KARA

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: KARA

Postautor: Chie » 28 lut 2012

Piosenka jakoś nie jest wybitna ale można posłuchac. Teledysk jest fajny i rzeczywiście inny niż reszta ich MVek. Koniec ze słodkimi teledyskami.Oby każdy kolejny taki był.

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 29 lut 2012

No i gdyby na singlu nie znalazłaby się słodka piosenka, KARA nie byłaby KARĄ ^ ^ <3

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 15 mar 2012

Obrazek
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 13 sie 2012

Czy tylko ja jestem tak bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, aż za bardzo podniecony tym comebackiem? :rolly:

D-9: KARA Comeback

Obrazek

Moje kochane cyrkówki w końcu wracają!!!!! :fav: Będzie to ich piąty mini-album, zatytułowany "Pandora". Na krążku znaleźć ma się pięć całkiem nowych kawałków, wyprodukowanych niezmiennie przez panów ze "SweeTune". Album ukazać ma dojrzalszą stronę dziewczyn :fav: Niczym piękna mitologiczna Pandora dziewczyny z Kara mają otworzyć Puszkę Pandory i zarazić świat swoim tajemniczym urokiem :melt: DSP wiem, że kochasz mitologię grecką :rolly:

Showcase, teledysk i album - wszystko ma się odbyć jednego dnia: 22 SIERPNIA. A od dzisiaj DSP będzie nam serwowało teasery jak i indywidualne zdjęcia dziewczyn. Pierwsza Jiyoung, a następnie Hara, Gyuri, Nicole i Hammie :fav:

First One: Jiyoung

Obrazek

COMEBACK wygląda EPICKO!! :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 13 sie 2012

Zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 13 sie 2012

mootyl pisze:Niczym piękna mitologiczna Pandora

:rolly: :rolly: :rolly:

Co to DSP się tak uparło na tę mitologię ostatnio?? Chociaż mnie Ajax nie kojarzy się z Bogiem a wiadomo z czym :rolly:

No w tle muzyczka typowa dla nich leci, więc nie wiem czy coś "doroślejszego" będzie - poważniejszy koncept już miały przy Lupin, więc czy to nowa ich strona?? Zobaczymy XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 14 sie 2012

Oficjalnie opadła mi szczęka!! :melt: Ten comeback naprawdę zapowiada się "epicko" :fav: Image: laski tańczące w podziemnym parkingu :rolly: :rolly: Ahhhh kocham KARĘ :fav:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 16 sie 2012

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 22 sie 2012

Pandora otworzyła swoją puszkę, KARA wydały nowy album.
Jakkolwiek bym nie piała z zachwytu, że pięknie wyglądają, to chyba jest najsłabsza piosenka. Ja tam wolę takie słodkie KARY, a tutaj jest jakoś podszyte niepokojem czy grozą, hmm, nie wiem, dla mnie to trochę brzmi jak soundtrack wenezuelskiej telenoweli...
I jakkolwiek mi się tak nie kojarzy... I tak już pod koniec pierwszego przesłuchania tej piosenki wylam w niebogłosy z nimi: "CLOOOOSE TOOO MEEEEE!!!". No tak. Bo jakie KARY by nie były, są wkręcające przecież... :)
Wracając do wyglądu, to Nicole pobiła samą siebie :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Reszta piosenek z albumiku typowo KARowa, ale "Miss U" jest przeurocze, prześliczne i kochane.
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 22 sie 2012

Mootyl pewno mnie zabije ale cóź XD

Kara wracają po rocznej przerwie (wtedy wydały album, który był mini :P ) z mini XD Jaka jest ta puszka Pandory w ocenie Jordi'ego?? Poniżej wszystko XD

1. Way - piosenka z szybkim tempem dość typowa dla KARA, tylko użyto w niej mniej syntezatorów niż zwykle (najczęściej piosenki KARA są nimi przeładowane, co typowe jest dla Słodkich tiunów XD ) no takie do posłuchania na parę razy 4/6

2. Pandora - bardzo dobre zwrotki i.... megairytujący refren z syntezatorem podkradzionym Infinitom (to oni zawsze mają te niby trąbki!!! :P ) - refren totalnie mi nie wchodzi, ale przejścia między refrenem a zwrotką i przede wszystkim zwrotki są bardzo dobre - no i mam dylemat z oceną, bo średnio mi się wkręca przez ten refren głównie XD 4+/6 chyba będzie sprawiedliwe XD

3. Idiot - jezu ten akordeon jest TRAGICZNY - tandeta straszna szkoda, bo piosenka jest fajna na plażę czy coś takiego, ale ten akordeon wszystko psuje XD 3/6

4. Miss U - o dziwo.... chyba najlepszy utwór na płycie - klimaty kabaretowe, ale ich głosy bardzo dobrze pasują w takich klimatach. Brakuje jakiegoś tupnięcia, ale fajny utwór 4+/6

Ocena ogólna: 4/6

Cóż.... no miało być "doroślej", inaczej, a..... to taka sama KARA jak zawsze i to w lekko spadającej formie niestety :( (chyba na dobre skupiły się na Japonii). Nic nie wbiło mi się strasznie - Sweettuny chyba też bardziej na Infinitach się zaczęły skupiać i Bojfrendach, bo tam piosenki są duuuuużo lepsze. Jak dla mnie żadnej różnicy nie ma w porównaniu do wcześniejszych dokonań... Cóż DSP coraz gorzej moim zdaniem niestety :(

Info od Azzel: "Jakby mootyl przyjechał na kolonie, to mini miałoby wyższą ocenę" :rolly:
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 22 sie 2012

jordi pisze:Mootyl pewno mnie zabije ale cóź XD

Oj nie zabiję, nie zabiję :) Zgadzam się, że z mini-albumem to poleciały sobie dziewczyny w kulki i jest raczej średniacko... ale PANDORA :melt: Ta piosenka jest przeboska! :fav: No okej wszyscy spodziewaliśmy się czegoś innego, bardziej tanecznego, dyskotekowego może? No bo zapowiadali syntezatory, taniec i te pe... Ludzie czekali na jedno, a dostali drugie... stąd mógł się wziąć ten lekki zawód, ale po przesłuchaniu kilku razy PANDORY stwierdzam, że jest MEGA :fav: :fav: :fav: Nie jest to może Lupin czy Step, ale Jumping może się chować! :D Nicole podczas wywiadu powiedziała, że to tylko malutki kroczek do przodu... że ten comeback różni się tylko bardziej wyzywającymi strojami i skupieniu się na mowie ich ciała :)
Tekst PANDORY cudny, w końcu promująca od KARY jest o miłości :rolly: A nie o marzeniach :D
A MV'ka?! CUDOWNA i ŚLICZNA :melt: Seung Yeon wygląda zjawiskowo - jest moim ideałem, kocham ją no! :fav: Niby znowu studio, niby treści nie ma... ale facet otwiera puszkę pandory i moje cyrkówki zaczynają swoje show :fav:

Co do współpracy ze Sweetune :) Myślę, że Kara są już takimi gwiazdami, że mogłyby praktycznie współpracować z każdym dobrym, szanowanym producentem muzycznym... Ale trzymają się tych jednych bo jak i one tak i oni wybili się dzięki sobie :) Myślę, że Sweetune nie olewają Kary i to one mają najwięcej do powiedzenia przy wyborze kawałków i to dla nich zostawiają te najlepsze utwory :)

+ Czemu ludzie ciągle doszukują się tego czegoś w tej jpopowej sławie? Jakoś DBSK są sławni w Japonii, ale nikt ich nie traktuje jak "o tam są lepsi, to w Korei już nie... zmienili styl". Kara od początku współpracuje ze Sweetune więc jak ich styl mógł się zmienić? :rolly: A po drugie dalej są najpopularniejszym girlsbandem zaraz za SNSD wraz z 2NE1. Wonderki jednak zaprzepaściły swoją okazję i sławę wyjeżdżając do USA, a T-arki nigdy nie były lepsze :D Jedynie Sistar zaczynają mieszać w czołówce, ale to dobrze bo je też bardzo, ale to bardzo lubię :fav:

allkill na listach przebojów, mam nadzieję, że ponownie przebiją 100tys. nakład, kocham tę mroczniejszą koncepcję... Najpierw miss A, potem Sistar i teraz KARA :fav: :fav: :fav: :fav: Ahhh... jutro zamawiam mini-album :melt:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 24 sie 2012

Czy tylko moim zdaniem ten lajw jakoś tandetnie wygląda? :(
"Miss U" w przebraniach Królewny Śnieżki (i chyba niewygodnych butach) i "Pandora" w jakimś tandetnym białym Czymś-z-Kryształkami-i-Paskami. A chyba ta choreografia już wybitnie mi się nie podoba, bo wygląda, jak silenie się na seksowność. Tam prawie nie ma niewyzywających figur. Owszem, śliczne dziewczyny, ale kroki tanio wyglądają na scenie. I nie przekonuje mnie Nicole trzepiąca włosami, bo sobie je rozczochrała głównie :lol:

mootyl pisze:ale Jumping może się chować!

NIEEEEE!!! Ja miała taaaaką fazę na "Jumping"!!! :jump:
Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 25 sie 2012

Te ubrania dziwnie na nich wyglądają. Sama piosenka chyba też do mnie jakoś nie przemawia. Wydaje mi się czy maknae poślizgnęła się ?
Pandora już o wiele lepiej. Te ubrania nie są ąz takie złe jak przy pierwszej piosence.
Teraz jeszcze MB ma problem z ich odsłoniętymi plecami w piosence :roll:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 25 sie 2012

Chie pisze:Wydaje mi się czy maknae poślizgnęła się ?

Nie wydaje Ci się. Ale każdy jest człowiekiem :) Są różne wpadki nieraz, latające mikrofony i kawałki ciuhow, byle zachować się pro i nie dawać po sobie poznać :P
/nie ma to jaki Min gubiąca buta :lol: /

Chie pisze:Teraz jeszcze MB ma problem z ich odsłoniętymi plecami w piosence :roll:

Akurat MB ma z wieloma rzeczami problem :lol:

Dzisiaj inne stroje, chyba trochę lepsze ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 26 sie 2012

Będąc obiektywnym zgodzę się z tym, że choreografia jest kiepska. Myślałem, że po STEPie nie wrócą do tupania i machania nóżką, ale wróciły... Jedyne co mi się podoba w tańcu to motyw bezwładnych rąk i ciągnięcie liny :rolly: Stroje są śliczne :melt: W końcu coś ładnego, nieprzesadzonego, kobiecego, a nie te zeszłoroczne cyrkówki :D No, ale wy tutaj gadacie o takich trywialnych rzeczach, a nikt nie pochwalił dziewczyn za WOKALE :fav: :fav: :fav: :fav: Od zawsze wiedziałem, że one potrafią śpiewać, zawsze ich broniłem... i chociaż znalazły się dawno temu na niezaszczytnym pierwszym miejscu w rankingu najgorzej śpiewających girlsbandów to teraz są w czołówce śpiewających NAJLEPIEJ :melt: Wokalne treningi się opłaciły i już przy promocji STEP było lepiej, ale podczas tegorocznej trasy koncertowej i teraz przy Pandorze dziewczyny pobiły same siebie :melt: Jak one pięknie śpiewają... Nawet Hara się stara :rolly: :rolly: Zdecydowany krok do przodu i ludzie powinni w końcu docenić ich talent wokalny :fav:

A oto występy z MR removed:

Wróć do „Muzyka”