F.T Island

azjatycka oczywiście
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Re: F.T Island

Post autor: buska » 27 wrz 2010

AHAHAHAHAHAHAHAH
Błagam, kto mu kazał śpiewać po angielsku xDDD
Keri maj keri maj
po po po poker fej!

IMO aranżacja raczej kiepska :P
Ale banana na twarzy mi został, więc nie jest aż tak źle xD

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 27 wrz 2010

o oboshh.. nie mowiac juz ze momentami to wyglada jakby to byl palyback..on inaczej rusza ustami a inaczej mowi jego glos..

co do englishu.. pocieszajace jest to ze rozumieja go chcociaz inni osobnicy płci koreanskiej xD

niech wroci do balladek i tych rzeczy w jego klimacie.. ale kolezanka mowila ze wyczytala gdzies ze w wywiadzie jak sie go pytali co chce robic po 30-tce bodajze powiedzial ze chce rzucic ballado-pop i zaczac robi muzyke jakiej prywatnie slucha czyli cos mocniejszego.. *skeriii*

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Post autor: Lusia » 27 wrz 2010

Evel to wygląda jak playback, ale to wina YT lub osoby która to wgrała. Już widziałam kilka takich vid gdzie głos był ciut za późno.

A mnie tak angielski jakoś nie przeszkadza. Owszem idealny nie jest, ale HongKi ma genialny głos <333 A Poker Face w jego wykonaniu o wiele bardziej mi się podoba. I zgadzam się z Kibou. Niech rzuci te ballady w du... i śpiewa coś mocniejszego, bo się marnuje~

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 27 wrz 2010

alre on ma glos idealny do balladek wlasnie.. choc tkaie przezycie Hongkiego w czyms mocniejszym moglboy byc ciekawe ale nie wiem czy na dluzsza mete bym tego chciala..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
buska
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: buska » 27 wrz 2010

ZGINE ZE SZCZESCIA JAK ZACZNIE SPIEWAC COS MOCNIEJSZEGO <333

Ale sobie jeszcze poczekamy, az skonczy 30... ;<

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 20 paź 2010

hmm... takie ok ale nic więcej? w sensie fti stać na o wiele więcej, bo takie piosenki już miliard słyszeliśmy

TWENTYth Urban
Obrazek
슬픈 언약식
http://www.mediafire.com/?z8fws7sl1ctft67" onclick="window.open(this.href);return false;

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 24 paź 2010

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Post autor: arduinna » 24 paź 2010

z łapką chyba już lepiej skoro nią tak macha :) przewijałam sobie ten moment kilka razy, cud, że zdołał wyjść XD

Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: shiwana » 09 maja 2011

Awatar użytkownika
merry
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: merry » 11 paź 2011

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 07 sty 2012

Nie znałam wcześniej tego zespołu ale dzisiaj zakochałam się w Hello Hello.Teraz leci u mnie bez przerwy.Jeśli się nie mylę to jeden z członków grał w You're beautiful .W teledysku Thunder chyba tą jedną dziewczyną nie jest członkini T-ary??.Myślę że może jeszcze przesłucham sobie parę ich piosenek

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 31 sty 2012

Piosenki podobają mi się ale nie są jakieś powalające.Ten zespół a wiele innych o wiele lepszych piosenek chociaż tego też można sobie posłuchac
Naj to chyba ta pierwsza z teledyskiem mi sie podoba chociaż taką samą historię w teledysku już gdzieś widziałam

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: MalutkaMartunia » 31 sty 2012

Chie, ja też lubię od czasu do czasu posłuchać F.T.Island. Miałam również fazę na piosenkę "Hello Hello" i to chyba było po obejrzeniu dramy "You're beautiful". :mrgreen: Wtedy właśnie poznałam ten zespół.

Zgodzę się z tobą, że ich twórczość nie jest jakaś powalająca, aczkolwiek warto choć raz przesłuchać ich piosenki. Są one zazwyczaj spokojne, utrzymane w klimacie ballad lub czasami nieco szybsze.

Poza tym Lee Hong Ki jest przesłodkim i przyjaźnie nastawionym do otoczenia chłopakiem. Robi takie urocze minki... :melt:

Obrazek
''\(O o O)/'' Już wspominałam, że wyznaję G-Dragonizm? ''\(O o O)/''
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 01 lut 2012

Też miałam fazę na tą piosenkę zresztą jeszcze nawet mi nie przeszła.Ciągle nucę ją sobie w pracy .
Ta plyta to rzeczywiście spokojne nutki.
Ogólnie bardzo lubię ten zespól no ale ta płyta im się po prostu nie do końca udała.Wole ich w szybszych kawałkach npHope,Live is a musical czy już wspomniane Hello Hello
O tak Lee jest słodki i w tym teledysku ma świetną fryzurkę no i jak zwykłe zrobione paznokcie :)

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 09 lut 2012

Zdobyli pierwsze miejsce na M! Countdown’ gratulacje dla nich.Fajnie zaśpiewali no i głos Lee.

ODPOWIEDZ