NewS

azjatycka oczywiście
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontakt:

Post autor: Margotka » 14 lip 2009

No właśnie każdy ma swoje upodobania, bo np ja po Last Friends cieszyłam się, że w końcu Ryo nie dostał tak nijakiej roli jak zwykle xPP Co prawda nie oglądałam go w oszałamiającej ilości dram, bo zaledwie 5 wpadło, ale zdaje mi się, że on zawsze jakieś nieciekawe postaci grał aż do Last Friends ^^

[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Avalia » 14 lip 2009

Mnie Ryo denerwował, denerwuje i nic nie wskazuje, że to się zmieni...
Za to im więcej oglądam Keii-chana i Massu to coraz bardziej ich lubię xD
I tak loovegod nasza reakcja na plączącego Massu bezcenna i Keii-chan nyuuu...

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 14 lip 2009

Tsukush pisze:heh prześladował doskolane powiedziane xD najlepsze było jak grali w karty i oczywiście Ryo musial pogrążyć biednego Shige ... hehe xD

Mówisz o tym jak potem Shige musiał się rozbierać? xD

Mie bardziej rozwaliło jak Ryo go "karmił" ;] A potem mówi : "A teraz szybko to przełknij! 10..9...8..." xD

Dla zainteresowanych --->

A wiesz Avi, zawsze jak sobie przypomnę tą naszą reakcję i to nasze "ahhhh!" to leże ze śmiechu pod biurkiem :P

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 15 lip 2009

Tak dokładnie o tym jak musiał potem sie rozbierać xD to było bez błedne , Massu dusił się ze śmiechu na tym występie a biedny Shige musiał ponieśc kare hhehehe xD A to jak go karmił to już w ogóle było najlepsze ! nie no biedny Shige ... ale chociaż śmiesznie jest xD

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 15 lip 2009

On i Ryo się uwielbiają ^^ Jak pod koniec jednej trasy koncertowej rozmawiali o tym co im się najbardziej podobało to Ryo odpowiedział że prześladowanie Shige :P nie wiem co oni się tak na niego uparli :P Chociaż prawda jest taka że on się daje :P

Znalazłam i ze śmiechu znowu pod biurkiem wylądowałam
--->

Wcześniej nie skumałam tego motywu że Ryo perfidnie oszukiwał :D jakoś mi to umknęło bo nagle Shige zaczął się rozbierać :D

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Otai » 15 lip 2009

Ja juz to nieraz powtarzalam, ale napiszę jeszcze raz, Ryo jest absolutnie drugi po Tomie. Nie dosć, ze podoba mi się jego głos i talent aktorski- b gra tak niesamowicie różne role i każda mu pasuje, to jeszcze z charakteru jest niesamowity. Ogónie nie znam Japonczyka, który miałby lepszy charakter. Po pierwsze, jest inteligetnie wredny, wie jak pojechać czlowiekowi z przymróżeniem oka (i najlpsze jest to, ze ludzi po których jedzie w ogóle sie o to nie obrażają, bo wiedza, ze on tak ma, ale za to fanki burza sie jakby niewiadomo co sie działo XDDD) , po drugie jest wyjątkowo nieśmialy mimo wszystko (strasznie czesto sie peszy, ta jego urocza strona jest.... urocza XD) , a poza tym cały czas się usmiecha (był jedynym , który się smiał jak go budzili o trzeciej w nocy!:)) nie mówiąc o tym, że jest odpowiedzialny - w koncu takimi sprawami umawiania sie, załatwiania, dogadywania z innymi, taką brudną robota przypominającą trochę menadżera to on sie zajmuje- zarówno w Kanjani jak i w NEWSach.
I jednego nie rozumiem w sporze z Uedą... To chyba było jakies 6-8 lat temu z tego co wiem, od tego czasu sie sporo zmieniło, i Ueda nie jest juz taką ciapowatą beksą po któej można tak pojerzdżać, i Ryo nie musi budować swojego imidżu na pojeżdżaniu innym cały czas. To tak jakby np. oceniać jakiegos aktora po tym jak gral 6-7 lat temu nie patrząc na jego dzisiejszy dorobek XD
Ale ja go chyba nawet za tą wredotę lubie jeszcze bardziej, bo on to robi z takim usmieszkiem i bez skrępowania- mówi coś wpprost, bo wierzy, ze ta osoba jest na tyle inteligentna, ze sie nie obrazi (uwielbiam ten wywiad jak powiedział do laski "Oglądałem twoje zdjęcia w gazecie i myślałem, ze masz wieksze piersi") . Jakos nie mogę przełknąć tych co nie potrafią pojechać (kiedys pusciłam właśnie spór Uedy z Ryo znajomym, jak Ueda chciał Ryo pojechać,a mu sie nie udało to ludzie tak wyobśmiewali Uedę, za to jak się zachowuje, ze Ryo to przy nich nic XD) ani takie nijakie postacie bez charakterku.
Ryo mial cieżkie zycie w Johnysach, bo dlugo nie rosnął, wiec w tak okropnej agencji jak JE na pewno nieraz się nad nim znęcali, ale w koncu obrócił to na swoją korzyść.

Ogólnie kocham ludzi z Osaki, a jeśli chodzi o Ryo- nie znam Japońskiego aktora z fajniejszym charakterem, chciałabym mieć takiego kupla (albo i męża XD) . Za calokształt wolę Tomę ogólnie, ale Ryo ze względu na charakter to chyba najciekawsza postać JE z którą najłatwiej jest mi się zidentyfikować i zrozumieć.

No i jeszcze jedno- Ryo w NEWSach jest zupełnie inny niz w K8, dlatego, ze poza Yamapim NEWsy to nie są jego przyjaciele. Do NEWSów został przeniesiony razem z Uchim, a ze Uchiego juz nie ma to Ryo czuł się raczej osamotniony (i ja myślę, ze tu znależli wspólny jezyk z Yamapim, bo Yamapiego Johny też chamsko wyrwał z 4TOPsów - składu z którym sie trzymał od początku). Ryo Uchi spokojnie sobie nagywali ze swoimi w sumie przyjaciółmi w Kansai (Osace), a tu nagle Johnny każe im dwóm przyjeżdżać do Tokio , bo sobie wymyślił nowy skład, a niedlugo poźniej wywala Uchiego. Zt ego co wiem Ryo chciał wtedy odchodzić i chyba w koncu członkowie K8 rzem z Uchim go przekonali. Ryo ma juz swój stały skład, więc nic dziwnego, że NEWSów traktuje jak dodatek i zachowuję sie tam zupełnie inaczej ;)) W końcu skoro ma swoje K8 to dlaczego ma się jeszcze przejmowac bardzo ludźmi z którymi właściwie został zmuszony pracować? Wydaje mi się, ze jeżeli masz swoją stałą ekipę, która lubi cię takim jakim jesteś to przy innych nie będziesz się juz krępować ;).

A jeśli chodzi o Shige to jest mi obojętny, nawet go lubię, ale na miejscu Ryo też bym mu chyba dokuczała, w koncu Shige to gośc, który zamiast bawic sie z resztą siedzi w książkach i czyta, i się uczy cały czas. nie no, dla mnie, jak i pewnie dla reszty NEWSów to imponujące, że podczas przerw koncertów/nagrań siedzi i uczy się, i potrafi pogodzic bycie w zespole ze studiowaniem prawa, ale ja też bym chyba nie wytrzymała widząc takiego zamiast gadającego z resztą to z nosem w książce od jakiegoś komentarza XD Ogólnie to jak nie wrabiać kogoś, kogo media ukazują jako 'tego namądrzejszego' .

Ja miałam tak, ze na początku nie lubiłam Ryo, bo wydawało mi się, ze falszuje strasznie na koncertach na zywo. Dopiero potem mnie oświecił ktoś, że ta osoba , o której myślę, ze to Ryo nazywa się Shige, więc automatycznie minus Ryo się wymazał XDD Ja mogę słuchać falszującego Ryo teraz w sumie, żeby sobie poprawic humor to puszczam sobie ten filmik jak sie spił szampanem i zaczął wyc Konayuki XDDD Jesli dane mi kiedys spotkać Ryo to ja naprawdę zrobię wszystko, żeby go spić, bo on sie wtedyz uśmiechem zgadza na wszystko XD

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: Avalia » 13 sie 2009

Otai-senpai kocham jak mówisz i opowiadasz, ale jak widzę twoje posty to mnie się odechciewa czasem wszystkiego xD

Ahhh....chyba ostatnio zNEWSowałam się do reszty xD
Moje kochane KoyaShige i książe :D co tam, że muzykę trochę kiczowatą mają czasem i ogółem, ale do wszystkiego można przywyknąć, ne?

Awatar użytkownika
mru-chan
Oglądam regularnie xD
Kontakt:

Post autor: mru-chan » 17 sie 2009

Podoba mi się w NewSach ten latynoski motyw... baaardzo pasuje do głosu Yamapiego xd czasami kiczowate i tego przeżyć nie mogę... ale i tak ich lubię ; p co dalej... jestem fangirlem Yamapiego, przyznaję się! ; p wczoraj słuchałam w kółko Moli i niczego innego, haha

[img]http://i597.photobucket.com/albums/tt58/mru-uu/kattungif.gif[/img]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 20 wrz 2009

wrzuciłam solową nutkę Yamapiego nad ktorą się wczoraj z mru śliniłyśmy jak ktoś chce:

"MOLA" Yamashita Tomohisa xD http://www.megaupload.com/?d=0T2H5PLK absolutely gorgeous :kyaa: :kyaa: :kyaa:

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 21 wrz 2009

ja ostatnio tych waszych niusów słucham i w sumie parę fajnych piosenek tam mają (choć umiarkowanie wiele ;p). ten mały uke co się tak wdzięczy na klipie do Koi no ABO nawet umie śpiewać, śmiem twierdzić (nie wiem jak się nazywa, bo kojarzę tylko Pi, Ryo, i Koyamę). co do tańczenia to nikim się póki co nie zachwyciłam :P

nie wiem czy widziałyście MC z koncertu noworocznego jak Pi naśladował swoje postacie z dram XD przesłoooodkie ^^ jakby ktoś nie widział jeszcze to tu:

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 21 wrz 2009

"Shigelujah chance!" hahaha! nooo Yama był słodki jak sie wstydzil udawac siebie z Nobuty xD thx, nie widzialam tego jeszcze

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontakt:

Post autor: San-chan » 21 wrz 2009

muahahaha, dobre dobre XD
Shige jak zwykle zbashowany przez wszystkich XD

Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 28 wrz 2009

oglądam ostatnio klip do summer time po pięć razy dziennie i za każdym mnie zaskakuje jakąś scenką której nie widziałam, a jak się kończy to zostaję z bananem na ryjku ^^

w ogóle to ściągam dość regularnie różne rzeczy z http://newshfan.livejournal.com (kiedyś tylko kat-tuńskie, teraz różne) i trafiłam na darts tripa Ryo i chyba zaczęłam go lubić. ma chłopak charakterek przynajmniej.

w ogóle w porównaniu z jakimiś kat-tunami to chłopcy z newsa się naprawdę prawie kochają...

Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 28 wrz 2009

Kwestia "member-ai" (hahxD) w KAT-TUN to chyba osobna historia którą co poniektórzy są w stanie Ci wyłożyć ;p

W NEWSach to mi trochę zawsze Massu szkoda bo on taka sierotka, zwykle tak jakoś z boku...Ryo ma chociaż swojego Pi, KoyaShige ma odpały z Tessim a on co? ;]

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 wrz 2009

oo akire fajnie ze zapodalas stronka xD

Obrazek
JAPAN:
ODPOWIEDZ