SHINee

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: SHINee

Postautor: Chie » 19 lut 2013

w sumie nie wiem co sądzic o piosence.
Ubrania są okropne a fryzurka Taemina bardzo mi się podoba. No i choreografa Shinne przeważnie miało najtrudniejsze choreografię z SM a tutaj taka sobie jest już lepsza była z dazzling girl.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: hyungkaro » 20 lut 2013

nie podoba mi się promująca. może przez ten klip co tak daje po oczach.
trochę to takie Sherlockowe, a Sherlock mi się podobał, więc nie wiem czemu teraz nie...

przesłucham raz cały album i chyba piosenki są dobre, ale trochę monotonne, ciężko mi zauważyć kiedy kończy się jedna piosenka, a zaczyna druga ^^
wszystkie są takie podobne do siebie ~~~~
teraz nie mam ochoty na słuchanie piosenek w klimacie lat osiemdziesiątych, niekoniecznie mój styl. brakuje mi różnorodności...
wolałabym coś bardziej Szajni... więcej R&B po prostu.
wpadło mi w ucho tylko Dynamite i Spoiler, bo był na początku xD
ale naprawdę Spoiler to bardzo ciekawa piosenka :D
mają plusa za coś innego od typowego kpopu, ale jakoś mnie nie porwało ^^
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 20 lut 2013

hyungkaro pisze:może Spoiler, bo był na początku xD
mają plusa za coś innego od typowego kpopu, ale jakoś mnie nie porwało ^^

Spoiler też mi się podoba ale reszta jest dla mnie dośc ciężka do odłuchania prawie same dyskotekowe utwory i dla mnie trochę takie mało szajni no nie wiem może tylko ja tak myślę

czy oni mają dwa comebacki w tym samym czasie ?? :confuse: :confuse:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Natalie_Shu
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Natalie_Shu » 24 lut 2013

Dla mnie ten album jest takim trochę powrotem do starego SHINee. "Dream Girl" jest bardziej podobne do "Juliette" niż do "Lucifera" czy "Sherlocka". Zresztą cały nowy album jest dosyć "bezpieczny" i mniej eksperymentalny. Może "Chapter 2...", które ma wyjść chyba w kwietniu, będzie bardziej "Sherlock'owe" i ekscentryczne. Mam taką nadzieję, bo mimo iż lead singiel nawet mi się podoba, to wolałabym coś bardziej odjechanego.^^'
Obrazek
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 26 kwie 2013

Poawił się już - 26.04.2013r - nowy album

SHINee (샤이니) - 3집 Why So Serious? Chapter 2

01. Nightmare
02. Why So Serious?
03. Shine (Medusa I)
04. 오르골 (Orgel)
05. Dangerous (Medusa II)
06. Like a Fire
07. Excuse Me Miss
08. Evil
09. 떠나지 못해 (Sleepless Night)

Teledysk do 'Why So Serious?' bez Jonghyun'a :confused: :confused: :confused:
Mam nadzieję, że wydobrzeje szybko po tym wypadku samochodowym, który miał miejsce 1.04.2013 :kiss:

Coś chyba moda na psychodeliczne klipy przyszła - mam na myśli ten i G-Dragona :crazy: :crazy: :crazy: :shake:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: hyungkaro » 26 kwie 2013

no dla mnie bomba.
bardzo mi się podoba Why so serious :D
jest dużo bardziej porywające niż Dream girl i już się rzucam do pokoju, wymachując kończynami

jakoś zbytnio braku Jjonga nie odczułam, ale to może dlatego, że nie jestem Shawolem
choreografia jest fajniutka, chociaż zostałam zabita kiedy na początku Minho kuperkiem zarzucił xD

i kurczę, nawet wyglądają normalnie czy to mi się tylko tak zdaje w porównaniu z ich wcześniejszymi modnymi szaleństwami?

ale piosenka i całość bardzo mi się podoba. to znaczy albumu jeszcze nie słuchałam, ale jestem pozytywnie nastawiona po takim wstępie :D
a Onew :fav:

edit: na omonie nikt tego nie lubi o.O porównując do IGAB 0.o (w sumie mi też jeden ruch choreo, kiedy krzyżują nogi skojarzył się z IGAB xD)
ale totalnie kocham tę piosenkę xD
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 kwie 2013

Piosenka mi się podoba i to bardziej niż dream girl.
Szkoda że tylko w czwórkę.
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Meiko » 19 sie 2013

A ja chciałam teraz rozpocząć nowy wątek, co myślicie o powrocie SHINee w wersji japońskiej? I jak odebraliście nową piosenkę Boys Meet U? Jestem ciekawa waszych opinii, ponieważ fandom, obecnie podzielił się na dwa podobozy, a sprawę zaognił artykuł na ESCE.
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 20 sie 2013

Mi się zawsze podobają ich japońskie piosenki:Dazzling girl", "fire" itd. Każda ich jap song zawsze znajduje się na mojej playliście.
Piosenka Boys meet u bardzo mi się podoba ale oni teraz chyba nie mają chwili wytchnienia. Najpierw dream girl potem nagle wyszkoczyli z why so serious i już zaraz pojawiły się treasery do boys meet you .
Tak czytałam komentarze na esce na temat sezonowych fanek itp.w sumie trochę jest w tym prawdy. NIektórzy zaczynają się tym interesowac a potem stwierdzają że to jednak nie dla nich np po miesiącu.
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Meiko » 20 sie 2013

Jak dla mnie to przeciwnicy zbytnio spinają pośladki, w końcu co jeśli dzięki Esce ktoś się zainteresuję i polubi SHINee? To chyba dobrze, a sezonowcy byli i zawsze będą, przychodzą i równie szybko odchodzą, więc po co się nimi martwić? Lepiej dalej robić swoje. Co do powrotu w japoński ja nic do tego nie mam, nie ważne w jakim języku, ale jak zaśpiewane, a Szajniaki trzymają poziom od 5 lat, słucham ich od początku i moje nastawienie się nie zmieniło. Wierny Shawol, zawsze będzie przy chłopakach. ;3
Awatar użytkownika
Yukarichan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yukarichan » 12 wrz 2013

Mój ulubiony boyband for ever :fav: :smitten: Key and Minho :smitten:
Zapraszam na mojego bloga całkowicie poświęconego Azji, jej kulturze i popkulturze! :)

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 wrz 2013

Yukarichan pisze:Key and Minho :smitten:

Mam nadzieję, że nie RAZEM :shock: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Yukarichan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yukarichan » 13 wrz 2013

Hahaha nie xDD :lol:
Zapraszam na mojego bloga całkowicie poświęconego Azji, jej kulturze i popkulturze! :)

Awatar użytkownika
hyungkaro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: hyungkaro » 23 wrz 2013

Meiko pisze:fandom, obecnie podzielił się na dwa podobozy

myślałam, że chodzi o zwolenników SHINee ukierunkowanego na SHINee i zwolenników SHINee ukierunkowanego na Taemina :D

ale tam co do ESKI i tych innych źródeł medialnych... myślę, że długoletni fani już na to zlewają. A inni, co się buntują... przecież nie zakażą pisać tym pisemkom o kpopie. Bądź co bądź wolność słowa mamy, zagwarantowane pierwszą poprawką. A nie - za dużo Good wife się naogladąłam :omg:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 15 sie 2014

Taemin wydaje swó pierwszy solowy mini album Ace który będzie miał pemierę 18 sierpnia.
Dzisiaj wyszło mv do piosenki Danger

Widziałam gdzieś, że porównania sa do Jaejoonga "Just another girl" ze względu na bordowawy garnitur i te piwnice ze słupami a ten kolczyk w nosie niestety stale kojarzył mi się z Taeyangiem w "Monster".
Sam klip chyba mi się niezbyt podoba taki, Taemina polubiłam jako tego uroczego chłopaczka tak słodko się uśmiechającego, rozumiem, że teraz już dojrzał i chciał by również jego artystyczny imidż zmężniał ale to chyba nie do końca ten kierunek w którym go widzę... Piosenka również nie przypadła mi do gustu zbytnio.
Obrazek

Wróć do „Muzyka”