[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 26 lut 2006

Ach oglądałyście Sweet Spy...a co do samej koncówki =T :!: No ale z dramami tak już bywa, zakończenie może czasem zupełnie zaskoczyć . . .

Podobają mi się te foty....rewelacja

Obrazek

Obrazek

Cr : miclub.com

Wracając do samej Hyorin, niestety wyląduje w szpitalu...

Obrazek

Tak szczerze to nie mam pojęcia czemu, prawdopodobnie na skutek jakiegoś wypadku :?: skręci kostkę lub złamie nogę :?: A moze to będzie tylko drobna niedyspozycja spowodowana stresem i ogólnym przemęczeniem...

Obrazek
Shin palacz :!: :):):)

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 26 lut 2006

woah ale fotki super dzieki ^_______^

hmm ciekawe ciekawe z ta Hyorin ^_^
nom ogladnelysmy calego sweet spy ^^
Shin pali? :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 26 lut 2006

Shina pisze:woah ale fotki super dzieki ^_______^

Shin pali?

No problem #_#

No niestety pali, pali...i to nawet sporo :(
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 26 lut 2006

ehh to nawet ja rzucilam xD a on nie moze :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 27 lut 2006

Shina pisze:ehh to nawet ja rzucilam a on nie moze :/

A może on dopiero zaczął...hehehe

Garść najnowszczych ploteczek :

Jak do tej pory zastanawiano się ile będzie odcineczków i ustalono, że 20...na tym niestety się nie zakończyło...bo oto powstały nowe teorie :) Ostatnio padła dość dziwna sugestia związana z drugą serią....pomysł trochę dziwny, zupełnie nie w stylu Koreańczyków....na tym się jednak nie zakończyło, wypłynęła nowa wiadomość...z zupełnie nie potwierdzonego źródła, odnośnie liczby odcinków - - - teraz drama urosła nam o kolejne 4 epki. Zabawna sytuacja, chociaż z mojej strony to czysty wymysł...ale kto wie jak wszystko się ułoży :] W gruncie rzeczy wolałabym, że cała akcja zamknęła się w jednej serii i nie było kontynuacji....bo mogłaby lekko rozczarowywać....:) Najbardziej dziwi chyba fakt, że oficjalnie nie potwierdzono ilości epizodów i to stanowi dość duży problem sporów wielu fanów....

A teraz coś na deser, jakiś utalentowany fan stworzył przepiękną tapetkę...

Obrazek

Świetnie się prezentuje jako tło w foniku....:)

A tutaj clip zespołu UN, w którym to śpiewa także KJH (Yul)

^o^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 27 lut 2006

no masz racje ja wole by zakonczylli w jednej seri ^_^ a nie rozbijali na dwie.np w sweet spy moglaby byc seria 2 no ale czy zrobia? nie wiem ^^
dzieki za tapetke :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Skoro postowałam zdjęcia Shin'a i tej zołzicy, to może teraz nadeszła pora Chae i Yul'a :)

Obrazek

Natomiast trzeba przyznać, że Chae w jakimkolwiek mundurku prezentuje się wprost cudownie :)

Obrazek

Przepraszam Shina, że o to spytam...ale bardzo mnie to nurtuje czemu właściwie nie masz dostępu do soompi :?:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 27 lut 2006

w czerwonym jej ladnie ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Uaua właśnie znalazłam taką informację.....

Spoiler!
Season 2 of MBC Drama Goong (Screen writer In, Eun-ha, Producer Hwang, In-roi) has been confirmed.

Regarding season 2, source from MBC drama told "Season 2 has been confirmed" and "We are currently discussing production company's proposal for 2 to 4 additional episodes this season to create a continuing story line for next season".

This source states that Season 2 of Goong will revolve around college life of the main characters among other things and "all matters will undergo careful approval from producer Hwang, In-roi".

On the otherhand, main actors of Goong, JJH and YEH have not confirmed their particification, both citing "lack of official notification from the production company" and delayed their committment.

Seok, Hyeon-hye reporting
IT on Eyenews24, Entertainment and Sports on Joynews 24

Hmm śmiać się czy płakać....najgorsze, że JJH i YEH nie potwierdzili udziału w następnym projekcie...co jest lekko zaskakujące...rany to by było koszmarne, GoonG bez nich to jak Anglia bez królowej....W drugiej serii prawdopodobnie pokazanoby ich problemy z jakimi borykaliby się na uczelni...ale czy rzeczywiście byłoby to takie ciekawe :?: Na dodatek bez głównych aktorów, którzy raczej powinni przyjąć powierzone im role...choćby ze względu na fanów, jak i wszystkich biorących czynny udział w tym przedsięwzięciu... Szczerze to mam mieszane uczucia w związku z kontynuacją, ale jeszcze gorzej podchodzę do ewentualnej zmiany obsady...gdyby tak misie odrzuciłyby role, tak serial automatycznie straci na wartości...nie wiem czy chciałbym coś takiego wtedy oglądać :!:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

... jak narazie podrzucam kolejny fantastyczny avatarek...

Obrazek
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

18 minutowe NG

Megaupload : http://www.megaupload.com/kr/?d=QUVMWXG7

SendSpace : http://www.sendspace.com/file/9sv3l6

Ja właśnie zasysam :) I utknęłam na 35%...:(

Co do maila :hug2: :pat: :hug:

Edit

NG z Wyspy Jeju

http://s17.yousendit.com/d.aspx?id=1EWZKUF...CT0CO5OHOEKVUQU

Nowy link z 18 minutowym NG

http://s19.yousendit.com/d.aspx?id=1B14AXH...GS3Q0JTQSA7JUJB
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 27 lut 2006

dawno mni etutaj nie bylo :P hehe

ojej czyli sezon2?? O_O :shock: i bez glownych aktorow?? masakra!!

Qrcze ciagle jakies zmiany, ja juz sie glubie :roll:

Juz nic nie wiem :?
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Faktycznie Gwiazdeczko dawno Cię nie było...

Co do drugiej serii to nie powinno być tak źle...jeżeli scenariusz będzie dobrze napisany, to wprost nie mogę się doczekać...chociaż wolałabym żeby po całej serii zrobili pełnometrażowy film. Chyba wyszłoby to lepiej niż druga seria....a z aktorami to jeszcze nic pewnego, może potwierdzą udział lecz w późniejszym terminie - - - trzeba mieć optymistyczne nastawienie :)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Re: GoonG

Postautor: Gwiazdeczka » 27 lut 2006

martulex pisze:Faktycznie Gwiazdeczko dawno Cię nie było...

Co do drugiej serii to nie powinno być tak źle...jeżeli scenariusz będzie dobrze napisany, to wprost nie mogę się doczekać...chociaż wolałabym żeby po całej serii zrobili pełnometrażowy film. Chyba wyszłoby to lepiej niż druga seria....a z aktorami to jeszcze nic pewnego, może potwierdzą udział lecz w późniejszym terminie - - - trzeba mieć optymistyczne nastawienie :)

mam nadzieje ze potwierdza bo seria druga z innymi aktorami to chyba bylaby troszke bez sensu czyz nie??

Seria 2 ma byc o ich zyciu przed malzenstwem tak??
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Nie wyobrażam sobie, że para głównych aktorów się nie zgodzi....nie ma takiej opcji. Wtedy drama straciłaby na wartości, w każdym razie to już nie byłoby to samo...Nie dość, że trzeba będzie inaczej spojrzeć na nowe wątki, czekać aż w końcu zrealizują kolejne odcinki to jeszcze ta informacja dotycząca obsady... można się załamać :( Chociaż ostatnio wyłapałam info, że JJH który miał grać w Spring Waltz zrezygnował na rzecz Palace...więc jak to się ma do innych plotek :?: Skoro tu odmówił to teoretycznie nie jest związany innym kontraktem z następną produkcją...więc to raczej pozytywny aspekt....Myślę, że wszystko powinno się niedługo wyklarować..........

Jeśli chodzi o drugą serię, to z tego co wyczytałam, sama wywnioskowałam i oparłam się na Twojej sugestii...przedstawią ich problemy małżeńskie z jakimi będą się borykać na studiach....z kolei z innych wypowiedzi, można wywnioskować że pod koniec następnej serii pojawi się synek....ale czy rzeczywiście tak się stanie :?: To już chyba zależy od scenarzysty, inwencji reżysera, kreatywności autorki manhwy i samych producentów :)

A tak na marginesie....czy ja się mylę czy może w ten czwartek wypadają dwa odcineczki pod rząd :?: Jest to związane z emisją jakiegoś meczu piłkarskiego...czyli godzina ta sama i podwójna dawka GoonG.....*yupi* Chociaż przyjdzie nam poczekać o kolejny dzień....

Nowe FAKTY :)

Spoiler! 'If it's not broken, don't fix it' seems to be the motto these days at MBC, as after considering a sequel for last year 달콤한 스파이 (Sweet Spy) [whose film adaptation has been confirmed], they decided to give us another season of 궁 (Princess Hours). This is important for two reasons: first, it's a sign MBC is slowly rediscovering the popularity it lost last year, amidst little scandals, bad production choices and a lot of bad luck. Second, this decision might change the way producers approach TV Dramas. In the past, a successful Drama would just get additional episodes, but almost never a second 'season', just like most Western series. But the producers of 'Princess Hours' are going the extra mile with this concept: a second season of the Drama has been announced, along with a film adaptation, and even a musical. The show is currently enjoying ratings in the high 20s, the first big hit for the station in months, and potentially a long term challenger for the top 2 rated shows in the country, KBS' Daily Drama 별난여자 별난남자 (The Bizarre Bunch) and SBS' Weekend Drama 하늘이시여 (Dear Heaven).

The second season of 'Princess Hours' will broadcast in early 2007 during the Winter holidays, and will bring back all the major characters of Season 1, including Yoon Eun-Hye and 'Prince' Joo Ji-Hoon. Now the real problem is the script, as MBC won't have the 'luxury' of the original manhwa (a big hit with teenagers), which was the foundation for Season

Zdaje się, że doczekasz się kontynuacji Sweet Spy w postaci filmu....i najlepiej żeby z Palace zrobili podobnie, a tu coś takiego :fist: :omg: Dobrze, że przynajmniej obsada bez zmian :] Nie podoba mi się natomiast pomysł rozbudowania kolejnych kontynuacji...musical :?: Nie mogli darować sobie tych wszystkich udziwnień i pozostać przy pierwszej części :?: Ewentualnie przy filmie :?: Nie skąd, bo MBC dostrzegło nareszcie kopalnię złota...i zaczyna z niej czerpać, tylko że gdzie tu miejsce dla fanów :?: Ach nawet nie chcę myśleć co oni z tego zrobią...

NoWa TaPeTkA

Obrazek

Link do oficjalnych tapetek :arrow: PULPIT

Nowe ujęcia z następnych epków = fotki - kliknij by zobaczyć
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek