[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 24 lut 2006

Zapożyczone gifty ze soompi

Obrazek

Obrazek

Cr : Rebby

Gwiazdeczka pisze:I'm a Yul camp...wel I'm double but i like YUl a lil more.

Aaaa...wydało się, nie no żartuje...mimo że jestem za Shin'em to w ostatnich dwóch odcinkach łezka mi się w oku kręciła jak widziałam płaczącego Yul'a, rozdartego wewnętrzeni z powodu niespełnionego uczucia.... jedną z takich dołujących scen była ta na wzgórzu, jak niedoszły książę szukał Chae i nie mógł jej znaleźć....wtedy zaczął krzyczeć, jakby chciał wyrzuć z siebe ból, złość i całą rozpacz jaką przeżywa....wiele można wyłapać podobnych scen z jego udziałem, niektóre są tak przejmujące że autentycznie w niektórych momentach złapałam się na tym że oczy zaszły mi lekką mgiełką ...

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 24 lut 2006

wee ale nie pokazuje tego dlugiego całuska xD hehe ale dziekuje *save*
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Przepraszam Shina, ale nie udało mi się zdobyć nic więcej...a całus był miodzio....JJH naprawdę poszedł na całość, Chae jakby się chciała lekko odsunąć lecz ten parł ostro do przedu....wiem dziwnie zabrzmiało....GOSH ja chcę żeby książęca para miała SYNKA - nawet się chyba na to zanosi ^o^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 24 lut 2006

hehe nic nie szkodzi ^_^ na perverta wychodze :P hehehe
ja chcę żeby książęca para miała SYNKA - nawet się chyba na to zanosi ^o^

szczerze mowiac tez bym chciala ^__^ a jesli tak sie stanie bede Happy ^_^ xD :hurra: do czego ja ich popycham :twisted:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 24 lut 2006

Ja chce zobaczyć cały, długi pocałunek!!!!!
Jeśli ktoś z was bedzie to miał, to pliz, dajcie mi znać!!!
onegaishimasu >_<
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Eliza pisze:Ja chce zobaczyć cały, długi pocałunek!!!!!
Jeśli ktoś z was bedzie to miał, to pliz, dajcie mi znać!!!
onegaishimasu >_<

Jak tylko zdobędę cokolwiek to rzecz jasna zapostuję.... tylko, że z tym całusem będzie ciężko....może ktoś na soompi coś podrzuci albo na jakimś innym forum...
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 24 lut 2006

A skąd w ogóle ktoś to miał... bo ktoś to widział całe, tak?
*ja też chce* -_-'
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 25 lut 2006

omg jesus christ superstar!!!
podobno od tego jak zakoncza goong zalezy czy bedzie 2 seria??!!!
tak skakalam po starych postach na soompi i na to trafilam
co wy na to?? :shock:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 25 lut 2006

Oooooooo szczęka mi opadła....chyba coś przegapiłam na soompi...to by był precedens, bo żadna koreańska drama nie ma kontynuacji....przynajmniej ja się z taką jak do tej pory nie spotkałam...to raczej domena Tajwanu, Chin i Hong Kongu....ale żeby koreańska.....poza tym dość nieoczekiwana informacja....i nie wiem czy ten pomysł wyszedłby na dobre tej seriii....nie żebym miała coś przekiwko...wręcz przeciwnie, ale znając życie to pewnie plotki...no chyba że producentów zachwyciły statystyki oglądalności...a są naprawdę wysokie i stąd ta myśl....chyba będę musiała znów cofnąć się do poprzednich postów, również z czystej ciekawości kto tą informację zamieścił....a co najważniejsze w oparciu o jakie źródło.....Niemniej jednak jestem maxymalnie, dogłębnie zszokowana......

PS

A może to ze względu na manhwę, przecież autorka jej nie dokończyła...więc może tym się sugerują Koreańczycy...brak zamkniętej konstrukcji spowodował u nich lekką panikę i tak szczerze wcalę się nie dziwię, zwłaszcza że komiks jak i sama drama są niezwykle popularne....i jeżeli seria zakończyłaby się wedle obecnego scenariusza, tak autorka musiałaby się dostosować.....i może tu właśnie leży przyczyna całego problemu :) Teoretycznie mogliby jeszcze pociągnąć dramę do ostatnich scen w manhwie i zostawić na tym etapie, wyszłaby manhwa i znów zrobiliby wznowienie...wtedy nawet zysk byłby podwójny....chociaż z punktu marketingowego to byłoby jak masowe samobójstwo....przy obecnej oglądalności zakończenie w jakimś wybranym przez reżysera momencie zakłóciłoby cały rytm....nie wspominając już o fanach, którym przyszłoby znów mozolnie czekać do wydania kolejnych tomów, a następnie do kontynuacji serii....Gosh ależ się zbulwersowałam....pewnie dlatego, że informacja zabójcza....no aż mi normalnie ciśnienie podskoczyło :omg:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 25 lut 2006

Oooooooo szczęka mi opadła....chyba coś przegapiłam na soompi...to by był precedens, bo żadna koreańska drama nie ma kontynuacji....

ma, Fello Franceska ma 3 serie i ma byc 4...

dziewczyny udalo wam sie zobaczyc klipy?? Chcecie wiecej :P??

YUPI napisy.....:biegnie zobzaczyc drame:
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 25 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:ma, Fello Franceska ma 3 serie i ma byc 4...

Fakt...Hello Francesca jest wyjątkiem samym w sobie.....poza tym to dość nietypowa seria i stąd to rozbudowanie :)

Gwiazdeczka pisze:dziewczyny udalo wam sie zobaczyc klipy?? Chcecie wiecej ??

Jasne....^o^....w tej chwili poluję na najnowszego NG :>

Clipy

eNews 2006.02.20

Kiss i inne zabawne sceny

News z Eun Hye

News z naszymi wspaniałymi bohaterami
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 26 lut 2006

odcinki 9 i 10 ----> nuuuuda -_-'
Ten pomysł z Tajlandią i ksieciem Wiliamem... cienkie.

Ale moje wspólokatorki są już wciągnięte na maxa i rozapaczaja, ze nie ma jeszcze napisów do 13 epa ---> bo wszystkie 3 nie możemy się już doczekać tego pocałunku! ^_~
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 26 lut 2006

wiadomo ze 9 to tragedia wkoncu Tajlandia xDDD skad ja wiedzialam ze tam pojedzie hehe 6 zmysl :P no ale dalej bedzie git ^_^ nie moge sie doczekac kolejnego odcinka hehe ^_^ boshe dopiero w srode :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 26 lut 2006

Racja, teraz powinno być jeszcze więcej czułości między CG i Shin'em...:) Chociaż akcja ze szpitalem i Hyorin może być dość zaskakującym zwrotem w całej dramie....Już się nie mogę doczekać tej sceny :P

Gdzie tam jeszcze do środy....ostatnio kompletnie nie miałam co sciągać, więc zassałam mnóstwo filmów azjatyckich (zabawne, bo nawet nie mam czasu ich obejrzeć)....zastanawiam się co ja, biedna pocznę jak GoonG dobiegnie końca :( :fist: :puppy:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 26 lut 2006

hehe ja z Sis(Gwiazdeczką) w ciagu trzech dni ogladnelysmy drame Sweet Spy ahh w piatek zaczelysmy wieczorem ogladnelysmy ep1-5 poszlysmy spac kolo 4 rano, w sobote ogladnelysmy ep6-16 chyba a dzisiaj reszte ^^ i sie poplakalam bo koniec mnie zabil :( no ale Dennis Oh(o'nell) jest super sexy *____________* :smitten:
Co do Goonga to nie rozumiem tej sceny ze szpitalem o co lata dokladnie ^^ czy bedzie chora co sie stanie bo w manhwie tego nie bylo ^^;;;

Wróć do „K-drama”