[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 09 gru 2006

A mnie się wydawało, że Ice Pond znajduje się na OST'ku... :>> Ach, sprawdziłam oba krążki i nic :zakręcenie:

Wydaje się, że tylko Parrot i właśnie Ice Pond to nutki, które były dodatkiem :] W każdym razie o innych nie słyszałam :P

Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 12 gru 2006

Znalazlem jeszcze 2 utwory :)
Jedna to muzyka z 5epa kiedy Shin tanczy z Che,
drugiej nie kojarze.

2nd Moon - Go Yang Ee Hyo Gwa

2nd Moon - Gae Na Ri E...I Ro So Na Gi Ga Ji
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 12 gru 2006

martulex pisze:A mnie się wydawało, że Ice Pond znajduje się na OST'ku... :>> Ach, sprawdziłam oba krążki i nic :zakręcenie:

Wydaje się, że tylko Parrot i właśnie Ice Pond to nutki, które były dodatkiem :] W każdym razie o innych nie słyszałam :P

Bo jest jej fragment na ostku II kiedy cos mowia boahterowie to w tle jet ta muzyka wlasnie sie ostnio zastanawilam czemu jej nie ma w calosci....
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 gru 2006

No ja włąnie też długo myśłąłam, zmu jej nie ma.

I baarzo dziękuę za dwie kolejne melodyki. *maj hiroł*
Jakbyś coś jeszcze wyszperał, to daj koniecznie. :D
Awatar użytkownika
Reiha
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Reiha » 07 sty 2007

drama mi sie strasznie podobala, gra aktorow, muzyka wszystko przecudne, az chce sie obejzec jeszcze raz :)
If only that day I hadn't met you,
I wouldn't be having these feelings.
These feelings are racing throught me and I want them to reach you
Awatar użytkownika
madziulinka20

Postautor: madziulinka20 » 11 lut 2007

Jedna z lepszych dram jaką obejrzałam. Drama troszkę w innym stylu ponieważ mamy tu do czynienia z rodziną królewską.<-- to motyw, który sprawia że film staje się ciekawy i bardzo interesujący. Oczywiście drama nie była by dramą gdyby nie było tam trójkąta:P Śliczny Sheen Goon i Yul robią swoje. Bardzo ale to bardzo podoba mi się ścieżka dzwiękowa, pioseneczki słucham non stop. Polecam tą drame :)
Awatar użytkownika
vs
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: vs » 11 lut 2007

Ja rowniez polecam ^^
Jest co prawda kilka rzeczy ktore mnie denerwowaly...ale
naprawde fajne drama :) czytalam rowniez w wersji skanlacyjnej naprawde polecam :)
" I work like a slave to become a master"
[url=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/2566/jpegtoppr0.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 12 lut 2007

Ja próbowałam czytąc skanlację, ale utknęłam na drugim tomie... >_< Od kiedy poszłam na studia jakoś zupełnie straciłam zainteresowanie mangą... ^^* A już zwłaszcza w postaci skanlacji. Jakiś czas temu zaczęłam czytać Nanę i także urawłąm po drugim tomie.

No lae wracając do dramy jest przecudna >_< I choć manhwy nie przeczytałm zbyt wiele, to jednak drama podobała mi się znacznie bardziej^^. No i ma jeden wielki atut: JJH :D
Awatar użytkownika
madziulinka20

Postautor: madziulinka20 » 12 lut 2007

Hmm muszę się przyznać, że nie wiem co to jest wersja skanlacyjna :/ oświeci mnie ktoś ? z Góry dzięQję :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 lut 2007

Wersja skanlacyjna - chodzi o mange... zeskanowane strony, ktore mozesz sobie na komputerze ogladac.
Grupy skanlacyjne zajmuja sie skanlacja oraz tlumaczeniem mang na dany jezyk (angielski, polski itp).
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 17 lut 2007

Aaa... dzieki!
Wiecie co... już nawet zapomniałam o tym Goongu przez to, że napisow nie bylo hehe... ale akurat te odcineczki mam wiec dzis sie zabiore za ogladanie...
Dzieki za info :*
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Ato_mek
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Ato_mek » 23 mar 2007

Czuję wielką pustkę :[ a czemuż to... temuż gdyż przebrnęłam przez 24 odcinki Goonga... dzięki życzliwości Elizy... i jest mi smutno gdyż tak się wciągnełam w oglądanie że dochodziło do oglądania 3, 4 odcinków jednorazowo. Troszkę końca się innego spodziewałam ale jest dobrze... na pewno obejrzę jeszcze raz

PS. aktor grający Yula bardziej mi przypadł do gustu... lepiej grał
http://mydramalist.com/dramalist/mini_mini
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 09 kwie 2007

Świetna drama!!!
Dzisiaj skończyłam oglądać Goonga i jak pomyślę o biednym Yulu to znowu mi się chce płakać :( Shin mnie od początku denerwował i nie lubię jego postaci - w manhwie był jakoś ciekawiej ukazany, ale Yula po prostu uwielbiam i z chęcią bym go przygarnęła skoro Bingung go nie chciała. Ale nie ma tak dobrze...
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Buaha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Buaha » 09 kwie 2007

Super drama!!!
Jestem dopiero w połowie ale i tak jest super :)
Yoon Eun Hye orgrywająca role Chae-kyung jest boska :) Co to dużo pisać poprostu trzeba obejrzeć.
Jak by ktoś chciał to bespośredni można ściągnać z tąd http://www.dramaffa.com/review/KDrama/Goong/33/
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 09 kwie 2007

To fakt, że Yoon Eun Hye była świetna :) Jest naprawdę dobrą aktorką, a do tej roli pasowała idealnie. Ile ja się przez nią naśmiałam :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?

Wróć do „K-drama”