Brown Eyed Girls

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Brown Eyed Girls

Post autor: boom_boom » 19 sie 2010

Fajna piosenka, dużo się dzieje, ale też dużo zabawy i ogólnie na plus. Narsha podbiła moje serce. Lesbijką nie chcę już być dla jakiegoś Taemina, o nieee, Narsha power :)

To znaczy, może lajwy zawodzą, ale i tak na zawsze pewnie będzie mi dane słuchać jej nagrań w glośnikach, a nie szaleć pod sceną.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 19 sie 2010

fajna piosenka, aczkolwiek lesbijką to zostałabym raczej dla Ga In, to tak na marginesie... xD
ale Mamma Mia prawie tak samo addicting jak poprzedni illuminati-song, ciekawe jak wyjdzie na livie, jeszcze z tą młodą... chcę to zobaczyc XD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 09 paź 2010

Ga In
Step 2/4 Mini Album

Obrazek
01 Nitchell (Baby-G Mix)
02 돌이킬 수 없는
03 Tango The Night
04 Esperando
05 가인 (歌人)
06 진실

Spoiler! Link:
http://www.mediafire.com/?5n24oo7mykl8w" onclick="window.open(this.href);return false;

Rzuca mnie na kolana, powoduje ciarki na plecach, wzroku oderwać nie mogę.

[youtube]bA1c2A61Y3s[/youtube] Przepiękny klip

[youtube]dUufAuBXKQQ[/youtube]MBank

[youtube]ljlyTRRl4SQ[/youtube]MCore
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 09 paź 2010

Przesłuchałam minialbum, obejrzałam teledysk, obejrzałam live'y i... jestem zmęczona. Pomysł i aranżacje ciekawe, ale na dłuższą metę nie mogę tego słuchać. Podobny syndrom jak przy 'Love' Ft Island.
Minialbum w klimacie tango zdecydowanie jest czymś oryginalnym w kpopie. Bardzo lubię akordeon i tutaj wszystko bardzo stylowo jest zrobione, ale.... czy nie za wiele? Każdy utwór w tym samym klimacie co sprawia, że robi się monotonnie....

Teledysk super ;D Bardzo mi się podobało to miotanie kochankiem i oczywiście historia po ; ) Przyznam, że na początku nie poznałam Lee Sung Jae, dopiero w tej retrospekcji... Gain wygląda pięknie, chociaż nie ukrywam, czasami kojarzy mi się z Narshą. Dobrze, że chociaż ta nie nosi peruki :D

Live'y hohoh 'Truth' śliiiiicznie jej wyszło <3 Irreversible.... hmm było ok, chociaż kiedy w grę wchodzi tańczenie + tego typu mikrofon, jest pewna że JAKAŚ część piosenki to playback. Ale poradziła sobie z wysokimi dźwiękami i chwała jej za to ; )

Ogólne podoba mi się, chociaż odnoszę wrażenie szybko się znudzi.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 09 paź 2010

też minialbum uważam za zrobiony na jedno kopyto - piosenki po pewnym czasie stają się naprawdę monotonne - Tylko Truth i Irreversible słucham non stop - reszta do mnie nie przemówiła...

Teledysk - TOP3 w tym roku na pewno - świetny pomysł i pan z dramy o prawnikach z MBC XD

Live'y nieźle, ale np w Music Core jej dużo gorzej poszło niż w Music Bank...

Za album 3+/6 (bo reszta piosenek, oprócz tych wspomnianych nudzi się bardzo szybko :/ ) Klip na 5+/6 :)
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 09 paź 2010

a ja nie rozumiem o co chodzi w teledysku ;D może jestem głupia ale cóóż.
podoba mi się nawet Esperando ;p
Ga In jest piękna <3
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 09 paź 2010

Maura pisze:Gain wygląda pięknie, chociaż nie ukrywam, czasami kojarzy mi się z Narshą.
Ja myślałam, że będzie też brzmiała tak jak Narsha.
Maura pisze:Ogólne podoba mi się, chociaż odnoszę wrażenie szybko się znudzi.
jordi pisze:też minialbum uważam za zrobiony na jedno kopyto - piosenki po pewnym czasie stają się naprawdę monotonne
To jest racja, ale mi się akurat takie brzmienie podoba, więc nie przeszkadza. Czy mi się znudzi, to chyba trudno na razie powiedzieć ;)

I jeszcze jedno. Wiadomo, że tango tworzy wielu artystów, wielu zajmuje się tylko tym wątkiem w muzyce i wychodzi im lepiej, bo tylko na tym się skupiają.
Ga In to bardziej eksperyment. Myślę, że udany.
Próba znalezienia czegoś dla siebie, może wpasowania sie w jakąś lukę.
Jak już pisałam (chyba na szałcie), pojawia się popowy podkład. Bez niego byłoby tak dostojniej, dokładniej, ale jednak to jest kpop.
Piosenki na albumie brzmią podobnie. Ale to i tak jest nowość w kpopie, zaskoczyli mnie.

Ja lubię, bo to jest zrobione z wielkim smakiem i z dużą dawką emocji. Nie traktuję muzyki w ten sposób, że już się zastanawiam, czy może za tydzień będę zwracać danym utworem. Trudno, jak będę, to będę. I nie chcę odzierać mini, które mi wpada w ucho, z pewnej magii- dając każdej piosence odpowiedni numerek oznaczający ocenę i wyciągając z tego średnią.
Jakbym brała z osobna każdą z piosenek, to mogłoby wyjść słabiej, niż gdy biorę album, z emocjami, z pięknymi lajwami, z pięknym wizerunkiem.

Oczywiście szkoda, że te melodie nie różnią się bardziej od siebie, nie wiem, czy im brakło weny...
Jakbyśmy posłuchali tylko piosenki promującej, bez mini, to by nas to bardziej może zachwyciło, bo reszta nie zmienia wiele. Jakaś kontynuacja, rozwinięcie.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 21 paź 2010

shisusie, czemu ja dopiero teraz ściągnęłam dyskografię BEG?
piosenki mają genialne. niektóre mają klimat Moulin Rouge (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, lol xP), co niesamowicie mi się podoba. szczególnie płyta 'leave ms. Kim' ma coś takiego. no i mają genialne głosy.
dziewczyny wskoczyły na pierwsze miejsce w moim rankingu girlsbandów.
coś świetnego, mogłyby zrobić comeback ;D

ah, a raperka brzmi jak CL momentami xD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 25 paź 2010

omo <3
[youtube]6TD5bgF2TVk[/youtube]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 20 gru 2010

[youtube]W2cXvd1aDkg[/youtube]
flawless
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 20 gru 2010

Rozmarzona słucham i słucham, ciarki biegają mi po plecach i uśmiech nie schodzi z ust.

Ga In, jesteś wspaniała, leżę krzyżem, podziwiam, prasuję wszystkie sukienki, układam kredki do oczu wg koloru, wszystko dla Ciebie zrobię, mogę sypać kwiatki u stóp.

Ehhh, magia, piękno, styl, klasa.

Dlaczego tak trudno opisać słowami muzykę? *___*
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 21 gru 2010

no właśnie, jak to można opisać? nie wiem, naprawdę czasem brakuje słów. w każdym razie ta piosenka jest taka że chce się jej słuchać <3
<na Ga In to już w ogóle nie mam słów, moja dziewczyna XD>
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 15 wrz 2011

WRESZCIE wyszedł teaser do nowej piosenki BEG
[youtube]n-YQKq5g-RY[/youtube]

na razie mi się podoba bardzo, mam nadzieję że się nie zawiodę.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 15 wrz 2011

singiel jest boski. w stylu, jaki u BEG lubię <33
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 15 wrz 2011

a mnie póki co piosenka nie podchodzi za bardzo - zalatuje mi Zbuntowanym Aniołem na starcie, a potem taką siestą - nie pasuje mi to do kpopu... wolałem je w wersji ala Czarymary :/

Teaser niezły, zobaczymy co tam wymyśliły za klip XD
ODPOWIEDZ