[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 15 mar 2006

Gwiazdeczka pisze:Martulex (mam pisac martulex czy marta??) bedziesz ogladala dzisiaj na zywo?? Jak tak napisalabys co bylo w dzisiejszym epiku?? Niestety predkosc mojego neta nie pozwala mi na to bym mogla obejrzec live dzisiejszy episode :(

Widzialam preview do epika 20. Cos czuje ze te 2 epiki beda strasznie dolujace :(

He he obie jesteśmy udane, zrobiłyśmy małą rewolucję na forum z Palace...napisałyśmy mnóstwo postów, a dopiero teraz zastanawiamy się jak zwracać się do drugiej...jężeli o mnie chodzi pisz jak Ci pasuje...natomiast sama nie mam zielonego pojęcia co bardziej by Ci pasowało (Gwiazdeczka , Iza, Izi :?: )

Jak tylko zobaczę odcineczek to skrobnę reckę :)

Mnie też się coś zdaje, że oba epki nas zdołują ... zwłaszcza, że za sprawą Yul'a, Chae zacznie odczuwać wyrzuty sumienia... Z jednej strony nawet go rozumiem, ale jego metody są coraz bardziej niesmaczne... żeby tylko nie było jak w tym przysłowiu...'ideał siegnął bruku' :(

Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 15 mar 2006

He he obie jesteśmy udane, zrobiłyśmy małą rewolucję na forum z Palace...napisałyśmy mnóstwo postów, a dopiero teraz zastanawiamy się jak zwracać się do drugiej...jężeli o mnie chodzi pisz jak Ci pasuje...

moze byc marta??

natomiast sama nie mam zielonego pojęcia co bardziej by Ci pasowało (Gwiazdeczka , Iza, Izi )

To ja poprosze moze Izi?? Juz sie jakos do tego przyzwyczailam ^_^

Mnie też się coś zdaje, że oba epki nas zdołują ... zwłaszcza, że za sprawą Yul'a, Chae zacznie odczuwać wyrzuty sumienia... Z jednej strony nawet go rozumiem, ale jego metody są coraz bardziej niesmaczne... żeby tylko nie było jak w tym przysłowiu...'ideał siegnął bruku'

No wydaje mi sie ze po epiku 20 bedziemy mogly tak powiedziec 'ideal siegnal bruku' :(

Staram sie zrozumiec Yula. Wiem ze bardzo cierpi i ze sam wie ze zle robi. I mimo ze rozum mowi mu zeby przestal to jego serce kaze mu brnac dalej. :(
Tak bardzo chcialabym zeby wrocil Yul czytajacy Harrego Pottera ^_^

tlumaczenie prev ep.20:

Spoiler! in conversation with shinny and chaegyung, she says she's tired
she says she's received so much from yul
but has nothing to give yul
she is saying this to shin
she says she can't give yul her heart, so she wants to stay like this
shin says yul is not the one(this one not so sure)
something about dirty relationship between yul and chaegyung(this one also

not very sure.)

yul follows chaegyung
yul says shin maybe the one in your heart right now
but.......
we don't know when shin will lose your heart (chaegyung's heart)
yul says shin doesn't need anyone to give him all their heart
he needs someone to make him king
Cg says this i know
yul says, people must live happily
yul tells chaegyung to say this during the interview(he doesn't specify exactly

what to say)

shin walks in, he's listening
chae gyung says she will think about it

shin is by himself
he says he is sad...
his heart is sad(STUPID CG... arhh)

---------------
shin says are u hurt because hyorin fell down while doing ballet
hyorin: when did you come?
hyorin: you were busy
shin: where are you hurt?
hyorin: (talks about ballet stuff)
shin: move around
hyorin: it hurts
hyorin: i will be alright
hyorin: asks: did you bring it?
shin gives box to hyorin(it's the box of photos, all the stuff hyorin gave shin)

hyorin says something about cg and shin
(but it's quickly and i think it's irrelevant)

shin is holding hyorin's leg.. hyorin is in pain. chaegyung has been watching

this whole time.. and YUL IS ALSO watchin...

---------------------------

credits to adam_smith aka steven..
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Re: GoonG

Postautor: Eliza » 15 mar 2006

martulex pisze:
No cóż ... niestety czy też stety to cały "urok" koreańskich produkcji :) I rzeczywiscie o ile niektóre fragmenty mogliby jakoś lekko przyciąć, tak postać Hyorin stanowi tutaj bardzo ważny aspekt i absolutnie nie powinno się go pominąć. Po pierwsze w manhwie jej postać jest również przedstawiona, chociaż ma inne cechy charakteru :P Natomiast pomyśl, gdyby Hyori wypadła z obiegu to sprezentowaliby nam sam miód i to dopiero byłaby prawdziwa nuda... a tak mamy "jędzę" i zakochanego w niej bohatera, który stopniowo odkrywa uczucie jakim darzy inną dziewczynę, w tym wypadku swoją żonę :) I ten element stanowi najciekawszy zrąb całej dramy :)

Postać Hyorin musi być- to rzecz jasna!

Ale to jak Hyorin intryguje z matką Yula, czy jak w 16 epie była w domu- możnaby odpuścić, jak i wiele innych scen z nią. Albo zrobić te sceny ardziej krótkie- a treściwie^^

Dla mnei najciekawszy element akcji to jednak trójkąt Shin- Chae- Yul... *mało orginalnie -_-'* Hyorin jest z innej orbity...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

widzialyscie??

90mins of GOONG 1.5

it's gonna be airred at 11:05p.m. on 30th of March
cr:hsinyi069

90minut??O_O omg czy ja tyle wysiedze?? ^_^

to bedzie juz chyba ostatni epik prawda??
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 15 mar 2006

ostatni... to ile ich w końcu bedzie?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Gwiazdeczka pisze:Cytat:

He he obie jesteśmy udane, zrobiłyśmy małą rewolucję na forum z Palace...napisałyśmy mnóstwo postów, a dopiero teraz zastanawiamy się jak zwracać się do drugiej...jężeli o mnie chodzi pisz jak Ci pasuje...

moze byc marta??

Pewnie, że może ^_^

Eliza pisze:Ale to jak Hyorin intryguje z matką Yula, czy jak w 16 epie była w domu- możnaby odpuścić, jak i wiele innych scen z nią. Albo zrobić te sceny ardziej krótkie- a treściwie^^

Dla mnei najciekawszy element akcji to jednak trójkąt Shin- Chae- Yul... *mało orginalnie -_-'* Hyorin jest z innej orbity...

Ech niestety może i faktycznie z innej orbity, ale ja wolę taki czworokącik...jest więcej zagmatwanych sytuacji. zresztą może zobaczyć uczucia na różnych płaszczyznach i to powoduje lepszy odbiór....ale rzecz jasna na końcu wolałabym duet...bo tercet czy nawet kwartet byłby absolutnie nie do przyjecia :!: :!: Ale pewnie i tak zakończą to po swojemu :(

Gwiazdeczka pisze:widzialyscie??

90mins of GOONG 1.5

it's gonna be airred at 11:05p.m. on 30th of Marchcr:hsinyi069

90minut??O_O omg czy ja tyle wysiedze?? ^_^

to bedzie juz chyba ostatni epik prawda??

90 minut :?: ONI poszaleli :!:

Eliza pisze:ostatni... to ile ich w końcu bedzie?

A to bardzo ciekawe pytanie...

Podobnież pierwsza seria ma mieć 24 odcinki :) ( Ten ostatni jak się okazuje 90 minut )

A druga seria ... hmm tu teorie są rózne...jedni twierdzą, że 4 epy a inni że 16...a może będzie tylko 6 :wink: Któż to wiem :confuse:

Chociaż mówi się, że te kolejne epki mają zawierać odrębne historie bohaterów, a jak będzie to tylko stacja MBC (a do końca nie można być pewnym ) moze wiedzieć :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

24 w tym sezonie ^_^

a ile bedzie w drugim to trudno powiedziec. Sami pewnie nie wiedza =/

cos czuje ze sezon 2 moze byc nieciekawy. chociaz jezeli to prawda ze 24 epik ma sie zakonczyc wywiadem na ktorym chae powie o rozwodzie to w sezonie 2 moze sie dziac calkiem sporo jak w mandze. I moze bedzie wiecej scen Shin&Chae
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Gwiazdeczka pisze:24 w tym sezonie ^_^

a ile bedzie w drugim to trudno powiedziec. Sami pewnie nie wiedza =/

cos czuje ze sezon 2 moze byc nieciekawy. chociaz jezeli to prawda ze 24 epik ma sie zakonczyc wywiadem na ktorym chae powie o rozwodzieto w sezonie 2 moze sie dziac calkiem sporo jak w mandze. I moze bedzie wiecej scen Shin&Chae

Też tak uważam, bo gdyby info było potwierdzone to pewnie byłby o tym jakiś oficjalny artykuł....a tu ani wieści w telewizji, a tym bardziej na stronce MBC, nie wspominajac już o innych koreańskich serwisach....a na samych plotkach z forum trudno bazować, bo jest ich mnóstwo...a jedna gorsza od drugiej :)

Chociaż teoria jaka niedawno wypłynęła, a o której wspomniała Izi jest chyba najbardziej adekwatna i co najważniejsze....byłoby to chyba najlepsze zakończenie pod względem kręcenia drugiej serii...bo mamy świetny zaczątek na kolejną porcję emocji...natomiast spora rzesza fanów chce definitywnego zakończenia....lecz przy takiej popularności, nie ma o tym mowy :P

EDIT

ODCINECZEK 19

Pierwszą sprawą jaką chcę podkreślić jest błąd jaki się wkradł na forum soompi, a który mnie osobiscie zdenerwował :!: Ten preview do 20 epka to straszna pomyłka...to tak naprawdę nic innego jak dalsze sceny z 19 - nastki :!: Nawet na końcu nie było podglądu...

A teraz sam odcieneczek....

Spoiler! Odcineczek oscyluje wokół Chae, Shin'a i Yul'a :) W przybliżeniu wygląda to następująco ...

Chae nadal nie ma ochoty rozmawiać z Shin'em, lecz w pierwszej scenie widzimy wyraźnie że ten próbuje rozładować całą sytuację...baa, nawet się tłumaczek, lecz Chae pozostaje głucha na jego perswazje...Po pewnym czasie rozmowa schodzi na kwestię Yul'a i Hyorin, Chae broni Yul'a i przy okazji porusza drażliwy temat jakim jest Hyori...co najśmieszniejsze Shin wpada we wściekłość, a później kompletnie odpuszcza...(pewnie doszedł do wniosku, że dalsze wyjaśnienia nie mają najmniejszego sensu)...

Pora na zmianę i tutaj widzimy sceny z Yul'em...mamy tych rozmów kilka w epku :) Po jednej z nich udaje się z CHae do auli, w której to tańczy Hyori, wchodzą akurat w momencie gdy Shin podbiega do baletnicy :) I widzą tylko wybiórczą scenkę, w której to Shin dotyka kostki Hyor...lecz to co następuje później jest ważniejsze...Shin oddaje swe "skarby", które zgromadził na temat swej dawnej ukochanej w skrzyneczce (tej samej, z której Chae wygrzebała list)...niebywałe jest jej zaskoczenie, a sama scena wygląda na pożegnanie...a właściwie pogrzebaniu uczucia :P

Kolejne rozmowy Shin'a i Chae to świetne, pokazują jak bardzo książe kocha swą żonę, lecz ta tego nie dostrzega.... Podobała mi się również scena w restauracji, gdzie Chae zajadała się wraz z przyjaciółkami....po chwili wszedł Shin...lecz żadna z nich tego nie zauważyła.. a sam Shin usiadł za plecami Chae...gdy ta perorowała na całego :) Po krótkiej rozmowie naszych misiów, była scena z dziennikarzami...żeby przejsć do samochodu Chae i Shin chwycili się za ręcę (piękna scena)...w samochodzie Chae miała kiepski humor, prawie w ogóle się nie odzywała...więc książę zaproponował, że zawiezie ją do jej rodziców...dopiero wtedy atmosfera jakoś się rozładowała...

Przełomowa scena następuje, gdy Shin szukając ksieżniczki zagląda do sekretnego miejsca, gdzie Chae zazwyczaj przebywała z Yul'em i przez przypadek wpada mu w ręce osobliwy list, który był ukryty w jednej z książek.....Wraz z listem jest i zdjecie przedstawiajace jego ojca i matkę Yul'a.....moment całkowitego osłupienia, by następnie dowiedzieć się że to pismo ojca, który to przelał swe uczucia na papier .... odkrycie takiej tajemnicy powoduje u Shina ogromną konsternację.... Lecz zachowują tą informację dla siebie (jestem pod duzym wrażeniem jego postawy) ....

Sama końcówka jest niesamowita, znów nasze misie wdaja się w dysputy i znów efekt jest podobny (z tym, ze Chae w tej swojej upartości nie dostrzega aluzji jakie podsuwa jej mąż), postanawia się przejechać...wyjeżdżajac z pałacu dostrzega ją Yul....po pewnym czasie oboje dyskutują w żuczku Chae....I Yul wyjawia jej coś co wprowadza kompletny metlik, a żeby jeszcze tego było mało jej samochód zostaje skradziony....odcinek kończy się na tym jak Shin rzuca luźną uwagę i wychodzi z pokoju w którym to omawiają całe zajście, a Chae zostaje i rozmyśla.... I wchodzą napisy koreańskie (ciąg dalszy nastąpi)...Bez żadnego preview....

Jedno jest pewne, nie powinnyście Moje Drogie Panie być rozczarowane, mimo że wiele scen jest baaaardzo smutnych :cry: To jednak sama końcówka jest zaskakujaca :) Poza tym role się diametralnie zmieniają, teraz to Shin zaczyna borykać się z miłością, której nawet nie umie dokładnie wyrazić :)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

u brzmi ciekawie...dziekuje bardzo za streszczenie ^_^ teraz tylko musze poczekac na lq ^_^

no prosze a myslalam ze widzialam preview epika 20 a tu psikus O_O ale pewnie wieczorem albo jutro rano bedzie dostepny na mbc.
qrcze nie wiem czy sie cieszyc ze previewow nie daja czy plakac.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Gwiazdeczka pisze:u brzmi ciekawie...dziekuje bardzo za streszczenie ^_^ teraz tylko musze poczekac na lq ^_^

no prosze a myslalam ze widzialam preview epika 20 a tu psikus O_O ale pewnie wieczorem albo jutro rano bedzie dostepny na mbc.
qrcze nie wiem czy sie cieszyc ze previewow nie daja czy plakac.

Wiesz co z tym preview jest dziwna sprawa, bo część scen było , a części niestety brak... Czytałaś pewnie na soompi tą symbolikę odnośnie "rozłączenia rąk"... jak dla mnie - fakt scena magiczna, ale bez przesady :)

Samym odciniekiem sie nie zniechęcaj, bo może zaszwe coś Cię zainteresuje....scen ze "starszyzną" było niewiele....jak królowa rozmawiała z miśkami i Yul'em, gdy matka CHae robiła prezentacje dla matki Yul'a (swoja drogą też szukam takiego odkurzacz), poważna konwersacja między niedoszłym księciem i matką Shin'a czy choćbywymiana poglądów Yul'a z ojcem Shin'a....reszta to sceny na które przekładają się rozmowy głównych bohaterów :)

Jestem bardzo ciekawa jutrzejszego odcinka, gdyż znów się namiesza...chociaż ja wyczekuję tej całuśnej sceny na ulicy....Podobnież mają nam ja zaprezentować już jutro :) Albo to znów plotka :(

Coś dla fanek Shin'a i Chae

Spoiler! Obrazek
Awatar użytkownika
AhMon^^
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: AhMon^^ » 15 mar 2006

nie moge sie zorientować bo sciagnelam wszystkie mozliwe napisy z DA od razu ale... kiedy oni dodaja nowe? Tak w przyblizeniu? Bo ja juz nie wytrzymam... z jednej strony moge sciagnac 3 kolejne epy ale wptedy nie dam rady i je przejrze bez napisow ;___;

aaa to wszystko idzie w zla strone... Niech ktos usunie Yula ... i Hyorin :( nie chce zeby Shin do niej wrocil :(((( a Yul mnie denerwuje jak tylko go widze ;d
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

AhMon^^ pisze:nie moge sie zorientować bo sciagnelam wszystkie mozliwe napisy z DA od razu ale... kiedy oni dodaja nowe? Tak w przyblizeniu? Bo ja juz nie wytrzymam... z jednej strony moge sciagnac 3 kolejne epy ale wptedy nie dam rady i je przejrze bez napisow ;___;

aaa to wszystko idzie w zla strone... Niech ktos usunie Yula ... i Hyorin :( nie chce zeby Shin do niej wrocil :(((( a Yul mnie denerwuje jak tylko go widze ;d

He he he ta niecierpliwość ^_^ Niestety nie możemy Ci podać w przybliżeniu kiedy ukażą sie kolejne suby, bo po prostu tego nie wiemy...na samym początku wychodziły w tym samym tygodniu co drama, póżniej w następnym...teraz mamy baaaardzo odległe terminy z racji tego, że grupa zajmuje się również translacją innej serii, a poza tym oni też ludki i mają jako takie życie prywatne - przynajmniej starają się mieć :P Najgorsze, ze za każdym razem gdy jakaś nieuświadomiona duszyczka strzela posta na d-addicts lub na soompi to termin się wydłuża - - - za karę... Mnie się wydaje, że najwcześniej subki wyjdą pod koniec przyszłego tygodnia...

W złą stronę powiadasz :?: Nie, według mnie wszystko układa się etapami...są wzloty i upadki, przecież nie od razu Rzym zbudowano :P Owszem, te ostatnie epki są dołujące, zwłaszcza dzisiejszy...ale cóż zrobić scenarzystka chce chyba nam zagrać na uczuciach i wywołać falę totalnego załamania :( Yul i Hyorin nie znikną niestety i w drugiej serii, gdyż ich oficjalny udział został potwierdzony... Zgadzam się natomiast, że Yul bywa denerwujący...baaa, nawet potrafi doprowadzić do białej gorączki...rozumiem, że jego zachowanie wynika z ogromu uczucia jakim darzy Chae....niemniej jednak powoli zaczyna to zahaczać o egoizm...a temu daleko do miłości :) Jak dojdziesz do 19 epka, którego mogliśmy dzisiaj oglądać chyba jeszcze bardziej go znienawidzisz...bo nie dość, że wywołuje u misi poczucie winy to jeszcze podjudza ją do beznadziejnego zachowania wobec Shin'a, mało tego na każdym kroku praktycznie stara się ją mieć na wyłączność...i jeszcze ta scena w żuczku, gdy delikatnie dotyka jej policzka...chociaż już wcześniej zdarzały się podobne gesty, to ta okraszona jest w słowa, które wywołują lekką konsternację.

Zastanawiam się tylko, czy plotka o zmianie scenarzystki jest prawdziwa, jeżeli rzeczywiscie to w drugiej serii możemy mieć mnóstwo zaskakujących niespodzianek :) :) :)

WOW :arrow: POLACY TEŻ POTRAFIĄ
Awatar użytkownika
AhMon^^
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: AhMon^^ » 15 mar 2006

za każdym razem gdy jakaś nieuświadomiona duszyczka strzela posta na d-addicts lub na soompi to termin się wydłuża - - - za karę
O___o pierwsze słysze :/ ale to przez to ze ostatnio nie mam czasu sledzic DA na bierzaco XD zreszta ogladalam Goonga ;d

co do tego co napisales - mam nadzieje, ze sie nie wkurze na Yula i przestane ogladac Goonga :/. Bosz od czasow Hana Yori Dango zadna drama nie wzbudzila we mnie takich emocji... XD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 16 mar 2006

AhMon^^ pisze:
za każdym razem gdy jakaś nieuświadomiona duszyczka strzela posta na d-addicts lub na soompi to termin się wydłuża - - - za karę
O___o pierwsze słysze :/ ale to przez to ze ostatnio nie mam czasu sledzic DA na bierzaco XD zreszta ogladalam Goonga ;d

co do tego co napisales - mam nadzieje, ze sie nie wkurze na Yula i przestane ogladac Goonga :/. Bosz od czasow Hana Yori Dango zadna drama nie wzbudzila we mnie takich emocji... XD

Rzecz jasna chodziło mi o posty z prośbą o napisy lub żeby grupa szybciej pracowała nad subkami :P

Nie, aż tak źle nie będzie z tym niedoszłym księciem :) Przynajmniej nie w takim stopniu by od razu rezygnować :) HYD :?: Wzbudziła w Tobie emocje :?: No cóż każdy ma o niej inne zdanie :P Mam nadzieję, że jutro a właściwie dzisiaj ^_^ będzie mniej przygnębiający odcineczek ... Chociaż muszę przyznać, że jestem masochistką ale mnie on się podobał...zwłaszcza niezwykła zmienność ról (chodzi mi oczywiscie o smutek Shin'a, a właściwie jego kompletne zagubienie) *~*
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 16 mar 2006

wiecie co tak mi sie nie podobal wczorajszy odcinek taki nudny :/ nic ciekawego tylko klotnie :/

Wróć do „K-drama”