[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 16 lut 2006

no tez to zaywazylam ale to raczej przypadek ^_^
wydaje mi sie ze kobiety troonu objac nie moga no ale jesli by mogly to hmm bardzo ciekawa teoria :wink:

Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 16 lut 2006

...A jakby tak sis Shina objęła tron w posiadanie, fakt tu jest pewna niespójność....wyczytałam, że taka sugestia nie tylko mnie postała w głowie...przecież spełnia wszelkie warunki, no poza tym że jest kobietą Teoretycznie wszyscy się biją o ten tron, a tu ktoś trzeci może skorzystać

taki END bardzo by mi odpowiadal ^_^ I Shin i Yul nie obejma tronu. Shin bedzie sobie zyl z Chae w nibylandi a Yul moze pojedzie do Polaski pozna jakas ''sliczna, inteligentna'' Gwiazdeczke i wszyscy beda zyli dluugo i szczesliwie ^_^

A i jeszcze inna kwestia, był to już drugi odcineczek z udziałem siostrzyczki Shina...co o niej sądzicie

Sama nie wiem :roll: Chwilowo podchodze do niej z dystansem. Tak za 2 moze 3 odcinki sie wypowiem ^_^

Jedno mnie jeszcze zastanawia, czy rzeczywiście scenarzysta przewiduje aby książęca para miała synka...bo jakoś się na to nie zanosi, zostało jeszcze tyle wątków do poruszenia...a już mamy 12 odcineczek.

No wlasnie. Nigdy nie powiedzialabym ze sie zmieszcza w 20 odcinkach.
Bardzo duzo watkow wytna i pozostawia nas z pewnym niedosytem :(

Zawsze tak jest że pierwsze kilka odcinkow akcja strasznie sie ciagnie a w ostatnich odcinkach daja kilka watkow naraz tak ze czlowiek sie juz w tym wszystkim gubi ^^"

A jezeli chodzi o link to, to jest wycinek z urodzin Kim Jung Hoon'a i jak chcesz to moge zaladowac chociaz nie jest to zbyt
ciekawy klip ^_^"
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 16 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:taki END bardzo by mi odpowiadal ^_^ I Shin i Yul nie obejma tronu. Shin bedzie sobie zyl z Chae w nibylandi a Yul moze pojedzie do Polaski pozna jakas ''sliczna, inteligentna'' Gwiazdeczke i wszyscy beda zyli dluugo i szczesliwie ^_^

:thumb: A to dopiero teoria, ale zważywszy na to że w koreańskich dramach dzieją się istne czary - mary niczego nie można wykluczyć...ale, ale jak już Yul zjawi się w Polsce niczym 'Książę Niezłomny' i odnajdzie już tą "śliczną, inteligentą" dziewczynę...to niech ta dziewczyna załatwi mi jego autograf :wink: :wink: :wink: :)

A tak serio mnie by odpowiadał jakikolwiek end'ing pod warunkiem, że Chae będzie z Shin'em i nie dojdzie do teorii o sennych urojeniach :) Ale jakoś średnio to widzę...

Z tymi odcinkami niesamowicie namieszali, pierwsze miało być 16, teraz wyszła informacja o 20...a sugerując się ilość materiału w manhwie, który powienien zostać jakoś spożytkowany w dramie...obstawiałabym przy 30...ale to już byłaby hybryda...raz, że większa liczba odcinków kształtuje się przy innego typu seriach....a dwa ta drama musi być chyba dość kosztowna. Faktem jest, ze MBC na to spokojnie stać, niemniej jednak trzeba zachować jakiś umiar :] Serial mógłby oscylować wokół 26 epków, ale pewnie i tak sporo scen zostałoby wycietych i na domiar złego mogliby zrujnować całą konstrucję, co w konsekwencji mogłoby znudzić przeciętnego widza....ach lepiej zostawię ten temat w spokoju :)

Gwiazdeczka pisze:A jezeli chodzi o link to, to jest wycinek z urodzin Kim Jung Hoon'a i jak chcesz to moge zaladowac chociaz nie jest to zbyt
ciekawy klip ^_^"

Jak dysponujesz jakimkolwiek materiałem związanym z Palace to postuj śmiało, jeżeli tylko masz możliwość wstawić link z jego urodzinek to będę wdzięczna :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 17 lut 2006

Jak dysponujesz jakimkolwiek materiałem związanym z Palace to postuj śmiało, jeżeli tylko masz możliwość wstawić link z jego urodzinek to będę wdzięczna

juz laduje ^_^

I mam good news Jestem membersem MBC ^_^

Nie wiem jeszcze jak sie placi za stuffy ale sie dowiem pozniej ^_^

Milego dzionka

Jak wroce z miasta to dam stuffy wszystkie jakie mam z goong ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 17 lut 2006

AhMon pisze:staram sie to ściągnąć z clubboxa od kilku dni ale stoi jak chiński mur na 0% ...

Spróbuj z torrentami : TUTAJ

A jeżeli dysponujesz własnym loginem na clubboxie : JAPANESEGUY,IYAGI,SILVERGAL1004...

Nie posiadasz loginu, no problem : CREIDESCA

Masz pytanka - - pisz śmiało :!:

Gwiazdeczka pisze:I mam good news Jestem membersem MBC ^_^

Ach to superowo, cieszę się że jesteś w ich społeczności :clap:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 17 lut 2006

Moj upload:

NG nr2

Section.TV.Goong.Manga.vs.Goong.Drama

KimJungHoon BDay

Z tym placeniem za klipy MBC to jest tak:

Wyswietla Tobie sie czy chcesz zaplacic za jeden klip, czy za 24h sciagania czy za tydzien. Pozniej wyswietla sie okienko na wpisanie kwoty i nr karty kredytowej. Pozniej juz mozesz ogkadac klip bez problemu^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 17 lut 2006

Ach dzięki Ci wielkie za clip...scena z królową i Yul'em jest naprawdę szalenie zabawna :) Ten drugi widziałam, a do trzeciego zaraz się przymierzam :P

Gwiazdeczka pisze:Wyswietla Tobie sie czy chcesz zaplacic za jeden klip, czy za 24h sciagania czy za tydzien. Pozniej wyswietla sie okienko na wpisanie kwoty i nr karty kredytowej. Pozniej juz mozesz ogkadac klip bez problemu^_^

Wiedziałam, że gdzieś musi się przewinąć motyw karty kredytowe...z samą kartą nie ma problemu, gorzej z walutą....zakładam, że u nich nie płaci się naszymi złociszami :) Podobny problem mam z zakupami na yesasia...ech to życie...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 18 lut 2006

Wiedziałam, że gdzieś musi się przewinąć motyw karty kredytowe...z samą kartą nie ma problemu, gorzej z walutą....zakładam, że u nich nie płaci się naszymi złociszami Podobny problem mam z zakupami na yesasia...ech to życie...

no wiedzialam ze gdzies musi byc haczyk :( no i nici z preview 12minutowych :(

Goong Opening 2 <- nie wiem jak tobie ale mi sie bardzo podoba. bardziej niz orginalna versja ^_^
credit: SnowApple

KJH i Eun ^_^ nagrody MBC

Baby Vox comeback Eun slicznie tu wyglada ^_^

cr:soompi
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 18 lut 2006

Kolejna porcja wspaniałości :)

Eun Hye ciąg dalszy :arrow: Show

Coś mam ostatnio lekką obsesję na punkcie tego fota :

Obrazek

Gwiazdeczka pisze:<- nie wiem jak tobie ale mi sie bardzo podoba. bardziej niz orginalna versja ^_^

Mmm fajnista...ale oryginalna wersja też jest śliczna :)

Oglądałaś już epek 10 z napisami :?: Cała ekipa naszych szanownych tłumaczy fantastycznie się spisuje...

Gwiazdeczka pisze:Baby Vox comeback Eun slicznie tu wyglada ^_^

Nie dość, że prześliczna to jeszcze urocza :) Jakim cudem ktoś może jej nie lubić, no pytam się jak :?: Hmm jeszcze tylko miesiąc przed nami by nacieszyć się kolejnymi epkami Palace...już mi smutno, bo co dalej....tak to już bywa z dramami...Zastanawia mnie też brak jakiegokolwiek plakatu do tego serialu na yesasia, myślałam że chociaż msie będzie można zamówić...niestety taka możliwość jeszcze nie istnieje...i co najdziwniejsze teraz gdy jest największa oglądalność i możliwość większego zarobku...to oni mają jakiś zastój :(
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Re: GoonG

martulex pisze:Kolejna porcja wspaniałości :)

Eun Hye ciąg dalszy :arrow: Show

Szukalam calego show niestety nie znalazlam. Szkoda

Coś mam ostatnio lekką obsesję na punkcie tego fota :

Obrazek

hehe mi tu ^_^ kombinuje nawet jak z tego zrobic fajna tapetke ^_^

Oglądałaś już epek 10 z napisami :?: Cała ekipa naszych szanownych tłumaczy fantastycznie się spisuje...

ogladalam rano ^_^ Kurcze scena jak Yul chwyta Chae za policzek byla taka wzruszajaca. Zaskoczylo mnie ze powiedzial:
" I'll be by your side forever, just to make you smile.Don't forget it."
To bylo piekne ^_^
No i oczywiscie wielki powrot ksiecia
.

Hmm jeszcze tylko miesiąc przed nami by nacieszyć się kolejnymi epkami Palace...już mi smutno, bo co dalej....tak to już bywa z dramami...Zastanawia mnie też brak jakiegokolwiek plakatu do tego serialu na yesasia, myślałam że chociaż msie będzie można zamówić...niestety taka możliwość jeszcze nie istnieje...i co najdziwniejsze teraz gdy jest największa oglądalność i możliwość większego zarobku...to oni mają jakiś zastój :(

Teraz na soompi dyskutuja o tym czy bedzie 16 czy 20 epikow. Podobno liczba epikow zostala zredukowana do 16 ale sa tacy ktorzy twierdza ze to nieprawda. Qrcze 16 epikow?? Jak dla mnie to nawet w 20 sie nie zmieszcza chyba ze duuuzo wytna (co jest wielce prawdopodobne :()

Qrcze chcialabym miec plakat Goonga albo miska Alfreda ^_^ Ciekawe czy mozna gdzies isc z dyskietka zeby zrobili mi plakat tak jak mozna zrobic nadruk na koszulce. A moze sobie nadruk na koszulke zrobie z Chae i Shinem...Trzeba o tym pomyslec ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 18 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:hehe mi tu ^_^ kombinuje nawet jak z tego zrobic fajna tapetke ^_^

Ja też i to nie tylko z tej... :wink:

Gwiazdeczka pisze:ogladalam rano ^_^ Kurcze scena jak Yul chwyta Chae za policzek byla taka wzruszajaca. Zaskoczylo mnie ze powiedzial:
" I'll be by your side forever, just to make you smile.Don't forget it."
To bylo piekne ^_^

Przepięknie to ujął, ach ta Chae to szczęściara...bardzo wzruszający moment... :smitten: Choć muszę przyznać, że byłabym zachwycona gdybym mogła w niej zamiast Yul'a ujrzeć Shin'a...No cóż na podobne sceny z Chae i księciem w roli głównej przyjdzie jeszcze czas :) Przynajmniej tak mi się wydaje...

Natomiast nie chciałabym, żeby skrócili tą serię...przecież dopiero ledwo się rozkręciła, wiele wątków przed nami...Shin jeszcze nawet nie oswoił się z myślą, że kocha żonę...ajć chyba by mnie skręciło, zresztą pewnie nie tylko mnie - toż to makabra :!: Spoiler! Ciekawa jest róznica zachodzą między Yul'em a Shin'em...obecny książę mimo iż uwielbiany przez rodziców, ma bardziej ironiczny i chłodny stosunek do życia niż Yul...wychowany przez apodyktyczną matkę. Gdyby zagłębić się w ten temat, pomimo wielu niedogodnień Yul miał znacznie szczęśliwsze dzieciństwo...matka była z nim bardziej zżyta emocjonalnie, niż Shin ze swoimi rodzicami...podoba mi się mocne zaznaczenie przeciwieństw...książę wychowany w duchu obowiązków i braku jakichkolwiek emocji (pomijając babcię) a z drugiej strony Yul - oczko w głowie matki, która za ambicję postawiła sobie uczynić z niego króla :) Jakby tak nad tym pogłówkować to wyjaśnia się czemu nasz książę tak strasznie traktuje Chae...po prostu obce są mu uczucia miłości i przywiązania...przykładów w dramie było sporo...choćby scena jak był małym chłopcem, a matka wpajała mu zasady czy moment gdy zwraca się do swej rodzicielki - mamo...a ta uznaje to za słabość charakteru....rany ta tytulatura :) Dobijają mnie te jego cechy :!:

Gwiazdeczka pisze:Qrcze chcialabym miec plakat Goonga albo miska Alfreda ^_^ Ciekawe czy mozna gdzies isc z dyskietka zeby zrobili mi plakat tak jak mozna zrobic nadruk na koszulce. A moze sobie nadruk na koszulke zrobie z Chae i Shinem...Trzeba o tym pomyslec ^_^

Nie jesteś w tym wypadku osamotniona, też bym chciała misia czy choćby plakat :) Na soompi pojawił się link do sklepu z akcesoriami z dramy...ale raz, że powstrzymuje mnie lekka bariera językowa...a dwa forma płatności :( Jedynym wyjściem nasunęło mi zamówionko w yesasia, ale tam nic kompletnie nie ma....ale jak tylko się coś pojawi to dam Ci znać...w akcie desperacji zrobiłam sobie tapetkę do telefoniku, która przedstawia Shina i Chae na białym tle...miodzio :) Na chwilkę obecną trzeba się czymś zadowolić. A jeśli chodzi o nadruk to istnieje taka możliwość, wystarczy że nagrasz zdjecia na płytkę i w każdym szanującym się stoisku KoDaKa powinni Ci zrobić nadruk, platkat...powiększenie etc...Tak mi się wydaje, kolega zanosił zdjęcia z cyfrówki do znacznego powiększenia i się udało...tylko nie mam pojęcia ile to kosztuje...Chociaż wydruki z płyt są obecnie bardzo popularne, więc nie sądzę żebyś zbankrutowała...też się nad tym zastanawiam, jak nic w najbliższym czasie (do marca, bo wtedy będę składać formularz zamówienia na YA) nie ulegnie zmianie...to wtedy skorzystam z innych źródeł :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

A jeśli chodzi o nadruk to istnieje taka możliwość, wystarczy że nagrasz zdjecia na płytkę i w każdym szanującym się stoisku KoDaKa powinni Ci zrobić nadruk, platkat...powiększenie etc...Tak mi się wydaje, kolega zanosił zdjęcia z cyfrówki do znacznego powiększenia i się udało...tylko nie mam pojęcia ile to kosztuje...Chociaż wydruki z płyt są obecnie bardzo popularne, więc nie sądzę żebyś zbankrutowała...

O nie wiedzizalam ze w Kodaku takie rzeczy robia...no no musze to sprawdzic ^_^. Dziekuje za info ^_^

Jedynym wyjściem nasunęło mi zamówionko w yesasia, ale tam nic kompletnie nie ma....ale jak tylko się coś pojawi to dam Ci znać...

bede wdzieczna ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 19 lut 2006

W Kodaku robią różne artystyczne cuda, chociaż jakby dobrze poszukać to w każdym szanujacym się zakładzie fotograficznym powinni dysponować taką gamą usług :P

Wracając do ilosci odcineczków, podane info na soompi jest trafne...MBC zamieściło na swych stronach 16, w miejscu ilości epizodów :( Totalna porażka, ciekawe jak oni chcą całą resztę zamknąć w 4 odcinkach :!: :?: Przecież obstając przy 20, trzeba wykluczyć mnóstwo materiału z manhwy... oby tylko przez ten ich "lekki skrót" cała drama nie straciła na jakości, bo tego już żaden szanujący się fan NIE WYBACZY Chcociaż jestem optymistką w tym wypadku i zaufam teorii ay_link :

Here's my theory that Goong WILL be 20 episodes.

1. MBC San Francisco (Gong Yoo, Sung Yuri) airing date will be on May 17 (CindyW88 posted the news about this date. I confirm it.), so...

2. May 11 will be the last episode of Dr. Ken (Yang Dong Gun, Han Ga In), in which this drama WILL BE 16 episodes. And so...

3. If you count the dates...
May 11 -- last episode of Dr. Ken
March 22 --- FIRST episode of Dr. Ken.

And... that makes everything falls into place, beautifully
March 16 will be the last episode of Goong...
which adds up to TWENTY episodes total.

Całkiem sensownie przemyślane :) I rzeczywiście webmaster może być zbyt leniwy aby wprowadził korekty na official site, niemniej jednak taka informacja nadal funkcjonuje :(

Kolejną dobijając informacją jest fakt, że pozycja Shin'a w ankiecie znaaaaaacznie spadła....:cry: . . . dziwna sprawa, główny bohater dramy, a większość nie chce by był z Chae...no cóż kojarzy mi się to z inną dramą koreańską My Girl....główny bohater był dla mnie wielkim rozczarowaniem, a "ten drugi"....mmmm...prawdziwa rewelacja. Ale zboczyłam z tematu, obóz Yul'a prowadzi....ciekawe tylko jak długo :?: Z tego wszystkiego nie zapytałam Gwiazdeczko komu kibicujesz, a może gdzieś mi umknęła ta informacja :fist:

Ktoś zamieścił również ciekawostkę odnośnie znaków zodiaków naszych bohaterów.... i można się załamać, ta zołzica Hyorin jest spod znaku bliźniąt - - - tak jak ja - - - koszmar...ech czemu Gemini :?:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 19 lut 2006

Gwiazdeczko komu kibicujesz, a może gdzieś mi umknęła ta informacja

Jestem duble camper ^_^ Chociaz bardziej sklaniam sie ku Yul'owi bo na poczatku bylam Yul Camper ^_^

Jestem zaskoczona ze Yul prowadzil bo ostatnio Shin go znacznie wyprzedzil.

Mam nadzieje ze teoria ay_link jest prawdziwa i z=drama bedzie miala 20 epikow ^_^

Ktoś zamieścił również ciekawostkę odnośnie znaków zodiaków naszych bohaterów.... i można się załamać, ta zołzica Hyorin jest spod znaku bliźniąt - - - tak jak ja - - - koszmar...ech czemu Gemini

CG: Aries (Mar 2 - Apr 19)

Hehe Chae to moj znak ^_^

Edit:

Masz moze "Perhaps Love" versje midi?? Chcialabym miec taki dzwonek ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 19 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:Masz moze "Perhaps Love" versje midi?? Chcialabym miec taki dzwonek ^_^

Niestety :no: mam tylko wersję mp3... mój fonik trawi jeszcze poli, bo dźwięki midi wychodzą tak jakoś dziwnie, jakby były lekko przytłumione...ech te samsungi (-: Szukałam w różnych serwisach koreańskich jak ich angielskich i nie mogę wyszperać ani jednego dzwoneczka z GoonG. Tylko ta wersja ze soompi... Ale przypuszczam, że to się w najbliższym czasie powinno zmienić :P

Aaaa i cieszę się, że wreszcie manhwa ruszyła :)

Wróć do „K-drama”