[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 31 sty 2006

dziekuje za pikczerki :D kuircze nie wiem gdzie tam na oficjalnej one sa ;/

tsak napisy juz sa :D hehe ^__^ :arrow: boze wlasnie mi sis powiedziala ze Yul sie obrazi na Chae i bedzie z Hyorin klubie anty Chae :/!!!!!!!! pfffffffffffffffffffffffffffff xD jak tak mozna ;/

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 31 sty 2006

Tak, niestety tak się wydarzy w odcineczku 8....fatalnie, bo chyba jednak reżyser się obudził i postać Yul'a zacznie przybierać cechy z manhwy....a to baaardzo niedobrze....wręcz tragicznie :!:

Co do oficjalnej stronki...to z nią dziwnie bywa...niektóre zdjecia są dostępne z poziomu normalnego użytkowanika...natomiast jak próbowałam zobaczyć preview do kolejnego odcineczka wyskoczył mi uroczy komunikacik o tym, że trzeba być zarejestrowanym :( :shock:

W każdym razie jakaś dobra dusza udostępniła na soompi świetny podglądzik do kolejnego epa i muszę przyznać, ze będzie się działo.....uaaaaa juz się doczekać nie mogę :)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 31 sty 2006

Nie wiem o ktorm linku mowa wiec dam dwa
1online:

http://swf.imbc.com/broad/tv/drama/gung/images/g_07.swf" onclick="window.open(this.href);return false;

a 2 trzeba sciagnac ale klip trwa az 7min Nie wiem co zawiera bo zle mi sie sciagnal ale wiem ze na poczatkubyla Hyorin i chyba inne baletnice ja obgadywaly albo cos ^^"
Anyway mam nadzieje ze tego jeszcze nie masz:

http://s4.yousendit.com/d.aspx?id=1W3Q2" onclick="window.open(this.href);return false; ... 796WYBD9N3

credit:Rqal
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 31 sty 2006

Tak, to jest właśnie ten drugi link...a najbardziej podoba mi się scena w domu Chae...rewelacja...a do tego ten jej brat...:)
Natomiast zachowanie Yul'a w następnych epkach będzie prawdziwym szokiem...jak on może ją ignorować w szkole i tak się zachowywać ??
Ale cóż drama tak naprawdę dopiero teraz się rozkręca, więc nie wiadomo ile diabelskich cech nam pokaże...chociaż z drugiej strony może to być ciekawe, gdyż ten aktror wygląda dosłownie jak aniołek.... :P :kyaa:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 02 lut 2006

OMG widzialas juz episod 8?? a preview nastepnego?? katastrofa bedzie w ep9 Tajlandia i ta glupa Hyorin :evil: i...i cos co mi przez gardlo nie przechodzi...Hyorin pocaluje Shina!!!!!!!!Tak nie mialo byc!! Ta ***** jest gorsza niz w manhwa :( ja sie chyba pobecze :cry:

Mam nadzieje ze o wszystkim dowie sie Chae i nie bedzie z nim gadac...najlepiej zeby sie obrazila, totalnie go olala!!

Najlepiej by bylo gdyby o wszystkim napisali w gazecie i dali jeszcze fote jak sie calowali.
ah jestem zalamana...i'm out ...
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 02 lut 2006

przeczytalam Shina juz mysalam ze o mnie :lol: :shock: hehe no zaraz obejze ale dzieki sis ze powiedzials mi ehhh glupi odcinek :/buu no ale coz bedzie ok pozniej:D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 02 lut 2006

Widziałam...katastrofa...na soompi ktoś zarzucił cudownym linkiem z niesamowitym programem i świetnie się ogląda na żywo....:)

Odcieneczek 7 był rewelacyjny, a 8...scena z końmi...i moment jak 'misie' szukają swojego towarzystwa zaraz po powrocie do pałacu...super....natomiast za dużo było Hyorin w tym epku...a preview...straszne...ta wycieczka i na domiar złego ten całus...ale pocieszeniem jest fakt, ze to ta wiedźma go pocałowała....bo Shin Goon nie zareagował...a może jednak, może to tylko moja projekcja...jedno jest pewne Yul i Chae znów się do siebie zbliżą :>
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 02 lut 2006

wiesz ja sie tez ciesze ze to ona go cmoknela a nie on ^^
no i nom tak Yul i chae sie zblizaja no i SHin bedzie znow zazdrosny ^^fajnie ze sie kumpluja czsem mi zal Yula ale chce by Chae byla z Shinem :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 02 lut 2006

Tu nie ma żadnych wątpliwości, że Shin będzie z Chae ^~^....achhh już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia :P Chociaż ta wycieczka mnie chyba dobije :explode: i będę przeżywała lekką traumę...oby później było lepiej :wink:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 03 lut 2006

wierz mi ze mnie tez dobbije :/ wiec ja chyba przejade :D behehe ^_^ bo jej nie zniose ..duzo pozmieniali ale sa fajne secenki zobaczymy pozyjemy:D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 04 lut 2006

Jak to zwykle oni zawsze muszą namieszać :roll:

Kolejny wysyp interesujących fotów:

Obrazek :arrow: ten jest szczególnie fajny :!:
Obrazek :arrow: cudowna scena hm..hmm...z 7 epka
Obrazek :arrow: czyż ona nie jest urocza :?:
Obrazek :arrow: ach jedna z moich ulubionych scen z manhwy
Obrazek :arrow: to dopiero słodzio-miodzio :) 'Misie w akcji' :hurra:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 04 lut 2006

oz manhwy i 0statnia the best?:D
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 06 lut 2006

jak mowa o miskach, oto kilka ich fot ^_^
fotki - kliknij by zobaczyć
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek<-moja ulubiona scena ^^
Obrazek miś Shin ^^
Obrazek <-to tez byla swietna scena^^

credit:soompi ^_^

te miski sa zabojcze ^_^ to byl swietny pomysl zeby dodac je do dramy ^_^
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 08 lut 2006

jejq wlasnie widzialam dzisiejszy odcinek...masakra. Prawie caly z Hyorin bleee :evil: i oczywiscie byl pocalunek wrrrrr. Zupelnie jakby Shin zapomnial o biednej Chae ktora sie zamartwiala i wydzwaniala do niego a on nie raczyl odebrac :evil:
Ale babo z tego Shina :(

Niby w przyszlym odcinku ja przytuli ale co z tego jak calowal sie z ta zaba i nawet sie nie raczyl odkazic <_<

ah naprawde szkoda slow, czekam z utesknieniem na jutrzejszy odcinek. Jak ja bym chciala zeby Chae mu przygadala, albo moze lepiej zeby go olala??
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 08 lut 2006

Gwiazdeczko dzięki za fotosy miśków...również uważam, że ten dość niekonwencjonalny pomysł jaki zaserwował nam reżyser jest kapitalny, mało tego sprawia że drama nabiera specyficznego smaczku...a misie stają się jej koronną wizytówką :P Natomiast już gorzej przedstawia się wizja sprezentowana nam przez scenarzystę w odcineczku 9....bo nasuwa się pytanie, czego ten Shin chce i kiedy wreszcie uświadomi sobie..."kurczę...to nie ta dziewczyna", faktycznie powinnien przeszłość zostawić daleko z tyłu i skupić się na teraźniejszości...bo wspaniała dziewczyna jaką jest Chae może odpłynąć z innym królewiczem....

Edit~Edit~Edit :]

Właśnie skończył się 10 epek i jestem lekko skonfundowana...Shin wrócił prawie pod koniec, a biedna Chae cały czas rozpaczała :( No poza chwilami, gdy utrudniała jej to obecność Yul'a i zabawnego angielskiego księcia :> Natomiast zauważyłam, że z odcinka na odcinek Hyorin i Yul robią się coraz gorsi...to mnie dobija :!: A jakby tego było mało sami musimy wysnuć co dokładnie będzie się działo w przyszłym tygodniu...reżyser uraczył nas tylko małą scenką jak 'misiaczka' Chae trzyma zdjecie, na którym jej mąż całuje się z tą wstrętną ropuchą....oj będzie się działo i poleje się zapewne strumień łez =T

Wróć do „K-drama”