Lee Hyori

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 12 kwie 2010

pierwsze co mi wyskoczyło z googlach to że niby plagiat deluro ;P ja tam nie wiem, pewnie jak zwykle kupili tego samego songa :D czy tam cover czy coś ^^ mi tam się podoba i w sumie reszte mam w nosie ;D (ale fakt, ZNOWU on o_o)
zawsze jakieś jaja muszą być z tym kpopem XD
*idzie słuchać dalej <3*

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 12 kwie 2010

mnie też to mało obchodzi bo na razie na tę piosenkę mam największą fazę z całego albumu xD
normalnie się rozpływam jak tego słucham :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 kwie 2010

ehh i tak dobrze, że nie Cambio Dolor czy coś. . . ><

Want me back <3333
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 12 kwie 2010

beee, przypomniałaś mi o zaginionym cambio dolor!! ;<
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 16 kwie 2010

Comeback w Mnecie ^^

Ja właściwie na każdym kroku podkreślam, że jeśli chodzi o livy to wychodzą jej raczej kiepsko, a tutaj jakoś takie miłe zaskoczenie. Nawet nie fałszowała ;D
Jeśli chodzi o show mnet to też zaskakująco dobrze się spisał. Najbardziej podoba mi się to oświetlenie, która sprawia jakbyśmy oglądali teledysk. Dobrze to już działało przy comebacku Raina, tutaj też super sprawa ^^
Fajna choreografia w Want me back, w Bang bang też ;p W ogóle ludzie w tej drugiej piosence wyglądają jak z musicalu Koty , jeszcze Daesunga im tam brakuje XD
Z jednej strony ucieszyłam się, że Want me back będzie też promowane, z drugiej. .. ileeee tam playbacku? ;o Aha i Hyori przy tej piosence ma bardzo podobny strój jak na MAMA 2008 - jak to się pamiętnie z TOPem całowała XP

No to ten. .. ja ogólnie jestem zadowolona ^^ w MC trudno o dobry występ, więc wszystko wskazuje na to, że kolejne będą jeszcze lepsze ^^

Ejjj ja myślałam, że ona zdejmie tą bluzkę XD hahah
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 kwie 2010

imo to jest comeback GWIAZDY dużego formatu :D kilka kawałków, jeszcze covery, fakt, że tylko na bang bang w miare nie fałszowała pominę, podobieństwo stroju w want me back też zauwarzyłam ;D ogółem fajna rzecz, ściągam sobie nawet radośnie ten występ (ytb mi się zacinał, więc muszę to ogarnąć raz jeszcze, porządnie!). i dodam... ukissy zmaściły XD
jestem ciekawa co to bedzie dalej <3
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 24 kwie 2010

ha ha czekałam aż w końcu wypłyną plagiaty z jej nowej płyty ^^

How Did We Get - Lee HyoRi ft DaeSung

Jason Derulo-How Did We
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 kwie 2010

Margoś, gadaliśmy o tym stronę wcześniej :P

1.
Co do tej piosenki z Daesungiem to . .. ej to jest cover To na pewno jest cover jakiegoś amerykańskiego kawałka ^^ I w suie nie wiem czy mi się aż tak bardzo podoba ;p
2.
hahah, mówisz masz

3.
No właśnie to jest przecież Annie Lennox! Jeeeeny, dopiero co tego wczoraj słuchałam ;D

taaaki staroć <3
4.
no ale Maura to tylko to "pyryryrpypy" jest z tej piosenki wczoraj też to zauważyłem...

XP
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 24 kwie 2010

Maura pisze:Margoś, gadaliśmy o tym stronę wcześniej :P

upsss... XD
1.
Co do tej piosenki z Daesungiem to . .. ej to jest cover To na pewno jest cover jakiegoś amerykańskiego kawałka ^^ I w suie nie wiem czy mi się aż tak bardzo podoba ;p

ale akurat piosenki z Daesungiem nie mieliście więc nie taki wielki mój faux pas XDD
oni robi się na taką pomysłową, a jest w ogóle nie oryginalna...
a w Chitty Chitty Bang Bang w refrenie jak tańczy to mam wrażenie że kawałek choreografii skopiowała od beyonce...
A jej playbeck rozwalił mnie w ostatnim M!C. Jedyne co lubię to ma mega zajefajne tancerki w Chitty Chitty Bang Bang. Hyori przy nich wygląda jakby stała i się praktycznie nie ruszała XD Są świetne ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 24 kwie 2010

a w Chitty Chitty Bang Bang w refrenie jak tańczy to mam wrażenie że kawałek choreografii skopiowała od beyonce...

haha widzę, że nowa mania koreańczyków śledzenia krok w krok choreografii rozprzestrzenia się ;p
A jej playbeck rozwalił mnie w ostatnim M!C.

noo w ostatnim M!C w ogóle conajmniej połowa artystów śpiewała z playbacku ;p A w sumie piosenka Hyori jest na tyle specyficzna, że tam śpiewu dla wokalistki za dużo nie zostaje xPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 25 kwie 2010

ufff... jak zwykle zazdrość ludzka wzięła górę jak Hyori osiągnęła sukces -_-
oczywiste było to, że by nie wydali albumu pełnego (7 piosenek!!), które identycznie brzmią jak piosenki innych...
Hyori kupiła prawa do tych piosenek, a pozostałe to wersje demo, do których ci artyści nie mają prawa :)
mam nadzieję, że ludzie nie będą teraz gadać, że Hyori to złodziejka tylko zaczną ją bronić *_*
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 01 maja 2010

Obrazek

Hyori kosmita z czułkami XDDD (czyżby spykneła się z Minho? O.o)
btw. jaki straszny makijaż jej i tancerkom zrobili O.o no chyba że się ogląda to z daleka ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 maja 2010

i? nawet z takim makijażem i fryzurą jest piękna xD
- zresztą koncepcja to: "Hyori kosmitka" więc pasuje :)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 01 maja 2010

mootyl pisze:i? nawet z takim makijażem i fryzurą jest piękna xD

LoL rozumiem że jako że jestem samcem to dla ciebie zawsze i wszędzie będzie piękna nawet jak będzie cała siwa i pomarszczona, ale ja jako bardziej obiektywnej osobie patrząc na jej wizerunek sceniczny po prostu śmieszy ^^
aaa i jeszcze mnie rozwaliły mnie jej dresowe spodenki w "Want me Back” XD i jeszcze jej zawiedzioną minę przy podliczaniu głosów. Aaaa Brilliant :victory:
Lubię ją oglądnąć bo zawsze mogę się z czegoś z niej pośmiać ^^ (a ostatnio, przed Rainem było tak nudno w muzycznych programach :) )
"Bin jip"
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 01 maja 2010

jest powiedzenie brzmiące "ładnemu we wszystkim ładnie" i chodziło mi o to, że mimo tego makijażu wciąż mi się podoba wizualnie i mi to wcale nie przeszkadza...

w ogóle co ty się tak uczepiłaś Hyori? :/

Wróć do „Muzyka”