[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 15 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:Nie wiem jak mam reagowac na siostre Shina jakos nie jestem do niej przekonana, wogole nie wiem co ona robi w tej dramie ??

No to zupełnie tak jak ja, tyle że od samego początku wiedziałam że będzie tutaj miała dość nietypową rolę...bo i po co wprowadzać takie innowacje, wolę na chwile obecną podejść do jej postaci z lekkim dystansem...nigdy nie wiadomo jakie zachowanie może nam jeszcze sprezentować... chociaż po jej rozmowie z Shin'em wnioskuję....że była z nim bardzo emocjonalnie związana...do tego stopnia, że potrafiła bezbłędnie odganąć prawdziwe uczucia swojego braciszka względem Chaespoiler]...i to jest plus...reszta wyjdzie w trakcie :)

Jasne, że zwróciłam uwagę[spoiler]na miny Chae...tylko słabo mi się zrobiło jak jej przyciął główkę drzwiami...rany ten Shin, ale był bardzo zdenerwowany i....zazdrosny
:P

Co do Eun Hye nie mogę sobie po prostu wyobrazić tej dramy bez niej, ona nadeje jej sens, a jej gra jest perfekcyjna....aż dziw bierze, że to jej debiut (wyjątkiem jest X-Man...ale tam też ją wszyscy kochali)...poza tym nie mogę również przyjąć do wiadomości że są osoby które za nią nie przepadają...tak, tak wiem że każdy ma swój gust...ale to uroczka, niezwykle sympatyczna iskiereczka - - - jak można jej nie lubić :?: Co z tymi ludźmi się porobiło :?:

Mam nadzieję, że uda CI się zarejestrować na iMBC...ja jeszcze nie próbowałam, zawsze coś innego mnie absorbuje...a innym zaś razem zapominam...a właśnie, tak z czystej ciekawości :wink: jak można u nich uregulować rachunek...fakt 2 czy nawet 3 złocisze nie są wielkimi sumami, gdy się wie jak dalej postąpić z wpłatą środków...kompletnie nic nie czytałam na ten temat . . .

Zastanawia mnie też pewna wypowiedź, którą wyczytałam na soompi...dotyczyła ona zakończenia dramy....ktoś zasugerował, że wszystko to jeden wielki sen.... że Chae przyjdzie do szkoły a tam będzie na nią czekał nowy uczeń, którym to okaże się Shin....faktycznie mnie też takie rozwiązanie przyszło na myśl...autor lub autorka tej wypowiedzi, podobnie jak jak sugerował się początkiem dramy...osobiscie mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.....

Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 15 lut 2006

Zastanawia mnie też pewna wypowiedź, którą wyczytałam na soompi...dotyczyła ona zakończenia dramy....ktoś zasugerował, że wszystko to jeden wielki sen.... że Chae przyjdzie do szkoły a tam będzie na nią czekał nowy uczeń, którym to okaże się Shin....faktycznie mnie też takie rozwiązanie przyszło na myśl...autor lub autorka tej wypowiedzi, podobnie jak jak sugerował się początkiem dramy...osobiscie mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.....

no niestety wydaje mi sie ze wlasnie takie zakonczenie nas czeka :( choc oczywiscie wolalabym zakonczenie "I zyli dluuugo i szczesliwie!" ^_^

...tak z czystej ciekawości jak można u nich uregulować rachunek...fakt 2 czy nawet 3 złocisze nie są wielkimi sumami, gdy się wie jak dalej postąpić z wpłatą środków...kompletnie nic nie czytałam na ten temat . . .

o to jeszcze nie pytalam bo nie moglam sie logowac ale jak tylko mi sie uda to sie dokladnie wypytam i dam znac ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Postautor: martulex » 16 lut 2006

Gwiazdeczka pisze:no niestety wydaje mi sie ze wlasnie takie zakonczenie nas czeka

No to ja będę płakać, mój świat wewnętrzny opanuje poczucie wielkiej traumy....nie no, tak źle chyba nie będzie :) Chociaż z drugiej strony Koreańczycy spcecjalizują się w różnych dziwacznych zakończeniach, więc nie wiadomo na jaki wpadną pomysł i w tym wypadku :P

Gwiazdeczka pisze:o to jeszcze nie pytalam bo nie moglam sie logowac ale jak tylko mi sie uda to sie dokladnie wypytam i dam znac ^_^

Będę wdzięczna :]

Czytałaś może pewną nową koncepcję : Shock.

Jestem całkowicie zszokowana, przyznam że nigdy nie wpadłabym taki pomysł.... Mam wrażenie, że oglądając poszczególne epki coś mi jednak umknęło... :fist:

Hmmm, nie wiem czy to Cię zainteresuje ale znalazłam śmieszne NG na YouTube :

http://www.youtube.com/watch?v=_KJYzGsE7FE&search=goong

http://www.youtube.com/watch?v=ZR9OingsASw&search=goong%20ng :arrow: te fragmenty pewnie juz widziałaś :)

Ujęcia poza planem zdjeciowym :

http://www.youtube.com/watch?v=Zwbe_QgS7-U&search=goong

http://www.youtube.com/watch?v=_dCrbtqHopM&search=goong

http://www.youtube.com/watch?v=zm5U_TcEO7s&search=goong

Znajdziesz tam więcej różnych ciekawych informacji i ploteczek o Palace oraz co najważniejsze na bieżąco pojawiają się nowe odcineczki...:)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Re: GoonG

Postautor: Gwiazdeczka » 16 lut 2006

martulex pisze:Shock.

Jestem całkowicie zszokowana, przyznam że nigdy nie wpadłabym taki pomysł.... Mam wrażenie, że oglądając poszczególne epki coś mi jednak umknęło... :fist:

Oh My Gosh Jesus Christ Superstar!! Co to za pomysl??

Chyba sie jej to przysnilo. Ogladalam wszystkie odciki po 5 niekture nawet 7-8 razy (oprocz 9, wiadomo Tajlandia :x ) i nie zauwazylam zeby sie cokolwiek kroilomiedzy Yulem a Kang. Jestem w szkoku O_O Mysle ze nasza kolezanka doszukuje sie w dramie czegos, czego nie ma ^_^" W kazdym razie jestem spokojna i w 100 % pewna ze miedzy nimi nic nie ma i nie bedzie ^_^ Nie zebym miala cos porzeciwko ale wole zeby Yul zostal sam (bo z Chae napewno nie bedzie :( )

Anyway jeszcze 15 min i bedzie epik 12 hehe ^_^
Zycze milego ogladania

PS

Widzialas to:

ok spoilers~~~~
shin told ho-toot this at the bkshop (preview for epi 12)
shin : stop waiting for me. i can give u nth.
hyorin : it's okay. everything can stay the way it is now
.

Ta glupia HoToot (hyorin) nie daje za wygrana wrrr :evil:

I wszedzie jej pelno.

Ah i dziekuje slicznie za linki ^_^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Drobiazg jeśli chodzi o linki, jak coś jeszcze wyszperam to dam znać....Faktycznie może rzeczywiście są to tylko domysły i nic nie będzie między Yul'em i przyjaciółką Chae...ale zawsze trzeba się otwierać na nowe pomysły . . .

Ale kwestia podstawowa Dzisiejszy Odcineczek - 12

Spoiler! Jezu, to straszne tyle emocji....oczywiście w większości tych przykrych. Matka Yul'a nareszcie stawia pierwsze kroczki ku władzy, trzeba przyznać że jej determinacja jest godna podziwu. Ale od początku....

Siostra Shina wraz z babcią zagłębiają się w cudownych wspomnieniach...a sam książę wraz z Chae próboje prowadzić jakieś sensowane rozmowy...kończy się to jak zwykle gorzkim rozczarowaniem dla misi. :cry: Inaczej już ma się wymiana zdań między Yul'em i nowo odkrytą siostrą Shina...przyznam, że jej postać wprowadza powiew czegoś, co trudno opisać i z każdym momentem zaczynam ją darzyć sympatią. Przełom następuje gdy matka Yul'a wreszcie wkracza do pałacu, świetnie wykorzystując moment niedyspozycji króla. < Sprytna kobieta> Wymiana zdań jaka następuje między królową i matką Yul'a kojarzy mi się z odbijaniem piłeczki...aluzje, niuanse by powrócić do całkowicie błahego tematu jak nowa fryzura :P Dojmujący smutek można odczuć jak Yul przeprasza swoją matkę, baa nie obeszło się nawet bez kilku łez. Przyjemnym aspektem jest jak Chae postanawia dać swemu mężowi ciastko, które sama ciężko - nie lekko 'upitrasiła', niestety spotyka się z chłodną odmową, lecz zaraz widzimy scenę jak przez całkowity przypadek trafia tym ciasteczkiem kumpla Shina....może i to śmieszy na początku, choć scena poprzedzona jest dość przykrym zjawiskiem...otóż otwierając szafkę Shin'a Chae widzi w niej torcik (prezent od Hyrin wraz z dołączoną kartą)...ale dramatyzmów ciąg dalszy...Shin zachowuje się bardzo pokrętnie, a Yul próbuje pogłębić więź z Chae...ciekawym punktem odniesienia jest rozmowa miedzy Shinem i niedoszłym królewiczem (chociaż moze już niedługo)...najgorsze, że musiała to wszystko podłuchać nasza misia...ku mojej rozpaczy Chae znajduje kartę od Hyorin, w której ta zołza skreśliła notkę...dość przykrą dla naszej bohaterki...w epku mamy też świetnie zarysowany fragment jak Shin odrzuca uczucia Hyorin...lecz ta z kolei jest baaardzo uparta....ujęła mnie również scena w MUZEUM MIŚKÓW i jak Chae szkicowała portret babci Shina...przy drugim szkicu śmiałam się w najlepsze...a sama końcówka trochę zaskakuje, okazuje się że Chae nie da sobie w kaszę dmuchać i też potrafi pokazać pazurki....aaaa zapomniałabym wspomnieć o bardzo ważnym szczególe...mimo, że matka Yul'a na powrót wróciła na salony...to zaś Yul nie osiągnął zamierzonego celu (przynajmniej narazie), jakim to jest pozyskanie sobie Chae...Shin doskonale pokazuje do kogo ona należy i że pod żadnym pozorem mu jej nie odda....poor Yul...ale jestem za SHINEM :!: Preview kolejnego epka jest interesujący, misie znów będą spać razem - tym razem w pałacu....no i nastąpi motyw z Full House - pioseneczka 3misie :?:.....Nareszcie Jeju i inne klimaty . . . :wink: 8)

Ogólnie rzecz biorąc, odcinek bardzo wzruszający...pełen zadumy, rozczarowań i bólu...i nawet te pomniejsze, drobne przebłyski radości wydają się być strasznie ulotne, wręcz niedostrzegalne....
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Troche jestem zawiedziona dzisiejszym odcinkiem. Bylo w nim zdecydowanie za malo Shina i Chae. Spodziewalam sie przyjemnego epiku z Shinem, Chae i krolowa niestety okazalo sie ze przebieg wycieczki bedziemy mogli podziwiac w przyszlym tygodniu :(

Jezeli chodzi o "Muzeum Miskow" to jestem nim zachwycona. Nieukrywam ze sama z checia wybralabym sie do takiego muzeum.

Bardzo podobaja mi sie relacje Chae z krolowa. Szczegolnie przyjemny moment byl gdy Chae rysowala portret krolowej realistyczny i z efektem photoshop. Najbardziej podobalo mi sie stwierdzenie krolowej ze jednak woli versje photoshop ^_^

Obawiam sie ze preview moze nie dotyczyc epiku 13 lub 14 tylko pozniejszych. Mam jednak nadzieje ze sie myle ^_^

Przyznam ze ten episod nie przypadl mi do gustu. Z utesknieniem czekam na epik 13 ^_^
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 16 lut 2006

mi sie odcineczek tak srednio podobal tez mialam nadzieje ze wiecej Shina i Chae bedzie a tu benc i nie ma .no ale mam nadzieje ze w nastepnym bedzie season wanted i ciekawi mnie jak sie beda zachowywac ,ile wycieli,czy zostawia tak jak w mandzie czy nie znajac zycie to wytna ^^. :arrow: przynajmniej bedzie wycieczka z krolowa :D oby bylo malo Hyorin :buahaha: :smoke2:
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Ach z tymi odcineczkmi tak jest, że nigdy nie wiadomo co dokładnio będzie się działo...zwłaszcza, że nigdy nie ma wiernego odwzorowania mangi / manhwy etc. :)

Luknij natomiast TUTAJ :arrow: ...świetna ankieta.... SHIN prowadzi :!:

No Hyorin zdecydowanie powinno być mniej, ale nie ma co gdybać...oby było mniej dołujących sytuacji... Co ciekawe większość osób na soompi skupiło się na rozmowach, co kto do kogo mówił, w jakim kontekście...a całkowicie pominęli kartę z życzeniami, którą zołzica dała Shinowi....a którą z kolei przyczytała Chae...właściwie dlatego nasza księżniczka zminiła stosunek do Shina. Chyba jeszcze bardziej utwierdziła się w przekonaniu, że jej mąż żywi głębsze uczucia do wiedźmy :]
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Luknij natomiast TUTAJ ...świetna ankieta.... SHIN prowadzi

klikalam juz jakis czas temu i jestem zaszokowana bo jak klikalam to Yul prowadzil o jakies 80 glosow a teraz Shin prowadzi o 100 glosow WOW! :shock:

a całkowicie pominęli kartę z życzeniami, którą zołzica dała Shinowi....a którą z kolei przyczytała Chae...właściwie dlatego nasza księżniczka zminiła stosunek do Shina. Chyba jeszcze bardziej utwierdziła się w przekonaniu, że jej mąż żywi głębsze uczucia do wiedźmy :]

Jestem ciekawa co mu tam napisala. Cieszy mnie fakt ze Shin nie nosi tego krzyzyka ktory dostal od niej na urodziny.

I ciekawa jestem czy w jakims epiku pokaza foty, ktore Shin robil Chae jak bila "lalke shina''. Domyslam sie ze fotki ktore wtedy robil mialy zastapis scene z manhwy z kamera wideo z ich wspolnej szkolnej wycieczki ^_^
Mam tylko nadzieje ze scena z pokojem bedzie w 13 epiku[/color]! Qrcze ze nie moga byc 3 albo 4 odcinki w tygodniu ^^"
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Re: GoonG

martulex pisze:Ach z tymi odcineczkmi tak jest, że nigdy nie wiadomo co dokładnio będzie się działo...zwłaszcza, że nigdy nie ma wiernego odwzorowania mangi / manhwy etc. :)

Luknij natomiast TUTAJ :arrow: ...świetna ankieta.... SHIN prowadzi :!:

No Hyorin zdecydowanie powinno być mniej, ale nie ma co gdybać...oby było mniej dołujących sytuacji... Co ciekawe większość osób na soompi skupiło się na rozmowach, co kto do kogo mówił, w jakim kontekście...a całkowicie pominęli kartę z życzeniami, którą zołzica dała Shinowi....a którą z kolei przyczytała Chae...właściwie dlatego nasza księżniczka zminiła stosunek do Shina. Chyba jeszcze bardziej utwierdziła się w przekonaniu, że jej mąż żywi głębsze uczucia do wiedźmy :]

no niby tak wiadomo ze dokladnie nie dadza tak jak jest w mandze.co do odcinkow jesli daja preview to powiini dawac to co w previewie a nie cos innego :/
co do ankiety to wowwww jestesm w szoku SHIN PROWADZI!!!! :D

tez sie dziwie ze sie nie skupili na tej kartce ^^..no wiadomo ze teraz to patrza co kto mowi :Dja takze po czesci. bo nie mam dostepu na soompi :/no ale gwiazda mowi mi co i jak xD wiec luzzzzikk :]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Ankieta się rozwija...i jest druzgocąca przewaga Shin'a....: YuPi :

Gwiazdeczka pisze:Qrcze ze nie moga byc 3 albo 4 odcinki w tygodniu ^^"

To by było zbyt piękne, aby było prawdziwe...straszna szkoda...przyjdzie nam poczekać dziewczyny kolejne 6 dni :(

Gwiazdeczka pisze:Jestem ciekawa co mu tam napisala.

Też mnie to zastanawia...możenaskrobała coś o ich wspólnej wycieczce po Tajladnii...zapewne coś o łączącym ich uczuciu...jedno jest pewne, ona tak łatwo nie zrezygnuje z Shina :(

Shina pisze:co do odcinkow jesli daja preview to powiini dawac to co w previewie a nie cos innego :/

Racja...bo później MY, biedni fani na tym straszliwie cierpimy :!: Nastawiamy się na jakąś scenę, a tu wyskakuje nam coś zupełnie innego...można dobawić się ciężkiej nerwicy :]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Racja...bo później MY, biedni fani na tym straszliwie cierpimy Nastawiamy się na jakąś scenę, a tu wyskakuje nam coś zupełnie innego...można dobawić się ciężkiej nerwicy :]

ta szczegolnie ja dostaje ^^ mam podkrazone oczy nie sypiam hehehe ^____^przygotowuje sie ze tu taka scena bedzie a patrze i nieeeeeeeee ma co jest :/
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Oj znam ten ból...

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu pokażą nam kiss'a

:arrow: Obrazek rzecz jasna nie mam na myśli tego konkretnego całusa 8) 8) 8)

Jedno mnie jeszcze zastanawia, czy rzeczywiście scenarzysta przewiduje abyksiążęca para miała synka...bo jakoś się na to nie zanosi, zostało jeszcze tyle wątków do poruszenia...a już mamy 12 odcineczek.

A i jeszcze inna kwestia, był to już drugi odcineczek z udziałem siostrzyczki Shina...co o niej sądzicie :?:

Wyszperałam króciutki fragment jak Yul (Jung Hoon) śpiewa pioseneczkę z Palace jakiejś fance :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=y6ZEp7pYvik&search=goong
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

na kissa tez czekam wiadomo dlatego to ogladam hehhe nie no zartuje po czesc :P
Jedno mnie jeszcze zastanawia, czy rzeczywiście scenarzysta przewiduje aby książęca para miała synka...bo jakoś się na to nie zanosi, zostało jeszcze tyle wątków do poruszenia...a już mamy 12 odcineczek.
wydaje mi sie ze nie bedzie seasona chociaz liczena to ze bedzie
xD

A i jeszcze inna kwestia, był to już drugi odcineczek z udziałem siostrzyczki Shina...co o niej sądzicie

nadal nie mam jakos przekonania do niej niby mila i wogole ale moze jakis numer wywinac ^^;;
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

GoonG

Najgorzej, że matka Yul'a :arrow: kolejna gnomica jest już tak blisko upragnionego celu...i tu zaistaniała dość zabawna sytuacja, dziwne że siostra (starsza od Shina) pojawia się mniej więcej w tym samym czasie jak matka Yul'a dostaje się wreszcie do upragnionego pałacu....może to tylko kompletna bzdura, ale gdyby się tak zastanowić to można spokojnie wysnuć jeszcze inną teorię...A jakby tak sis Shina objęła tron w posiadanie, fakt tu jest pewna niespójność....wyczytałam, że taka sugestia nie tylko mnie postała w głowie...przecież spełnia wszelkie warunki, no poza tym że jest kobietą :) Teoretycznie wszyscy się biją o ten tron, a tu ktoś trzeci może skorzystać :wink:

Wróć do „K-drama”