NewS

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

NewS

Post autor: Atashi » 20 cze 2007

Hah nikt nie odważył się do tej pory napisać tutaj osobnego tematu o NewS więc myślę,że najwyższa pora to zrobić ^^
O nich można było by pisać naprawdę wiele bo ten zespół ma nieźle długo historię Ale mam nadzieję,że zajrzycie sobie do Wiki Teppn i poczytacie bo nie chciałabym tutaj robić jakiego mega wielkiego posta xD Przybliżę tylko w skrócie historię zespołu i profile ich członków oraz oczywistą dyskografię :)
Obrazek
9-więcio osobowy zespół powstał w Wrześniu 2003 roku.W tym samym roku wydali pierwszy singiel "NewS Nippon" który był promowany na mistrzostwach siatkówki. Drugim singlem tego zespołu okazał się przebój "Kibou Yell~" z którym zadebiutowali w Japonii.Na liście przebojów Orikona singiel trzymał się cały czas na pierwszym miejscu choć dopiero pod koniec roku spadł na 13 miejsce. W 2005 roku NewS wydali swój debiutancki Album,"Touch", i jedyny jak do tej pory.Tak to się wszystko zaczeło ^^ Niestety grupa też miała swoje wzloty i upadki. Niedawno Uchi Hiroki i Kusano hIronori zostali oddaleni z zespołu na czas nieokreślony.Choć teraz mają zagrać w "PlayZone" :) Nie jestem pewna czy wrócą do zespołu choć showbiznes japoński naprawdę potrafi zaskakiwać.Według mnie "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"...
Teraz przybliżę troszkę profile członków zespołu ^^

Obrazek
Imię: Yamashita Tomohisa (Lider)
Prawdziwe Imię: Aoki Tomohisa
Nickname:YamaPi,YamaP,Pi,Tomo-chan
Urodziny:1985.04.09
Miejsce Urodzenia:Chiba,Japan
Wzrost:173cm
Waga:54-60kg
Grupa Krwi:A
Rodzina:Mama (Naomi) i siostra (Rina)
Ulubione słowo : "Majide ?"-> "naprawdę ?"
Ulubiony zespół:Southen All Stars
Hobby:słuchanie muzyki,koszykówka
Ulubiony kolor:czarny,biały i czerwony

Obrazek
Imie:Nishikido Ryo
Nickname:Ryo-chan
Urodziny:1984.11.03
Miejsce Urodzenia:Osaka,Japan
Wzrost:170cm
Waga:53kg
Grupa krwi:0
Rodzina:Mama,tata,2 starszych braci i młodsza siostra

Obrazek
Imie:Koyama Keiichiro
Nickname:Kei-chan,K-chan,Koyamacchi
Urodziny:1984.05.01
Miejsce Urodzenia:Kanagawa,Japan
Wzrost:177cm
Waga:53kg
Grupa Krwi:0
Rodzina:Tata,mama,starsza siostra

Obrazek
Imie:Masuda Takahisa
Nickname:Massu
Urodziny:1986.07.04
Miejsce Urodzenia:Tokyo,Japan
Waga:58kg
Grupa Krwi:0

Obrazek
Imie:Kato Shigeaki
Nickname:Shige
Urodziny:1987.07.11
Wzrost:175cm
Waga:55kg
Grupa krwi:A

Obrazek
Imie:Tegoshi Yuya
Urodziny:1987.11.11
Miejsce Urodzenia:Kanagawa
Wzrost:168cm
Grupa Krwi:B

--------------------------------------------------------------

Imie:Uchi Hiroki
Urodziny:1986.09.10
Wzrost:176cm
Waga:58kg
Grupa Krwi:AB

Obrazek
Imie:Kusano Hironori
Nickname:Hiro,Kusa
Urodziny:1988.02.15
Miejsce Urodzenia:Kanagawa,Japan
Grupa Krwi:B

Dyskografia

NewS - Nippon ~ East Ver. ~(2003.11.07) ~
#01.Nippon
#02.Nippon (Oryginal Karaoke)
#03.Arigatou Ima
#04.Arigatou Ima (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Nippon ~ West Ver.~ (2003.11.07) ~
#01.Nippon
#02.Nippon (Oryginal Karaoke)
#03.Private Hearts
#04.Private Hearts (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Akaku Moyuru Taiyou ~ LE ~ (2004.08.11) ~
#01.Akaku Moyuru Taiyou
#02.Wasurenai ~Life goes on~
#03.Dreams
#04.Akaku Moyuru Taiyou (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Kibou Yell ~ LE ~ (2004.05.12) ~
#01.Kibou Yell
#02.Stund Up
#03.Good NewS
#04.Kibou Yell (Oryginal Karaoke)
#05.Stund Up (Oryginal Karaoke)
#06.Good NewS (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Kibou Yell ~ RE ~ (2004.05.12) ~
#01.Kibou Yell
#02.Stund Up
#03.Good NewS
#04.Let's go to the Planets

Mediafire
Megaupload

~NewS - Cherish ~ LE ~ (2005.03.16) ~
#01.Cherish
#02.Shok Me
#03.Party Time
#04.Cherish (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Cherish ~ LE ~ (2005.03.16) ~
#01.Cherish
#02.Party Time
#03.Devil or Angel

Mediafire
Megaupload

~ NewS - TEPPEN ~ LE ~ (2005.07.13) ~
#01.TEPPEN
#02.Yume no Kazu Dake ai ga umareru
#03.NANDE x2 DAME
#04.TEPPEN (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - TEPPEN ~ LE ~ (2005.07.13) ~
#01.TEPPEN
#02.Yume no Kazu Dake ai ga umareru
#03.NANDE x2 DAME
#04.Fiesta

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Sayaendou ~ Hadashi no Cindirella Boy (2006.03.15) ~
#01.Hadashi no Cindirella Boy
#02.Sayaendou
#03.Hadashi no Cindirella Boy (Oryginal Karaoke)
#04.Sayendou (Oryginal Karaoke)

Mediafire
Megaupload

~ NewS - Touch (2005.04.27) ~

Mediafire
Megaupload

**Coś od mnie**
Według mnie są naprawdę na równi z Arashi :D Nie każdy zespół potrafi mnie tak wciągnąć jak oni ^^ Jeśli ktoś nie słuchał ich to szczerze polecam ;) Cóż mogę na zakończenie powiedzieć...Zapraszam do rozmowy na ich temat :D

Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 21 cze 2007

Ja ich tam średniawo lubię, ale lubię :)
Głównie chyba za Hoshi wo Mezashite. Ta melodia potrafi mnie wciągnąć i dwa głosy z panów :)
No i przystojniacy XD
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 21 cze 2007

Ale śliczne fotki dałaś XDDDD. J nawet lubię ich muzykę jest taka pozytywna i w ogóle... zawsze maja świetnie dopracowane występy XD Szkoda tylko ze jak na razie są jeszcze bez Kusano i Uchi'ego :( ale mam nadzieje ze niedługo sie to wszystko zmieni i znowu zobaczymy cala ósemkę razem XD Bo już dawno pojawiła sie ta wiadomość o ich powrocie i nadal nie widać ich nigdzie tam :( Ale maja fajne nawet te piosenki *myśli glównie o Kibou Yell~ i Cherish* XD
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 24 cze 2007

Tsuya: Tak Hoshi wo mezashite wciąga xD Też to lubie ale musiałam mieć troche czasu na przyzwyczajenie się xD choć naj kocham Akai Hana z tego singla ^^
Atsaki:No Kusuchi mieli wracać i nie wracają...nigdy nie wiadomo co Johnny wymyśli.. Ja Cherish uwielbiam :D moja ulubiona forever ^__________^
Yamapi:Nie mam pojęcia kiedy będzie nowa płytka ale się szykuje ^^ chyba xD Jedyne co do tej pory wiadomo to to,że newsy mają nową piosenkę "Change The World". Kawałek można przesłuchać tutaj -> http://www.benesse.co.jp/s/tvcm/tvcm070615.shtml
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 24 cze 2007

Mam nadzieje ze wrócą bo jakoś tak pusto bez nich tam XD Johnny chyba powinien okazać trochę litości, nie? Według mnie wrócą.. bo kto tam będzie robił takie salta w czasie tańca jak Kusano? Yamapi ani Ryo np. czegoś takiego nie robia bo chyba nie potrafią tak mi sie zdaje ale ostatnio coś nawet polubiłam bardziej Pi i Ryo sam nie wiem czemu ^^".
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 24 cze 2007

Yamapi:zrozum..oni mają tyle na głowie,że dla nich ta jedna piosenka to już jest niezły wyczyn xD
Atsaki: Będą wredna i to jak jasna niedolka...mi będzie pasować jak wrócą i też jak tak się nie stanie. Ryo to ja się boję xD Do Yamapi'ego czuje jakąś "barierę" ale szanuje człowieka i podziwiam...
Jeśli chodzi o te salta Kusano to podobno jak on wyleciał to jego miejsce zajął Masua O_o byłam nieźle wryta jak NewS w wywiadzie powiedzieli,że on najlepeij tańczy...he he popatrzałam sobie na jego wygibasy to szczerze mają całkowitą rację xD w Akatsuki nieźle się Takahisa po scenie porusza :D
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 24 cze 2007

Atashi pisze: w Akatsuki nieźle się Takahisa po scenie porusza Very Happy
Widziałam to.. nawet mi chyba pokazywałaś, nie? XD Świetnie tam tynia XD W ogóle z NewS najlepsi tancerze to:
Kusano *podziwiam go za to jak tańczył śpiewając "She's all mine"* Yamapi i Massu ^^. Ale i tak najbardziej lubię Shige XD. On ma taki ładny i męski głosik i jak tańczy z Koyama... może to głupio zabrzmi, ale oni przebierają tymi nóżkami jak mróweczki ^^". Ale najlepszy głos ma tam Tego to trzeba mu przyznać XD. A Ryo nawet polubiłam Xd. Ale to tak samoczynnie mi wyszło nie mam takiego dokladnego wytlumaczenia czemu.. tak po prostu XD
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 24 cze 2007

To może i ja dorzucę swoje 2 grosze?
Darzę NEWS sympatią, zwłaszcza z powodu takiego że bardzo szanują swoich sempai z Arashi i nawet wykonali swego czasu ich piosenkę - "Tomadoinagara" :D

Muzyka NEWS średnio mi się podoba...nie wiem, może po prostu za mało przesłuchałam ich piosenek...Uwielbiam za to "Sayanedou"!
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 25 cze 2007

Ja wam powiem tyle: jak każdy boysband japoński, NewS'y są świrnięte w dobrym znaczeniu tego słowa XD
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 27 cze 2007

widzę,że temacik się rozwija :3
@czajka: Tak z tego co wiem to Shige bardzo lubi Sho i uważa go właśnie za swojego sempai ^^ Po za tym Yamapi z Matsujunem to chyba przyjaciele ;) z Ninoszczem i Aibą chyba też xD
Sayaendou rządzi xD Moja 3 piosenka którą usłyszałam ^^ i W tedy właśnie zaczęłam ich powoli odróżniać. Tegoshi'ego rzecz jasna po głosie xD Kocham ten jego głos *-*
Tomadoinagara jest niezłe :3 Jeszcze za czasów Uchiego i Kusano to śpiewali....ale w programach Ya3 też śpiewali arashiowe piosenki ^^

@Yamapi: deprecha xD ja to bym chciała mieć płyty w domu -.- Takie poractwo nie do końca mi leży xD ale jak to zamówić o_O ?

@Tsuya:widziałaś K8 ? NewSy moi zdaniem całkiem spokojne ^^

@Yamapi: Najbardziej to ja lofam Taka-kun (Masuda Takahisa) i nie zmieni mi się to w najbliższej przyszłości xD To było "love" od pierwszego wejrzenia lol
Kocham twojego bannera <333
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 27 cze 2007

Atashi, nie widziałam. Ale możesz mi polecić.
A tak w ogóle to Masuda (jeśli się nie mylę) strasznie przypomina mi siatkarza z reprezentacji Japonii XD. Dosłownie on mi się z nim kojarzy xD
ODPOWIEDZ