NewS

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 12 lip 2009

O ironio Avi! xD Ta która nie bardzo orientuje się który jaki jest ma fazę na Keii-chana xD

(a teraz reklama)

Patrzę na tą sygnaturkę którą Ci zrobiłam i nawet mi się podoba xD (musiałam to powiedzieć, wybacz).

Ostatnio oglądałam z Av koncert NEWSów i normalnie nasza reakcja na płaczącego Massu była bezcenna xD Chociaż mnie bardziej poruszył widok Koyamy któremu łamie się głos i Shige który niemiłosiernie sfałszował swoją partię ;) I chyba to zauważył bo się z siebie zaśmiał.

A ja Koi no ABO nie znoszę.

Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 12 lip 2009

Koi no ABO to jest pierwsza piosenka jaką usłyszałam i daje mi jakiegoś dziwnego kopa :P
Muszę, muszę to powiedzieć, ten pan na zdjęciu w pierwszym poście, stojący jako trzeci od lewej strsznie przypomina mojego kolegę!! Gdyby nie to, że mieszka niedaleko pomyślałabym, że to on wyemigrował do Japonii XD
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Margotka » 12 lip 2009

Ułaaaaa Ryo??? Średnio go lubię (już xP), ale jest mega ciachem :D Zazdroszczę kolegi :)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 12 lip 2009

Margotka pisze:Ułaaaaa Ryo??? Średnio go lubię (już xP), ale jest mega ciachem :D Zazdroszczę kolegi :)
Hah xD Nie wiem jak to działa ale im dłużej znasz Ryo tym mniej go lubisz :D (zwykle xD).

A jeżeli chodzi o Koi noABO to przeczytałam przetłumaczony tekst tej piosenki i....

Co nie przeszkadza słuchać mi idiotycznej piosenki od duetu KoyaShige :P
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 12 lip 2009

he he i ma jeszcze starszego brata, który był moją miłocią w gimnazjum :p i który przypomina mi teraz Shuna Oguri :p
O to prawda przystojniak :p A więc nazywa się Ryo, zapamiętam :p raczej :p
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Margotka » 12 lip 2009

lovegood pisze:
Hah xD Nie wiem jak to działa ale im dłużej znasz Ryo tym mniej go lubisz :D (zwykle xD).
Racja! Na samym początku gdy zobaczyłam go w 1LOT byłam zachwycona, zakochana i zauroczona, więc maniakalnie oglądałam wszystkie dramy z nim jak leci i gdzieś w trakcie stwierdziłam, że chyba lubię go mniej, mniej, mniej, a w końcu w ogóle xPPPP

Nigdy dotychczas, z żadnym innym aktorem mi się to nie zdarzyło ^^
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 13 lip 2009

Ja również czytałam tłumaczenie, ale jakoś mi to nie przeszkadza :P Ważne, że miło się przy tym pląsa :P

A to co z nim jest nie tak? :p
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 13 lip 2009

Mila pisze:Ja również czytałam tłumaczenie, ale jakoś mi to nie przeszkadza :P Ważne, że miło się przy tym pląsa :P

A to co z nim jest nie tak? :p
Poznasz to zrozumiesz :D Bo w sumie ciężko powiedzieć...W każdym razie jeżeli wcześniej zostaniesz fanką Uedy z KAT-TUN to na pewno nie polubisz Ryo xD Ja np. jeszcze go lubię ale w NEWSach spada coraz niżej w moim rankingu ;) Nawet Yamapiego polubiłam! (byłam w szoku) Chociaż i tak najlepsi są Koyama, Shige i Massu :D (o Tegoshim się nie wypowiadam bo jeszcze znajdzie się jakaś jego fanka i się na mnie obrazi że powiedziałam coś nie tak o "księciu" :P)

I w prezencie dla Mili : (żebyś wiedziała kto jest kto!)
Spoiler! Obrazek
Od lewej : Massu, Yamapi, Shige <3, Koyama, Ryo, Tegoshi
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Margotka » 13 lip 2009

Oj, właśnie nie wiem. To tajemnicza sprawa, bo to jakoś samo się stało :D Na uczucia nie ma się wpływu :)
No ale przecież miałam przejściowe fazy na różnych aktorów, ale nawet jeśli mi przechodziły to i tak nie czuję szczególnej niechęci do nich, raczej właśnie sympatię i nostalgicznie wspominam jak to się miało na tego kogoś kiedyś fazę :D A Ryou... Częściowo może to wina tego, że jak się jest nim zauroczonym(ą XP) to ogląda się więcej i więcej filmików z nim na youtubie i poznaje się go lepiej, a z większości z nich jednoznacznie wynika, że Ryou ma niezbyt przyjemną osobowość xPPP
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 13 lip 2009

No to faktycznie, coś z nim jest nie tak :P
Jak na razie nie mam ulubieńca w NEWSach, ale czuję się ostrzeżona, że nie warto na niego zwracać uwagi, przyjrzę się lepiej reszcie XD Z resztą mam podobnego kolegę, więc nie potrzebuję drugiego takiego :P
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 14 lip 2009

Hmm... Tak sobie czytam i czytm waszą interesującą rozmowę i dochodze do wniosku , że chyba większość z was coraz mniej lubi Ryo jak ogląda więcej dram z nim w roli głównej .... a przecież to jaką ma rolę, nie świadczy wcale o tym jaki jest w rzeczywistości, spotkałam sie już z negatywnymi opiniami na jego temat po Last Friends, nie wiem dlaczego tak jest poprostu jest dobrym aktorem moim zdaniem , napewno lepszym niż wokalistą :P bo śpiewać to on nie umie:P
Może ma troche taki chamski wyraz twarzy, ale kurcze lubię tego Pana nawet bardzo , myślę , żę jeszcze sie do niego przekonacie xD może .....
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Margotka » 14 lip 2009

Może ma troche taki chamski wyraz twarzy
LOL :)

A mi akurat jego rola w Last Friends podobała się najbardziej ze wszystkich w jakich go widziałam, więc osobiście nie podejrzewam, żebym sugerowała się tym, że to negatywna postać xPPP
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 14 lip 2009

dziwne jesteście, ja na samym początku mojego lubienia NEWS wręcz nie trawiłam Ryo ;P najmniej mi się podobał i najbardziej mnie wkurzał XP a teraz mogę powiedzieć, że jest i będzie jednym z moich ulubionych JE :PPP
szczególnie po Last Friends go lubie xPPPPPPPPP (sadystka ;P)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 14 lip 2009

A ja właśnie JESZCZE nie widziałam żadnej dramy z Ryo (chociaż są na mojej liście DOWNP <do obejrzenia w niedalekiej przyszłości>) za to oglądałam prawie wszystkie dostępne backstage z koncertów NEWS i jakoś tak mniej go lubię niż na początku...(może to kwestia tego że prześladował mojego biednego Shige xD)
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 14 lip 2009

heh prześladował doskolane powiedziane xD najlepsze było jak grali w karty i oczywiście Ryo musial pogrążyć biednego Shige ... hehe xD

A co do tego , że jesteśmy dziwne to nie bardzo wiem ocb ...

Jego role w Last Friends bardzooo lubie powiedziałam tylko, że moim osoby które znam zmieniają o nim zdanie po obejrzeniu niektórych jego dram a zwłaszcza po Last Friends i tak pomyślałam, że może tu jest podobnie :) ale widać każdy ma swoje opinie na ten temat :)
ODPOWIEDZ