Fahrenheit

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 06 paź 2007

To ja może sobie Aarona zaklepie póki czas Razz
Haha, ja nie będę zachłanna... zostawię wam ich w takim razie i zostanę przy Uno xP
Ale od czasu do czasu wypuszczajcie ich na wolność ze swoich szaf żebym sobie chociaż popatrzeć mogła xP
A teraz druga porcja mvków Very Happy [ale absolutnie nie jestem pewna czy to wszystkie jakie nagrali ?.?]
Dziękuje ślicznie ^-^

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 08 paź 2007

Devi pisze:
To ja może sobie Aarona zaklepie póki czas Razz
Haha, ja nie będę zachłanna... zostawię wam ich w takim razie i zostanę przy Uno xP
Ale od czasu do czasu wypuszczajcie ich na wolność ze swoich szaf żebym sobie chociaż popatrzeć mogła xP
:mrgreen: Nie no nie jestem zaborcza :wink: Poza tym od czasu do czasu przyda mu się trochę powietrza :)
Albo wiem będziemy robić wymianę: ty będziesz patrzeć na Aarona, a ja w tym czasie popatrzę sobie na Uno XP

A tak poza tym to znowu przesunęli premierę ich drugiej płytki na październik, tylko nie mogę znaleźć daty dziennej, więc to jeszcze może się w czasie przesunąć....
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 15 paź 2007

Ojej widze ,że Aaronek już zaklepany ;P
Ktoś może wie czy już ISWAK 2 można znaleźć w necie? hm? bo Aaronek tam gra XD
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 16 paź 2007

^ Widzę, że kolejna fanka Aarona :mrgreen:

A ISWAK 2 ma być emitowany od 25 listopada [chociaż data była przesuwana tyle razy, że w 100% pewnym być nie można]

A ja też gdzieś wyczytałam, że Aaronek szykuje się do zagrania głównej roli w dramce ^^ Byłoby cudownie *__*
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 20 paź 2007

~Łee ... no wiem ,że ma mieć główną role , była taka wymiana bo miał grać z Jiro ale zamienili jego na Dansona i on dostał główną role w jakiejś dramce XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 22 paź 2007

Haha... właśnie jestem po 2 odcinku Hana Kimi... i tak jakoś z ciekawości chciałam zerknąć kim jest koleś grający główną rolę... jak na Wiki przeczytałam, że jest z Fahrenheit'a to się zaczęłam śmiać, lol xP
(nie dziwne, że w pierwszym odcinku chyba ze 3 razy ich piosenke w tle słyszałam xP).
Na prawdę go nie poznałam (ale co się dziwić... po jednym zdjęciu? xP).
Tak czy inaczej on też ciekawie wygląda :D
Ten Fahrenheit ma całkiem ciekawe ciacha... xP Tylko powinnam jeszcze w akcji zobaczyć Aarona i Calvina... (Aaron to mi w oko wpadł na tej focie tutaj... Calvin niebardzo... ale Wu Chun z foty też mi się nie podobał a po obejrzeniu go w dramie stwierdziłam, ze juest całkiem całkiem... więc kto wie xP)
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 22 paź 2007

Devi Calvina możesz oblukać sobie w Romantic Princess, co prawda szczerzy sie tam cały czas jak mysz do sera ale to szczegół ;), a Chun jest już zajęty zaklepany i w ogóle mój :P (heh...*zamienia sie w szaloną nastolatkę* :P)
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Narcia » 22 paź 2007

nom fajne facety jak na Tajwańczyków <Chińczyków, eee nie wiem> i taleńciaki do tego
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 22 paź 2007

Devi Wu gra głównego bohatera , on dl amnie śmieszny jest bo często stoi z otwartą buzią jakby jej domknąć nie mógł XD ja tam z FLH najbardziej Aaronka lubie i Jiro ^^ ...
Narcia-> Tajwańczyków , tajwańczyków ;P
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 22 paź 2007

Miaka: normalnie nie mogę sie pozbierać po Twoim tekście LOL! ^^

Heh ja bym powiedziała raczej, że Chińczyków (jako hmmm...lud, że tak powiem, bo Tajwańczycy to raczej eee narodowość :?...)
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 23 paź 2007

No tak , tyle ,że oni to jakby się chcieli od Chin odciąć, więc ja mówie Tajwańczyków ^^"

No naprawde kiedyś Wu nie lubiłam właśnie za tą gebe otwarta ,przypominał mi konia XD" {serio...-.='}ale po obejrzeniu HK i troche Tokyo Juliet no i wgl programów z FLH troche go polubiłam XD
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 28 paź 2007

konia :confuse: ?

Anyway znalazłam zdaje sie że nową piosenkę Fei Lun Hai'ów:

zna ktoś może tytuł? W komentarzach wyczytałam, że to chyba z ost'a do X-Family...

EDIT:
CHILMA nie jest to przypadkiem któraś z zauploadowanych przez Ciebie piosenek?
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 28 paź 2007

Oglądał ktoś drame KO One ?
Bo zdaje się,k że tam 3 z nich gra i byłam ciekawa czy warto...
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 03 lis 2007

Nie oglądałam , ale grają tam i podobno bardzo fajna jest .Musze się w końcu za nią zabrać ^^"

X-family też grają i Danson tam gra ...pdobno ta drama jest naprawde warta obejrzenia ><" musze zacząć nadrabiac w końcu _^_
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 03 lis 2007

X-family też grają i Danson tam gra ...pdobno ta drama jest naprawde warta obejrzenia ><" musze zacząć nadrabiac w końcu _^_
Czy X-Family to czasem nie jakaś kontynuacja? W każdym bądź razie te 2 dramy chyba powiązane są jakoś ze sobą?
ODPOWIEDZ