KAT-TUN

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 14 sie 2009

Przesłuchałam większość materiału tego zespołu i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że aczkolwiek Kame i Bakanishi śpiewac śpiewają, to ten zespół mi zupełnie nie podchodzi. Takie piosenki, jakie oni spiewają, czyli zbyt krzykliwe w większości i pełne łamanej angielszczyzny, która mnie smieszy (Wyjątek: Kizuna, ale to chyba specjalnie do Gokusena napisane) nie sa dla mnie.

Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD

Post autor: mru-chan » 17 sie 2009

A ja uwielbiam xd w sumie wszystkich głosy mi pasują... poza tym rap Kokiego, beatbox Maru... poezja! ;d Nie mam jako takiej ulubionej piosenki... ale aktualnie wszystkie duety z real face'a lecą non stop xd
Przykro mi to stwierdzić, ale fangirluję na wszystkich 6 równo ; ppp
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 05 lut 2010

ale miałam zonka. to dopiero sensacja :shock: akanishi jin rozdaje choroby weneryczne!!!!!!!!!

no jak tak, to wciąż mamy szansę dziewczyny :wink:
tak trzymać chłopcy a normalnie wymięknę na maksa :D

Obrazek

Najwyrażniej członek zespołu KAT-TUN, Akanishi Jin został oskarżony o rozprzestrzenianie chorób wenerycznych wśród swych licznych randek.

Podobno po sieci krąży mnóstwo zdjęć potwierdzających, że piosenkarz często bywa w klubach, szukając przygody na jedną noc (preferuje cudzoziemki), ale nikt do końca nie wie jakie są ich źródła.

Tabloidy donoszą również, że Jun utrzymuje kontakty seksualne z dziewczynami z AKB48 oraz Hello! Project.

Akanishi Jin i Tanaka Koki są znani ze swojego rozwiązłego trybu życia, może więc zarazili się od jednej ze swych przygód, a później przekazali dalej
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 05 lut 2010

xDDDDDDD że co?!
nie wiem czy się śmiać czy płakać xD ale jednak nie mogę się powstrzymać... ej Jin tak niewinnie dla mnie zawsze wyglądał xDDD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 05 lut 2010

no prosze . . . xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 05 lut 2010

o LOL! Jin?! xD LOL.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 05 lut 2010

Hahahahahaahhahahahahahahahahhahahhahahaahahah!

Ten post i ten facet mnie rozbrajają :D Jak to sie mówi - umarłam :D
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 05 lut 2010

* kłania się* wynalazłam posta przez przypadek poszukując japońskiej wschodzącej gwiazdy

ale za to się zrobiło sympatycznie -wenerycznie :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 05 lut 2010

No tak,
Bakanishi - wschodząca gwiazda... szpitali :D
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 06 lut 2010

lol, ale wyobraźnia XD

btw, skoro już piszę w tym temacie, zapodam wam nowe kawałki kattunów:
d-motion (tylko piosenka), oraz dla chętnych wersja so called na żywo (ale to jest tak straszne, że nie dałam rady obejrzeć).

ogólnie refren jest beznadziejny i się wkręca ;p

love yourself już znacie ci co znacie, próbka klipu.

podsumowując - porażka :>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 06 lut 2010

Jezu....:D Bosz.... w takich momentach tak chciałabym, żeby była tu jakaś emotka która by odzwierciedlała rzeczywisty poziom mojego smiechu :D
Jezu! Co to ma być ten teledysk? Co jest nie tak z ich stylistą? 0.o Ktoś ich napprawdę nie lubi...

Zaraz w tym kucyku to postrach szpitali Bakanishi?????

Zresztą, ja nie wiem, czemu ja mam do nich takiego wstręta. Co prawda wszyscy wiedzą że w zasadzie jedyny zespoł jakiego słuchać przez cały czas to Arashi, no ale inne boysbandy typu NewS czy Tokio czy cokowiek mi nie przeszkadzają i czasem z ciekawością zerknę co oni tam wymodzili... Ale KT... po prostu mnie poraża. Na każdym polu. Nie cierpię jak robią te swoje "uwodzące" miny i w ogóle wyglądają na jakiś takich wyrachowanych... Jakby poza sceną jeden z drugim nie chciał mieć nic wspólnego...

Kurde, wyrzuciałam to z siebie, teraz ide jeść :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 06 lut 2010

no ja właśnie też odnosiłam zawsze wrażenie, że oni się nie lubią tak poza sceną... no, znaczy Koki i Taguchi są chyba ogólnie bezstresowi, ale Jin się zachowuje jakby cały czas miał focha, Kame to taki outsider jakby, i w ogóle... zresztą nie wiem xD
a co do Jina to... ej xD ta niby afera troche sie kłóci z tym co on zawsze mówił w wywiadach, że obchodzi go tylko prawdziwa miłość itd... xD eh dobra, jak gościa nigdy nie lubiłam xD

a tego teledysku to ja nawet nie skomentuję xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 06 lut 2010

jaaaaaaaaaaaaki tani ten teledysk xD amatorszczyzną i kryzysen zajechało w porównaniu z poprzednimi mvkami. w ogóle co to ma być xD
wyglądają beznadziejnie xP no może Jin jeszcze znośnie w tych oksach, ale Kame w marynarce w usta. . . . <.< xD
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 06 lut 2010

No niestety, ale mam do nich jako taki sentyment, a przynajmniej do Kame xp I jego solo 1582.
Mv przypomina jeden teledysk Limahl'a z lat 80 chyba, miał bardzo podobną scenerię ^^ A Bakanishi wygląda jakby go przejechali czymś gorszym niż kosiarka == A taką miałam fajną fazę na jego tak zwaną "grę aktorską".
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 08 lut 2010

jako samozwańczy tymczasowy ambasador JE wciepuję nowe, już całe, klipy kattuńskie do tamtych piosenek co poprzednio:

Love Yourself
D-motion

bosz, to chyba najnudniejsze ich klipy od czasów Bokura-cośtam. Jin to jest jakaś porażka, ale powiem szczerze, że nawet toleruję Kame, ani razu się nie oblizał chłopak, ma u mnie plusa ;p

d-motion jest straszne, chodzi mi po głowie od 3 dni i nie chce puścić, a wcale mi się nie podoba (tzn. przesłuchałam go już tyle razy, że mi się zaczęło podobać -_-)
ODPOWIEDZ