[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 28 lut 2006

ciesze sie ze tak Elizo uwazasz ^___^
wiadomo ze Shin jest super ^_______^ na poczatku go nie lubilam bo byl troche zarozumialy chociaz wiedzialam ze tak bedzie ^^ no ale potem zaraz go luv :D

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 28 lut 2006

yamatsumi pisze:PS martulex, dzieki za dodanie do pierwszego posta linkow do topikow glownych aktorow.

PS2 przypominam, ze w topikach dyskusyjnych nie zamieszczamy zdjec. Subforum galeria zostalo stworzone dlatego, ze ludziom przeszkadzaly fotki w tematach dyskusyjnych

Nie ma sprawy :)

Wiem jakie tu panują zasday, jednak po pierwsze sugerowałam się tym, że stworzenie galerii zdjęć byłoby lekko poronionym pomysłem....bo jak ją nazwać...przecież tu pałętają się zdjęcia z róznej tematyki, czasem nie mające ścisłego powiazania z dramą :) Do tego drugi aspekt, komu będzie się chciało zmieniać topic i szukać odnośników w galerii, na wszystkich forach w tematach zawarte są pełne informacje wraz z mnóstwem fotów....przez to mamy ład i porządek, a każdemu jest tak wygodniej :) Jeżeli "Siła Wyższa" każde nam uporządkować wszystkie posty, nie ma sprawy...lecz uważam, że jest to bezcelowe...

Tak, postać Hyorin wywołuje mdłości....no ale ten Shin, mnie się podobał od samego początku :) Ech yamatsumi nie zniechęcaj się tak, później może być tylko lepiej :)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 28 lut 2006

martulex widzialas preview 9min epika 15?? bo nie wiem czy mam ladowac??

nie kazdemu musi sie goong podobac.
Ja jestem po Sweet Spy i goong przy tej dramie wypadl blado no ale to zupenie 2 rozne dramy wiec nawet ich nie porownuje.^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

WoooW 9 minutowy :?: Nie widziałam :!:

Gwiazdeczka pisze:Ja jestem po Sweet Spy i goong przy tej dramie wypadl blado no ale to zupenie 2 rozne dramy wiec nawet ich nie porownuje.^_^

:yes: GoonG jest dość specyficzny, więc trudno go porównywać do innych produkcji :P Zamieszczono na soompi bardzo ciekawe porównanie Palace i Full House...temat został rozpoczęty, gdyż obie produkcje bazują na manhwie...ale zupełnie się różnią...i tu zachodzi pytanie : jaki jest wyznacznik, aby przyrównywać daną pozycję do innej :?: No chyba, że w obrębie jednego gatunku :) Nigdy nie porównałabym Palace do innych dram, mimo iż ta ma kilka uchybień i ogromny natłok infantylności to dziwnym trafem pozyskała sobie widzów z przeróznych zakątków świata :) Zadziwiający wyczyn :>
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Re: GoonG

Postautor: Gwiazdeczka » 28 lut 2006

martulex pisze:WoooW 9 minutowy :?: Nie widziałam :!:

Gwiazdeczka pisze:Ja jestem po Sweet Spy i goong przy tej dramie wypadl blado no ale to zupenie 2 rozne dramy wiec nawet ich nie porownuje.^_^

... Nigdy nie porównałabym Palace do innych dram, mimo iż ta ma kilka uchybień i ogromny natłok infantylności to dziwnym trafem pozyskała sobie widzów z przeróznych zakątków świata :) Zadziwiający wyczyn :>

tez czasem sie zastanawiam co ta drama ma takiego w sobie ze ma tak ogromna ogladalnosc. na soompi w srody i czwartki w topiku jest po 170 osob :shock: A na samym poczatku ledwo 50 bylo ^_^"

Oto preview epika 15. Przyznam ze lekko zawiedziona jestem. Chyba dlatego ze malo Shina i Chae bylo.

Goong preview ep.15

Edit:
W dzisiejszym odcinku Rainbow Romance (nonstop6) ma byc parodia goonga ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Dziękuję Ci Gwiazdeczko....preview pierwsza klasa :) Ale się uśmiałam na końcu, znów pewnie zebrali sceny z dwóch epków . . . A Hyorin jest autentycznie córką służącej...ależ wszystko się zmienia...

Też nie wiem na czym polega zjawisko zwane GoonG, lecz jedno jest pewne mamy tylu chorych, że można się tylko zastanawiać :>

Gwiazdeczka pisze:W dzisiejszym odcinku Rainbow Romance (nonstop6) ma byc parodia goonga ^_^

Chodzi o ten odcineczke, gdzie występuje Kim Ki-Bum :?:

A właśnie Gwiazdeczko nie załamuj się, bo Shin'a i Chae powinno być sporo... tak mi się przynajmniej wydaje :P

Zastanawia mnie jeszcze pora Rainbow Romance...
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 28 lut 2006

Shina pisze:no chyba ze ale dzieki niej wierz o co chodzi ^^

to nie zabrzmialo zachecajaco XD czyli jak nie znam manhwy to nie bede wiedziala o co chodzi? :confused:
HYD, ktory tez powstal na podstawie mangi, byl pod tym wzgledem bosko dopracowany. nigdy mangi/anime nie widzialam a ani razu nie musialam sie zastanawiac co z czego wynika :)

Eliza pisze:I na początku też uważałam, że tylko Yul (ten z Londynu) jest w miarę, ale teraz...
ACH>>>>>SHIN>>>>>> *mdleje* :P

haha no mi on sie z wygladu nie podoba zbytnio...bo z charakteru to ciezko stwierdzic po 1 epie^^ hmm troche przypomina mi KDW 8) tylko KDW ladniejszy :P

btw, czy ten co gra Yula to moze jeden z DBSK? :ashamed: jak nie to sorka ale podobny mi sie wydal :P

martulex: co do tych pixow to teraz nie ma sensu porzadkowac 18 stron topiku :P ja szczerze mowiac tez wole wszystko w jednym miejscu, ale wczesniej w innych topikach byly prozby o przenoszenie pixow do galeri dlatego o tym wspomnialam. ale skoro do tej pory nikt nie narzekal to juz niech tak zostanie^^ ja tylko chce, zeby wszyscy byli zadowoleni :victory:

a co do goong to moze jeszcze ep 2 dzis obejrze skoro juz wrzucilam na HD :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 28 lut 2006

^
ja szczerze mowiac tez wole wszystko w jednym miejscu

Ja też. Nie lubię skakac międzi topikami. I jak sa jakies fajowe foty, to chce się je komentować i wtedy w galerii jest offtop^^
Ale może rzeczywiście niektórzy wolą oddzielnie- bo stronki się nie "rozciągają". Chociaż zawsze można wrzucać miniaturki.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

yamatsumi pisze:to nie zabrzmialo zachecajaco czyli jak nie znam manhwy to nie bede wiedziala o co chodzi?
HYD, ktory tez powstal na podstawie mangi, byl pod tym wzgledem bosko dopracowany. nigdy mangi/anime nie widzialam a ani razu nie musialam sie zastanawiac co z czego wynika

To pewnie dlatego, że to była wersja baaaaardzo okrojona :)

yamatsumi pisze:btw, czy ten co gra Yula to moze jeden z DBSK? jak nie to sorka ale podobny mi sie wydal

Hmmm, to raczej ten z UN...:]

Ach i cieszę się, że doszłyśmy do porozumienia w związku z fotkami...lecz jak ktoś zgłosi zastrzeżenia to będziemy działać :wink:

A jeśli chodzi o rozciągliwość stronek na skutek wielkich zdjęć, staramy się dbać by nie było wiele takich sytuacji... i zachować odpowiednią 'estetykę' :P
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 01 mar 2006

martulex pisze:Hmmm, to raczej ten z UN...:]

:omg: no jasne, ze on z UN :sweat: ja to ich zawsze pomyle^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 01 mar 2006

Znów kilka nowości :)

Tutaj parodia Palace ^_^

Inny preview do 15 i 16 odcineczka :arrow: ^_^

Tłumaczonko 9 minutowego preview

Spoiler! 1. (Shin stops the car & winds down the window)
S: Do you know how long I've looked for you? How can you disappear without informing anyone?
CG: You seem to still care for you, thank you (sarcastic tone)
S: Don't get angry over thse photos
CG: Those photos? Have you really love anyone b4? I thought you were at leat true to Hyorin. Haven't you thought of loving someone from the bottom of your heart?
Shin: How can you say this? At least with you...(translation lost)
CG: I'm so sorry to come between the 2 of you. When I came to the palace, I so wished to have someone as a support. I don't care how cold you're towards me, as long as you're next to me and makes me feel happy sometimes. But now..(translation lost)

2. Hyorin n mum
mum: hyorin, why are u washing clothes?
H: Today's weather is so good
M: Yes, just like our Hyorin
H: (smiles) REally?
M: You're such a beautiful chile. Have u paid your sch fees?
H: The mistress has paid for me, don't you worry.
m: I'm so grateful. you must remember their kindness.

3. Night scene (on mountain??)
S: This book say, most stars will return to their positions in 2.5 million yrs. The universe is fair,it treats everyone equally. In 2.5 million yrs, we'll experience everything again, meet the same people again.
CG: If that is so, we'll meet each other again in 2.5 million yrs?
S: This is a hypothesis.
CG: you don't wish to meet me again?
S (laughs): What if I say I want to meet u again very much?
CG (looks at S in surprise)
S: AT least it's fun to have u around me, I do not want to live a boring life again.
CG: I thought u meant what u said (hits him on the chest)
S (bends over in pain): YOU!
CG (worried): R u ok??

4. The 2 queens
Shin's mum: This won't happen again
Yul's mum: Tae Ja (Shin) hits Wang Ja (Yul) n u want me to let this issue be gone?
Shin's mum: Tae Ja is young. Pls kindly forgive him.
Yul's mum: How can I be magnanimous about this? I'll never forgive him. (To the palace maids) Can't you all hear? The Hwang Ho (Shin's mum) is leaving!

5. In the classroom
Kang Yun: Have u read the news?
CG: Read for what? It won't disappear even if I dun read the news. it's a fact.
KY: Shin hit Yul right? What were they fighting over?
CG: It was a misunderstanding

6. CG n Kwo sang gong
sang gong: I'm so sorry, Yat Sang Goon (Yul) says not to let anyone enter
CG: Not even me? Pls go in n ask.
SG: Even the Tae Ho (Yul's mum) couldn't go in
CG: OK, I understand. Pls tell him I was here.

7.
King: Tae Ja (Shin) is getting out of hands, I'm very worried
Queen: Tae Ja is at the age where this kind of thing is common. Pls be more understanding; give him more warmth n benevolence.
King: I'm very worried he has become this way. Why do you always speak kindly of him. It's because of your benevolence that he has become wilful.
Queen: Shouldn't we focus on the important point of this problem? The Tae Ja's problem is not simply teenager rebelliousness. Our generation created this twisted fate, shouldn't we try to solve it for him?
King: What are you saying?!

8. Concert
CG (drowsily): So sleepy
S; Wake up, everyone's looking at us
CG: This music is so sleep-inducing
S (touches her face): U have to bear with it anyway
CG (rubs eyes): I can't take it anymore, let me go to the toilet
S: Can't do anything with you....

(in toilet)
CG: It's unbearable, how much further is this going on? (hits own face)
(Slips, heel breaks off) What to do??!! How am I to face the reporters later on?
(Hits the shoe) I hope this will work, sitck it back...

Shin (outside toilet): ChaeGyong, Shin Chae Gyong
CG: Calling me?
Shin: You're not trying to sneak away right? The concert is ending soon, come out now.
CG: I can't go out
S (looks around then enters toilet)
CG (blowing at the shoe): Stick back!
S: What're u doing?
CG: Can't u see? We have to meet so many people later..
(Shin pulls off the heel)
CG: Yah! You've spoit them
Shin: Quick, the reporters are coming out. Take it off!
CG (puts both hand on her chest protectively): Take wha offt??!!
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 01 mar 2006

o nie magauplod musze poczekac na sis ^^ ehh dzieki za dialog bardzo ciekawy ^^ hmm czyli hyorin jest corka sluzacej?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 01 mar 2006

Na to by wychodziło, ale pewności nie mam :)

Natomiast szok na twarzy Shin'a spowodowany omdleniem wiedźmy trochę mnie zdołował, no janse że może coś jeszcze do niej czuje....a może jest mu tylko żal :?: Pojęcia nie mam, wiem jedno dopóki ona nie zniknie z życia książęcej pary dopóty nie ma co liczyć na całkowite, bezgraniczne uczucie....oby w kolejnej części jej w ogóle nie było...niech misie wyjadą sobie na te studia, a Hyorin najlepiej niech zniknie z widoku (chociaż ostatnio jej nawet zaczęłam współczuć - GOSH - ja bredzę :!:)
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 01 mar 2006

martulex pisze:Na to by wychodziło, ale pewności nie mam :)

Natomiast szok na twarzy Shin'a spowodowany omdleniem wiedźmy trochę mnie zdołował, no janse że może coś jeszcze do niej czuje....a może jest mu tylko żal :?: Pojęcia nie mam, wiem jedno dopóki ona nie zniknie z życia książęcej pary dopóty nie ma co liczyć na całkowite, bezgraniczne uczucie....oby w kolejnej części jej w ogóle nie było...niech misie wyjadą sobie na te studia, a Hyorin najlepiej niech zniknie z widoku (chociaż ostatnio jej nawet zaczęłam współczuć - GOSH - ja bredzę :!:)

hmm ciekawe ^^ no mam nadzieje ze mu jest tylko jej zal i nic wiecej,oby znikla jakby nie patrzaec to ten KangIn czy jakos tam sie w niej buja wiec niech mu da szanse i po problemie ^^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 01 mar 2006

dziekuje martulex za preview 15 i 16 ^_^ oraz za Rainbow Romance wlasnie chcialam go sciagac z clubboxa ^_^

No prosze Hyorin corka sluzacej a tak sie wywyzsza nad Chae :x

Czyli dzisiaj epiku nie bylo a jutro sa dwa tak??

Super zobacze na zywo chyba ze maja zamiar wczesniej zaczac to moge nie dac rady :(

Ktos wie o ktorej jutro sie goong zaczyna??

Wróć do „K-drama”