kolejny sub,a następny odcineczek jest w fazie edycji :!: YUPI...wiedziałam, że ay_link i cała grupa nas nie zawiedzie i będą w tym tygodniu :)
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 26 sty 2006

masz suba a do ktorego odcinka?????
5 odcinek byl super 6 bedzie lepszy :D

kurcze ta strona po kreansku jest a ja nic nie łapie :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 26 sty 2006

Ja właśnie obejrzałam 3 i 4 z napisami i jestem pod wrażeniem...wiele sytuacji mi się wyklarowało :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 26 sty 2006

hehe 3 i4 ep z sub juz obejrzany teraz tylko czekac na sun do 5 i 6

Strasznie sie ciesze bo bedzie niebawem scena z "plecami " w domu Chae buhahaha :twisted:bedzie sie dzialo

A dzisiejszy odcinek byl zaczepisty w koncu cos zaczelo sie dziac ^_^

Szkoda tylko ze jak ogladam na zywo to tak czesto mi buferuje =/

A jak wrazenia po episodzie 5??
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Oj tak czytałam opinie o tym odcineczku i juz nie mogę się doczekać...niestety nie mogłam oglądać go na żywo <chlip - chlip> bo link mi nie działa :cry: :cry: :cry:

A co do 5 rewelacja :) Zwłaszcza scenawręczania prezentów...butki były piękne i przesłodkie...I o ile uczucie dwójki naszych uroczych boahterów zaczyna wreszcie nabierać tempa, tak postać Hyorin staje się coraz bardziej wiedźmowata..tak, tak wiem ona ma być taka....gosh - - nie cierpię tej dziewuchy :wink: Jakbym mogła to bym ją trzepnęła tym butem....chociaż nie....szkoda by było, bo przecież to taka cudna tenisówka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 26 sty 2006

ja chce odcinek 7 :D bedzie super ^______^ :arrow: szkoda ze Shin bedzie swinia i w ktoryms odcinku pojedzie z Hyorin do cieplych krajow i beda sie swietnie bawic napewno beda mieli foty w gazetach!! :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Shina pisze:szkoda ze Shin bedzie swinia i w ktoryms odcinku pojedzie z Hyorin do cieplych krajow i beda sie swietnie bawic napewno beda mieli foty w gazetach!! :/[/color]
Ano tak niestety będzie, to istotny fragment manhwy...aczkolwiek nie każdy chciałby go obejrzeć :) Wyjadą do Tajlandii :arrow: przynajmniej na to wskazują zdjęcia...a może się mylę :>

Pare fot z tej hmmm...wycieczki....
Spoiler! ObrazekObrazekObrazek

Właśnie ściągam odcieneczek 6...i już się nie mogę doczekać :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 27 sty 2006

tak tez mysle ze to Tajlandia bedzie

qrcze cos czuje ze to bedzie jedyny odcinek ktorego nie obejrze...albo moze obejrze zeby miec na oku ta glupia *****. cholera mnie bierze jak ja widze. Zawsze kiedy jest juz dobrze miedzy CG a Shinem to ona musi sie pojawic i wszystko zepsuc :evil:

Nie moge sie doczekac sceny z konmi...i jak Yul spadnie a CG nie pobiegnie do Shina tylko Yula buhahaha:twisted: Mam nadzieje ze Shin bedzie baaardzo zazdrosny ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

Post autor: martulex » 27 sty 2006

A tu mogą nas też zaskoczyć z Szanghajem...nigdy nic nie wiadomo :) Co do scenyz końmi też już się niecierpliwię, szczerze mówiąc myślałam że nasi panowie spadną w 6 odcineczku, bo nawet akcja się rozkręciła....już pędzili na swych konikach...moje podekscytowanie rosło by przerodzić się w irytację jak scena dobiegła końca :( No nic trzeba cierpliwie czekać...
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 27 sty 2006

no niestety to sa te zdjecia :/
ehhh boze
tez myslalam ze w 6 bedda konie ^_^ a tu lipa :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Post autor: martulex » 31 sty 2006

Achh nie ma co koniki będą w odcineczku środowym...już się nie mogę doczekać...

Najnowsze foty ze stronki oficjalnej :

ObrazekObrazekObrazek

Wyszły subki do dwóch kolejnych odcineczków 5 i 6 :!:
ODPOWIEDZ