KAT-TUN

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 10 lut 2010

Takie to... Kiczowate :X

Choć Love Yourself jako piosenka może być. D-motion dopiero obczajam. Śmieszą mnie trochę ich głosy, zwłaszcza Koki na początku i Nakamaru. Choć nie lubię piosenek z vojsem zmienianym hmm 'komputerowo'? To uniemożliwia potem śpiewanie na żywo. Aczkolwiek może w ich przypadku wyjdzie na lepiej jeśli nie będą śpiewać, po tym, co ostatnio przedstawiają (a chodzi mi głównie o Jina).

Właśnie, co do Jina...... powiem tylko tyle, że jak na niego patrzę w takim stanie to prześladują mnie moje początki:

Obrazek
Shikamaru w wersji live...? =.="

Btw, dzięki za linki :D Pewnie bym nie wpadła na to, żeby w ogóle czegoś szukać. Teraz tylko czekać na making of >DD

Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 lut 2010

Teledysk do LY to jak idź i nie wracaj ale musze przyznać że to pierwsza piosenka KT która mi się podoba... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 11 lut 2010

a mi się podoba Jin w love yourself. znaczy, jego image tylko, bo zachowuje i prezentuje się tam conajmniej dziwnie. i ten 'głos'... <.<;
piosenka i MV to jakiś żal xD

d-motion...
. . .
. . . . .
. . . . . .
wtf? ;_;
jakoś tak nie logicznie są zautotune'owani. jakby ktoś się bawił autotunem i wypróbowywał wszystkie wariacje. o.o
głos Kokiego wali mi po uszach --.--;

w ogóle chyba idę posłuchać LIPS. i keep the faith.
to były piosenki~ ^u^
Obrazek
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 13 lut 2010

kurde nie mogę się odpędzić od d-motion XD fazę mam O_O głos Kokiego, hahaha XD i jego bezbłędne zachowanie xD

i w ogóle, jak ja kocham oglądać makingi^^ na lj newshfan już jest przetłumaczony właśnie making of d-motion, jak ktoś by chciał wiedzieć :D

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 lut 2010

Haha mam kompletną fazę na tę pieśń i towarzyszący u teledysk :D Za każdym razem jak Jin robi tę rzecz z okularami na koniec i pokazuje jakis taki "peace" zza pleców to ja śmieję się coraz głośniej :D
Nie powiem, wyobraźnie trzeba mieć epicką żeby coś takiego wymodzić :D
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Postautor: KiAnka » 13 lut 2010

ja póki co przewijam ciągle moment Uepiego "rrrrrock ur body" (*waaaa*) a potem leci ten fajny engrish Bakanishiego :mrgreen:

everybody do the D-motion~~!!!! :hurra:

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 14 lut 2010

ej, ale na to co Jin ma na głowie to patrzeć nie można xD ja przynajmniej nie mogę xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 14 lut 2010

Osobiście bardziej dobija mnie jego chusta i raybany ^^
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 14 lut 2010

KiAnka pisze:ja póki co przewijam ciągle moment Uepiego "rrrrrock ur body" (*waaaa*) a potem leci ten fajny engrish Bakanishiego :mrgreen:

everybody do the D-motion~~!!!! :hurra:

hahah, też mi się najbardziej ten fragment podoba XD ogólnie d-motion przez ostatni hm tydzień? słuchałam po 10 razy dziennie, okropnie mi się wkręcił ten kawałek...

/me idzie szukać mejkinga u newshfan~
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 14 lut 2010

Ai_tanu pisze:ej, ale na to co Jin ma na głowie to patrzeć nie można xD ja przynajmniej nie mogę xD

ja też nie mogę. tragedia! xD

poza tym najlepszą z piosenek i tak pozostanie 'Dont U Ever Stop' czy jak to szło xP

<szuka w necie..> mam! pamiętam jak po raz pierwszy o nich usłyszałam i wyczytałam..
Zespół składa się z sześciu członków, którzy urzekli fanów na całym świecie nie tylko swymi głosami i tańcem, ale także swą grą i atrakcyjnym wyglądem

Pamiętam, że ten (pogrubiony przeze mnie) kawałek mnie skusił do posłuchania ich.. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 14 lut 2010

poza tym najlepszą z piosenek i tak pozostanie 'Dont U Ever Stop' czy jak to szło xP

ja nadal mam sentyment do pierwszej płyty, a najładniejzą piosenką jest wg mnie Precious One. i zawsze lubiłam też Yorokobi no Uta za tą radość którą słychać w ich śpiewie >D
no i Kizuna, o tak <3
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 16 lut 2010

no może i wymienione przez Ciebie piosenki są fajne, ale.. no kurczę! nic nie pobije teledysku z DUES. XD uwielbiam to jak rozbijają te szklanki i jak tak zalotnie (w moim mniemaniu :lol:) spoglądają w kamerkę.. mrał <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 16 lut 2010

Matko, ta piosenka uzależnia xp *buja się przy D-motion* Czasami coś jest tak tandetne, a takie fajne. Co to człowiekowi się z mózgiem robi...

uwielbiam to jak rozbijają te szklanki i jak tak zalotnie (w moim mniemaniu Laughing) spoglądają w kamerkę.. mrał <3

O tak, Don't U ever stop jest zabójcze. Może nie tyle co urzekły mnie zalotne spojrzenia, ale kiedy widzę scenę w której Bakanishi liże [lub nie] sobie dłoń to dostaje nieopanowanego ataku śmiechu xD xD xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivoos
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ivoos » 17 lut 2010

śmiechu? xD mi to raczej pod jakieś zboczenie, lub zachętę dla fanek wygląda :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 17 lut 2010

lub zachętę dla fanek wygląda Laughing

O tak... zachęta dla fanek... po prostu nie dało się oprzeć jego "czyściutkiej"wylizanej dłoni xp Niestety, mnie on zawsze bawi, nawet jeśli będzie ociekał kilogramami męskości i seksapilu xp
Obrazek

Wróć do „Muzyka”