[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 09 lut 2006

ojej czyli Chae zobaczy foty jak sie Shin i zaba caluja??

nie wiedzialam ze na lotnisku tez ktos im robil foty :? chociaz moze i dobrze..moze Chae sobie cos uswiadomi...

mi by pasowalo jakby byla z Yulem, tylko wydaje mi sie ze Yul jej nie kocha...chce ja bo Shin ja ma i bo Chae miala byc jego zona a nie Shina. Tak naprawde wcale mu chyba na niej nie zalezy :( ale to tylko moje zdanie ^^"

ah nie moge sie doczekac dzisiejszego odcinka ^_^ mam nadzieje ze szybko ktos go zaladuje ^_^

[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 09 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:ojej czyli Chae zobaczy foty jak sie Shin i zaba caluja??

Niestety... ach biedna Chae :(

Gwiazdeczka pisze:nie wiedzialam ze na lotnisku tez ktos im robil foty chociaz moze i dobrze..moze Chae sobie cos uswiadomi...

Ja też nie zwróciłam uwagi, że ktoś im pstrykał fotki....ale bardziej skupiłam się na innym wątku, a spowodował to szok wywołany tym pocałunkiem :!: A co do Chae nie sądzę by sobie uświadomiła, że Yul jest dla niej bardziej odpowiedni...gdyż jak wiadomo drama powstała w oparciu o manhwę, a w niej niestety czy też stety autorka kreuje nam cudowny wizerunek dwóch idealnie połączonych połówek.... mimo że wszyscy sugerują się, że seria nie jest zakończona,więc teoretycznie może się odmienić :) Ale jak się tak troszkę pomyśli na jakiej zasadzie tworzone są koreańskie "komiksy" i zrobi lekkie porównianie to nasunie się tylko jedna myśl . . . Chae na milion procent skończy z Shinem i piszę to w pozytywnym znaczeniu, bo Shin na tle dość cukierkowatego Yul'a (jeżeli kogoś urażę to naprawdę przepraszam) prezentuje się bardziej interesująco, baa o ile Chae rozświetla nam tą serię, to zaś Shin wywołuje w nas burzę uczuć; od irytacji po śmiech, wzruszenie a nawet lekkie rozmarzenie. I tak też jest w manhwie, to pewnie dlatego tak ją uwielbiam :wink:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 10 lut 2006

martulex pisze:
Chae na milion procent skończy z Shinem i piszę to w pozytywnym znaczeniu, bo Shin na tle dość cukierkowatego Yul'a (jeżeli kogoś urażę to naprawdę przepraszam) prezentuje się bardziej interesująco, baa o ile Chae rozświetla nam tą serię, to zaś Shin wywołuje w nas burzę uczuć; od irytacji po śmiech, wzruszenie a nawet lekkie rozmarzenie. I tak też jest w manhwie, to pewnie dlatego tak ją uwielbiam :wink:

ja slyszalam ze niby manhwa sie konczy tym ze shin jedzie na studia za granice a chae jedzie za nim podkreslam za nim a nie z nim!!
ah ciekawa jetem jak sie skonczy drama...chcialabym doczekac sie sehsona ^_^

no nic poczekamy zobaczymy ^_^ napewno bedzie happy end ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 10 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:ja slyszalam ze niby manhwa sie konczy tym zeshin jedzie na studia za granice a chae jedzie za nim podkreslam za nim a nie z nim!!

WooW :shock: skąd masz takie info :?: Ściągam manhwę regularnie, a nawet sprawdzam czy pojawiły się nowe tomy w różnych serwisach oferujących możliwość kupna...i nie natrafiłam na informację o zakończeniu serii. Choć przymierzano się do tego od jakiegoś czasu, lecz w związku z tym, że GoonG cieszy ogromną popularnością manhwa została wydłuuuuużona :P Ale żeby rzeczywiście miała się tak skończyć...koszmar, myślałam że on jednak zmieni nastwienie w stosunku do Chae....ale do końca pierwowzorem nie ma się co sugerować, bo i tak jest sporo zmian...a Shin w manhwie prezentuje inny typ zachowania.

Gwiazdeczka pisze:ah ciekawa jetem jak sie skonczy drama...chcialabym doczekac sie seasona (czy jakos tak) chodzi o synka of course

Przyznam, że ja też nie mogę się doczekać tych scen...ciekawe jak oni to przedstawią, jak wiadomo wszystkie nacje azjatyckie nie palą się, zwłaszcza w dramach do pokazywania
czulszych scen wykraczających poza sferę buzi-buzi....no jasne pewnie nie będzie tu żadnej sceny łóżkowej - - - ale Chae w ciąży
to powinno być interesujące...

A właśnie masz może jakieś wieści o ilosci odcineczków....a jak nie to jak obstawiasz...ja natknęłam się na 16, ale spotkałam się też z 20...niby ma to zależy od popularności serii...oby w statystykach Palace miał wysoki pułap :)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 lut 2006

A właśnie masz może jakieś wieści o ilosci odcineczków....a jak nie to jak obstawiasz...ja natknęłam się na 16, ale spotkałam się też z 20...niby ma to zależy od popularności serii...oby w statystykach Palace miał wysoki pułap

no tez slyszalam o wersji 16 i 20 ale mysle ze przy takim tepie dramy to bedzie chyba z 20 odcinkow. Szkoda bo nie wyobrazam sobie zycia bez Goonga :( choc zawsze jest tez manhwa ^_^

A o takim zakonczeniu manhwy czytalam na soompim....podobno Yul przejmie tron a shin i chae wyjada za granice na studia (ona na studia z takimi ocenami i znajomoscia jezyka?? ^^") anyway ciekawa jestem co sie stanie z Hyorin...moze wyjedzie gdzies z KangIn? Jak tylko zda sobie sprawe z tego ze jest w nij zakochany.

A czytalas tlumaczenie sceny jak Yul dotyka policzka Chae??

Spoiler!
19:15ish on LQ version
CG: hey yul goon!
YUL: are you okay?
CG: i'm okay.
YUL: did shin call?
CG: ...
YUL:your face is a little thinner now.
CG: REALLY?! i tell you, the key to a diet is to not eat.
i've tried the bbungteegee [rice cracker] diet, the egg diet, and ??? but the fat in my cheeks never disappeared.
is that fat really gone? you're telling the truth right?
*CG does the little fish mouth*
YUL: i think we finally have the real shin chae-gyeong now.
*yul places his hand on her cheek*
it's nice that you're smiling.
if i could only make you smile, i'll always stay by your side.
don't forget!
*chae-gyeong panics*
CG: william is coming today...
the william that's so famous across the world!
??? [loose translation here]
i really hate english, so will yul goon help me talk to william?
*touches cheek*
35:33ish on LQ version, right after Yul hands CG the chocolate.
CG: it's so supporting to have you help me out for no specific reason at all
YUL: i'm not doing this for no reason at all...
CG: what do you mean?!
YUL: i'm not your husband, but it's because i was once your junghonja [don't know the exact meaning of this korean term, but the word junghonja should mean "arranged fiancee"]
CG: junghonja?!
YUL: you're a little unobservant, but i didn't know that you were this unobservant! i dropped a lot of hints. the first person you were supposed to be married to wasn't shin, it was me. but it's all changed now because abamama died... but remember it for me. even though it never happened in real life. that if it weren't for this fate, your husband wouldn't be shin. it would be me, yul[/color].

ta scena zpoliczkiem baaardzo mi sie podobala ^_^ ona i scena z hugiem byly te best ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 11 lut 2006

Yul przejmie tron :?: Oooo ależ się porobi...

Cytatu niestety nie czytałam, co zazwyczaj lukam na soompi to przybywa średnio 20 stron, jak nie więcej :)

Spoiler!
Gwiazdeczka^.^Cytat pisze:you're a little unobservant, but i didn't know that you were this unobservant! i dropped a lot of hints. the first person you were supposed to be married to wasn't shin, it was me. but it's all changed now because abamama died... but remember it for me. even though it never happened in real life. that if it weren't for this fate, your husband wouldn't be shin. it would be me, yul.

Nie ma to jak 'wyłożyć kawę na ławę', choć tu pojawia się pytanie w jakim kontekście...to powiedział...czy dlatego, że naprawdę Chae mu się podoba czy z żądzy posiadania tego co ma jego przyjaciel...zresztą postać Yul'a jest dość dziwaczna...niby lojalny przyjaciel z dzieciństwa, z drugiej strony zazdrosny facet, a z jeszcze innej 'marionetka' w rękach matki. Do końca serii jeszcze parę odcinków i nadal nie mam o nim sprecyzowanego zdania :P Jak dla mnie reżyser troszkę namieszał, a świadczy o tym zmienność naszego niedoszłego królewicza...raz sympatyczny, zabawny, czarujący innym razem prezentuje nam jakiś pokrętny tok myślenia...świetnym przykładem są częste rozmowy z matką, albo Hyorin...wiadomo obie dość wiedźmowate osoby, a między nimi Yul któremu najwyraźniej takie zachowanie kompletnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie stapia się z nimi doskonale...ale zobaczymy jak dalej rozplanują tą serię...Zastanawia mnie, że na soompi ktoś wspomniał o zmianie obsady... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Zakładam, że to bzdura...ale skąd wziął się taki zamysł :?: Porażajaca informacja <brrr>
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 11 lut 2006

Zastanawia mnie, że na soompi ktoś wspomniał o zmianie obsady... Zakładam, że to bzdura...ale skąd wziął się taki zamysł Porażajaca informacja <brrr>

no niby Eun Hye ma tylu antyfanow ze podobno mieli zminic glowna bohaterke zeby jej antyfani nie zaszkodzili dramie...ale na bank tego nie zrobia...nie ma sensu zmieniac aktorki jak juz jestesmy w polowie dramy...pewnie takie rzeczy wygaduja antyfani Eun Hye...wedlug mnie nie mamy sie czym przejmowac ^_^

slyszalam plotke ze w ep.11 moze byc scena jak Chae mdleje i jak kumpel Shina biegnie do niego do klasy zeby powiedziec mu ze Bigumama zendlala...mam nadzieje ze to prawda ^_^ jezeli tak to moze byc calkiem interesujacy odcinek szczegolnie ze chyba Chae zobaczy fote Shina i Hyorin z lotniska.

qrcze ze tez musi byc ta drama 2 razy w tygodniu....nie wytrzymam do srody :?
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 11 lut 2006

Ach pewnie chodzi Ci o tą wypowiedź....

Spoiler!
CYTAT pisze:(liquidfir @ Feb 11 2006, 08:32 AM)

hey peepz...
i am back~~

http://www.imbc.com/broad/tv/drama/gung" onclick="window.open(this.href);return false; ... 14725.html
for those who has the mBC ID and password.
go take a look at the interview of Shin's 3 friends in the show.
the starting of the show shows one guy running down the sch hall ways.
i was thinking
IS that the scene where Chaegyong faints and one of them has to run down the hallway to tell shin that she fainted?

HHAHAHAHAHAH~ i am hoping that it is that...

Tak też mnie to bardzo ciekawi, ale jeszcze bardziej wolałabym ten fragment zobaczyć...chyba się zbiorę i wreszcie zarejestruję na iMBC :P

Ciekawe jak też ten nasz Shin zareaguje...ach gdzie tam do środy :roll:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 12 lut 2006

a slyszalas nowa plotke?

Podobno manga ma ukazywac sie i zakonczyc razem z drama O_o

to oczywiscie nie jest potwierdzone...to taka plotka 'z ulicy'.

i czy mi sie wydaje czy juz od 2 moze 3 tygodni nie wyszlo nowe tlumaczenie manhwy?? Wiem ze to ciezka praca ale mogliby chociaz jeden chapter dac ^_^"
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 12 lut 2006

Co do manhwy też coś słyszałam ... oby ją w końcu autorka zakończyła, bo byłoby troszkę dziwnie z dramą...zresztą dobrze, że odcineczki kręcone są na bieżąco...bo wtedy można zawsze wprowadzić mnóstwo zmian...tyle że czas ucieka, w każdym tygodniu otrzymujemy dwa odcinki, a zważywszy na to że jesteśmy już w połowie serii to szanowna autorka powinna się za to zabrać w pierwszej kolejności...chociaż jakby na to popatrzeć z drugiej strony sporo wątków jeszcze nie zostało poruszonych, a zakończenie teoretycznie można samemu 'dopisać'...ach to wszystko zależy od inwencji reżysera, scenarzysty i co najważniejsze od tego kto tą wspaniałą dramę sponsoruje :)

Gwiazdeczka pisze:i czy mi sie wydaje czy juz od 2 moze 3 tygodni nie wyszlo nowe tlumaczenie manhwy?? Wiem ze to ciezka praca ale mogliby chociaz jeden chapter dac ^_^"

Też to zauważyłam, a może ten volumin jest tak rozległy i trzeba poświęcić więcej czasu na translację, no chyba że chcą oddać fanom większą ilość tomów...pojęcia nie mam :) Nie mogąc się doczekać kolejnych rozdziałów przeszukiwałam net i spotkałam się też z innymi skanami manhwy... http://www.mangaupdates.com/groups.html?id=61 , http://www.manganews.net/seriesinfo.php?id=699 ... przyznam szczerze, że od dawna nie byłam aż tak zaineresowana zakończeniem manhwy, mangi (na to samo wychodzi), a tym samym dramy...myślę, że 'koreańskie ludki' mogą nas jeszcze baaaardzo zaskoczyć :P
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 14 lut 2006

Oh my gosh Jesus Christ Superstar!!!

wlasnie widzialam preview epiku 11 i jestem w szoku. Nie sadzilam ze scena z lozkiembedzie w dramie O_O jestem mile zaskoczona, no i ofcourse wraca siostra Shina. Mam nadzieje ze bedzie pozytywna postacia i bedzie wspierala Chae. Ciekawe dlaczego wprowadzili ta postac do dramy (o ile dobrze pamietam w mandze Shin jest jedynakiem)
Qrcze jutro upragniony odcinek...czuje ze bedzie sie duuuzo dzialo ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 14 lut 2006

Ależ będzie się działo...ta scena w sypialni...:) Ale nie tylko, oba epki powinny nam dać sporą dawkę epomcji . . .

Gwizadeczka pisze:Mam nadzieje ze bedzie pozytywna postacia i bedzie wspierala Chae

Czy będzie ją wspierała to trudno stwierdzić, lecz z pewnością będzie interesującą postacią.

Edit Edit Edit

Nareszcie są subki do 9 odcineczka ^.^ YuPi

Nareszcie mogłam zrozumieć co dokładnie Yul mówił do swojej matki i jestem pod wrażeniem, całkowicie zmieniłam do niego stosunek :) Chociaż nadal kibicuję Shin'owi sądzę, że Yul choć nieświadomie będzie takim motorem napędowym dzięki któremu Shin jeszcze bardziej zbliży się do Chae...no cóż teraz z niecierpliwością odliczam czas do 11 odcineczka - - - buuuu jeszcze 3 godzinki...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 15 lut 2006

no wlasnie skonczylam ogladac 9 epik ^_^ bardzo podobalo mi sie co krolowa powiedziala do Chae o tych lzach itd.

Jejq 11 epik juz za 10 min!!!!!!!

Slyszlam ze w 12 Shin (prawdopodobnie) powie Hyorin zeby przestala sie z nim widywac ^_^

Mam nadzieje ze to prawda ^_^

Wroce po zobaczeni 11 epiku ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 15 lut 2006

Odcineczek 11 dobiegł końca...a szkoda, bo był rewelacyjny...wręcz magiczny....achhh

Spoiler! Chae rzeczywiście zemdlała, aczkolwiek poza paskudnym choróbskiem pewnie dobiła ją rozmowa z Hyorin...nasza misiaczka próbowała na spokojnie wszystko wyjaśnić, ale rzecz jasna zołza znowu swoje...na dodatek ta jej bezczelność, pewność siebie i wrodzona arogancja... ale długo ona nie potrwa, gdyż Shin zaserował nam sporą dawkę uczuć jakimi darzy Chae...i ta jego delikatność połączona z niezwykłą cierpliwością, gdy ją pielęgnował w chorobie......<rozmarzyłam się> Epizod 11 jest niezwykły, mamy tutaj masę emocji...począwszy od niezwykłej radości Shina z powrotu siostry poprzez smutek Chae, konsternację Hyorin, zmartwienie spowodowane chorobą misi i co najważniejsze wzajemna zazdrość Yul'a i Shina...oj działo się sporo... zaskoczyła mnie też siostra miśka, ciepła...ale zachowująca do Chae lekki dystans..jakby ją oceniała i nie do końca wiedziała jak ma się ustosunkować do tej całej sytuacji, z drugiej strony dostrzegła już na samym początku zainteresowanie Shina swoją żoną :P Ciekawym punktem również była rozmowa pary królewskiej, jak również matki Yul'a ze swoim synem...zastanawia mnie tylko czy jej ambicja i kiełkująca żądza posiadania Yul'a nie zniszczą czegoś tak kruchego jak rodzące się uczucie między misiami.... Wiadomo jedno Shin bez walki nie odda Chae...i dobrze Aja Aja Fighting Shin :!: Ach zapomniałam przez to całe podekscytowanie wspomnieć, że o ile scena z łóżkiem była swietna tak konfrontacja na linii Shin -- Yul była zabawna i wielce obrazująca uczucia obu 'panów'... dziwię się tylko,że preview nic nie sygnalizuje o pocałunku książęcej pary....a może na to przyjdzie jeszcze czas....ja chcę już jutro :!:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 15 lut 2006

tak tak odcinek 11 byl the best!!!

Nie wiem jak mam reagowac na siostre Shina jakos nie jestem do niej przekonana, wogole nie wiem co ona robi w tej dramie??

Anyway scena z lozkiem byla boska :D

A zwrocilas uwage na miny jakie Chae robila gdy Shin rozmawial z Yulem??Myslalam ze spadne z krzesla. Pomyslec ze sa ludzie ktorzy twierdza ze EunHye nie nadaje sie do glownej roli.

Ostatnio przeczytalam ze miala grac inna role w dramie ale rezyserowi tak sie spodobala jej gra ze dal jej glowna role.

Mam nadzieje ze preview na koncu epiku 11 byl previewem epiku 12.

PS

Zajerestrowalam sie na MBC ale nie wiem czemu nie przyjeli mnie :( sproowalam znowu, poczekam na maila od nich i zobaczymy. Wiem ze stuffy jak preview 7min kosztuje ok 1.20 zl podobnie jakies inne filmiki np. scenki z nastepnych odcinkow czy cos takiego kocztuje jus chyba 2zl.

Jestem gotowa zaplacic (co to jest 2zl) tylko niech mnie do cholery zaakceptuje bo sie chyba pobecze :cry:

terez tylko poczekam az odcinek pojawi sie na clubboxie i bede go ogladala non stop az do ukazania sie epiku 12 ^_^

Po dzisiejszym odcinku az mi sie znowu zyc zachcialo ^_^

Wróć do „K-drama”