[2006] Goong / Princess Hours

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 sie 2009

tanpopo pisze:A Kim Jeong Hoon jest... jest... no jest na co popatrzeć :D

No wreszcie ktoś docenił Yul Goona, ale poczekaj, jeszcze 4 odcinki i ta postać zostanie kompletnie sknocona :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 sie 2009

Wypraszam sobie bo ja Yula uwielbiałam ;p
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 sie 2009

Dobrze dobrze :D Oddaję honor.
Ale prawdą jest, że większość go nie trawi. Ja do 18 odcinka chciałąm, żeby to Yul wyrwał sobie dziewczynę, Ji Hoon mnie ta denerwował... :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 sie 2009

Ji Hoona też lubię ale i mi się bardziej Yul podobał, no i poza tym to faktycznie z Yula na sam koniec zrobili trochę głupią postać i w ogóle nijaką, trochę szkoda, ale mimo wszystko za długo seria trwala - gadki rodziny i całe to a para, a rozwód w mediach i w ogóle 0 huh męczące to było gdyby trochę to okroić wyszło by 20 odcinków nie wiecej.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 sie 2009

Ja bym to okroiła do 16. Najbardziej mnie zdenerwowało, iż mimo przeciągania tego tak długo, koncówka rozwiązana była w 5 min. To była chyba najgorsza koncówka swiata :P
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 sie 2009

16 epów i bardziej płynna, czy też wartka akcja baaardzo by dobrze zrobiła tej dramie... ale cóż, to jest właśnie goong i jej urok chyba XD
i końcówka mnie też troche wkurzyła, w ogóle lol... :P
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 13 sie 2009

A ja myślę , że nawet 20 byłoby ok, gdyby usunęli tą sprawę z rozwodem i podpaleniem...i pokazali więcej naszej pary^.^ Albo zwyczajnie wątki szkolne ;D

Recepta na nudę w Goongu (którą od drugiego ogladania sama praktykuję xDDDD)? Przewijać politykę ile wlezie xD Nie psujemy sobie humoru a i akcja robi się wartka xDDDDD I z manhwą robię to samo - *chociaż tłumacze i tak się litują i np niektóre sprawy polityczne pomijają ^^^*

Yul... Yula lubiłam jakieś całe 8 odcinków bo potem zaczynał popadać w stany depresyjne i czułam katastrofę w powietrzu ;D On zawsze wyglądał tak jakby w każdej chwili mógł się rozpłakać xD (tzn nie żeby tą kwestią akurat przebijał popisową rolę Lee Jinkiego w My Girl xDDDD)
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 13 sie 2009

uooo matko, uśmiałam się XD

no lee junkiego nie przebijał, LOL, zawsze jak płakał w my girl to chciało mi się najzwyczajniej w świecie śmiać XD

no, dokładnie, jakby było więcej głównej pary albo wątków szkolnych to by mogło być pewnie i ze 30 XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 13 sie 2009

no lee junkiego nie przebijał, LOL, zawsze jak płakał w my girl to chciało mi się najzwyczajniej w świecie śmiać xd2

Nie oszukujmy się... główna atrakcja tej dramy xDDDDD *no dobra jedna z głównych xD*
Obrazek
tanpopo
Co to jest dorama? o_O

Postautor: tanpopo » 17 sie 2009

Yyy... to miało być zakończenie? :? Jestem mega rozczarowana, już dotrwałam do końca przewijając te ich nudne gadki, a tu coś takiego... mam mieszane uczucia, niby główny wątek fajny, a jednak te 24 odcinki ciągnęły się niemiłosiernie... średnia drama. Chociaż coś w niej musi być, bo śniła mi się już dwa razy :D

Ale Yul... *.* więcej takich w dramach poproszę :twisted:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 wrz 2009

ooo.. aż 48 stron dyskusji.. to chyba to musi być fajne.. zaczęłam właśnie ściągać. to ma tylko jeden sezon?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 wrz 2009

Evelinux - tak :) Goong S to jest ponoć coś zupełnie innego i jeszcze gupszego. A czy ci się Goong spodoba, to sama zdecyduj, bo wielu jest takich, którzy utkneli lub ledwo dociągnęli do końca :P
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 wrz 2009

thx za info.. to jest tylko jedna seria tego, tak? bo nie potrafie sie w tym polapac.. jest Goong i Goong S.. i nie wiem o co kaman.. czy to jest to samo?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 wrz 2009

Goong S jest z zupełnie innymi bohaterami tylko opierają się na schemacie z Goonga, własnie moje masochistyczne drugie ja postanowiło o goonga s ściągnąć, zobaczę cóż tam wymyślili dla odmiany :twisted:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 wrz 2009

oo.. wielkie dzięki. bo sie zaczelam juz w tym gubić.
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „K-drama”