[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 06 mar 2006

Hehe wszyscy się zakręciliśmy, ale nie dziwota ciągle zmieniają info, tak ze można się pogubić :P

Seria pierwsza ma się składać z 20 odcinków...kontynuacja ma mieć tylko 4 epki...i jej emisja zacznie się w styczniu 2007 roku :)

Ach Yul coraz bardziej zaczyna pokazywać pazurki, mnie też się to podoba...byle nie przekroczył pewnej granicy...gdyż jakoś miano czarnego charakteru mi do niego nie pasuje :)

Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 06 mar 2006

Seria pierwsza ma się składać z 20 odcinków...kontynuacja ma mieć tylko 4 epki...i jej emisja zacznie się w styczniu 2007 roku

to juz jest pewne? :roll:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 06 mar 2006

wydaje mi sie ze sezon 2 bedzie w styczniu bo oni chyba sami nie wiedza o czym ten 2 sezon ma byc O_O takie odnosze wrazenie. A wy??
No bo dlaczego na 4epiki mamy czekac az rok??
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Też tak myślę...chociaż to trochę dziwne, że na 4 odcineczki mamy czekać aż taką wieczność....może też to być spowodowane tym, że chcą poczekać aż autorka zakończy manhwę :) Hmm a myśląc pod jeszcze innym kątem... w sumie to doskonały czas na zakończenie z wielkim niedopowiedzeniem...wielka oglądalność, wielkie pieniądze i ogromy sukces...prawie drugie narodziny MBC...te kilkanaście miesięcy może zwiększyć popularność stacji....:P Ale to punkt marketingowy, a tak naprawdę pewnie autentycznie nie maja pomysłu i boją się sprartaczyć tak popularną serię...więc w tej sytuacji najlepiej będzie poczekać na pomysł autorki, która powinna sama wszystko rozplanować :P

Fotki

Spoiler! Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 06 mar 2006

^ no twoja teoria wydaje sie baedzo prawdopodobna. Ale meczy mnie to ze beda nas torturowac caly rok :( I to tylko po to zeby zobaczyc 4 epiki :(
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

No właśnie mnie gnębi najbardziej ta teoria o 4 epkach, coś mi się wydaje że będzie ich jednak więcej ...

Edit

Widziałyście już dłuższy preview :?:

Rozmowa Shin'a i Chae w pokoju...

Spoiler! CG: I know Shin goon has been suffering alone. But we're a set (couple), wouldn't I do? Why do you want to suffer alone?
Shin: I'm tired, don't say anymore.
CG: I worry for you, not knowing where you've gone, what you're doing, whether any accident has happened.
(CG very angry and going to leave. Shin holds her back n gives her a tight embrace)
CG:erm...I can't breathe anymore...
Shin: Even if I'm no longer the Tae-ja, you must stay by my side

Hehe...Shin i impreza, dziwna kombinacja...natomiast Chae i 'żuczek' to prawdziwa rewelacja...

Obrazek

Odgrzebali na soompi stare foty....jedne z moich ulubionych :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 07 mar 2006

hehe wlasnie ladowalam previewa ^_^

ide go obejrzec i wroce ^_^

Edit

epik wyglada calkiem ciekawie :D
podoba mi sie scena jak Shin uczy Chae prowadzic ^_^. Mam nadzieje ze Hyorin bo rozmowie z krolowa wkoncu odczepi sie od Shina^_^

Juz nie moge sie doczekac ^_^ Shin&Chae FIGHTING
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 07 mar 2006

co za preview hahaha uczył ja jezdzic? zla dobre xDDDDDD mysalam ze walna gdzies ^__^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 08 mar 2006

Nie wiem jak wam, ale mnie odcinek 17 bardzo się podobał :) Pierwsze 15 minut można spokojnie nazwać mianem 'herbatka u Tadka'....

Spoiler! Z pierwszych fragmentów można się sporo dowiedzieć o tej prawdziwej Hyorin...muszę przyznać, że na tym etapie pokazała klasę...również w konwersacji z Chae zachowała się w dość subtelny sposób...Zyskała sobie w moich oczach dużego plusa :]

Kolejne sceny to Shin i księżniczka...zauważyłyście że książę w cudowny sposób pokazuje, że zależy mu na żonie...choćby przy rozmowie z KangIn w dyskotece....albo ta jego mina jak Yul zapraszał ich na swoje urodziny....no szlag go na miejscu trafiał, ale nic biedak nie mógł poradzić...a jeszcze wcześniej cudna scena jak tulił misię i ten jego wspaniały tekst...miodzio...chociaż bardziej zachwyciłam się sytuacją między Shin'em i Chae w pokoju kiedy to się przekomarzali...a pod sam koniec...no już każdej z nas puściła pewnie wyobraźnia :P Nie mogę się doczekać momentu z suszarką :wink:

Natomiast najpiękniejszą sceną w moim odczuciu była ta z Yul'em przy portrecie Chae, który sam naszkicował...coś wzruszajacego, aż mi się serce ścisnęło :] Kapitalny fragment...nic dodać, nic ująć

A tak zmieniając temat czy tylko mnie soompi nie działa :?: Czy to zaś zbiorowa awaria :?:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 08 mar 2006

kurcze a ja jeszvze nie widzialam odcinka aaaaa :/ ale widzialam previev do 18 boshe bedzie scena prysznicowa ale lepsza hehehenagiiiiiiiiiiiii SHINNNN!!!!1 :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :roll:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 08 mar 2006

mi soompi dziala ^_^

wlasnie sciagam epik 17 wypowiem sie jak obejrze ^_^

widzialam 6min prewiev 18 epika. Wyglada obiecujaca.Szczegolnie scena z nagim Shinem ^_^
hehe...

I'll be back ^_^

edit:

odcinek nie byl zly aczkolwiek troche nudny :sleep: . za to epik 18 zapowiada sie obiecujaco :spin: Szczegilnie Scena w lazience i jak Yul nie bedzie chcial puscic Chae. Ciekawe czy za to Shin znowu go uderzy? Moj biedny Yul tak bardzo cierpi juz nie moge tego zniesc. :cry:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 08 mar 2006

aaaaaaaaa co za odcinek no nie moge a jutrzejszy aałaaa normalanie nie moge sie przestac smiac Chae w tej szafie i nagi Shin no bomba xD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 08 mar 2006

Gwiazdeczka pisze:mi soompi dziala ^_^

odcinek nie byl zly aczkolwiek troche nudny

Mnie się odcineczek podobał ze względu na elementy z Hyorin, pogawędkę Shin'a z KangIn, sceny z misiami, portret Yul'a, ... gdy Shin zwrócił mu uwagę, że spóźnił się na własne urodziny....a jeszcze wcześniej fragmenty z 'żuczkiem'....by zakończyć na nagim Shinie i zabawnym momencie ze slipkami Dolce & Gabbana :]

Jutro będzie się działo... Gdy Shin przyłapie Yul'a i Chae na intymnej rozmowie będzie strasznie zazdrosny, wpadnie we wścikłość...ale czy rzeczywiscie uderzy Yul'a :?: Może mu odpuści ze względu na urodziny :wink:

EDIT

Ach wreszcie soompi działa...przez jakiś czas w godzinach rannych niestety padł im chyba znów serwer... ale teraz nareszcie wszystko ok :P

Tłumaczonka

Podczas wspólnego posiłku, gdy Chae 'karmiła' Shin'a

Spoiler! cg : U not eating?
shin : it taste weird (i am not sure about this)
cg : U like to eat the veggie wrap even though u are fussy right? i will do it for u
cg : open ur mouth.
shin : Not eating
cg : eat it..
shin : Forget it..
cg : I am asking u to eat it
shin opens his mouth

fren : shin, u changed alot.
shin : Wad?
fren : u became "softer" (no idea what word to use here)
cg : a man's habit is always to depend on a woman. all thanks to shin chaegyong.

Scena w pokoju między księciem i księżniczką

Spoiler! cg : It's abit embarassing using the same room.
shin : ACting shy? U shld already got used to it.
cg : That's true. But i came here with my friends...wasted
shin : Why u dislike to share a room with ur husband? Then go and change the room now
cg : I dun mean it that way. Everytime we share a room soemthing bad happens.
shin : Something bad?
cg : That time at my house, the hapbang as well.. i have no idea when u will pounce on me.
shin : If this is heard by the others they will think i am a pervert.
cg : U are considered a beast
shin : WHAT?
cg : Who asked u to forcefully kiss me?
shin : Ya! U didnt lose out ok?
cg : Don't be so petty.
shin : Forget it. change now.
cg : What? together?
shin : So what? Are u still shy infront of me?
cg : What shy? we slept together so many times already. come on let's try it.
shin : Great. i think it's fine of course.
cg : Shin goon. why did u close ur eyes? You dun look. if u dare to open ur eyes u are really a pervert.
shin : I know
cg : U better dun open ur eyes, i am down to my undies
cg : Are u trying to peep?
shin : Are u done?
shin : yah shin chae gyong. just put on something.
shin : I am opening my eyes.

Rozmowa Chae z przyjaciółkami i Shin'em przy 'żuczku'

Spoiler! fren : Cg, this is really ur car?
cg : It's pretty right?
fren "But did u get ur license?
cg : Of course.
shin : How did u managed to turn the car around?
cg : I just did it.
shin : u really serious about driving it over?
cg : of course
shin : u haven drove on the road before.
cg : didnt shin goon tested it with me the other time?
shin : forget it. Take my car. this is too dangerous.
cg : NO! i want to drive there myself. You guys want to take my car too right? right?
fren : of course.
shin : OKay. Drive slowly and if there is any accident, contact me.
cg : Shin goon, u want to go over in my car?
shin : I am the crown prince, my life is very precious. see you there

Hehehe to ostatnie zdanie jest świetne... że już nie wspomnę o całej rozmowie między CG i Shin'em w pokoju...rewelacja :]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 09 mar 2006

to bardzo ciekawe o czym oni rozmawiaja a dzisijeszy odcinek tez bedzie super ,scena prysznicowa,jak Yul bedzie chcial cmoknac chae, chae sie wywroci ujjc :/ bedzie smiesznie i powaznie xD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 09 mar 2006

Shina pisze:to bardzo ciekawe o czym oni rozmawiaja a dzisijeszy odcinek tez bedzie super ,scena prysznicowa,jak Yul bedzie chcial cmoknac chae, chae sie wywroci ujjc :/ bedzie smiesznie i powaznie xD

Uaua a skąd to wiesz :?: Bo chyba coś musiałam przeoczyć w preview i nie widziałam tych sytuacji, o których wspominasz...no może poza tą pierwszą...ale reszta :confuse:

Wróć do „K-drama”