[2005] Wedding

seriale z Korei
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

[2005] Wedding

Postautor: justyna2104 » 06 kwie 2007

Wedding/웨딩

Obrazek

Gatunek: komedia romantyczna
Liczba odcinków: 18
Rok produkcji: 2005
Oficjalna strona: http://www.kbs.co.kr/drama/wedding2005/

Obsada:

Jang Nara jako Lee Se-Na
Obrazek

Ryu Shi Won jako Han Seung-Woo
Obrazek

Myung Se Bin jako Shin Yoon-su
Obrazek

Lee Hyun Woo jako Suh Jin-hui
Obrazek

Se-Na wychowywana w cieple i dostatku przez kochających rodziców, na 'randce w ciemno' poznaje Han Seung-Woo. Ten skrycie (albo raczej wcale nie skrycie...ciężka sprawa)kocha się w swojej przyjaciółce z dzieciństwa Yoon-Su. Ona natomiast zaręcza się z bliskim kolegą Seung-Woo - Suh Jin-hui. Ukartowana randka przez rodziny Lee i Han kończy się małżeństwem bohaterów(z rozsądku, bo nie z miłości przecież). Dwie różne osoby, z dwóch różnych światów starają się stworzyć dom rodzinny oparty na zaufaniu, szukając jednocześnie odpowiedzi na pytanie: Co tak naprawdę jest najważniejsze w małżeństwie? Niefortunne zbiegi okoliczności i cienie z przeszłości sprawiają, że sytuacja robi sie coraz bardziej zawiła, a nowożeńców nie dzielą już tylko charaktery.

Dramę tą oceniam dość wysoko. Szczególnie urzekła mnie tutaj Jang Nara, która kreuje zupełnie nową postać. Wcześniej grała typowe 'chłopczyce', a tu zupełnie nowy wizerunek- prawdziwa kobieta z 'krwi i kości'. Sytuacja staje się wyjątkowo ciekawa gdy zaczynają powoli wychodzić małe 'brudki' bohaterów, którymi nie maja zamiaru dzielić się ze swoimi partnerami.

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 06 kwie 2007

Swego czasu miałam na dysku komplet odcinków, zbierałam się do oglądania dość niechętnie ze względu na to, że Ryu Shi Won w moim odbiorze nie należy do interesujących facetów, a i Jang Nara też jakoś nie wpisuje się w grono mych ulubienic. No nic, jakoś już się zebrałam i postanowiłam obejrzeć pierwszy odcinek i o dziwo mnie przekonało...pewnie bym nadal oglądała dalej, gdyby nie fakt że moja rodzicielka bawiąc się mym kochanym kompikiem skasowała (o dziwo przez przypadek) folder z dramami...to była jedna z najbardziej traumatycznych chwil jaką dane mi było przeżyć. Teraz mam wprawdzie mnóstwo dram do oglądania, ale obiecałam sobie, że jeszcze kiedyś do niej wrócę....Poza tym bardzo lubię LHW, w każdej serii wypada naprawdę czarująco ^___^

Wróć do „K-drama”