KARA

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 28 lip 2009

No i w końcu wyszła piosenka^^ W sumie już wczoraj, ale jakoś pisać mi się nie chciało ^^

Wanna - trochę się zawiodłem na początku... Myślałem, że dziewczyny pójdą w inną stronę, ale po 2-3 przesłuchaniach rozkochałem się w tej piosence i słucham teraz non stop.
Dziewczyny nadal są słodkie, ale mają więcej charyzmy... dojrzalsze i nawet bym powiedział sexy na zdjęciach promocyjnych.
Dzisiaj powinno wyjść MV ... Boże! Chyba nie zasnę...

aha i dodam, że nasprawdę jest to NAJPIĘKNIEJSZY girlsband Korei ^^ Przynajmniej na dzień dzisiejszy... One są naprawdę śliczne*_*

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 29 lip 2009

UMARŁEM*_*

Ze wszystkich nowych, tych, które wróciły, tych które działają w 2009r. wybieram ich ofertę... jest najlepsza*_*

Piękne, słodkie, za razem sexy i do tego śmieszne*_*
Czego chcieć więcej?

(do tego wszystkie girlsbandy chcą być teraz sexy, dobrze z jednej strony, że Kara nie poszły za mocno w tą stronę tylko idą swoją drogą^^)

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 29 lip 2009

no, musze przyznać, że baaardzo miło i piosenka wpadła mi w ucho ;3
myślę, że w moim przypadku będzie stać obok genie od snsd i abracadabra od beg... gash, jestem jak facet, jak coś jest sexy to to kupuje XD

ok, jeszcze jedno. nie znam pań z imienia - która to ta z krótkimi włosami? jest super śliczna <3

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Ta co ci się podoba to jest: NICOLE ^^
- nie dość, że jest śliczna to śmieszna i słodka: musisz obejrzeć z nią Star Golden Bell :)

Potem reszta:
Han Seung-yeon - moja ulubiona*_* kocham jej oczy ... to ta co w MV miała odsłonięty brzuch:)

Koo Hara - z najdłuższymi włosami^^ (mam ją na drugim miejscu bo jest PRZEŚLICZNA) to ta, która podczas rozmowy przez telefon siedzi po prawej stronie łóżka - z naszej perspektywy

Kang Ji Young - najmłodsza^^ główna bohaterka - rozmawia przez telefon :)

Park Gyuri - dziewczyna z lunetą... może i jest ładna, ale dla mnie wydaję się być trochę wredna ;pp - ale i tak kocham je wszystkie :D

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

ok, to ja oficjalnie kocham nicole :D jest przeeeśliczna i ostatnio mam słabość do krótkich włosów [tiffany z snsd, ga-in z beg,ciągle patrzę na włosy gł. bohaterki city hall] to już w ogóle :D
seung-yeon i ji0young też są bardzo ładne.
cóż, przy chwili wolnego (jakbym go nie miała cały czas...) poexploruje troche wśród dziewczyn ;3
i ogólnie dodam jeszcze, że zdecydowanie bardziej podoba mi się to mv i piosenka od poprzednich, tych słodziutkich. były całkiem fajne, ale to jest wiele levelów up wg mnie ^^

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Luffy
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Luffy » 29 lip 2009

Tiffany już troszke zapuściła włosy ale Yoona i Sooyoung (SNSD również) ścieły swoje. :) Sooyoung wygląda zadziwiająco ładnie w krótkich włosach.

Co do nowej piosenki no to mam mieszane odczucia, tak jak miałem po Tell Me your Wish by SNSD. Może muszę ją również kilka razy odsłuchać aby polubić :)

KARA ma swoje uroki, widziałem pare odcinków z Idol Army Show jak były MC i nawet się sprawdziły. Obawiam się że idą jak reszta w sexy image a nie wydaje mi się aby udało się dziewczynom do tego dopasować. Wole ich pełne aegyo stare piosenki :)

Póki co według mnie SNSD górą ;)

P.S Czy tylko ja uważam 2EN1 za słaby girls band? ^^ Fire i Lollipop z Big Bangiem to świetne piosenki ale reszta z ich albumu w ogóle mi się nie podoba... No coż może dlatego, że wole bardziej to słodziutkie niz sexy ^^

[img]http://i32.tinypic.com/fuko6.jpg[/img]
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

noo, ale jak poznałam snsd to tiffany miała krótkie włosy i w ogóle jest moją ulubienicą spośród wszystkich dziewczyn z snsd ^^ i niech nie zapuszcza włosów! a yoonie chyba lepiej w dłuższych... a sooyoung dobrze w tych krótkich :D ale tu nie o snsd XD

no więc, hm, cóż, nic prócz tego co napisałam chyba nie zmyślę, jak pisałam ta piosenka mi się bardziej podoba od poprzednich dzieł, płyt w ogóle nie słuchałam, bo na razie tyle jest tych wszystkich zespołów, że mózg mi wysiada o_o więc znać kilka piosenek jeszcze spoko,a le rozróżniać osoby w tych wszystkich bandach... ostatnio rozkminiałam shinee i się poddałam _-_
a 2ne1 jak dotąd mnie chyba nie zachwyciły za specjalnie... lolipop jest fajny chyba ze względu na big bang, a fire... fire jest niezłe, ale bardziej podoba mi się wiele innych hitów innych girlsbandów ^^.

to tak w moim zamyśle :D

i też SNSD chyba jest moim ulubionym girlsbandem jak dotąd ^^

a podoba się wam t'ara? bo mi... kurcze, podoba mi się! o_o ale moja opinia będzie kompletna po live'ie ^^

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

2NE1 miały plecy w postaci Big Bang + wielką promocję ze strony YG Ent.

Uwielbiałem Lollipop'a... swego czasu to była moja OGROMNA obsesja, sle potem gdy wyszło Fire zmieniłem o nich zdanie...
Nie są urodziwe, piosenka wielki średniak do tego to wielkie zamieszanie wokół nich...

Jeżeli chodzi o "I don't care" to świetny utwór. Dziewczyny pokazały swoje talenty wokalne... MV nie powala - historia może jest okay, ale te szybko przewijające się sceny niszczą całe przesłanie ;//
Ich mini-album ma kilka dobrych tytułów, ale myślałem, że będzie on bardziej... hmmm rozrywkowy i charyzmatyczny?!

Typowy girlsband to, to nie jest... Nie ma w nim pięknych dziewczynek, śpiewających słodkie piosenki i pokazujące trochę ciałka... ale coś w nich jest.

CL nadrabia charyzmą, Dara wyglądem^^
Zresztą one mają więcej fanek wśród dziewczyn, a nie chłopaków: bo śpiewają o zdradzających facetach, nie są urodziwe więc Koreanki im nie zazdroszczą, piosenki wpadają w ucho, a tuż za rogiem odnajdujemy Big Bang...

One są dowodem na to... jak reklama działa na ludzi:)

2NE1 nie są słabe... są po prostu inne^^ Co nie oznacza, że lepsze:)
---
Mnie wkurza Boom podczas występów... spójrzcie jak ona tańczy... TOTALNY BRAK KOORDYNACJI RUCHOWEJ-_- Takie dziwne to wszystko w jej wykonaniu... przez nią nie mogę przeboleć występów 2NE1 ;pp

ale to temat o KARA więc nie będe tutaj gadał o 2NE1 tylko krzyknę:

KARA THE BEST !!!!!!! ;pp

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

aaa, fakt, jeszcze "i don't care"! w sumie przyjemna piosenka, nie powiem. a boom musze przyuważyć z tą koordynacją XD

ostatnio podrzucam mojej koleżance wszelkie nowości z allkpop, tyle, że ona w ogóle się nie interesuje azją, ale muzyka jej się ogromnie podoba (uwielbia big bang, snsd...)

chwilę temu podrzuciłam karę

Szirlej (20:54)
okejo czekam ;p
Szirlej (20:54)
i słucham KAR;p

ha! :D

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

haha ^^ no, ale chyba jej się podobało nie? :pp

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

nono, jasne! :D jeszcze jej podrzuce inne kawałki najwyżej, i tak jej spamuje na gadu linkami... [a innej kumpeli spamuje dbsk, lol]
w ogóle jej siostra ciąąągle słucha gee podobno XD także spread korea luv! czy coś ;D a inna kumpela uwielbia girl meets love k.willa i tiffany. także dobrze mi idzie, hehe :)

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

ja już tak wkręcałem znajomych z tym k-pop'em, że mają mnie dość... a największe hity jakie udało mi sie przemycić to:
Epik High - One
Wonder Girls - Tell me
Big Bang - Last Farewell
i of course Nell ^^

potem było jeszcze kilka kawałków, a potem dość kpopu...^^ haha ale czasem jeszcze trochę ich pomęczę ;pp

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

ja ostatnio nie słucham niczego innego, więc musza deal with it XD najwyżej dostane coś innego od nich, pomrucze, że spoko i dalej im opycham kpop XD
ja jeszcze przemycałam flat7, ale to w sumie z innej beczki, właśnie dbsk zaraziłam tą kumpelę, w ogóle nie wiem jakim cudem, puszczałam jakieś 2 piosenki jak u mnie była i nagle poszła lawina XD
ogólnie jednej kumpeli wysyłam ten kpop, bo ona lubi pop, r&b i wszystko co taneczne i melodyjne, więc jej to wszystko pasuje i na pewno jest powiewem świeżości jak sie słucha hameryki, tak mi się zdaje... no i jeszcze boa jej się podoba, ale to norma, zasypuje tym każdego, mój kumpel gej ją kocha etc. etc. XD
spread the luuuuv! ;D
*głeboka rozkmina nam wyszła, hehe*

aaa, jeszcze ta kumpela od dbsk chciałaby się obciąć jak ga-in z BEG XD

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 31 lip 2009

Eee to temat o którym zespole bo sie potraciłam ^^ Rikli ty spamerze !! :D

Więc tak - piosenka podoba mi się bardzo ale to bardzo. Powtarzajace sie słowa, szybkie tempo - łatwo wpada w ucho :D Juz poluję na album i moze to będzie poczatek wielkiej miłości ^^

Ale po obejrzeniu MV - jakos mi podpadły na minus... Nie będe sie czepiac bo nie ma czego - ale w sumie teledysk jest taki zwyczajny, typowy (no to prawda nie oglądałam innych ale zdarzyło mi sie pooglądac jakieś rózne girlsbandowe MV i ten się w ogóle od nich nie odróżnia) Może będzie tylko dance version to wted bardziej mi się spodoba bo fragmenty kiedy tylko tańczą sa jak najbardziej ok ^^

Mootyl ale ty sie nie przejmuj co ja tu wygaduje xD (bo mi sie rzadko który teledysk podoba ^^) A jesli chodzi o piosenkę to się poprostu zakochałam ;);)

Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: mootyl » 31 lip 2009

jak piosenka ci się podoba to dobrze^^ hmm... MV może i zwyczajne, ale jakie EYE CANDY*_* haha!
co do albumu... jak dzisiaj wrócę z miasta to dam recenzję, bo przesłuchałem już go z 1000 razy^^

ODPOWIEDZ