[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 16 mar 2006

jejku w epiku 19 yul chodzil za chae jak cien...mozna sie zdenerwowac...no ale ja wciaz go luv ^_^ jak on sexownie wygladal w tym bialo -czarnym wdzianku :P przyznam ze ubiera sie lepiej niz shin ^_^ ale to tylko moje zdanie ^_^ dzisiaj epik 20. mam nadzieje ze bedzie lepszy niz wczorajszy ^_^

[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 16 mar 2006

TVants powiedział AAPPP, nie wiem czy tylko mnie czy ogólnie coś im się stało z serwerem :?: Więc niestety nie obejrzę dzisiaj na żywo, jeżeli WAM dziewczyny się uda...to mam gorącą prośbę, zlitujcie się nade mną i napiszcie reckę :puppy: :puppy: :puppy: :puppy:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

oj niestety liczylam na ciebie :(

ale na soompi caly czas pisza co sie wlasnie dzieje
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

OMG

co za odcinek!!!!!!!!! Spoiler! Shin powiedzial na koniec wywiadu ze ja kocha!!!!!!! OMG!!! mUsze zobaczyc dzisiejszy epik. Chyba zemdleje :faint:

ostatania scena
Spoiler! shin of course overhears her saying she'd think about it

and then what happens is the next scene has shin rehearsing his lines; and CG's phone rings..

it's yul doing what he does best...

CG goes outside to take the call and while she's speaking to yul ; shin comes along and takes the phone saying something to yul...

and CG tries to take it off shin to no avail; jus tas she's about to make a scene; shin pushes her (relatively softly) to the wall; and whispers something...

and now here's the interview and my heart is BEATING...
HE SAYS IT.
HE SAYS I LOVE YOU.
HE DOESN'T LOOK AT HER
BUT HE STATES OUT STRAIGHT AHEAD AND HE SAYS IT
AND IT ENDS.
IT ENDED.
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 16 mar 2006

ale odcinek *_______* znajac zycie cos sie spieprzyc musi ale mam nadzieje ze bedzie si i ona zrozumie wkoncu ze shin ja kocha :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Jejciu Jejciu ja też chcę :::::: aaaaaa :::::: ale ja czekam na wersję HQ :) Boże co to będzie za odcinek....a Tvants nie działał wszystkim, cóż za tragedia...że też teraz musiała wypaść ta usterka :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 16 mar 2006

Ja tu chyba padne trupem~~~~
Może jednak powinnam czytać te wasze wszystkie spojlery, bo chyba mnie zaraz rozniesie *bum*

To absurd, ale ten serial czyni moje życie mizernym -_-'
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Eliza pisze:Ja tu chyba padne trupem~~~~
Może jednak powinnam czytać te wasze wszystkie spojlery, bo chyba mnie zaraz rozniesie *bum*

To absurd, ale ten serial czyni moje życie mizernym -_-'

He he he...absurdem jest jak ktoś zawala egzaminy, nie idzie do pracy czy do szkoły, opuszcza zajęcia by tylko zobaczyć na żywo Palace :) Ale są różne obsesje i trzeba być wyrozumiałym :P Zawsze uważałam się za osobę w miarę rozsądną, a tu bum - ogarnęła mnie lekka goongomania - ale tylko leciutka :wink:

FOTY z 20 -stki :) = fotki - kliknij by zobaczyć
Spoiler! Obrazek
Shin jak zawsze prezentuje się wspaniale, a Chae jest śliczniutka :) Cudownie razem wyglądają....
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

nie podoba mi sie jej sukienka.

dziwny ma w niej biust ^_^"
Awatar użytkownika
AhMon^^
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: AhMon^^ » 16 mar 2006

aaaaaaaaaaaaa zwariuje... kcem napisy!!!!! XDDDDDDDD

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

<wali glowa w sciane>

swoja drogą - jestem zauroczona wszystkimi strojami z goonga, zarówno tymi "tradycyjnymi" jak i takimi normalnymi które Chae nosi na codzień :DDD

chyba sobie 'zgapie' takie jedne spodnie jak miała :> urocze jeansy z ciemnym podszyciem - do polowy łydki :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Gwiazdeczka pisze:nie podoba mi sie jej sukienka.

dziwny ma w niej biust ^_^"

A myślałam, że tylko mnie ona dziwi...jest źle zaprojektowana, przez to wydaje się jakby Chae miała biust na brzuszku :)

Oglądałaś już odcineczek w wersji LQ :?: Mnie się udało zobaczyć tylko końcówkę z 20 -stki :P Gosh, co z tą misią... jak może żądać rozwodu, gdy Shin tak ją kocha :!:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 16 mar 2006

ja też uważam, ze ta jej sukienka wygląda tragicznie -_-'
do takiej kiecy po prostu trzeba miec biust ^_~
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Eliza pisze:ja też uważam, ze ta jej sukienka wygląda tragicznie -_-'
do takiej kiecy po prostu trzeba miec biust ^_~

Ach a dla mnie ta sukienka jest nienaturalnie obniżona, może właściwie przez mniejszy biut Chae...ale nawet w innym przypadku podejrzewam, że sukieneczka prezentowałaby się równie niekorzystnie :( Sama w sobie jest śliczna, lecz na misi wygląda hmmm trochę dziwacznie :)

Tłumaczonko prawie końcowej sceny, kiedy to Cg rozmawia przez fonik z Yul'em...a Shin wyrywa jej słuchawkę...

Spoiler! this was the converation goin on between yul and cg on the phone in the last part.
yul : Shin will never leave the status as crown prince
(shin snatches the phone)
shin : u still dun get wad i say? I dunno about others but it definitely cant be you!
(hangs up)
shin tells cg : u listen carefully to wad i say. If u really want it, i will say it for u in the future(meaning the divorce). so i beg u not to say anything later. (didnt get wad was behind.)

cg : don't tell me.. he knows about it? (meaning he knows about the fact she wants to ask for a divorce on live TV)

credits : chinese forum

Spoiler! Jak uwielbiam Chae...tak jej zachowanie powoli zaczyna mnie irytować.... owszem można zrozumieć, że nie wierzy Shin'owi ....ALE WSZYSTKO MA SWÓJ KRES......Rany on się tak stara...na dodatek cierpi tak samo jak misia, ale ta ciągle wraca do Yul'a...który wykorzystuje to w bardzo perfidny sposób - - - wybacz Izi, naprawdę go lubię, ale jego zachowanie w ostatnich odcinach pozostawia wiele do życzenia....

Jak nie daj Bóg zakończą całą serię rozwodem wyruszę do Koreii, choćby po trupach trafię do stacji MBC i popełnię zbiorowy mord, wpierw zacznę od reżysera...by skończyć na scenarzystce - - - agrrr :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: A tak serio, za 15 minutek dościągam wersję HQ ... miodzio...

I read that right after the last episode (24), they will be airing 'Goong 1.5' behind story. It will feature behind stories/scenes with cast members and will feature memorable scenes, memorable lines picked by the netizens. It will be 90 minutes.

No to ja już nic nie rozumiem :confuse:

Obrazek Obrazek

FOTY z 20 - stki :P = fotki - kliknij by zobaczyć
Spoiler! Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pochłonęłam 20 epek...i muszę przyznać, ze znów się nie rozczarowałam...w pewnych momentach można było uronić łezkę....jak choćby Spoiler! podczas kolejnej kłótni Chae odchodzi, a Shin mówi sam do siebie "nie odchodź"(nie zostawiaj mnie)... zdaje się że to tak zabrzmiało :) Ach i mój błąd jej zachowanie nie jest wcale irytujące...Chae prezentuje typowe objawy zagubienia, zmieszania, niepewności i dlatego w pewnych kwestiach działa pod dyktando Yul'a. Zresztą patrząc na to z drugiej strony czemu miałaby ufać meżowi, który nie raz sprawił jej bół, okłamał i traktował jak zabawkę....gdy natomiast Yul trwał przy niej od samego początku. Lecz moim zdaniem Chae to duża dziewczyna i powinna popatrzeć co się wokół niej w ogóle dzieje, a potem podejmować decyzje....Natomiast matka Yul'a to widźma jakich mało...nie dość, że sprowokowała i uderzyła Shin'a to jeszcze przekonuje Chae do rozwodu :!: OSZALAŁA:!: Ta podła, perfidna, zgorzkniała intrygantka:!: Natomiast Yul popierając matkę sugeruje również by poprosiła o rozwód podczas wywiadu....a mój biedny Shin to wszystko słyszy...ach aż serce mnie zabolało, gdy zobaczyłam jego reakcję :( Sama końcówka powala...jestem bardzo happy z dzisiejszego epka...mimo, że musiałam czekać aż do późnego wieczorka by go w końcu zobaczyć...
Awatar użytkownika
AhMon^^
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: AhMon^^ » 16 mar 2006

jak może żądać rozwodu, gdy Shin tak ją kocha
dzisiaj sięgnęłam po manhwę... i pierwsza strona jaką zobaczyłam to wlasnie Chae i "chcę rozwodu" :(((

dobra koniec!! sciagam reszte epokow i bede ogladac bez napisow o!!!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

AhMon^^ pisze:
jak może żądać rozwodu, gdy Shin tak ją kocha
dzisiaj sięgnęłam po manhwę... i pierwsza strona jaką zobaczyłam to wlasnie Chae i "chcę rozwodu" :(((

dobra koniec!! sciagam reszte epokow i bede ogladac bez napisow o!!!

No tak, ale to był początek :P A teraz jesteśmy praktycznie na samym końcu pierwszej serii..i co nieco nam się zmieniło :)

Masz rację, oglądaj bez napisów bo i tak da się niektóre kwestie łatwo wyłapać...Przypuszczam, że do końca przyszłego tygodnia jednak powinni wypuścić nowe subki...

Wróć do „K-drama”