KAT-TUN

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 12 maja 2010

Wyszedł nowy singiel KAT-TUNów bez Jina :( (bo Jinuś się w trasę do Ameryki wybiera i już go w singla nie angażowali :P)

Obrazek

http://www.megaupload.com/?d=QAH1V3RJ

oraz pv

http://www.youtube.com/watch?v=NMcC915HPVM

Musze przyznać że teledysk mi się podoba, co prawda brakuje mi Jina, ale jakoś to przeżyję :P Nawet ich taniec mi się podoba XD no i kame w krótkich włoskach :smitten:
Piosenka powoli zaczyna mi się wkręcać, niestety jeszcze nie miałam czasu przesłuchać reszty utworów, postaram się to jednak dzisiaj nadrobić, bo w końcu kocham KAT-TUN XD

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 12 maja 2010

O matko to ja już jestem na prawde zacofana z jpop'em ze nawet nie wiem ze Jina mego nie ma O____o <bije sie po twarzy> teraz ciągle kpop. kpop... musze nadrobić raz dwa!

(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 12 maja 2010

Ze Jina to wiedziałąm ze nie ma ale ze oni go tak on/off traktuja to bardzo dziwne... Jest, nie ma, nagrywamy - tak samo jak pojechał sie uczyc angielskiego a potem wrócił jak gdyby nigdy nic i znów jest w zespole... dziwne...

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 12 maja 2010

Obejrzałam ... w sumie nie powaliło mnie to jakoś , piosenka nawet spoko w sumie , Kame włoski śliczne !! :** ale jednak brak mi Jina ...:(

(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 16 maja 2010

A ja tak wczoraj w matrze kminiłam, ococho. Wszedzie Arashi, jakies inne gwazdeczki z młodego (nie mojego XD T.T) pokolenia, ale wiecie co? Nigdzie nie ma Kattunów. Wie widziałam jdszcze żadnej reklamy z nimi, żadnego plakatu, nie ma ich na okładkach magazynów. ni jednego zdjęcia Kame czy Jina. Jina to jeszcze rozumiem, słyszałam coś, że ma do Hameryki jechać, ale nie skojarzyłam, ale Kame. A zwłaszcza teraz, przy tym nowym singlu- puuusto i podejrzanie. Ktoś m może wytłumaczyć to zjawisko?

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 16 maja 2010

A nowa fryzura Kame- jestem na nie! Może nie, że jest fatalna, ale miewał lepsze.

Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 16 maja 2010

Strasznie mi się ostatnio wkręciły dwie piosenki - Yokorobi no uta i Rescue (zwłaszcza moment, gdy śpiewają "Runnin' up, I'm oh running) :) To znaczy,że Jina już wcale nie będzie w zespole czy tylko chwilowo się odłączył?

Awatar użytkownika
zimorodek
Oglądam regularnie xD

Post autor: zimorodek » 16 maja 2010

Nie przepadam za Jinem, ale bez niego to jakby... zupełnie co innego?
A poza tym, przypomina mi się taki film z Cruisem, gdzie grał agenta i na takich dziwnych planszach śledztwa prowadził...
=="
I ta piosenka jest taka... WTF?

ach, życie jest piękne po maturze!
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 17 maja 2010

Going ssie. Obejrzałam klip, ale nie podoba mi się tak samo jak piosenka. Mają jeszcze jakiś inny rockowy bardziej kawałek, bo oglądałam przypadkiem jakiegoś live'a, ale prawdę mówiąc ich losy przestały mnie coś ruszać. Z JE jakoś KT nie wywołuje u mnie przyjaznych myśli. A bez Jina to już w ogóle, cokolwiek by o nim nie mówić.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 31 maja 2010

KAT-TUNowie wydają nowy album 16 czerwca pod tytułem ‘No more pain’.
No, ciekawam, co (bez Jina) wymodzą xD

Obrazek
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 31 maja 2010

Kibou pisze:KAT-TUNowie wydają nowy album 16 czerwca pod tytułem ‘No more pain’.

Myślę,że Kame też da radę :) No w końcu Jin nie sam jeden ma dobry głos ;)

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
erica
Co to jest dorama? o_O

Post autor: erica » 01 cze 2010

Rosia-chan pisze:
Kibou pisze:KAT-TUNowie wydają nowy album 16 czerwca pod tytułem ‘No more pain’.

No dokładnie. Ostatecznie KAT-TUN to zespół, a nie Jin i jego chórek.
W sumie to paradoksalnie może im to wyjść na dobre. Jak zaczynałam słuchać K-T to bawiło mnie, że na początku to było bardziej Akame i ich backdanserzy niż normalny zespół. Potem, po wyjeździe i powrocie Jina ze Stanów to zaczęło być bardziej Kame, Jin i T-TUN :wink: może teraz wreszcie będzie to prawdziwe KAT-TUN nawet jeśli już bez A.
Szczerze mówiąc jeśli Jin nie chce być w zespole to nie rozumiem po co go trzymać tam na siłę. Raczej było dość wyraźnie widać, że nie jest tam zbyt szczęśliwy.

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 01 cze 2010

erica pisze:
Rosia-chan pisze:

No dokładnie. Ostatecznie KAT-TUN to zespół, a nie Jin i jego chórek.
W sumie to paradoksalnie może im to wyjść na dobre. Jak zaczynałam słuchać K-T to bawiło mnie, że na początku to było bardziej Akame i ich backdanserzy niż normalny zespół. Potem, po wyjeździe i powrocie Jina ze Stanów to zaczęło być bardziej Kame, Jin i T-TUN :wink: może teraz wreszcie będzie to prawdziwe KAT-TUN nawet jeśli już bez A.
Szczerze mówiąc jeśli Jin nie chce być w zespole to nie rozumiem po co go trzymać tam na siłę. Raczej było dość wyraźnie widać, że nie jest tam zbyt szczęśliwy.

To prawda że AKame są najbardzije (aż za bardzo) eksponowani. Ale po odejściu Jina to i tak nie gwarantuje, że każdy dostanie równy udział w śpiewaniu tych piosenek... reszta mam wrażenie i tak ma mało do powiedzenia a zespołu się trzyma bo bez niego to juz w ogóle by wsiąkli...

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
erica
Co to jest dorama? o_O

Post autor: erica » 02 cze 2010

Eggie pisze:To prawda że AKame są najbardzije (aż za bardzo) eksponowani. Ale po odejściu Jina to i tak nie gwarantuje, że każdy dostanie równy udział w śpiewaniu tych piosenek... reszta mam wrażenie i tak ma mało do powiedzenia a zespołu się trzyma bo bez niego to juz w ogóle by wsiąkli...

Czy ja wiem? Moim zdaniem już się coś ruszyło sądząc po tej najnowszej piosence No more pain.

A czy by wsiąkli? Myślę, że dali by sobie radę nawet bez K-T. Pewnie nie na taką skalę ale przecież tak czy inaczej nie będą w JE całe życie. Ostatecznie nie tylko Jin miał solowe koncerty. Ueda i Nakamaru mieli swoje nawet wcześniej niż Jin. Każdy z nich pisze swoje piosenki więc to też nie jest tak że robią tylko to co się im każe i co dostają od wytwórni. Kame też raczej nie miałby problemów, Koki zawsze brał duży udział w tworzonych piosenkach tak jak zresztą Ueda, śpiewać umie, więc pewnie solowo też by się odnalazł. Taguchi zapewne zmieniłby gatunek i zaczął występować w musicalach bo mam wrażenie że zawsze go do tego ciągnęło :wink: W ostateczności zawsze mógłby zostać tym profesjonalnym bilardzistą o czym zdaje się marzy.

Jin jest częścią zespołu i mam nadzieję, że w nim pozostanie. Jednak jeśli zdecyduje inaczej to trudno, świat się dla mnie nie skończy. Generalnie jestem fanką zespołu więc chętnie zobaczę co jeszcze mają do zaoferowania czy to z Jinem czy bez niego.

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 13 cze 2010

No more pain MV
http://www.youtube.com/watch?v=btVfNvI- ... r_embedded

Vadery na początku rozbiły mnie na atomy. tak samo jak te badziewiaste tła i 'pojawiające się' tatuaże (Sasuke i sharingan? O.O)

ale piosenka jest spoko, melodia fajna i refren mi się podoba. wkręca się zaskakująco ;D

Obrazek
ODPOWIEDZ