Brown Eyed Girls

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: Brown Eyed Girls

Post autor: jordi » 22 wrz 2011

na allkpop są już piosenki nowe dziewczyn (nie chce mi się wrzucać XD )

Cóż Sixth Sense jest bardzo dobrym utworem - niebo lepsze od tego pożal się boże latino rodem z telenoweli :P

Ale reszta już taka sobie - niby coś innego, ale dość nudnawe - Vendetta zupełnie mi się nie wkręciła. Lovemotion jest dobre - początek jak instrumental z dramy Style normalnie XD No i ballada "An Inconvenient" zalatuje Pray Sunny Hill'a - średnie...

Jeszcze tylko La Boheme nie ma wrzuconej, więc z recką się wstrzymam XD Ale nie powaliło mnie... a miał być powrót jesieni... coś chyba nie wyszło...

Poza tym co to za pełny album?? 6 piosenek - żenada jak KARA naprawdę... :/

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 23 wrz 2011

Sixth Sense MV

*__* serio rusza mnie ta mvka jakoś, świetna jest, i w ogóle te laski są jednak piękne, i piosenka też jest bardzo dobra, nie słuchałam jeszcze reszty ale yay, BEG wraca wreszcie <3
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 30 wrz 2011

w ogole nie bylo mnie i nawet nie wiedzialam jakie i ile songow na plycie - tylko 6? toto mini jest zas?
no, ale generalnie ja jestem zachwycona, te dziewczyny, tfu, kobiety, moga wszystko :D jakies debiutantki czy mlodzitki girlband dostalby po tylku za to :D i niezle nieziemskie dzwieki sie pojawiaja, choc na lajwie jest to w sumie zbyteczne - przy tylu live'ach w tygodniu i i tak pol-playbacku moznaby to pominac, a i uchronic sie przed nieprzewidzianym falszem lub alamaniem glosu... ale co ja bd gadac, juz slyszalam opinie, ze gaga look w teledysku, moze cos jest w tym wojsku i scenerii, haha, ale super, super ;) choc ta ostatnia linijka refrenu z lovemotion costam po angielsku (lol me) jest jakas taka nope >.< ale kim bylabym ja, gdybym sie nie czepiala. reszte przeslucham, jak nie zapomne. ale nic nic nie jest wazne procz tego, by pokonaly kare... calym szacunkiem, ale to sa krolowe ;P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 04 lis 2011

nowe mv z repacka

jakoś nudna piosenka hm, teledysk dość oryginalny, ale no... szału nie ma.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Post autor: hyungkaro » 06 sty 2013

odkopuję ^^

JeA nareszcie wydała solowy album
oczywiście jestem zbiasowana, ale absolutna miłość z mojej strony :fav:
wiadomo było, że będzie nastawienie na wokal, ale nie zamula wg mnie

podoba mi się jeszcze szczególnie Days&Nights oraz Silent Stalker :smitten:
Awatar użytkownika
Chie