SHINee

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Re: SHINee

Post autor: rikli » 09 kwie 2012

jak zwykle wykupiona od jakichś szwedzkich czy innych skandynawskich muzyków piosenka, ktora kupilo i sm i kingston ;p przeciez jest tego wiecej ;D

: DDDDD

aha, ja za to uwaznie sledzac twittera natknelam sie na:

:rolly:

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 09 kwie 2012

Tak jeszcze love like oxygen to jakiś cover.

Jeśli dobrze przeczytałam to Sherlock zdobył kolejną nagrodę Mutizen (w Inkigayo).

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 11 kwie 2012

tym razem o wiele zacniejszy link z mojej strony XD

NOT BAD <obama style>

tak, drugi mutizen jest ich, czemu nie wygrali MB (chyba ni rau sie nie udalo, tak?) bu bu buuuu

obsession bodaj te mialo jakas wersjie, ale bylo to nieoficjalnie wypuszczone o ile pamietam, czyli liczy sie... tak polownicznie. takze jest jak jest, ale ile bym nie sluchala takich "coverow" jakos koreance to lepiej umieja wykorzystac, zdecydowanie awsze lepiej to wychodzi! (patrzac nawet na wheesunga czy briana, hellou o/)

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 11 kwie 2012

O tak to jest zdecydowanie lepsze i fajnie się to ogląda. W pierwszym historia i te wokale to była porażka. Obejrzałam wszystko co ta grupa ma na swoim kanale no i świetnie to wszystko wygląda. Przyjemnie się to ogląda

No i wygrali Music Bank :) (drugi tydzień z rzędu)

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontakt:

Post autor: Reira » 13 kwie 2012

Wszyscy tacy ogrąglutcy i mają błyszczące pućki, chyba im dali dodatkową miskę ryżu przed występem. (Nadal uważam, że są wyrośnięci :-P )

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 13 kwie 2012

Dobrze że dostali a Taemin i Key to nawet dwie dodatkowe powinni dostac, bo są najszczuplejsi z całej piątki.

EDIT
Kolejna wygrana w Inkigayo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już sporo zgarnęli za Sherlocka

EDIT2
Ostatni występ Taemina

Wygrana 3 rund z rzędu

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 25 kwie 2012

I japońska wersja

No i jak zwykle kor jest o niebo lepsza.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 13 wrz 2012

Krótkie ale to co usłyszałam spodobało mi się.
Key mi sie nie podoba w tej fryzurze :grumble:

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 13 wrz 2012

W sumie PRAWIE jest :)

PRAWIE całe i PRAWIE jakościowe. ^^

Ja uważam, że najlepszy song japoński Szajni, że wspaniałe, happy, serio, bez nich już bym umarła zupelnie w tym głupim czasie. Nie wiem, czemu te pióra i inne okrycia wierzchnie zwierząt okupują ich koncept, już wolę ten dżinsik, chociaż już jestem confused i tak, o matko. Kij jest przepiękny i żadne włosy tego nie zmienią, nawet te, cudo. Wszystko świetne, AAAAAAAAAAAAA *____* <overreaction>

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 27 wrz 2012

Piosenka mi się podoba. Choreografia jest fajna .Może nie żadna jakaś nie wiadomo jaka, ale taka radosna. :) Oni się tak słodko uśmiechają.
Jest jeans ale są też piórka i jakieś dziwne futerka na ubrankach. No i Onew oraz Minho w spódniczkach, ale mi się to podoba i to bardzo.
Fryzura Keya jest taka.... zwyczajna. Zawsze byłam przyzwyczajona że miał na głowie coś innego a tu taka normalna ale nie jest źle.

EDIT
I druga z singla

Jeju kocham te piosenki bez przerwy ich słucham.
Run with me cud miód i orzeszki :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 27 lis 2012

I like it :)
Shinee jako shinigami??? :confuse:

Awatar użytkownika
Natalie_Shu
Co to jest dorama? o_O
Kontakt:

Post autor: Natalie_Shu » 27 lis 2012

SHINee jako shinigami mówimy nie, bo zaraz znajdzie się stado piszczących, zabijających się nastolatek tylko po to aby móc zobaczyć swoich idoli z bliska xD Hehehe... xD

Ta piosenka jest chyba bardziej w klimatach j-popowych niż k-popowych... Na początku jakoś mi w ogóle do SHINee nie pasowała, ale po kilkukrotnym przesłuchaniu piosenki/obejrzeniu teledysku samo mi się wkręciło.. ^^'

Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 07 lut 2013

SZAJNI MA COMEBACK!!! W KOREI!!! Czy to się dzieje naprawdę? Otóż TAK! 19 lutego nowiutkie szajniowe "Dream Girl", a ja juz więcej nie napiszę bo umieram sobie, gdyż rzucone z zaskoczenia foty Kija punched me in the face i nie do końca się jeszcze pozbierałam.

nie wierzę, nie wierzęęęęe. boże jak jak kocham szajni. jak dobrze sobie przypomnieć ;;;;

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 07 lut 2013

ja też się cieszę ale końcu obiecali że będzie comeback no i mamy :)

Awatar użytkownika
OIijka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: OIijka » 19 lut 2013

SHINee's back!
Piosenka jest naprawde swietna i taka SHINee. :)

Wersja taneczna

ODPOWIEDZ