KARA

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

KARA

Post autor: mootyl » 22 lip 2008

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 09 mar 2009

ahhh ile to czasu minęło od tego postu....

Ja nie wiem... po prostu kocham te dziewczyny!!
JESTEM ICH FANEM... KAMILIA *_*!!!!!!!!!!

Kiedy w wakacje powróciły z "Rock U" myślałem sobie... ehhh szkoda dziewczyn. Były takie fajne kiedyś, a teraz co... Ale gdy pojawiły się z "Pretty Girls" moja miłość do nich wróciła, a po "Honey" to normalnie jestem addicted...
Jak wygrały M!Countdown to myślałem, że posikam się ze szczęścia, a dzisiaj ściągam sobie Inkigayo i co?! WYGRAŁY!! ICH DRUGA WYGRANA! *_*
Nicole była taka wzruszona, nie mogła się wysłowić *_*Ale Gyuri przyszła z pomocą (jak zawsze!)... haha
Normalnie zasłużyły!! *_* Teraz czekam, aż wygrają K-Chart w Music Bank... ostatnio były 5...

Nie SNSD, nie Wonder Girls, nie inne tam laski... Brand New Day, Jewlery, Davichi... KARA*_*

KAMILIA:D (trochę jak psychofan, ale dobra... daję upust emocjom związanym z ich wygraną) ...

Aha i nowa piosenka Nassuna (Girl, Girl, Hey U-go-girl) "Come To Play" jest boska, a uroku jej dodaje piękny, słodki głosik Han Seung-yeon

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 09 mar 2009

Ok, możesz już oddychać? xP

JESTEM ICH FANEM... KAMILIA *_*!!!!!!!!!!

Nie znam tych dziewuszek tym bardziej Kamilii więc postanowiłam zobaczyć nad którą się tak rozpływasz. xP No i szukam jej. Czytam profil wszystkich na soompi, ale żadnej Kamilii tam nie ma. xP Dopiero pod koniec wybuchłam niekontrolowanym śmiechem XD Lol

A piosenka Nassuna mi się podoba. Wrzucam ją do worka tych zwariowanych razem z 'Circus' MCMonga i tej ostatniej Ilaca jakkolwiek się nazywała. ^^

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 09 mar 2009

od urodzenia mam astmę... wciąż mi się ciężko oddycha po takim przeżyciu ^^

ale ci dałem zagadkę z tą Kamilią^^

tak zapomniałem dodać, że oprócz KARA to jeszcze kocham AFTER SCHOOL <-- chociaż one dopiero zaczynają^^

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 02 kwie 2009

Dzisiaj mówiłem, że chciałbym coś nowego od KARA. No może, nie jest to coś całkiem nowego, ale wchodzę na allkpopa i taka niespodzianka *_*

KARA ze swoją balladą na żywo!
No teraz nikt mi nie powie, że one nie są słodkie, cudowne, śliczne, utalentowane i same ochy i achy, cód, miód i orzeszki z karmelem.
Nawet najmłodsze pokazały na co je stać (dwie zewnętrzne ^^) O Hara nie wspomnę. Bo z niej się nabijali, że nie umie śpiewać, a tutaj takie zaskoczenie...
Polecam:

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 03 kwie 2009

Dlaczego ten występ tak bardzo przypomina Finkl ? ^^
Fajny te występ, tylko piosenka nie dość, że pada w klimaty właśnie Finkl to jeszcze jakbym słyszała 'Today more than yesterday' Kim Jong Kooka xP

Tą Nicole to znałam tylko z kilku odcinków Golden Bell ostatnio i fajna jest, szybko gada ^^, ale jaki dziewuszka ma głos! Ona chyba nie jest z Korei, co?

No teraz nikt mi nie powie, że one nie są słodkie, cudowne, śliczne, utalentowane i same ochy i achy, cód, miód i orzeszki z karmelem.

Myślę, że wszyscy artyści mają głosy, tylko jak im czasami firma jakąś aranżację podyktuje to żal... Jakby nie umiały śpiewać, to by ich nie zatrudniali XP Np w SNSD jak śpiewają razem to jakoś nie robi wrażenia. Za to osobno mogą się wykazać ^^ Bo przecież głosy mają świetne.

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 03 kwie 2009

Nicole mieszkała w US^^ -dlatego ślicznie rapuje po angielsku^^
a tak ogólnie to KARA kiedyś miały tylko 4 dziewczyny, ale jedna odeszła bo się nie dostała na studia i rodzice jej kazali, bo złamała obietnicę... za nią weszły dwie nowe...
i kiedy one były tak we 4 to DSP Ent. reklamowały je jako nowe Finkl ^^
tak więc przebłski tego widzimy do dzisiaj + ta sama wytwórnia^^

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 03 kwie 2009

Hah, mam nosa xP Nie no ostatnio przeszłam przez dyskografię Finkl i wszędzie je słyszę xP

USA łał jak Micky xPP Bo jak dziś GB oglądałam to HanKyun zapytał ją jak długo w Korei jest. Myślałam, że też z Chin...
Chętnie bym ją w jakimś filmie czy dramie zobaczyła. ;]

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 03 kwie 2009

ja bym obojętnie którą zobaczył T_T
wydaje mi się, że DSP za mało je promuje, ale może niedługo... jak z SS501 i A'st1 zagrali w BOF? Wszystko możliwe^^
Ja chcę aby któraś z nich pojawiła się w FO... to moje takie małe marzenie*_*

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 11 cze 2009

SAME HEARTS *_*
- niech mi ktoś powie, że one nie są słodkie, śliczne, piękne, cudowne, wspaniałe i po prostu cud, miód *_*
Piosenka szybko wpada w ucho, ale jak zwykle to ta z tych słodkich ;p Mam nadzieję, że w końcu powrócą do swojego image z pierwszej piosenki^^
Mam ochotę je zobaczyć w prawdziwym, tanecznym kawałku:D

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 14 cze 2009

omg, wpadłam jakoś na allkpop na ich pretty girl bodaj i zwariowałam ;D to jest tak banalne, kiczowate i słodkie, że musiało mi się spodobać ^^ jeszcze się bliżej zapoznam z tymi paniami ;3
w ogóle stwierdziłam, że muszę wybrać - kara, wonder girls albo snsd. padło na ostatni band iiii nie ma tematu - trzeba zrooobić!

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 24 lip 2009

UMARŁEM DZISIAJ RANO...
i nie mogę się podnieść... bo jak padłem na podłogę to i tak zostałem chyba z godzine i non stop po 30 sek. klikałem ponownie przycisk "PLAY" ... haha

Obsesyjnie zakochałem się w teaser'ze do nowej piosenki KARA zapowiadającej ich 2gi album... (o czym świadczy 1000 przesłuchiwanie i oglądanie)

WANNA <-- taki jest tytuł piosenki...
Ahh dziewczyny bosko wyglądają na zdjęciach promocyjnych, a teaser zapowiada nam świetną piosenkę i teledysk... i oczywiście EYE CANDY *_*

Czekałem na taką piosenkę od KARA... stęskniłem się za ich image'em sprzed 2óch lat... i "Break it" *_*

MOJE DZIEWCZYNKI WRACAJĄ ABY ZNISZCZYĆ 2NE1, 4MINUTES, SNSD, BEG i T-ara (Tiara-_-)

Awatar użytkownika
Luffy
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Luffy » 25 lip 2009

Mimo, że jestem fanem SNSD to musze przyznać, że dziewczyny z KARA są naprawde dobre. :) Z piosenek najbardziej lubie "Honey", ten taniec jest uroczy. Goo Hara jest niezwykle ładna i Nicole zawsze mnie rozbraja w Star Golden Bell :)

Co do teasera to mam mieszane uczucia. Mają teraz dużą konkurencje, nowy album SNSD, nowe piosenki After School i 2NE1 i chyba Wonder Girls niedługo wracają z czymś nowym (niedawno wypuśćiły "Nobody" english edition)

[img]http://i32.tinypic.com/fuko6.jpg[/img]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 25 lip 2009

nooo i widzę bardziej sexy niż sweet image - to lubim ;3
i jak dla mnie nie muszą niszczyć innych girlsbandów [c'mon, mv BEG jest awesome *-*] - niech będą świetne i pokażą skillsy jak reszta <3 ^^
ale zapowiada się syto, oj tak... więc czekam również ;3

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 25 lip 2009

no BEG mnie nie zachwyciły swoim powrotem... skandal na siłę bo wiadomo, że koreańska TV nie będzie chciała puszać tego MV, a to darmowa reklama... plus piosenka to wielki średniak ^^ (no, ale wiadomo ich piosenki zawsze są hitami - no. 1 to "How come?")

Wonder Girls raczej szybko nie wrócą... JYP Ent. zapowiedziało, że w tym roku Wonderki nie odwiedzą Korei i skupią się totalnie na karierze w US... (trochę mi smutno w tym 2009r. bez Big Bang [którzy też nie wrócą] i Wonder Girls)

SNSD już raczej nie mają nic do powiedzenia bo 2NE1 zajęło im 1sze miejsce na szczycie, a tam trudno jest wrócić... No doba Super Junior się udało ^^

2NE1 ... hmmm no singiel robi się troszkę stary powoli mam nadzieję, że Kara z nowością ich przebiją^^

4minutes też już nie za nowe...
Teraz tylko T-ara i niedługo powrót Jewelry...

Ale mniejsza o to... Chciałbym, żeby kara wygrały w końcu Music Bank K-chart... Tylko o to mi chodzi... No bo ja trochę ich psychofanem jestem... ;pp
Ale jeżeli MC Mong (największe zagrożenie) będzie no. 1 to nie mam nic przeciwko... bo jego Indian Boy to świetny kawałek *_* Szczególnie, że są wakacje;)

ODPOWIEDZ