F.T Island

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Re: F.T Island

Postautor: MalutkaMartunia » 09 lut 2012

Na początku, jak pierwszy raz przesłuchałam tą "zwycięską" piosenkę powiedziałam: "Spoko, ale...". Właśnie, ja zawsze mam to swoje 'ale'. Ale w tej chwili nie posiadam już żadnej wymówki i z szczerością mogę powiedzieć, że naprawdę mi się podoba. Piosenka ma jednak coś w sobie. Ale można to odkryć jedynie kiedy parę razy przesłucha się ten utwór. :D :D

Poza tym jest Lee Hong Ki (jego urocza fryzurka :fav: ) i inne chłopaki z zespołu - to najważniejsze!

[center]Obrazek[/center]
[center]''\(O o O)/'' Już wspominałam, że wyznaję G-Dragonizm? ''\(O o O)/''[/center]
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 10 lut 2012

Ich nowy album został całkowicie wyprzedany w ilości 50 000 w 10 dni po ich comebacku. Informacje są takie że znajdują się na pierwszym miejscu w liście sprzedaży Hanteo, ale czytając wcześniejszy komentarz Jordiego dotyczącego sprzedaży płyt MBLAQ możliwe że te informacje są już nie aktualne.
Obecnie szykowany jest nowy nakład płyt by zaspokoic zapotrzebowanie.
Chyba dawno nie szło im tak dobrze. Mam nadzieję że utrzymają obecny poziom.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 lut 2012

Chie pisze:Ich nowy album został całkowicie wyprzedany w ilości 50 000 w 10 dni po ich comebacku. Informacje są takie że znajdują się na pierwszym miejscu w liście sprzedaży Hanteo, ale czytając wcześniejszy komentarz Jordiego dotyczącego sprzedaży płyt MBLAQ możliwe że te informacje są już nie aktualne.

Chie ale ja w MBLAQ podałem sprzedaż za styczeń XD Czyli do dziś mogli 50.000 sprzedać XD Aczkolwiek mnie tylko promująca się podoba - cały czas płaczę, że odeszli od stylu z 3 pełnego albumu, który dla mnie był ewidentnie najlepszym w ich karierze :(

No i nie sposób nie zauważyć, że od 2 lat to Japonia jest dla nich ważniejszym rynkiem (3 lata same mini w Korei wydają.... i to takie dla mnie na odwal się - 1 góra 2 dobre piosenki i reszta przeciętna albo słaba :( )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 12 lut 2012

jordi pisze: Aczkolwiek mnie tylko promująca się podoba - cały czas płaczę, że odeszli od stylu z 3 pełnego albumu, który dla mnie był ewidentnie najlepszym w ich karierze :(

Ich manager oznajmił, że ten album ma pokazac jak dojrzeli. Powiedział, że zmieniają styl i idą w kierunku ballad co zresztą widac w tym albumie. Nie wiem czy to na dobre im wyjdzie.
Uważam podobnie że zeszłe albumy były o wiele lepsze. Piosenki były żywe i chciało się ich słuchac. W tym mini podoba mi się tylko pierwsza piosenke resztą to straszne smęty. Szkoda mi bo bardzo lubię ten zespół. Mam nadzieję że wrócą do tego co było kiedyś, choc coraz bardziej w to wątpie. :cry:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 24 lut 2012

Wygrana w MC :)

" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 26 lut 2012

1 miejsce Inkigayo
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 23 mar 2012

Zapowiedź japońskiego singla Neverland i jednocześnie piosenki przewodniej do anime

Ich ostatni mini to takie wolne usypiające piosenki oprócz promującej a tutaj taka szybka nutka która pewnie przesłuchana w całości mi się spodoba.

EDIT

Piosenka jest brdzo fajna ale ten język. Fajnie byłoby ją usłyszec w kor.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 11 wrz 2012

Mi się piosenka podoba

Wróć do „Muzyka”