NewS

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 05 paź 2007

Atashi pisze:Ja niestety nie kupię jak zwykle choć bardzo bym chciała == Nie znam się na zamawianiu przez cdJapan czy yesasia,niestety...
to jeśli będę zamawiała i będziesz chciała to zawsze możesz mi przesłać kasę na konto, a wtedy mogę zamówić i dla Ciebie a później ci odesłać :)

też mi się bardziej ta komiksowa wersja okładki podoba :D
a jeśli chodzi w ogóle o japońskie booklety to są słabe :( prawie żadnych zdjęć poza okładką.. nie to co w koreańskich ^^'

Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 06 paź 2007

Trochę jak dla mnie za wcześnie wystartowali z tą płytą bo jestem aktualnie w czasie oszczędzania kasiory xD Chciałabym dopiero coś pozamawiać na święta bo może będą jakieś promocje ^^; Po za tym kocham świąteczne zakupy xP
Z tym przesłaniem kasy na konto to wcale nie zły pomysł :D Jak coś to daj mi znać ^^
LJ jasne że mam ;D http://arashinews.livejournal.com/ Tylko czytaj z przymrużeniem oka bo mój angielski jest straszny ^^;

**EDIT**
Wreszcie uploadowałam all solo utworki ^^ Yamapi z Ryo najwięcej się wyśpiewali xD Ale nigdy nic mi nie pobije K-chana z Masudą jak śpiewają Moonlight Densetsu loooooooooooo~l
Kato Shigeaki
Uchi Hiroki
Koyama Keiichiro
Kusano Hironori
Tegoshi Yuya
Nishikido Ryo 01
Nishikido Ryo 02
Yamashita Tomohisa 01
Yamashita Tomohisa 02
Yamashita Tomohisa 03
Masuda Takahisa 01
Masuda Takahisa 02
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 06 paź 2007

yaay, dziekuje atashi-chan *o*'
zaczęłam już ściągać;D
wolno idzie, bo w międzyczasie ściągam never ending wonderful story.. hah ponad 2 giga zajmuje ^^"
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 08 paź 2007

nie ma za co :D
Wypuścili w radiu full songa Weeeek *_______________* świetna jest xD Kocham partię P i Taka -kuna - of course xP Jak ktoś chce ściągnąć to proszę ~ http://community.livejournal.com/news_jpop/1372815.html
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 15 paź 2007

Kocham Ryo XD To widać po moim avku XD ...
Mimo ,że tworzą taka ...no nie ukrywajmy to odpowiednik naszego disco-polo XD To naprawde Yuya YamaP i Ryo no iinni mają śliczne głosy .Czasem lubie ich posłuchać ale Kanjani8 muzycznie mi się bardziej podobają ^^
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 25 paź 2007

Disco polo czy nie , NewS potrafił mnie zauroczyć ;D
Nie mogę doczekać się całości płyty *___________* Słyszałam w lepszej jakości niecałe "Change The World" które po Ai Nante najbardziej mi się podoba :D Co do PV Weeeek która nie dawno się ukazała - kjuuuut <3 Tylko Tegoshi zawadza swoimi kudłami xD
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 26 paź 2007

Nie no `weeek` jest boskie XD tzn pv'ka XD
NewS w roli salarymanów , no i Pi znowu te swoje kubeczki jak z Hoshi wo mezashite miał XD
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 28 paź 2007

w weeeek kocham moment gdzie Ryo doczepił się do Massu i zaczął go szarpać loooooooool za to kubeczki P to staną się jego znakiem specjalnym ~ ! może w nipponie zrobią takie gadżety z napisem "johnnys" x'DDD
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 03 lis 2007

A mi sie ogólnie podobało XD" Tegolino gdzieś tam latał z tyłu i czepiał się ścian , Ryo wszystkich by najchętniej obmacał _^_

poza tym nie zdziwiłabym się jak już takie kubeczki są ! XD to tak jak z DBSK , zrobili im pare fotek z różowym kocykiem a dw andi później na YesAsia znajduje identyczny kocyk na sprzedaż ! XD
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 04 lis 2007

Ja po trochu zmieniam zdanie o Ryo. Wydaje mi się ,że ten człowiek tylko na początku sprawia wrażenie "strasznego" a tak naprawdę to jest z niego takie wielkie dziecko xD Po za tym Code które jest nagrane na płycie = ♥ . I pomyśleć ,że kiedyś nienawidziłam tej piosenki lol Po za tym ... :

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ RYO-CHAN ! ! ! ♥♥♥ ~ troszkę spóźnione ale szczere ;D

A ja oprócz kubeczka bym chciała ich ciuchy *__________* Jakąś koszulkę czy kurtkę łaaa ~ <3 Raz czytałam na news_jpop jak dziewczyna kupiła sobie kurtkę tegolino na takeshita street.
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 13 kwie 2009

Moje ulubione utwory to Sayaendou, Weeek, Taiyou no Namida i Ai Nante :3

Ostatnio przepadam za najnowszym kawalkiem, koi no ABO, kiedy go pierwszy raz uslyszałam pomyslalam, ze to totalna tandeta, ale po zobaczeniu durnego teledysku i tekstu o grupach krwi to zaliczyłam zgona (tylko włosy Pi-chana!!!), a piosenka tk mi sie wzarla w mozg, ze sie zapetlilam i w chwili obecnej nie slucham niczego innego:
http://www.dailymotion.pl/relevance/sea ... -abo_music

a tutaj zgrywka z radia drugiego kawałka z tego singla- Open your Eyes. Mnie się nawet podoba, ma taki hmmm Yamapiowy klimacik :P, nie wiem jak to inazej określic XD ale wydaje mi sie, ze niezgywkowa wersja bedzie duzo lepsza jakos, mam nadzieję, ze sie nie zawiodę, koi no ABO porwało mnie dopiero po wersji pvkowej bez szumów

Powiem tak... niecierpie Massu... cos mi sie dzieje jak go widzę. Tegoshi- dobrze, ze w koi no ABO nie wygląda juz jak takie totalne dziecko jak zwykle. Uważam, ze z całej grupy on ma najbardziej melodyjną barwę głosu, taką, która idzie z muzyką i ją podkreśla. Koyama- nic do goscia nie mam, rozwala mnie , ze robil za Efrona w HSMusical w wersji japonskiej. Shige- bardzo charakterystyczny glos ;) A Pi i Ryo to moi zdecydowani ulubieńcy, kocham ich słuchać i ogladać z nimi dramy.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 31 maja 2009

Dzisiejszy dzień jest debiutanckim jeśli chodzi o ten zespół xP Tak wiem, mój zapłon wymaga jakichś reperacji xD

Nie no całkiem ok i nawet mam ochotę sięgnąć po poprzednie albumy.xP Słucha się ;) Chociaż przyznam, że znajdzie się kilka czarnych owiec xPPPP Jest kilka fajnych piosenek, ale jak na razie stuprocentowo spodobała mi się piosenka 'Weeek' bo aż sobie dodałam ją do listy ulubionych by pamiętać na przyszłość xP

Który album jest lepszy - pierwszy czy drugi? Bo nie wiem, który pierwszy ściągnąć :roll:
A tymczasem ściągam sobie ich kwietniowy singiel i zastanawiam się, czego tym razem mam się spodziewać xP

edit
dobra, już wiem, że się boję tego nowego singla XPPP
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 11 cze 2009

Ostatnio trochę zainteresowałam się NEWSami (z powodu pewnego pana :P) ale mniej ich twórczością, a bardziej ich osobowością ;] Obejrzałam trochę materiałów typu Behind The Scenes, różnych wywiadów i doszłam do wniosku że to fajni chłopcy są :) Na pierwszym miejscu u mnie jest Shige (owy pan który mnie zainteresował) z wielu powodów. Wiadomo, pierwsze wrażenie to była uroda :P Ale potem polubiłam go za to jaki jest i za ten jego niski głos...Uwielbiam jego solówki! (zawsze się uśmiecham do kawałka Tambourine :) ) Potem lubię Massu (dzieciak z ADHD, matko jak on wysoko skacze! i to bez przerwy!) i Koyamę (za poczucie humoru i "błyskotliwość"). Następnie jest Ryo (chociaż sama nie wiem dlaczego). Potem Tegoshi i Yamapi. Nie wiem czemu ale od początku nie przepadałam za Pi, teraz już się nie denerwuję jak go widzę więc jest jakiś postęp :) Poza tym przepadam za kawałkiem Weeek i potrafię słuchać na okrągło (chociaż wolę wersję z wizją :P). To tyle wypracowania co sądzę o NEWS. Mogłabym napisać więcej ale co 3 słowo byłoby "bo Shige..." a to już niezdrowe jest.
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 11 cze 2009

A ja...hmm....bardziej ich słucham niż orientuje się który jaki jest, chociaż nie jestem też jakąś super fanką ich twórczości ^^'' Co do ulubieńców to Yamapi, Masu i Koyama :D potem jest Tegoshi i Shige, do których nic nie mam ale fanką specjalnie też nie jestem....no i na końcu Ryo który mnie denerwuje, o! A po za tym to tak samo jak lovegood bardzo lubię piosenkę weeek ^^
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 12 lip 2009

Ja na razie mogę wypowiedziec się tylko o jej muzyce, panów jeszcze do końca nie rozróżniam :P Uwielbiam Koi no ABO, weeek, fly again, stand up, cherish.
ODPOWIEDZ