[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 23 lut 2006

Eliza pisze:Ja wyczuwam w niej osobe podatną! Musze ją przekabacić na naszą stronę mocy. Nawrócę ją! ^^

:victory: tak trzymać... im nas więcej, tym weselej :)

Eliza pisze:Moja wspólokatorka została przywołana na nie (to jest na kiss-pixy) i wybiegła z pokoju entuzjastycznie, a potem powiedziała, że jak będę dalej oglądac, to mam ją wołać. I dałam jej Kimi wa petto ^__^

czyli można ją uznać już za częściowo wciągniętą :)

a żeby nie był taki typowy offtop to.. Goong też ściągam.. tyle o tym się rozpoisywałyście, że stwierdziłam, że też sprawdzę co to takiego
ale jeszcze nie sprawdzałam bo oglądam narazie inne dramy :)

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 23 lut 2006

chcecie do porownania manhwe? :>im wiecej nas tym lepiej heheh
ps, alia ladny masz avatarek cuteeeeeeee ^_^ CIUŁA ^___^
wracajc do Goonga nie moge sie doczekac dzisiajszgo odcinka pewnie juz na zywo nie obejzymy z sis i bedzie trzeba czekac az sie sciagnie bede umierac *dying xD * mam nadzieje ze bedzie wartko ^_^ xD
ten kisss byl najlepszy , a co teraz bedzie? previewu nie bylo a ja taka ciekawa jestem xD
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 23 lut 2006

Oh My God Jesus Christ Superstar!!!
Widzialam preview do ep 14!!!

Seja uderzy mojego Yula :cry: Ale tak z piesci mu da :cry:
Ale Chae bedzie go branila. Oj teraz Shin sie doigral. Shin nie lubie cie :x

Mam tylko nadzieje ze bede mogla zobaczyc ten epik na zywo.
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

a ja sie ciesze xD moze chae zrozumie ze yul cos knuje xD mam nadzieje ze wybaczy Shinowi zdjecia bo on za nia pobiegnie co nie :roll: i ma sie wszystko ulozyc bo wdziubek jak nie xD :roll: Shin mysal ze Yul podlozyl foty to jesgo matkaaa bleee :shock: :roll:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 23 lut 2006

Eliza pisze:Dzięki za pixy!

dō itashimashite :P

Gwiazdeczka pisze:Widzialam preview do ep 14!!!

Seja uderzy mojego Yula Ale tak z piesci mu da
Ale Chae bedzie go branila. Oj teraz Shin sie doigral. Shin nie lubie cie

WooW... skąd wynalazłaś preview do epka 14 :?:

Uderzy :?: O rany :wow: To będzie wspaniała scena zazdrości :) Zakładam, ze Chae będzie broniła Yul'a :?: Jakby to tu ująć, NARESZCIE Shin pokaże choć odrobinę uczuć względem Chae....a Yul, choć naprawdę go lubię - NIE POWINIEN - interesować się żoną kuzyna :arrow: a tym bardziej rozmyślać co zdarzyło się w nocy między książęcą parą ... no i jeszcze ta jego radość, jak CHae go pocieszy, że do niczego nie doszło....

Shina kocham Twojego avatarka :hearts:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Re: GoonG

[quote="martulex"
WooW... skąd wynalazłaś preview do epka 14 :?:

Uderzy :?: O rany :wow: To będzie wspaniała scena zazdrości :) Zakładam, ze Chae będzie broniła Yul'a :?: Jakby to tu ująć, NARESZCIE Shin pokaże choć odrobinę uczuć względem Chae....a Yul, choć naprawdę go lubię - NIE POWINIEN - interesować się żoną kuzyna :arrow: a tym bardziej rozmyślać co zdarzyło się w nocy między książęcą parą ... no i jeszcze ta jego radość, jak CHae go pocieszy, że do niczego nie doszło....[/quote]

http://www.imbc.com/broad/tv/drama/gung" onclick="window.open(this.href);return false; ... index.html

no nie wiem moze masz racje. ale jak yul plakal to tak mi sie przykro zrobilo. a pozniej jeszcze dostal od Shina :cry:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Uderzy O rany To będzie wspaniała scena zazdrości Zakładam, ze Chae będzie broniła Yul'a Jakby to tu ująć, NARESZCIE Shin pokaże choć odrobinę uczuć względem Chae....a Yul, choć naprawdę go lubię - NIE POWINIEN - interesować się żoną kuzyna a tym bardziej rozmyślać co zdarzyło się w nocy między książęcą parą ... no i jeszcze ta jego radość, jak CHae go pocieszy, że do niczego nie doszło....

masz racje xD

Shina kocham Twojego avatarka

mi tez sie podoba jako ze nie umiem robic avkow to cr ;] xD xD xD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Uaaa...stokrotne dzięki....ciapa ze mnie, przecież to oczywiste że trzeba było sprawdzić oficjalną stronkę...ech...

Gwiazdeczka pisze:ale jak yul plakal to tak mi sie przykro zrobilo. a pozniej jeszcze dostal od Shina

Mnie się serce krajało, niemniej jednak Yul nie postępuje właściwie...trzeba pewne sprawy rozgraniczać.... a niedoszły książe zaczyna lekko przeginać :) No i jeszcze motyw tych nieszczęsnych fotów...o zgrozo...biedna Chae, ona to najbardziej przeżyje :cry:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

w manhwie byla scena jak Chae powiedziala Yulowi i Shinowi ze sa tacy sami i zaden nie mysli o tym co ona czuje. Ciekawe czy tak im powie w tym odcinku :?:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Gwiazdeczka pisze:w manhwie byla scena jak Chae powiedziala Yulowi i Shinowi ze sa tacy sami i zaden nie mysli o tym co ona czuje. Ciekawe czy tak im powie w tym odcinku

Zapewne i tu będzie coś podobnego :) Myślę, że zapowiada się naprawdę interesujący odcineczek 8)

Fotosy

Lekka konsternacja

Obrazek

:twisted:

Obrazek

Większy wymiar uczucia

Obrazek
Tym razem w osobnej, znacznie większej formie :P
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

uu Shin zazdrosny xD btw ladny avek :P
slodko razem wygladaja ahhhh xD
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

nie moge ogladac live :cry: nie chce mi zbuferowac :cry:

Please jak skonczysz ogladac mozesz zreferowac dzisiejszy odcinek??
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Goong

No ja już zastartowałam, narazie mamy reklamy...potem standardowo sport....jak tylko skończę to streszczę cały epek :P

Wzruszajacy, pełen pasji odcineczek 14

Spoiler! Początkowe sceny pokazują Shina i Chae (kłania się mój ostatni fot)...Książę sobie podśpiewuje, a księżniczka śpi w niego wtulona :) Kolejne ujęcia już dołują, bo oto matka Yul'a pakuje foty Shina i Hyorin do koperty...I tak zaczyna się cała afera :) Lecz zanim do niej dojdzie Shin pokłóci się z Yul'em o Chae...by ten nie ważył jej dotykać, robiąc następnie strasznie moralizujący wykład...a Chae nie mogą tego znieść odchodzi do swojego pokoju...W szkole bez zmian, chociaż jej przyjaciółki dopadają zołzice i próbują zrobić "zbiorową egzekucję"...wtedy w przepychanki włącza się Chae...lecz Hyorin odrzuca jej pomoc. Odchodzi poza cały zgiełk, tylko po to by odebrać telefon z którego wynika że ktoś z jej bliskich jest w szpitalu...Pomiędzy chorą i Hyorin wywiązuje się rozmowa, którą z kolei podsłuchuje Chae i sądząc po minie musi żałować złośnicy :P Powrót do pałacu wcale nie jest łatwy, księżniczkę czeka konfrontacja z Yul'em, który próbuje z nią porozmawiać, baaa nawet łapie ją delikatnie za rękę....lecz ta go odrzuca ...udaje się do swego pokoju i widzi "preznet" jaki ktoś dla niej zostawił. Rzecz jasna fotosy Hyorin i Shina starannie przewiązane czarną kokardką....Przychodzi wam na myśl moment ucieczki...nic bardziej mylnego :) Chae zaczyna rozmyślać nad całą sytuacją, w międzyczasie królowa wraz z matką Shina, wzywają samego zainteresowanego na rozmowę...gdyż do nich również dotarły znienawidzone zdjęcia...Chae nawet w szkole pozostaje załamana, nie podnoszą jej na duchu nawet bliskie przyjaciółki...i tu wkracza Yul...proponując jej małą wycieczkę na wzgórze poza miastem....tam wylewają swe smutki, a niedoszły książę mocno tuli ją w swych objęciach...jakby tego było mało...sam motyw "ucieczki ze szkoły" obserwuje Shin :) Wracając do naszych uciekinierów, gołąbki spędzają cudowne chwile...od sali muzycznej, po park rozrywek...po którym niestety się rozdzielają i tak Chae sama kontynuuje swą "podróż"....Shin'a coraz bardziej niepokoji znikniecie żony...do tego stopnia, że nie moze się na niczym skupić... aż w końcu dogadując się z Yul'em zaczynają jej szukać....pierwsze próby są bezowocne...by w końcu zgubę ciężko, nie lekkko odnalazł....YUL...w ich sekretnym pokoiku.....przez całkowity przypadek Shin również trafia w miejsce ich pobytu.....i bez zastaowienia bije niedoszłego księcia, obrażajac go przy tym okropnie...następnie zabiera ze sobą żonę :) Tak się kończy nasz odcineczek..........

A PREVIEW...miodzio....pierwsze ujęcia pokazują jak Shin rozmawia z Chae...ach cóż to musiała być za rozmowa, bo po chwili tuli ją (identyczny motyw jak w epku 7)....parę pomniejszych fragmentów...i znów konferencja, na której książę delikatnie całuję żonę w policzek-przepiekna scena....

Ach, w niektórych momentach można było uronić łezkę....coś cudownego
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

omg widzialam preview do ep.15!!!!

Ta scena z hugiem i buziakiem^_^

Qrcze teraz zaczyna sie dziac ^_^

Edit:

slicznie dziekuje za relacje. tak pieknie to wszystko ujelas ^_^
widze ze ktos laduje very lq wiec zaraz sobie sciagne ^_^
Dziekuje slicznie ^_^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

widze ze sie duzo dzialo dzisiaj i wydarzy w srode kurka nie obejze na zywca :/
ahh te sceny z 15 odcinka kisss :D i hug wow to wzruszajacce :D xD

Wróć do „K-drama”