Lee Hyori

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Lee Hyori

Post autor: mootyl » 12 lip 2008

Wreszcie powróciła z nowym albumem...
Już trzecim na jej koncie...
"It's Hyorish"
Piosenka promująca album:
"U-Go-Girl"

nie ma jeszcze teledysku...

Album miał premierę dzisiaj... 12 lipca 2008^^

Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 21 lip 2008

Bardzo mi się podoba ta piosenka U-Go-Girl ;D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 21 lip 2008

Wydaje mi się, że ta kobieta z każdym albumem coraz mniej ma na sobie :)
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 23 lip 2008

Nie ma na co narzekać w końcu Hyori to akurat ma co pokazywać ;D
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 23 lip 2008

ja uważam, że po wpadce z poprzednim albumem Lee Hyori odwaliła świetną robotę! Teledysk i image także jest dobry... patrząc na naszą Dodę... Lee Hyori nie jest taka zła pod względem ubrań^^

Dzisiejszy występ na M!Countdown przekonał mnie do tego, że Lee Hyori jednak jest jedną z najlepszych piosenkarek w Korei. Potrafi zrobić świetne show, już nauczyła się panować nad głosem podczas tańca... i ta uroda, te ciało ^^ Dla mnie no. 1!
Awatar użytkownika
JaneGreen
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: JaneGreen » 26 sie 2008

Świetnie jej wyszedł ten album.
Vol. 1 i 2 właściwie można sobie przesłuchać z 3 razy i mamy dość (no z wyjątkami kilkoma), ale 'It's Hyorish'... zachwyca. Zdecydowanie najlepszy album w jej karierze.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 28 sie 2008

Marzyłem aby zrobiła do tej piosenki teledysk...
Teraz kocham ją jeszcze bardziej^^
E! Hyori LOVE YOU*_*

Hey Mr. Big MV
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 mar 2009

Hmmm 20 marca ma wyjść DVD z tego koncertu w grudniu "It's Hyorish". Jestem ciekawa niekoniecznie ze względu na muzykę co na show. Naoglądałam się festiwali pod koniec roku i różnych koncertów, ale nie widziałam jeszcze żadnego solo. Ciekawe jest jak sobie muzycy radzą sami przez całą godzinę czy więcej... Może być interesująco, zwłaszcza, że Hyori włożyła w to mnóstwo pracy, skoro tych dwóch- trzech(?) dniach padła z przemęczenia...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 06 cze 2009

Ta nowa piosenka Hyori z Yoongun'em zaskakująco fajna. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego a oni z przyjemną dla mych uszu elektroniką wyskoczyli ;)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 05 lut 2010

Od wczoraj zawładnęła mną Hyori ;D Znamy się już długo długo , ale jakoś tak wczoraj dopiero postanowiłam przesłuchać jej dyskografii tak od deski do deski. Bo w sumie zawsze miałam jakieś takie dziwne wątpliwości co do jej zdolności wokalnych -> w Finkielkach raczej nie zawsze mnie przekonywała...nitkóre livy to też żadne arcydzieła...
Moim zdaniem dwie pierwsze płyty idą w zapomnienie i raczej można się obejść bez ich ściągania. Za to 'It's Hyorish' wciąga, ojj wciąga ;D I pomyśleć, że dwa lata temu twarz krzywiła mi się w niesmaku gdy jej słuchałam xP Taaaak, młoda i niegotowa na kpopy w wykonaniu żeńskim xPPPP

Super się tej płyty słucha. Jest taka taka kolorowa, różnorodna i... właściwie każdy kawałek wpada w ucho. Fenomenalne xP Jestem też pozytywnie zaskoczona jak ładnie operuje głosem w niektórych piosenkach (wiem lajwu a płyta to co innego (zresztą nie wszystkie lajwy wychodzą jej jak należy xP), ale mimo wszystko ^^) w pewnym momencie jej nie rozpoznałam wcale xP
Moja ulubiona piosenka z płyty to 사진첩 -> Kompletnie jej nie poznałam ^^ Brzmi pomiędzy Jung In (ta od Lessang) a Horan ^^ Nawet na yt rozśmieszył mnie komentarz pod tą piosenką, gdzie ktoś pyta kto z nią śpiewa xPPP

haha i w końcu wiem kto śpiewa najczęśćiej powtarzający się motyw muzyczny w Family Outing np kiedy rodzinka jje xP
Ciam XP Hyori Lee - It's Hyorish - Red Car feat. Kim Gun Mo

No to tyle, ilę się dalej popczyć. xP

(trzy posty pod sobą... rekord? XP)
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 05 lut 2010

Słuchać mogę, olądać clipy oki, ale na żywo nie mogę jej słuchać Obrazek.
Preferowane utwory to: One Two Three Four, Toc Toc Toc, Anymotion, 10 minutes i U-Go-Girl. Reszta bez rewelacji.
Sam jestem zaskoczony moją oceną, patrząc na jej popularność.
No ale sam ze sobą nie będę dyskutował Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 01 kwie 2010

Nowa Hyori baaardzo mi się podoba :D Ja pomijam już tego clowna w teledysku, których naprawdę nie zdnoszę(buu ostatbi sen buuu) . Historia taka raczej gorzka i smutna, świetnie dostosowana do piosenki ^^ Widzę wpływy Ibadi i Jaurim co jest na plus, oj na plus ; )

Lee Hyori ft. LeeSsang - Swing
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 01 kwie 2010

oooo kurde, musze przyznać, że jest to niebywała fajność <3
ciekawe rzeczy się dzieją w kpopie, ciekawe :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 01 kwie 2010

ale świetna piosenka! zakochałam się w niej *-*
taka inna.
teledysk też fajny-mimo dziwnej miny ten clown ma taką aurę smutku wokół siebie.
super. <3
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 01 kwie 2010

a ja nie wiem co mam powiedzieć ... ?!
Uwielbiam... wręcz kocham HYORI, ale ta piosenka do mnie nie przemówiła. Jest średnia... może zbyt depresyjna? a na chwilę obecną nie mam ochoty się dołować ^^ (co nie zmienia faktu, że zaszokowała mnie Hyori xD podoba mi się to, że poszła w całkiem innym kierunku niż reszta w kpop'ie :) powiew świeżości )
czekam na właściwe MV i albumxD
ODPOWIEDZ