[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 22 mar 2006

PREVIEW 22

Chyba pójdę w ślady Elizy i dam sobie spokój z oglądaniem preview w następnym tygodniu...mam nieodparte wrażenie jakbyśmy byli dopiero w połowie serii, a gdzie tam jeszcze :confused:

EDIT

Pierwszy raz od dłużeszego czasu zdarzyło mi się uronić łezkę . . . Nie wiem jak Wam dziewczyny, ale dla mnie ten odcinek był takim istnym melodramatem :(

Awatar użytkownika
Jurichi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Jurichi » 22 mar 2006

22? to to będzie tasiemiec?

jestem juz po 3 odcinkach za jakis czas powinnien sie zassac 4... i chyba ta drame polubiłem... troche mnie irytuje te 'mama.... mama ... mama... ' XD
[img]http://img156.imageshack.us/img156/6379/a7ux.jpg[/img]
A Millionaire's 1st Love...
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 22 mar 2006

Jurichi pisze:22? to to będzie tasiemiec?

jestem juz po 3 odcinkach za jakis czas powinnien sie zassac 4... i chyba ta drame polubiłem... troche mnie irytuje te 'mama.... mama ... mama... ' XD

He he mnie na początku ta 'mama' też lekko denerwowała, bo w manhwie troszkę inaczej to odbierałam....natomiast Palace nie będzie tasiemcem...zaplanowali tylko 24 odcinki + drugą serię :P

Odcineczek 21

Nie wiem czy oglądałyście dzisiaj na żywo, bo Tvants znów szlał na całego i nie dało się skorzystać z jego możliwości....więc użyłam innej metody :)

Spoiler! Na samym początku mamy dokńczenie wywiadu, w którym to Chae ogłasza że pragnie rozwodu...Reakcja Shin'a na tą rewelację jest niesamowita. Nie dosć, ze przeprasza za zaistaniałą sytuację to jeszcze w cudowny sposób przedstawia swe rację dotyczące podjęcia tak drastycznej decyzji :) Cała publiczność oraz widzowie przed tv, a konkretnie Yul i rodzina Shina jest zaskoczona takim obrotem sprawy :) Po przyjeździe do pałacu wywiązuje się burzliwa dyskusja, w której ojciec jest rozczarowany postępowaniem obojga, a samą królową dręczy potworne przygnębienie. Wychodząc z pokoju Chae próbuje porozmawiać z Shin'em i tak cała konwersacja prowadzi to rzewnych łez księżniczki i rozgoryczenia jej męża. Książe nie mogąc znieść tych wszystkich problemów, całej sytuacji i swojej bezsilności rozładowuje swe emocje w słowach pełnych goryczy i łzach totalnego smutku. Kolejne fragmenty sygnalizują nam o dysputach rodziców Shin'a, a także mniej dołujące sceny, w których przyjaciele Shin'a i Chae dokręcają kolejne fragmenty filmu bawiąc się przy tym w najlepsze. Doprowadzony do ostateczności i zagubiony w swej samotnosci Shin patrzy w gwiazdy rozmyślając, gdy nagle zjawia się Chae, która chce z nim zamienić parę słów...Shin ją lekceważy, odchodzi do swego pokoju i przegląda ich wspólne foty z wycieczki. A księżniczka prowadzi monolog z 'maskotkowym Shin'em' by na samym końcu powiedzieć : przepraszam. Królowa zaniepokojona całym zajściem wzywa Chae na rozmowę, na której szczególowo wykłada swe rację i pokazuje problem który ją gnębi, a dokładnie znienawidzony nagłówek gazety. Po obsztorcowaniu misiaczka idzie porozmawiać z matką Yul'a, lecz ta wcale jej nie pomaga...wręcz przeciwnie, sugeruje by Chae ukorzyła się przed swymi przybranymi rodzicami. Następuje przykra rozmowa Shin'a z ojcem, na samym końcu dołącza do nich Yul. Kolejne fragmenty ukazują nam scysję Shin'a i Yul'a, motyw ze szpadą... Zaś Chae kierując się pomysłem matki Yul'a błaga o wybaczenie rodziców Shin'a...lecz ojciec pozostaje głuchy na jej prośby. Sytuacja się komplikuje, gdy po pewnym czasie do klęczącej misi znów przychodzi Yul, a całą rozmowę słyszy jego matka....z kolei już następną podsłuchuje Shin, który wydaje się nią straszliwie przybity....Sama końcówka jest niezwykle elektryzująca...Yul wyskakuje z ... no właśnie z czym, nie wiem dokładnie, a nie chcę wprowadzać w błąd...obwieszcza to całej rodzinie, która jest niezwykle zaskoczona, a u naszego Shin'a widzimy nasilający się gniew i konsternację :)

Niepełne tłumacznie tego epka :

Spoiler! not everything is translated... coz my friend was just typing this while watching...

so the interview thing...
cg announces divorce
shin: we thought about divorce before
shin: i fell in love with her
shin: she is not perfect though she is doing her best
shin: one thing left is for you people to forgive us
then audience clapped

the king is mad that cg mentioned divorce

shin and cg conversation after being scolded by king
shin: i asked you not to say it (divorce)
shin: i never asked anybody a favor
shin: and i did today
shin: you didn't care about my feeling
he also said that he's in love with her
shin was crying while saying this

king said that shin is not good to become king.. yul is
the queen said is it because of your feelings for yul's ,p,
then she said she's going to make him king

family and friends of cg are worried that cg might not become the queen anymore

shin's friend was telling cg's friend when he knelt down.. please be my picture

shin and cg.. cg approached shin
cg: you said you love me
cg: if you meant it
cg: please understand me
cg: isnt sorry enough?
then shin leaves

shin looking at cg's pictures when they went to the beach....

cg thinking while looking at the shin doll
cg: its too hard to be the princess
cg: i wanted to run away
cg: i just thought about myself
cg: didn't care about shin
cg: sorry. sorry

queen and king
queen: do you love me?
queen is envious of cg because she is loved by her husband
she thought that any wife who is loved by her husband can go through any hardship

queen talking to cg
queen wants to make sure of something
queen: what do you feel about yul?
queen: there cannot be any friendship between boy and girl
cg: i haven't thought about yul as more than a friend
queen: can i believe you?
cg: yes

cg and yul's mom
mom: you must have a hard time
cg: its all my fault
mom: people make mistakes
mom: what are you going to do?
cg: i don't know
cg: how can i be forgiven?
mom: it needs an extreme solution..
so yul's mom told cg to kneel until she is forgiven by the king

shin went to the king... the king asked him to go back since he will be going with yul instead...

cg kneeling down...
king saw her..
the king is asking cg if the reason for saying divorce is because of the guy in the paper
cg couldn't answer
the king asked if it was really her father who was with her
cg couldn't answer

shin telling cg that the king will not forgive her

shin talking to assistant
shin: i think i know now why the king likes yul so much
he told the assistant that he found the love letter of king to yul's mom

yul talking to the phone.. he is asking about cg
then his assistant told him that the king is looking for him

great queen talking to cg
queen: you just made a mistake
queen: you don't have to do this
queen: tell him the truth
queen: who you were with
cg: i can't tell who i was with

yul telling the king that he should forgive her... that she is too weak.. the king said its none of his business

king and cg
king: where is shin?
cg: please forgive me
cg: forgive us
cg: forgive shin too
cg: he loves you in his own way
king: do you think i hate shin?
king: there is no parent who hates his son
king: but it is the parent's role to tell him which is right or wrong

yul and shin
yul: go to cg
yul: have you ever gone to see her?
yul: if you were a little bit warmer, i could have given her up
shin: one loving cousin-in-law is enough in the palace

yul and cg
yul is saying sorry to cg for telling her to say divorce
cg is asking about shin
yul said that shin doesn't care about her
yul's mom heard everything i think...

yul found out that it was his mom who told cg to kneel until forgiven

king and queen
king wants queen to find the guy who cg is with
he is asking why is shin not going to cg

yul's mom is talking with her assistant.. telling her that her son is in love with the princess

shin and assistant
as: you are looking at the same page for hours
as: are you going to leave ck like that?
shin: you may go

cg with unnies
unnie: please stop
cg: i won't move till i'm forgiven

great queen said she has lived too long
yul asked the queen to help her
the queen called everyone in the palace

great queen: how could you leave cg like that for so long?
great queen: why don't you forgive her?
yul's mom: but she lied
yul's mom: and she is not telling who she was with
yul: it was me
yul: i saw her going out
yul: i followed her
everybody was shocked..
king: you were with her?
yul: yes
yul's mom: i think he went with her as a friend
king: do you like cg?
yul: yes, i love her very much

end...

preview for episode 22

they found out that yul loves cg
so they are talking about making yul go away from the palace
yul telling shin
yul: let cg free and then become king
yul: i will give up the crown[SPL]

[SPL]Nie wiem jak Wam, ale mnie nie podobało się jak król faworyzuje Yul'a....choćby scena w muzem, czy w samochodzie...zachowywali dosć dziwacznie...z mojego punktu widzenia wyglądało to na wspólnie spędzony czas ojca z synem

Jedyny, bardzo pozytywny aspekt z tego odcinka to pewien przerywnik w dramie, a jego fot wkleję jak ściągnę epka w wersji HQ :]
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 22 mar 2006

och dzieki wielkie matro ^_^

nie widzisalam dzisiejszego epika. w sumie niedawno ze szkoly wrocilam :(

czekam tylko na lq do sciagniecia ^_^

qrcze kazdy nastepny epik coraz bardziej przygnebiajacy sie wydaje :(
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 23 mar 2006

Spoiler! Nie wiem jak Wam, ale mnie nie podobało się jak król faworyzuje Yul'a....choćby scena w muzem, czy w samochodzie...zachowywali dosć dziwacznie...z mojego punktu widzenia wyglądało to na wspólnie spędzony czas ojca z synem

Spoiler! Raz rozmawualam tak z Gwiazdeczka na ten temat a co by było gdyby sie okazało ze Yul jest Synem Krola :) Czasami przeciez tak sie zdaza no a jego matka i Shina ojciec sie spotykali kiedys kto wie czy wlasnie Yul nie jest jego synem na przyklad ^_^ xD
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 23 mar 2006

Tak, ja również wyskoczyłam gdzieś tutaj na forum z podobną teorią...a naprowadziły mnie na nią dwa fakty...

Spoiler! Czemu tak naprawdę król skazał na banicję Yul'a i jego matkę, jak dla mnie ten fakt nie jest uściślony...właściwie pozostajemy w fazie domysłów. Przecież nic takiego nie zrobiła, aby musiała opuścić pałac. Ale jak spojrzeć na to z innej strony może król domyślał się jej 'zakazanego związku' i wyrzucił ją z pałacu. Bo czemuż takie zdarzenie w ogóle miałoby miejsce :?: A może jego domysły były daleko bardziej posunięte...trudno stwierdzić....Drugim faktem jest ta cała tajemnica łącząca ojca Shin'a i matkę Yul'a...właściwie to jest jeden i ten sam temat, ale rozpatrywany w róznych aspektach... w obecnej sytuacji, gdy wiemy że łączył ich związek...nasuwa się samoistnie wniosek, że Yul może być synem obecnego króla. Ale jak scenarzystka i reżyser to rozplanują to już inna kwestia...jedno jest pewne troszkę odbiegli od pierwowzoru...przesadzili już z nadmiarem Hyori, a co dopiero tego typu niuanse :confused:
fotki - kliknij by zobaczyć
Spoiler! Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Może jak już Yul zostanie wygnany z pałacu...zamieszka u rodziców Chae...hahaha

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Credit: MBC

Obrazek :arrow: rewelacyjne ujęcie :P

Creds: imbc.com

Obrazek

Credit: KDOCN bbs

Sceny z 21 epka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miałam kompletnie nic nie pisać o 22 epku, ponieważ jest istną spiralą smutku....lecz pomyślałam, że może warto coś wspomnieć żeby dyskusja nam całkiem nie zamarła :)

Otóż i jeden z bardziej romantycznych fragmentów....cóż z tego, że to tylko 'przerywnik'...

Obrazek

Spoiler! Sam początek to oczywiście dokończenie rozmowy z ubiegłego odcinka. Wszyscy są całkowicie zbici z tropu dość niezwykłym obrotem sprawy....Shin nie mogąc znieść tej atmosfery wychodzi, w niedugim czasie pokój również opuszcza Yul...dochodzi między nimi do scysji....Yul mówi Shin'owi, że jeżeli ten zrezygnuje i odda mu Chae to sam poświęci dla ukochanej pretensje do tronu. Shin jest niesamowice zaskoczony takim warunkiem...wywołuje to u niego jeszcze większą frustrację. Z kolei ciekawą sceną są 'haluny' Chae, już tak zmęczona klęczeniem myli Yul'a ze swym mężem, gdy ten chce jej pomóc. Natomiast Shin widząc starania Yul'a sam spieszy Chae z pomocą, lecz ta go odtrąca. Shin cierpi. Po jakimś czasie, gdy Chae leży w swym łóżku Shin przychodzi do niej, lecz boi się jej dotknąć... Kolejne sceny oscylują wokół rozmów...jedną z nich jest konfrontacja Chae z Shin'em, gdy żona pyta go czy Yul rzeczywiście zostanie skazany na wygnanie z pałacu...Shin odpowiada twierdząco, a gdy książę zaczyna ironizować na temat i jej odejścia wraz z Yul'em; misia dobija go swą odpowiedzią :( Mamy i też pozytywne aspekty w postaci żartów i docinków przyjaciół książęcej pary :) Lecz jest to tak ulotny fragment, że można go przyjać za migawkę na tle innych wydarzeń. Po kolejnej burzliwej romowie misiów, Shin jest na skaru załamania...prawie znów płacze. W końcowych ujeciach widzimy nietypową konwersację Yul'a, któremu Chae definitywnie odrzuca, z kolei Yul nie może się z tym pogodzić i emocje biorą górę. Zaczyna się płacz, wymówki i prośby. Wraca do swego pokoju. I tu pokazane są dwie cudowne sceny. a zasadzie przeciwieństw....Shin w swym sekretnym pokoju wywołuje zdjecia swej żony, następnie kadr pokoju który przepełniony jest zdjęciami misi....a w następnej scenie już widzimy Yul w swym pokoju, a na podłodze rozsypane portrety Chae...ślicznie sceny.... A koniec ...ognisty, Shin podczas wywoływania fotów spogląda na swój fonik i nagle wybiega...wpada do pokoju Yul'a którego już tam nie ma....próbuje dodzwonić się do Chae, lecz widzimy jak jedna ze służek pałacowych wyłącza pozostawiony przez misię telefon....Nagle wybucha pożar....a Shin zostaje w jego centrum....fin :)

A co do samego preview....jest niejsany, oj owszem pokazano nam fragmenty, jak Shin siedzi pokonany i zmęczony na łóżku....a Chae stoi pod drzwiami jego pokoju i melancholijnie przeprasza. Mamy też ciekawe ujecie jak księżniczka próbuje rozbawić swojego męża, a Yul się temu przysłuchuje.

Obrazek :arrow: Kocham ten fot :P

Obrazek

Credits to original creator + miclub

Cieszę się, że wyjaśniło się kim jest ten mały chłopczyk na zdjęciu z JJH (dla ciekawskich pikczerek w galerii) . . . to mały Shin :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 23 mar 2006

Dziekuje za spoilery. Tylko ty laczysz mnie w tej chwili z goongiem. Czuje sie zrozpaczona :( ostatnie 4 epiki a ja nie moge ich zobaczyc :(
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 23 mar 2006

[quote="Gwiazdeczka"]ja bym miala do ciebie porozbe marto ^_^

A poza mną masz jeszcze soompi, tam mnóstwo piszą i ciągle zamieszczaja jakieś nowe foty...to zawsze jakieś pocieszenie :hug: :hug: :hug:

Foty z 22 epka :
Spoiler! Obrazek

Obrazek :arrow: Shin znów płacze :cry:

Obrazek

Obrazek - świetne ujęcie...i motyw tych wędrujacych rączek...no no dziewczyny :wink:

Obrazek
Awatar użytkownika
Jurichi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Jurichi » 24 mar 2006

wciągneła mnie ta drama O_o"!~ już nei razi mnie tak bardzo ta laska Kook'a i jej zachowanie... widąc jestem w stanie do wszystkiego sie przyzwyczaić.. dzis jeżeli wróce z literatury żywy to będę miał krótki bo tylko dwu odcinkowy seansik Goong'a XDDDDDD
[img]http://img156.imageshack.us/img156/6379/a7ux.jpg[/img]
A Millionaire's 1st Love...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 24 mar 2006

no wiecie ja zaczelam to ogladac i co stwierdzilam? ze serial jest nudny!! szczegolnie to w palacu, ta etykieta i te inne dworskie bzdury!
reszta jest ok! ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie Yul! a co do glownej bohaterki sie nie wypowiem!
dzis mecze kolejne epy, zobaczymy, moze sie wreszcie cos ruszu, bo jak na razie to siedze i sie mecze nic wiecej!
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 24 mar 2006

Wciągnie Cię^^ na początku też mi się wydawało raczej średnie, a teraz... lepej nawet nie mówić.
Na początku prawie wszyscy wolą Yul'a. Ale zobaczysz, jaki Shin się cudny zrobi *_* przystojny, niedobry i udajacy(!) zimnego... Dziewczyny na takich lecą :P ^_~
A w końcowych epach to nawet już taki niedobry nie będzie *_*
*czasami zapomina jak bardzo go uwielbia*
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 24 mar 2006

Yamashita Tomohisa pisze:no wiecie ja zaczelam to ogladac i co stwierdzilam? ze serial jest nudny!! szczegolnie to w palacu, ta etykieta i te inne dworskie bzdury!
reszta jest ok! ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie Yul! a co do glownej bohaterki sie nie wypowiem!
dzis mecze kolejne epy, zobaczymy, moze sie wreszcie cos ruszu, bo jak na razie to siedze i sie mecze nic wiecej!

hahaha moj pierwszy post wygladal chyba identycznie :lol: na ktorym epie jestes? ja sie wciagnelam dopiero chyba w epie 9 (tym w Tajlandii czy gdzies) potem robi sie o tyle bardzij ciekawie, ze jest duzo Yula :smitten:
czyzbys zgadzala sie z moja opinia na temat Chae? :D
hmm a co do Shina to ja nie wiem co cala reszta dziewczyn w nim widzi XD
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 24 mar 2006

hehehe dopirero na 5tym, ale mysle ze wiecej zobacze :P jesli Kei-chan mi sie znudzi :P
no ja rozumiem je w zupelnosci, ale sama jednak wole Yula! choc jego zachowanie mnie strasznie denerwuje jak jest taki mily do tej jak jej tam bylo :P
wole jak z matka rozmawia, jest bardziej interesujacy!
na razie sie nudze i to potwornie, ale zobaczymy dalej!
ale Yul nie raburabu, niestety :P albo stety?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 24 mar 2006

Yamashita Tomohisa pisze:hehehe dopirero na 5tym, ale mysle ze wiecej zobacze :P jesli Kei-chan mi sie znudzi :P
no ja rozumiem je w zupelnosci, ale sama jednak wole Yula! choc jego zachowanie mnie strasznie denerwuje jak jest taki mily do tej jak jej tam bylo :P
wole jak z matka rozmawia, jest bardziej interesujacy!
na razie sie nudze i to potwornie, ale zobaczymy dalej!
ale Yul nie raburabu, niestety :P albo stety?

A to Ci psikus, ostatnio był jakiś lekki zastój w topicu GoonG...wstaję rano, przecieram oczka i bach...przybyło aż 5 postów :lol:

Oj ToMo podobną opinię miały Eliza i yamatsumi jak zaczynały swoją przygodę z Palace :] Po jakimś czasie większość zmienia zdanie i wciąga się w tą historię....

Co widzimy w Shinie :?: Ja wypowiem się subiektywnie, nie cierpię cukierkowatych przylepków takich jak Yul....aczkolwiek na swój pokręcony sposób go lubię, baaa nawet współczuję...lecz jego późniejsze zachowanie przeradza się...<...> Myślę, że postać księcia jest znacznie bardziej interesująca, powstaje pytanie...why :?: Otóż JJH jest sam w sobie dość sexownym facetem, lecz sama postać którą odgrywa to chodzący paradoks, rzecz jasne w pozytywnym tego słowa znaczeniu...mamy zimnego, nieczułego, obojętnego księcia który pod płaszczykiem tych wszyskich 'złych cech' jest naprawdę kimś zupełnie innym...i do tego ewolucja uczuć, którą przechodzi nasz miś...z psychologicznego punktu widzenia jego postać jest smakowita; natomiast Yul od samego początku jest słodziutki, potem nieznacznie się zmienia...co najśmieszniejsze, drama już powoli dobiega końca a Yul stoi pośrodku niby dobry, niby zły...bardzo chaotycznym typ postępowania ....ale to też zależy co komu się podoba....Widzisz ja również nie mogę zrozumieć osób, które stoją murem za Yul'em...primo inne są założenia tej opowieści, secundo nie wydaje Wam się takim 'ulepkiem' w niektórych sytuacjach :?:....Dodam tylko, że jego ultimatum w 22 epie wzbudziło mój podziw....mimo iż chciałoby się go udusić :P

Prawdopodobnie takie zakończenie czeka nas w pierwszej serii....

Spoiler! 'GOONG' ending revealed YOON EUN HYE - KIM JUNG HOON is kicked out of goong

FROM THE DRAMA 'GOONG' THAT GATHERS ALOT OF ATTENTION CG GETS KICKED OUT OF GOONG, AND
YUL HAS A INTERVIEW AND TELLS EVERYTHING THAT HAS BEEN GOING ON. AND THAT IS HOW IT ENDS.

FROM ONE OF 'GOONGS' STAFF/PRODUCER SAYS TAHT CG AND YUL SPENDS THE NIGHT TOGETHER AND THAT IS WHY CG GETS KICKED OUT.

AND FROM MANY OTHER STAFF/PRODUCER FROM 'GOONG' SAY 'THE POOR YUL HAS AN INTERVIEW AND TELLS EVERYTHING ABOUT WHAT WAS GOING ON AND SAYS HE DONE IT BECAUSE OF HIS MOM'

AFTER THE TRUTH WAS REVEALED YUL AND HIS MOM BOTH GET KICKED OUT OF 'GOONG' AND AFTER INSIDE THE GOONG EVERYBODY STRESSES FROM THE TRUTH HAS BEEN REVEALED.

AND SHIN AND HIS GRANDMA GOES TO MACAO (i js spelled it how it sounds in korean) TO FIND CG.... AND AT MACAO SHIN AND CG BOTH FILM THAT WHERE THEY'LL KNOW FOR SURE HOW THEY FEEL FOR EACH OTHER

A VIEWER SAYS THAT 'CG WILL RETURN TO GOONG IN THE 2ND SEQUEL'

AND IN TIME DRAMA 'GOONG' ENDING WILL MAKE ALOT OF PEOPLE TALK WITH QUESTIONS WANTING TO KNOW WHAT IS GOING ON. AND SINCE THAT THE COMIC BOOKS WITH GOONG IS NOT FNISHED THE NETIZ WONDERS. PRODUCERS AND STAFFS OF 'GOONG' REVEALED THE ENDING A SECRET.

as for YEH AND JJH THEY WILL LEAVE TO MACAO ON THE 25TH, AND IS SCHEDULED TO STAY THERE FOR 3 NIGHTS AND 4 DAYS.

Pocieszne wycinki scen :) = fotki - kliknij by zobaczyć
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uff przepraszam za tyle fot, ale są to naprawdę urocze sceny i pomyślałam że fajnie byłoby je tutaj zamieścić :P

Kiss na ulicy :]

Obrazek
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 25 mar 2006

Spoiler! z tego co tu jest napisane to sie skonczy dobse i sie ciesze xD ogladnelysmy dzisiaj te dwa odcineczki boshe ile oni plakali az mi sie tez chcialo jak widzialam Shina palczacego ;( to bylo smutne :( naprawde :( o kisssiek xD hehe juz sie nie moge doczekac xD

Wróć do „K-drama”