Wheesung

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 09 maja 2009

ja zwróciłam raczej uwagę na kawałek klipu od 3'11 do konca - tam to się dopiero wyprawia, bo ten kawałek z tym fajowym [przejściem i wibracja głosu to wydawało mi sie ,że z playbacku leciał, ale to dalej to już na pewno wyprodukowały jego struny głosowe i kocie ruchy także należą do niego - bez dwóch zdań:)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 11 maja 2009

Ok.... zaczynam się bać....

[spoiler2]Obrazek[/spoiler2]

Co oni z nim zrobili????
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 maja 2009

Eeee..... okeeeeeeeej xP
Ale w sumie... Wheesung już nie raz miewał dziwne fryzy, ten nawet... prawie normalny (tyko trochę poczochrany xP). No ciekawe xP A co to? image do czegoś nowego?
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 12 maja 2009

tajemniczy, groźny kociak - czyżby image nowe do świeżutkiego klipu? Maura wyłóż sprawe na ławę. Dobrze mu z tym:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 maja 2009

Ahh teraz już mam wolne więc mogę XPPP

A może już o tym czytaliście? ^^
Pan Bbaek Ga z Koyote (boysband z 90tych, kojarzony bardziej z osobą Kim Jong Mina - częstego gościa xmanów innych variatów xP) zrobił wystawę swoich fotek, które napstrykał różnym gwiazdom. No i właśnie pod jego obiektyw padł też biedny Wheesung i zrobili to ... no to co widać....

Przede wszystkim wygląda jak zamroczony pijak po ciężkiej nocy, co tam nocy! tygodniu! W dodatku ta tona makijażu pogrubiła go strasznie i postarzyła jakoś tak 15 lat, a on przecież 27 ma! No... <koniec bulwersa> xP

A tu jest link, gdzie jest kilka fotek z wystawy. Moja faworytka to zdecydowanie fotografia Hwang Bory. Te załzawione oczy przypominają mi o filmie Sad Movie ^^

No więc klink xP =>klik
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

przejrzałam galerie - cudenko - lubie takie dziełka sztuki, tym bardziej jak jest na nich ktos , kogo kojarzę:)
Mnie sie spodobała prostota zdjatka pana Yoo Ah-in - wyszedł na nim bardzo wdzięcznie i sympatycznie - taką etykietkę dobrego chłopca można mu przykleić:)

A sam fotograf wygląda jakby go cos ganiało po nocach - rozwiany z leksza włos, ponury wygląd i nieprzespane cale godziny...co do wheesunga - może chciał by ktoś go chociaz troszkę rpzypominał w tym cierpieniu - faktycznie Mauro - tona makijażu, ale ja uwielbiam czarny, więc oko sie i tak zaiwesiło:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

A w ogóle to... albo mam już jakieś schizy, albo część pewnej piosenki brzmi jak pewna inna, polska xPP

Wheesung - Savannah Woman <- chodzi mi o refren (00:28 np.) ^^

I pewna polska melodia xP Znana wszystkim xPP

klik xPPP

I jeszcze jedną polską utrzymaną w klimacie openingu do jakiegoś 07 zgłoś się czy cos, tylko nie potrafię sobie przypomnieć co to było xPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 maja 2009

Wheesung - Savannah Woman <- chodzi mi o refren (00:28 np.) ^^

Hhaha, no, w sumie jak tego słuchałam kiedyś to też mi się takie znajome wydało xP Ale akurat śmiem wątpić czy oni kiedykolwiek to słyszeli xPPP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ale akurat śmiem wątpić czy oni kiedykolwiek to słyszeli xPPP

A wiadomo xP Może Wheesung to zagorzały fan Hansa Klossa i reszty załogi xPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 12 maja 2009

Podzielam Maurowy schiz - ale stwierdzam ze raczej zachwycili się Porucznikiem Borewiczem ^^
=> http://www.youtube.com/watch?v=t8B8Uh7xKQQ
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

O! O! właśnie o to mi chodziło, tylko nie mogłam tego znaleźć ^^^

Mój schiz właśnie się powiększył xPPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

tak sobie słucham i mówię do beniaka - przecież to zero siedem zgłoś sie - skąd oni to znają? I patzrę na link pierwszy Maurowy, zapuszczamy i słuchamy, ale sie cisza zrobiła - taka lekka konsternacja - mówię poczekaj przewinę, ale dźwięki nadal nie te same:0 Mauro ty to jestes smiesznota naprawde:) i usiadłam i obejrzałam cały odcinek 07 zgłoś się pt złocisty:)hahaha

Mamy na forum chyba taki post nawet podobieństwa w pioseneczkach - tam można to śmiało wrzucić:)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 02 lis 2009

nie mogę uwierzyć ^^
dzisiaj wzięło mnie na jakieś cofanie się w przeszłość xD przeleciałem całą BoA'ę (?!), Lee Hyori i przyszedł czas na Wheesung'a bo Bartek ostatnio stwierdził, że to właśnie on jest moim ulubionym piosenkarzem :D
Chociaż znałem jego wcześniejsze piosenki nigdy nie przypuszczałem, że jego drugi album "It's Real" sprzedał się w 600tys. egzeplarzach o.O !!!!
Rain (nazywany gwiazdą światową itp.) nigdy nie zdołał zdobyć takiej liczby... DBSK i Big Bang też chyba raczej mogą pomarzyć ... xD
Zdziwiłem się (pozytywnie bardzo)... tylko teraz tak patrze na Wheesunga... i trochę szkoda. Bo muzykę dalej tworzy dobrą, a tutaj takie małe zainteresowanie nim :( Np. Rain dzisiaj ma więszke (dużo większe!) czy ogólnie wszystkie Idol Stars... xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 02 lis 2009

Cóż, ja tam uwielbiam Wheesunga xP
Niewiele z nim właściwie rzeczy oglądałam więc trudno mi stwierdzić, że za to, jaki jest... no ale za jego muzykę na pewno :D
I z niecierpliwością czekam aż wyda coś tam w Ameryce bo z tego co wiem, to ma... (oby tylko nie powtórzyła się historia Se7ena _^_)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 02 lis 2009

przeleciałem całą BoA'ę (?!), Lee Hyori przyszedł czas na Wheesung'a

xD

Cóż, ja tam uwielbiam Wheesunga xP

Mi tu mi tu!

Nie uważam by Wheesung był niedoceniony czy też jest wokół niego małe zainteresowanie.
Wheesung ma wyrobioną markę i zauważyłam, że kiedy wydaje coś nowego, czy też coś się z nim dzieje, to skupia na sobie duże zainteresowanie. Ma taki swego rodzaju szacunek w środowisku, jako zajebiście utalentowany piosenkarz, ale też kompozytor, producent... Możliwe, że jego słaby rozgłos teraz wynika bardziej z tego, że on sam nie ma czasu się promować. Przecież pracuje nad uesańskim debiutem i w ogóle wydaje mi się, że to jest strasznie zajęty człowiek xP Poza tym... czy on ostatnio znowu nie zmienił firmy? o.0 Moim zdaniem on nie potrzebuje już jakichś ogromnych promocji by ludzie go docenili. Mi raczej szkoda takich talentów jak Mose czy Illac (czy całe mnóstwo innych) , którym faktycznie poświęca się za mało uwagi i są raczej średnio znani....a wciąż fantastyczni ; )
Poza tym Wheesung podobno osatnio wydał jakąś książkę ;p

Ale... jego stylistę to bym powiesiła za warkocze xD Jak ja nie cierpię kiedy ubierają go w te marynary xD
Obrazek
Tak lepiej xP
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Muzyka”