Anyband- Talk, Play, Love & Promise U

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 15 gru 2007

Ja tam wole TPL zamiast Promise you ...tak jakoś szybciej wpadła w ucho ;P ale Junsu tam świetnie wyszedł ^^

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 15 gru 2007

A w ogóle co powiecie o piosence DayDream?
Mi jakoś nie podeszła... ale widziałam, że też swoich fanów ma xP
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 16 gru 2007

A mi sie podoba "promise you" jakoś od razu mi sie spodobała.
Awatar użytkownika
Miaka-chan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Miaka-chan » 17 gru 2007

Mnie też się nie podoba , zostaje przy TPL ;P
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 14 mar 2009

K O C H A M

tylko tyle mogę powiedzieć, najbardziej promise u, to tak pozytywna piosenka, że jak słucham jej idąc przez miasto, gdy świeci słońce, to mam łzy w oczach. takie małe skrzywienie ^^
całe mv jest świetne, w ogóle pomysły samsunga z tymi reklamówkami są bezbłędne.
mam nadzieje, że jak będą znowu coś takiego robić to znowu zaciągnął do tego gwiazdy z anybandu :) chociaż lee hyori jest niczego sobie :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 15 mar 2009

A widziałaś reklamę z dbsk i snsd? ^^ Albo ostatnie cudo z F3 ? ;>

Ale reklamy z Anyband mają fajny rewolucyjno/futurystyczny klimat ^^ Połaczenie Madmaxa z Podwodnym światem + trochę orwellowskiego roku 1984. Lol, to tylko reklama. xP
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 15 mar 2009

tylko reklama, ale jaka! ;P znaczy w sumie chodzi głównie o piosenki ;P i właśnie wczoraj odkryłam, że daydream jest coverem o_O ale prawde mówiąc oryginał jest dziwny, lepiej im wyszła ta przeróbka :P

a co do tych wspomnianych przez Ciebie - możesz zarzucić linkami? bede wdzięczna ^^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

klik <- reklama Haptic z dbsk i snsd, nie wiem dlaczego ale śmieję się za każdym razem gdy ją widzę ^^ O przy okazji dbsk przypomniała mi się reklama z 'hahaha song' =>klik To też jest reklama xP

No i oczywiście najlepsze cukierki zostawiłam na koniec. ^^
=>klik Reklama hit ostatnio na tym forum. xP

W zamian... masz może jakiegoś linka do oryginału daydream? Chętnie skonfrontuję ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 15 mar 2009

Maura, wrzuciłaś ten sam link - zamiast naszych Kimów Trzech jest drugi raz Hahaha song ;)
A co do pozostałych to przy okazji rekalamy z F3 obejrzałam tez te z DBSK ;) Też są super ale jestem tak zauroczona tą z F3 ze na razie nic mi jej nie przebije ;)

Ale 'hahaha song' nie widziałam i teraz sie popłakałam ze smiechu i dalej jeszcze łezki mi płyną ;)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Już poprawiam. Moje gapiostwo daje po sobie znać z rana. ^^

Co do hahaha song to lubiłam oryginał, ale to bije wszystko na głowę. xP Jeszcze gdzieś tam z boku była wersja jak DBSK przyszło do szkoły. xP
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 15 mar 2009

Uh, ja uwielbiam reklamy Anycalla... Heptica z SNSD i DBSK ogladalam chyba milion razy xPPPP Anybanda trochę mniej ale to dlatego, ze jest dłuższy xPPPPPPPPPPPP
Poza tym, jest jeszcze czwarta reklamowka z SNSD i DBSK: KLIK wersja 4

Anycall rlz xPP Ja chce Heptica xPP
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Poza tym, jest jeszcze czwarta reklamowka z SNSD i DBSK: KLIK wersja 4
Oj ;) to było... głośne i chotyczne ;) Ale ten ludek nad napisami pokaujący kroki mnie zagiął :D
Anycall rlz xPP Ja chce Heptica xPP
Ja chce jakiegokolwiek Anycalla;) a najbardziej choruje na ich 'klapki' One są takie piękne, kolorowe, płaskie i idealnie prostokątne... *_____*

Jeszcze dorzucę jedną reklame Heptica Pop z F3 (dłuzszą wersję 30 sekundową ;P) bo chociaz pewnie i tak ją wszyscy widziali ale linku jeszcze nikt nie wrzucal. =>TUTAJ
PS: Siłowanie się na palce Kim HJ i Bummiego poprostu megarządzi ^^

Za kazdym razem jak wracam do tej reklamy to potem nie moge przestac o niej mówic ^^''''
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Zapomniałam o tej. xP Ale jak dla mnie to i tak Junsu królem tych reklam .XP O i snsd wydało teraz całą tą piosenkę z reklamy.
Chyba jedyna snsd przy której pierwszym słuchaniu nie przeszły mnie dreszcze. xP
Siłowanie się na palce Kim HJ i Bummiego poprostu megarządzi ^^
kekeke Zwłaszcza jak HJ wali piąstką o stół. <3 <3
Za kazdym razem jak wracam do tej reklamy to potem nie moge przestac o niej mówic ^^''''
Mi się ten filmik załącza za każdym razem gdy ktoś do mnie dzwoni i specjalnie długo nie odbieram. xP
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

kekeke Zwłaszcza jak HJ wali piąstką o stół. <3 <3
Dokładnościowo ;]]]]
Mi się ten filmik załącza za każdym razem gdy ktoś do mnie dzwoni i specjalnie długo nie odbieram. xP
:o :o
No nieźle ;) Szkoda ze mój telefon nie jest taki fajny - ja mogłam sobie tylko ustawić "Mr. Blue Sky" jako dzwonek ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 16 mar 2009

to jest ten oryginał do daydream ;)

reklamówek jeszcze nie obejrzałam, bo nie mam czasu obecnie, ale jak tylko znajde wolną chwilę (i internet ~~) to zobacze :D

edytując...
właśnie odkryłam, że BoA na nowej płycie ma scream ;D

aaa, haptic jest świetny :DD superowa reklamówka ^^ 2 część widziałam kiedyś nawet :) i świetna piosenka w tle ;d pop słodkie, a game mnie rozwaliło XD
przy hahaha song zwijałam się ze śmiechu~!
ODPOWIEDZ