[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 07 kwie 2006

oglada ktos doktora cos tam ?? ta drame ktora leci po goongu?? ja czytalam opis ale ani obsada ani opis dramy nie powalaja mnie na kolana wiec jej nie ogladam. Tak mysle sobie ze moze ktos zaczal ja ogladac i ze moje wrazenia moga byc bledne co do dramy ^^"

[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 08 kwie 2006

Właśnie też się zastanawiam czy warto zwrócić uwagę na tego doktorka... trailer był ciekawy, ale jakoś nie wywołał większych emocji...Trzeba będzie sciągnąć pierwszy odcineczek :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 09 kwie 2006

aaaaa
tak naprawde to nie mam nic ciekawego do powiedzenia, ale muszęsię komuś wyżalić, a tylko tu moge się wyżalić i nie być wziętą za wariatkę.

Obejrzałam sobie na youtubie jakiś 6cio czy 7mio min kawałek 23 epka- tak, TEN kawałek, i ja już wreszcie chcę zobaczyć to do końca! baaardzo, baaaardzo, baaaaaaaardzo chcę chcę. A tymczasem napisów do 20 nadal nie ma... Jak tak sobie o tym myśle, to przecież jeszcze ponad miesiąc zejdzie T_T

Wiem, że nie wolno tak mówić i jestem wstrętna, i w ogóle, ale funsubberzy mogliby robić to ciutke szybciej! I jestem zła!
Najpierw rozpieścili nas wypuszczaniem subków - 2 epków na raz- wkrótce po emisji odcinka- nie dłużej niż 5 dni, a teraz?
T_T
ja naprawdę cierpię.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 09 kwie 2006

:hug: Subki już wkrótce powinny zostać wypuszczone...

Tutaj masz aktualną statystykę postępów grupy, która ślęczy nad translacją :arrow: CLICK

Może problem stanowi ilość rozpoczętych projektów, chyba wzięli na swoje barki zbyt dużo pracy, a my, biedni fani na tym najbardziej cierpimy... chociaż może nie wszyscy... :]
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 09 kwie 2006

biedni fani na tym najbardziej cierpimy... chociaż może nie wszyscy... :]

Dobrze wiem co masz na myśli
ja obejrzałam wszystkie epki ale w sumie to nie to samo co z subami i strasznie ubolewam nad tym że w porównaniu z początkiem serii teraz "produkcja" subów idzie strasznie wolno
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 09 kwie 2006

martulex pisze::hug: Subki już wkrótce powinny zostać wypuszczone...

Tutaj masz aktualną statystykę postępów grupy, która ślęczy nad translacją :arrow: CLICK

Może problem stanowi ilość rozpoczętych projektów, chyba wzięli na swoje barki zbyt dużo pracy, a my, biedni fani na tym najbardziej cierpimy... chociaż może nie wszyscy... :]

jej ze sp sa dopiero na 7 w 80% O_O a jutro jest juz 11 epik O_O

no nic jak narazie rozumiem calkiem sporo bez sub wiec nie jest zle ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 09 kwie 2006

martulex pisze::hug: Subki już wkrótce powinny zostać wypuszczone...

Dzięx za ten link. O wiele lepiej mi się czeka gdy widzę, że coś już jest zrobione...

To fakt, grupy fansubberów często biorą się za kilka projektów na raz i to prawie nigdy nie wychodzi na dobre. Fajnie, że chcą coś robić (dla nas nieuków), ale lepiej by było skoncentrować się 1-2 tytułach -_-'
No ale ja i tak jestem im wdzieczna- bo moje życie bez nich było by smutne ^__~
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 14 kwie 2006

Kiedy beda wreszcie te nowe napisy :twisted:
zaraz bede gryzł biurko :smoke2: :confuse: :crazy:

Widze, ze wy strasznie niecierpliwi jestescie, i psujecie sobie zabawe ogladajac zapowiedzi i umieszczajac opisy, ja jak ogladalem to jak sie goong konczyl to odrazu wylaczalem zeby nic przypadniek nie zobaczyc z zapowiedzi zeby sobie smaka nie narobic :)

Tak poza tym to jak mnie ten Yul wnerwia tymi swoimi tekstami, tylko robi balagan w glowei Chae
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 kwie 2006

Jak dobrze, ze Eliza musi się uczyć- dzieki temu czekanie na napisy tylko ją dręczy (ale nie doprowadza do agonii).
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 14 kwie 2006

Oj oj...cierpliwości, grupa się spręża...ale widać, że na chwilę obecną skupili się na innych projektach :( Chociaż naprawdę sądzę, że w tej chwili lekko przeginają...mając taką ekipę...Po prostu ręce opadają tym bardziej, że ta seria z początku była priorytetem...a teraz, gdy już zapach nowości przeminął straszliwie ją zaniedbali :(
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 14 kwie 2006

ja juz zapomnialam o napisach ^^"

goong zobaczylam, zrozumialam, zakonczylam. Napet jak sie napisy pokaza to chyba 2 raz ogladac juz tego nie bede chyba ze osatnie 2 epiki.

Ale trzeba przyznac ze strasznie dlugo juz czekamy=/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 14 kwie 2006

Ja również zobaczyłam i serię uważam za zamkniętą :) Niemniej jednak chciałabym, żeby na płytkach znalazły się również napisy i stąd to moje lekkie rozdrażnienie :] A wiecie, że kontynuacja tej serii....czyli GOONG 2 została oficjalnie potwierdzona :?: Ciekawe o czym oni będą kręcić kolejne epki...na dobrą sprawę korzystniej byłoby pozostać przy pierwszej serii i ewentualnie 'doprodukować' jeszcze film i na tym poprzestać...
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 14 kwie 2006

tez mysle ze fim bylby lepszy od serii 2. uwazam ze pierwsza zakonczyla sie bardzo dobrze i ze 2 moze wszystko popsuc =/ niestety my fani nie mamy nic do gadania :(
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 14 kwie 2006

Tak, ja jeszcze nie wiem, jak się skończy, (bo mimo wszystko, udało mi się nie obejrzeć epków bez subów), ale też uważam, że film byłby lepszym wyjściem niż 2 seria. Bo trudno mi uwierzyć, że 2 sezon bedzie tak dobry jak pierwszy...

Chciaż z drugiej strony... gdyby udało się utrzymać poziom (jest to trudne, ale nie niemożliwe), to jednak bedę się cieszyć z 2 serii- baaardzo ^__^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 18 kwie 2006

Mamy napisy... grupa sprezentowała fanom aż dwa kolejne odcineczki :arrow: CLICK

Wróć do „K-drama”